دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت ژل لب روسی ۱۴۰۲

قیمت ژل لب روسی ۱۴۰۳ + عکس ژل لب یک سی سی

بسیاری از افراد لب‌های نازکی دارند یا فرم لب‌هایشان ایده‌آلشان نیست. همچنین بالا رفتن سن به چروک‌های ریز اطراف لب‌ها منجر شده است.
تزریق ژل لب یا فیلر لب به عنوان یکی از روش‌های تقویت زیبایی و حجم لب است، افراد بسیاری در دنیا از این روش تزریق ژل لب برای زیبایی لب خود استفاده می‌کنند.
ما در این مقاله در مورد تزریق ژل لب و قیمت ژل لب روسی و نچرال در کلینیک دکتر خیرالهی برای شما زیباجویان عزیز مطالبی را ارائه داد‌ایم.

این تصور که تمام افراد با انجام فرم دهی لب نتیجه خوبی خواهند داشت کاملا اشتباه می‌باشد، در بسیاری از افراد، نتیجه بزرگ کردن لب همیشه خوب و راضی کننده نیست، به این دلیل که این افراد خود یا لب‌های حجیم دارند و یا عدم تقارن آن‌ها مربوط به لب‌ها نمی‌باشد، به همین دلیل پزشک پس از معاینه نظر خود را به شما برای انجام تزریق خواهد گفت.
بسیاری از افراد برای از بین بردن چین و چروک‌ها روش‌هایی مانند تزریق چربی، بوتاکس و تزریق ژل را انتخاب می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد. کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات و متخصصین با تجربه خدمات تقویت و حجم دادن به لب را با روش‌های مختلف همه با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می‌دهد.
تزریق ژل لب یا فیلر لب یکی از خدمات ویژه این مرکز است که با مرغوب‌ترین ژل‌ها برای بیماران عزیز انجام می شود.

قیمت هر سی سی ژل لب روسی و نچرال در کلینیک دکتر خیرالهی

در کلینیک دکتر خیرالهی خدمات زیبایی مثل تزریق چربی، بوتاکس، لیفت صورت با نخ، تزریق فیلر لب و بسیاری از خدمات دیگر از قبیل کاشت مو، کاشت ابرو و جوانسازی پوست با استفاده از تکنیک ها و روش های مختلف انجام می‌شود.

خدماتقیمت
هزینه تزریق ژل لب برند اکسترا2.200.000 تومان
قیمت ژل لب برند نورامیس3.500.000 تومان
هزینه تزریق ژل لب برند نئوویا (ایتالیا)6.600.000 تومان
هزینه ژل لب برند رووفیل پلاس4.500.000 تومان
قیمت هر سی سی ژل لب روسی و نچرال

عکس ژل لب یک سی سی تزریق شده توسط دکتر خیرالهی

عکس فیلر لب یک سی سی
عکس قبل و بعد ژل لب یک سی سی
عکس ژل لب یک سی سی

استفاده از تجهیزات پیشرفته، پزشکان باتجربه و مواد استاندارد از دلایل اصلی کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز می‌باشد.
کیفیت بالای خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر خیرالهی، سبب افزایش هزینه‌ها نمی‌شود. برای گرفتن وقت مشاوره و اطلاع از قیمت هر سی سی ژل لب در کلینیک دکتر خیرالهی کافیست با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده که نیم سی سی ژل لب دریافت کنید که برای اطلاع از قیمت نیم سی سی ژل لب می‌توانید به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

عوامل موثر بر قیمت ژل لب

قیمت ژل لب

تزریق ژل جزو بهترین روش‌ها برای از بین بردن چین و چروک‌های پوستی می‌باشد. این ژل‌ها حاوی ۳ ماده طبیعی به نام‌های کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت هستند که وظیفه آن‌ها آبرسانی به پوست و جوانسازی آن می‌باشد. این ژل‌ها با تزریق به پوست عملکرد این ۳ نوع ماده را در بدن بهبود می‌بخشند. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر قیمت ژل لب می پردازیم:

نوع ژل تزریقی و مقدار مورد استفاده ژل مهارت پزشک و خدمات کلینیک ماندگاری
دستمزد پزشکماندگاری
عوامل موثر بر قیمت ژل لب

 • نوع ژل تزریقی

ژل‌های تقلبی به طور فله‌ای در بسیاری از مناطق کشور در بازار سیاه با قیمت‌های ارزان فروخته می‌شود. از این جهت، هرگز به کلینیک‌ها و آرایشگاه‌های نامعتبر مراجعه نکنید.
ژل‌های معتبر و استاندارد با استفاده از تکنولوژی ریز ذرات ساخته شده‌اند که بسیار طبیعی و فرم پذیر هستند. ژل‌های تزریقی انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی خاص خود می‌باشند. این ژل‌ها شامل ژل رستیلن، ژوویدرم، اسکالپترا، هیلافرم، رادیس و کاپتیک می‌شوند که ماندگاری هریک متفاوت است.
ژل‌های رستیلن از مواد غیرحیوانی ساخته شده و میزان ماندگاری آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه است. ژل‌های ژوویدرم نیز مثل رستیلن‌ها برای جوانسازی پوست کاربرد دارند و نزدیک ۱ الی ۲ سال می‌توانند بر روی پوست بمانند.
هزینه ژل‌ لب بستگی به مقدار استفاده و میزان ماندگاری متفاوت بوده و به ازای هر سی سی از 3/200/000 تومان شروع می‌شود.

 • مقدار مورد استفاده ژل

یکی از مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت ژل لب، میزان مورد استفاده در تزریق می‌باشد. طبیعتا، مقدار مورد نیاز نقاط مختلف صورت متفاوت بوده و همین موضوع بر قیمت تزریق ژل لب آن تاثیرگذار است. در کل لب‌ها به دلیل حجم کم خود نیازی به تزریق ژل زیادی ندارند و اصولا ۱ سی‌سی کافی می‌باشد.
اما، گونه‌ها به دلیل وسعت زیاد خود نیاز بیشتری به ژل دارند. بنابراین، هر چه مقدار بیشتری ژل به بدن تزریق شود قیمت تزریق ژل لب آن نیز بیشتر می‌شود؛ زیرا پزشک مجبور می‌شود وقت بیشتری برای تزریق بگذارد و دستمزد بالاتری هم خواهد گرفت و مواد مصرفی بیشتری هم استفاده خواهد شد.

 • مهارت پزشک و خدمات کلینیک

مهارت و تجربه پزشک نیز عاملی تاثیرگذار در هزینه تزریق ژل لب می‌باشد. انتخاب تکنیک مناسب با ساختار چهره افراد، انتخاب محل مناسب تزریق ژل، تزریق حجم مناسبی از ژل و تزریق صحیح بر عهده پزشک می‌باشد. بنابراین عملکرد پزشک تاثیر بسیار زیادی در نتیجه درمان خواهد گذاشت.
گاهی پزشک به دلیل تجربه و تبحر بیشتر، دستمزد بیشتری نیز دریافت می‌کند و قیمت ژل لب بیشتر خواهد شد. امکانات و خدمات مختلفی که در کلینیک ها ارائه می‌شوند نیز از دیگر فاکتورهای موثر بر هزینه تزریق ژل لب هستند.

 • دستمزد پزشک

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه ژل لب دستمزد پزشک می‎باشد. معمولا، قبل از انجام عمل پزشک و بیمار یک جلسه همدیگر را ملاقات می‌کنند تا از انتظارت هم مطلع شوند. پزشک نوع پوست بیمار را بررسی و مطابق با آن بهترین گزینه را برای درمان تجویز می‌کند.
ممکن است به دلیل وسعت ناحیه مورد نظر، پزشک چند جلسه درمانی را تجویز کند تا خطری بیمار را تهدید نکند. در برخی از مواقع ممکن است حجم ژل‌های تزریقی زیاد باشند که پزشک نمی‌تواند در یک جلسه آن را به منافذ پوست تزریق کند؛ از این جهت، ۱ تا ۲ جلسه دیگر را تجویز کرده تا فرایند تزریق ژل لب به خوبی طی شود.

 • ماندگاری

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق ژل لب، میزان ماندگاری آن می‌باشد. ژل‌های تزریقی به دلیل موقتی بودن خود محبوبیت زیادی در میان مردم دارند؛ زیرا در صورت پشیمانی می‌توانند با تزریق آنزیم بلافاصله آن را از بین ببرند و نواحی تزریق‌ شده را به حالت اولیه برگردانند.
میزان ماندگاری ژل‌ها معمولا بین ۶ الی ۱۸ ماه است و اگر به درستی مراقبت شوند حتی بیشتر هم عمر خواهند کرد و پس از آن رفته رفته به صورت طبیعی جذب می‌شوند و باید تمدید شوند طبیعتا، هر چه ماندگاری ژل‌های تزریقی بیشتر باشد قیمت تزریق ژل لب نیز بیشتر خواهد شد.

توصیه می‌شود تا جایی که ممکن است از ژل‌های دائمی استفاده نکنید. ژل‌های دائمی به دلیل‌ آنکه جذب پوست می‌شوند، در صورت پشیمانی خیلی سخت از بین خواهند رفت و ممکن است نواحی تزریق‌شده دیگر مثل حالت قبل نشوند.
اما، ژل‌های موقتی بدون هیچی عوارض تزریق ژل لب به راحتی از بین می‌روند و در صورت نارضایتی با محلول‌های خاص ظرف چند روز تخلیه می‌شود. همچنین عواملی مانند موارد زیر نیز در ماندگاری ژل لب تاثیرگذار هستند.

 • ژنتیک و شرایط بدنی جهت پذیرفتن ژل
 • دوری از استرس و نگرانی پس از تزریق ژل

تاثیر روش تزریق ژل در مدت زمان ماندگاری آن

در تزریق ژل آلیاکسین مواد تشکیل دهنده این فیلر حداکثر ۹ ماه ماندگاری دارد و البته در مواردی ماندگاری آن به یک سال نیز می‌رسد که کمتر برای ناحیه لب اتفاق می‌افتد.

مدت زمان ماندگاری انواع ژل لب

در تزریق ژل الانسه 4 نوع ژل در دسترس می‌باشد که هر یک میزان ماندگاری متفاوتی دارد.
کمترین میزان ماندگاری این ژل مربوط به ژل الانسه S است و بیشترین میزان مربوط به ژل سری E است که ماندگاری آن ۲ سال می‌باشد.

مدت زمان ماندگاری انواع ژل لب

 • ژل لب ژوویدرم کشور فرانسه ۱۲ الی ۱۸ ماه
 • ژل لب آلاینا کشور آلمان ۸ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب پرفکتا کشور فرانسه ۱۲ الی ۱۸ ماه
 • ژل لب نئورامیس کشور کره ۴ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب روفیل کشور کره ۱۰ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب دنبی کشور کره ۶ الی ۱۲ ماه
 • ژل لب رستیلن کشور آمریکا ۴ الی ۸ ماه

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

 • حداقل تا 5 روز بعد از انجام تزریق ژل از دخانیات در مجاورت محل تزریق شده استفاده نکنید.
 • حداقل تا یک روز بعد از تزریق ژل لب از نوشیدنی های داغ مثل قهوه و چایی استفاده نکنید.
 • حداقل تا یک هفته بعد از تزریق ژل لب (Lip filler injection) از آفتاب گرفتن و استفاده از دستگاه سولاریوم خودداری کنید.
 • استفاده از کرم‌های مرطوب کننده و ضد آفتاب و قرار نگرفتن در معرض مستقیم نور خورشید در محل تزریق ژل توصیه می‌شود.
 • ممکن است پزشک در صورت بروز تورم و کبودی ناشی از عمل داروهای تقویتی مختلفی تجویز کند.
 • مصرف مایعات به اندازه کافی در طول روز و داشتن تغذیه مناسب بعد از تزریق ژل لبگ

تزریق مجدد ژل لب در کلینیک دکتر خیرالهی

شما می توانید جهت انجام ژل لب و اطمینان از روش صحیح و استفاده از مواد استاندارد، به کلینیک دکتر خیرالهی مراجعه نمایید. در این مرکز مشاوران ما اطلاعات لازم جهت تزریق انواع ژل را در اختیار شما قرار خواهند داد و به شما می گویند که زمان مناسب برای تجدید تزریق چه زمانی است و چه میزانی باید مواد را تزریق کنید.

عوارض تزریق ژل لب

تزریق ژل لب از پرطرفدارترین تکنیک‌ها برای فرم دهی و برجسته کردن لب‌ها به حساب می‌آید. از مهم‌ترین عوارض تزریق ژل لب می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم تقارن
 • نداشتن فرم دلخواه
 • عفونت
 • حساسیت

دقت داشته باشید که لب‌ها منطقه حساسی از صورت هستند و باید کیفیت و مرغوبیت مواد تزریقی در اولویت قرار بگیرد.

مدل‌های تزریق ژل لب

انواع مدل تزریق ژل لب شامل ژل لب مدل سکه‌ای، مدل نچرال، مدل روسی و مدل قلوه‌ای می‌شود.

ژل لب مدل سه دکمه‌ای

ژل لب مدل سه دکمه‌ای نوعی از تزریق ژل لب می‌باشد که در آن سه قسمت اصلی لب‌ها، بیشتر از دیگرقسمت‌ها حجیم می‌شوند. این مدل از تزریق ژل لب، شکلی زیبا و طبیعی به لب‌ها می‌دهد.

ژل لب مدل نچرال

منظور از ژل لب مدل نچرال این است که فرم لب‌ها بسیار طبیعی تغییر کند. افرادی که تمایل دارند لب‌هایشان را به حالت طبیعی تزریق کنند، تمایلی به تغییرات زیاد ندارند. اما می‌خواهند کمی به لب‌های خود حجم و برجستگی بدهند.

ژل لب مدل روسی

در تزریق ژل لب مدل روسی گودی بالای لب نقطه‌ای است که در این مدل توجه زیادی به آن می‌شود و تمرکز روی آن صورت می‌گیرد. این کار باعث برجسته شدن طبیعی لب می‌شود و به گونه‌ای باعث زیبایی و لیفت لب شده و خطوط لب را طبیعی‌تر نشان می‌دهد. برای اطلاع از قیمت ژل لب روسی به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید.

ژل لب مدل قلوه‌ای

در ژل لب مدل قلوه‌ای فیلر، با توجه به اندازه و حجم لب های شما، پزشک سعی می کند تا با تزریق ژل در لب بالا و پایین شما، آنها را قلوه ای و برجسته نماید. این کار به صورتی انجام می شود که در نهایت بعد از تزریق فیلر، لب های شما متناسب با یکدیگر باشند.

هزینه تخلیه ژل لب

در صورت بروز عوارض یا عدم رضایت از مدل لب‌هایتان بعد از تزریق ژل لب با صلاحدید پزشک می‌توایند تخلیه ژل لب انجام که در صورت اطلاع از هزینه تخلیه ژل لب بر روی لینک کلیک کنید.

پرسش و پاسخ در مورد قیمت ژل لب روسی:

چه زمانی برای تزریق مجدد مناسب است؟

برای تاثیرگذاری بیشتر تزریق مجدد و اینکه کسی متوجه تغییر مداوم در چهره شما نشود، توصیه می شود وقتی هنوز بین ۲۵ الی ۳۰ درصد از حجم ژل قبلی بر روی لب شما باقی مانده است، از پزشک خود بخواهید دوباره تزریق ژل را برای شما انجام دهد.

چند سی سی ژل برای صورت نیاز است؟

بزرگ کردن لب حداکثر یک سی سی، رفع خط خنده و خط اندوه مجموعا یک سی سی، پروتز گونه یک الی دو سی سی، زاویه سازی صورت اطراف گونه دو الی سه سی سی، زاویه سازی فک دو الی چهار سی سی، رفع فرم غم و خستگی نیمه پایین صورت یک الی پنج سی سی، خط اشک و زیر چشم یک سی سی و کمتر، پروتز چانه یک الی دو سی سی

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

متخصص در زمان تزریق، حتماً از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند تا درد احساس نکنید. البته عملکرد پزشک در تنظیم عمق نفوذ سوزن نیز بر میزان درد حین تزریق فیلر به لب تأثیر می‌گذارد.

آیا تزریق ژل لب عوارض دارد؟

یک سری دیگر از عوارض احتمالی وجود دارد که بعد از تزریق با آنها روبرو می شوید: کبودی و التهاب لب ها، قرمزی، احساس بی حسی لب ها، احساس حجیم شدن لب ها،‌ نامتقارن بودن لب ها

5/5 - (5 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

2 پاسخ

 1. سلام
  من میخام لبم رو ب سبک روسی ژل تزریق کنم برای یکسال هزینش چقدر است

  1. سلام دوست عزیز
   در کلینیک دکتر خیرالهی بسته به نوع برند و میزان مورد نیاز از 2.200.000 تا 6.600.000 قیمت تزریق ژل لب هست. برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت هم می تونید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *