دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

بهترین دکتر فیلر لب در رباط کریم ؟؟

تزریق فیلر لب یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی به حساب می‌آید که برای هموار کردن و رفع چین و چروک، اضافه کردن حجم به لب‌های نازک، برای زیبایی بیشتر وقتی یک لب در مقایسه با لب دیگر نازک‌تر است و به وجود آوردن هماهنگی و تقارن در دو طرف لب شما می‌توانید این عمل زیبایی را انجام دهید. این مقاله در مورد بهترین دکتر فیلر لب در رباط کریم می‌باشد. اگر مایل هستید در این باره اطلاعات کسب کنید، ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

آشنایی با بهترین دکتر فیلر لب در رباط کریم

تزریق فیلر لب امروزه بین مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد برای دستیابی به صورت زیبا و نیز برخورداری از لب‌های باشکوه، تزریق فیلر لب را انجام می‌دهند. دکتر علیرضا خیرالهی یکی از بهترین پزشکان فیلر لب در رباط کریم می‌باشد. اگر می‌خواهید به لب‌های جذاب و گیرا دست یابید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک دکتر علیرضا خیرالهی می‌باشد. در این کلینیک تمام انواع مدل‌های لب تزریق داده می‌شود. بیشتر کسانی که به این دکتر مراجعه کرده‌اند، رضایت کامل و صد درصدی را داشته‌اند. کلینیک دکتر علیرضا خیرالهی از امکانات و متریال‌های مدرن و پیشرفته برخوردار است تا بهترین خدمات را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد.

ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر لب در رباط کریم

 ویژگی‌های بهترین دکتر برای فیلر لب در رباط کریم عبارتند از:

  • داشتن مهارت و تجربه کافی

یک دکتر زیبایی که به عنوان بهترین دکتر برای فیلر لب مشهور است دوره‌های لازم را گذرانده و به کل تکنیک‌ها و متدهای مدرن مسلط است و از مهارت و تجربه کافی برخوردار می‌باشد.

  • رزومه موفق

در هر شغلی تجربه از اهمیت زیادی برخوردار است و در قانون پیدا کردن یک دکتر خوب در رباط کریم نیز صدق می‌کند.

 در صورتی که به دکتری مراجعه نمایید که تجربه نداشته و رزومه موفقی در زمینه فیلر لب نداشته باشد مطمئن باشید از نتایج راضی نخواهید بود.

  • پیگیری از میزان رضایت مراجعه کنندگان

در صورتی که تعداد مراجعه کنندگان راضی یک دکتر بیشتر از افراد ناراضی باشد به این معنی است که تجربه و مهارت این پزشک بیشتر از ديگران است.

 برای مطلع شدن از نظر مراجعه کنندگان متخصص مدنظر خود به مطب مراجعه نموده و از نظرات مراجعه کنندگان مطلع شوید.

  • استفاده از بهترین برندهای فیلر

 بهترین دکتر فیلر لب در رباط کریم از بهترین فیلر‌ها استفاده می‌کند.

انواع مدل تزریق فیلر لب توسط بهترین دکتر فیلر لب در رباط کریم

تزریق فیلر لب انواع گوناگونی دارد که در این قسمت به طور مختصر در مورد هر کدام توضیح داده‌ایم:

  • مدل لب طبیعی یا کلاسیک

این مدل تزریق فیلر لب، از محبوب‌ترین نوع تزریق فیلر لب به حساب می‌آید که برعکس انواع تزریق‌ها همچون روسی، عروسکی و غیره تغییرات اندکی روی صورت به وجود می‌آورد که زیبایی منحصر به فردی دارد و با همه اجزای صورت شما هماهنگی لازم را خواهد داشت. این روش، یک روش مناسب برای افرادی است که از فرم لب‌های خود و نازکی آن‌ها رضایت ندارند ولی در عین حال می‌خواهند صورتشان از حالت نرمال خارج نشود، به ویژه خانم‌های مسن که حجم طبیعی لب‌های خود را از دست داده‌اند.

این مدل به هر فرم صورت و به همه افراد می‌آید، لب پایین و بالا نسبت به هم تعادل می‌شوند. البته شما برای طبیعی‌تر شدن عمل زیبای خود خوب است با دکتر خیرالهی مشورت کنید.

  • مدل لب روسی

مردم روسیه به عنوان زیبا رویان در کل دنیا شناخته شده‌اند. اگر به عکس زنان روسی توجه کنید، می‌بینید که فرم بینی و لب‌های متفاوتی دارند. تزیین ژل لب مدل روسی از شکل لب بیشتر خانم‌های روس، نشأت گرفته است. این روش تزریق فیلر لب اخیراً بین مردم محبوب شده است.

 روش روسی برای کسانی که لب‌های کوچک و باریک دارند، نتایج بهتری را به ارمغان آورده است. در این نوع تزریق مقدار اندکی هیالورونیک اسید در امتداد خط لب نیز استفاده می‌شود. لب‌ها فرم غیر طبیعی به خود نمی‌گیرند و بیش از حد بزرگ نمی‌شوند. در مقایسه با مدل قلبی باید بگوییم لب‌های روسی حجم کمتری داشته و طبیعی تر به نظر می‌آیند. با این وجود، به علت کشیدگی بیش از حد لب‌ها و بزرگ شدن آن‌ها ، این شیوه برای افرادی با لب‌های بزرگ یا چشم‌های کوچک توصیه نمی‌شود.

  • مدل لب عروسکی

هدف از تزریق فیلر لب مدل باربی یا عروسکی فرم دهی صورت به شکل رتون‌ها و عروسک‌های محبوب دخترانه می‌باشد. نتیجه کار به وجود آمدن لب عروسکی و باشکوه می‌باشد. در این مدل، لب پایینی در مقایسه با لب بالایی حجم بیشتری داشته و حس شیک بودن و جوانی به ظاهر خانم‌ها می‌دهد اما انجام این تزریق‌های زیبایی اگر به طور بی‌رویه و در حجم بیشتر صورت گیرد، چهره فرد از حالت نرمال خارج می‌شود. بعضی افراد، به مدل لب‌های باربی بسنده نمی‌کنند و سعی می‌کنند با انجام طراحی‌های گوناگون، دیگر قسمت‌های بدن خود را نیز شبیه باربی یا عروسک‌های معروف کنند.

در این شیوه میزان فیلر تزریق گردیده در لب پایین بیشتر از لب بالا می‌باشد و بیشترین حجم را دارد همچنین حاشیه لب پایین مستطیل شکل خواهد شد. تزریق در بخش‌های کناری لب بالا در مقایسه با مرکز آن بیشتر صورت می‌گیرد.

  • مدل لب صدفی

در تزریق فیلر لب مدل صدفی تمرکز روی لب پایین می‌باشد و حجم دهی لب پایین به صورت دو قطره اشک به مرکز لب اضافه می‌گردد. این کار موجب می‌گردد لب پایینی حالت صدفی به خود بگیرد. البته می‌توان این روش را با سایر روش‌ها، برای لب بالا ترکیب نمود و یک فرم و مدل جدید به دست آورد.

  • مدل لب قلبی

تزریق این مدل لب یکی از پرطرفدارترین تزریق فیلر لب‌ها می‌باشد. این شیوه تزریق نتیجه‌ای با شکوه داشته و اغلب مناسب کسانی است که صورت بیضی دارند. مدل قلبی موجب به وجود آمدن فاصله در بین قسمت بالایی دو حاشیه لب گردیده و ظاهری قلب مانند به آن می‌دهد. بیشتر متخصصین برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و جذاب از مدل قلبی استفاده می‌کنند. لب‌های قلبی شکل زنانه و زیبا به صورت می‌دهند و در بین افراد بسیار محبوب می‌باشند.

  • مدل لب کمانی

در مدل لب کمانی، تمرکز اصلی بر روی لب بالا می‌باشد که به صورت کمان است. برای افراد مسن و کسانی که طراوت لب‌های خود را از دست داده‌اند و قصد دارند با اندکی تغییر لب‌هایشان حالت نرمال و طبیعی داشته باشد و احساس شادابی را دوباره به صورت خود انتقال دهند، انتخاب بهتری می‌باشد.

سوالات درمورد بهترین دکتر فیلر لب در رباط کریم

آیا مشاوره با پزشک قبل از تزریق فیلر لب ضروری است؟

بله، لازم است چرا که پزشک ویژگی‌های صورت شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و به شما توصیه می‌کند که چه میزان و در چه نکاتی به تزریق فیلر لب احتیاج دارید.

تزریق ژل لب روسی چقدر زمان می‌برد؟

این شیوه به طور تقریبی یک ساعت طول می‌کشد که شاید دو برابر دیگر مدل‌های تزریق فیلر لب است، علت این کار نیز تزریقات قطره‌ای در حاشیه لب است که به زمان بیشتری نیاز دارد.

آیا تزریق فیلر لب دردناک است؟

خیر، تزریق فیلر لب بیشتر در مرزهای لب و در نقاط کوچکی صورت می‌گیرد، بنابراین کمترین میزان درد را دارد. علاوه بر این، از مواد بی‌حس کننده برای این کار صورت می‌گیرد که این امر موجب می‌گردد شما احساس درد نکنید.

امتیاز بدهید
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *