دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه تخلیه ژل لب ۱۴۰۲

هزینه تخلیه ژل لب (اردیبهشت ۱۴۰۳) + مشاوره رایگان

تزریق ژل (gel injection) موجب پرکردن چروک‌های عمیق پوست، حجم دهی یا اصلاح فرم صورت و بدن می‌شود. با افزایش سن و به مرور زمان چروک‌های پوستی جایگزین جوانی چهره فرد می‌شود. یکی از اعضای صورت که در برخورد اول مورد توجه افراد قرار می‌گیرد، فرم لب است.

برخی افراد به دلیل عدم رضایت از شکل طبیعی لب‌های خود به سمت تکنیک‌های تزریق ژل لب می‌روند. اما گاهی ممکن است از تزریق ژل لب خود رضایت نداشته باشید و بخواهید آن را تخلیه کنید پس باید بدانید که هزینه تخلیه ژل لب چقدر است بنابراین این مطلب را از دست ندهید.

هزینه تزریق آنزیم هیالورونیداز مورد نیاز برای تجزیه فیلرهای HA بر اساس عوامل مختلفی از جمله مارک خاص هیالورونیداز مورد استفاده، حجم فیلر و تعداد جلسات درمانی لازم متفاوت خواهد بود. که در ویدیو به طور کامل توضیح داده‌ایم.

هزینه تخلیه ژل لب در کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

عواملی مثل غلظت، ضخامت، برند مواد مورد استفاده و مدت زمان لازم برای درمان بر روی هزینه تخلیه ژل لب تاثیر گذار می‌باشد. بنابراین نمی‌توان هزینه ثابتی برای همه افراد در نظر گرفت.

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

هزینه تخلیه ژل لب در کلینیک دکتر خیرالهی
هزینه تخلیه ژل لب

اگر به دنبال کلینیکی معبتر و استاندارد برای تخلیه ژل لب و یا کسب مشاوره‌های لازم می‌گردید، به کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی مراجعه کرده و پس از معاینه توسط پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی و پس از دریافت مشاوره‌های لازم از هزینه تخلیه ژل لب مطلع شوید.

هزینه تخلیه ژل لب در سایر کلینیک‌ها به چه نحوی محاسبه می‌شود؟

هزینه‌ تخلیه ژل لب به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. گاهی امکان دارد روند تخلیه ژل لب به چند جلسه زمان نیاز داشته باشد و این موضوع موجب بالا رفتن هزینه‌ها خواهد شد.
به غیر از این مورد، تخلیه ژل به عواملی مثل موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی و پزشک متخصصی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد.

بعضی از پزشکان به‌دلیل تجربه و مهارت بیشتری که دارند، هزینه بالاتری را نیز دریافت می‌کنند و تکنیک مورد استفاده آن‌ها برای تخلیه ژل لب نیز عامل مهم دیگری است که بر هزینه نهایی انجام این روش تأثیر می‌گذارد.
حتی در بعضی موارد این احتمال وجود دارد که برای رفع فرورفتگی‌ها یا ناهمواری‌های به وجود آمده نیاز به تزریق چربی یا استفاده از راهکارهای دیگر باشد که باید هزینه آن‌ها را هم در نظر داشته باشید.

چه زمانی باید ژل لب را تخلیه کرد تا عوارض تزریق ژل لب از بین برود؟

اکثر اوقات افرادی که اقدام به تزریق ژل می‌نمایند، از عوارض تزریق ژل لب و نتیجه نهایی آن آگاه نمی‌باشند. علاوه بر این موضوع دلایل بسیاری وجود دارد که منجر به تخلیه ژل خواهد شد، از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

تخلیه ژل لب کی انجام شود؟
هزینه تخلیه ژل لب

در صورت عدم رضایتبروز حساسیت‌های آلرژیک
ناهماهنگی عدم تقارنکیست و فرورفتگی
تزریق بیش از حدمنجربه عفونت شود

در صورت عدم رضایت مراجعه کننده

پس از تزریق لب امکان دارد از عمل انجام شده رضایت نداشته باشید. پس از گذشت چند روز و کم شدن التهابات، فرم اصلی لب خود را آشکار می‌کند. بسیاری از افراد با وجود هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اند از نتیجه کار راضی نبوده و تصمیم به تخلیه ژل لب می‌گیرند.

بروز حساسیت‌های آلرژیک

بسیاری از افراد امکان دارد به مواد تزریق شده و ابزار کار آلرژی داشته باشند. این حساسیت‌های آلرژیک در صورتی که شدت پیدا کنند و بعد از گذشت چند روز درمان نشوند فرد مجبور به تخلیه ژل لب خواهد شد.

ناهماهنگی و عدم تقارن

اگر فرد تمایل به تزریق هر دو لب بالا و پایین را دارد، این کار باید به یک اندازه و کاملا قرینه برای زیباجو انجام شود. انجام این کار به مهارت پزشک متخصص بستگی دارد، اگر پزشک تجربه کافی نداشته باشد احتمال خطا بسیار افزایش خواهد یافت.
البته این عامل نمی‌تواند به یک مورد مخرب و غیر قابل درمان تبدیل شود. بلکه اگر تزریق ژل لب به صورت ناهمانگ باشد می‌توان با استفاده از تزریق اصلاحی و با پرداخت هزینه جداگانه آن را درمان کرد.
از این جهت بهتر است برای پیشگیری از تخلیه ژل لب از مراجعه به کلینیک‌های غیر معتبر پرهیز شود.

کیست و فرورفتگی و گلوله شدن ژل لب

در اکثر اوقات احتمال ایجاد توده، گلوله شدن ژل لب و فرو رفتگی در برخی از نقاط لب وجود دارد. این عارضه امکان دارد تا چند هفته بعد از تزریق باقی بماند.
اما اگر ماندگاری آن بیش از یک هفته زمان ببرد باید برای بررسی و درمان بیشتر به پزشک مراجعه نمایید. در اکثر اوقات پزشک تصمیم می‌گیرد تا برای شما تخلیه ژل لب انجام دهد.

تزریق بیش از حد

لب‌ها نقش بسیار اساسی در زیبایی چهره فرد دارند. از این جهت تزریق بیش از اندازه ژل به لب‌ها می‌تواند زیبایی و جلوه آن‌ها را از بین ببرد.
لب‌ها بیش‌تر از هر عضو دیگری در معرض دید سایر افراد قرار دارند، تزریق به آن‌ها هم باید به اندازه و مشخص شده باشد تا جلوه طبیعی و فرم زیبای خود را از دست ندهد. این عامل معمولا یکی از رایج‌ترین دلایلی است که افراد را به سمت تخلیه ژل لب می‌برد.

منجربه عفونت شود

در صورتی که تزریق ژل لب در یک کلینیک حرفه‌ای و با پزشک متخصص و معتبر انجام شود، میزان عفونت در آن به شدت کاهش می‌یابد. البته علاوه بر این موضوع به نوع فیلر تزریق شده و وسایل و ابزار کار هم بستگی خواهد داشت.

اثر تیندال

فیلر تزریق شده به لب یک ژل شفاف است که در صورت برخورد نور به آن در انعکاس به صورت آبی رنگ دیده می‌شود. این عارضه اثر تیندال نامیده شده و به ندرت در مراجعین دیده شده است.

تخلیه ژل لب در خانه (منزل) چگونه انجام می‌شود؟

اگر تمایل به انجام این کار در خانه هستید، بدون شک منصرف شوید زیرا امکان عفونت باکتریایی، از دست دادن زیبایی از کم‌ترین عوارضی هست که ممکن است با آن مواجه شوید.
تخلیه و ترمیم ژل لب یک عمل تخصصی می‌باشد بنابراین هر اشتباه در آن می‌تواند منجر به تخریب بافت طبیعی صورت و بدن فرد شود.

در هنگام مواجهه با این مشکل مراجعه به پزشک متخصص ضروری است. در اکثر اوقات با مشاوره پزشک متخصص، می‌توان مشکلات کوچک در تزریق ژل را با ماساژ اصولی از بین برد.
ماساژ موجب از بین رفتن و تخلیه مواد و ژل لب نمی‌شود. این تکنیک در مواردی محدود مانند ‌عدم تناسب و ناهمواری جزئی و با مشاوره پزشک کاربرد دارد. انجام غیر اصولی و اشتباه این متد موجب جابجایی ژل و از بین رفتن زیبایی فرد می‌شود.

کاندید مناسب برای تخلیه ژل لب چه افرادی هستند؟

تخلیه ژل لب بستگی به این دارد که کدام نوع ژل را تزریق کرده باشید. روش‌های تخلیه ژل لب یا حل کردن آن فقط برای ژل‌های اسید هیالورونیک (HA) مؤثر می‌باشد.
اگر شما از تزریق این دسته از ژل‌های پوستی ناراضی هستید، تنها گزینه صبر کردن است تا زمانی که آن‌ها به طور طبیعی حل شوند (Radiesse)، یا آن‌ها را به روش جراحی (Artefill و Silicone) خارج کنید.
اگر مطمئن نیستید که از کدام نوع ژل برای تزریق استفاده کرده‌اید، انجام روش برگرداندن ژل با آنزیم پیش از ترمیم، نسبت به هزینه و عوارض مرتبط با خارج کردن آن به روش جراحی، همیشه ارزش امتحان کردن را خواهد داشت.

هزینه آنزیم ژل لب چقدر است؟

آنزیم هیالورونیک با بدن سازگاری بسیار زیادی دارد، از این جهت برای تخلیه ژل از این آنزیم استفاده فراوانی می‌کنند. تزریق آن نمی‌تواند عوارض دائمی و خطرناکی برای فرد به همراه داشته باشد، تنها عوارض آن می‌توان به قرمزی، تورم، التهاب و.. اشاره کرد. این عوارض کوتاه مدت است و پس از گذشت چند ساعت از بین خواهد رفت. هزینه تخلیه ژل لب با آنزیم در ابتدای متن آورده شده است.

قیمت تزریق ژل لب به چه عواملی وابسته است؟

هنگامی که صحبت از عمل‌های جراحی میشود بسیاری از افراد نگران قیمت ژل لب هستند. هزینه این روش بسته به نوع ژلی و مقداری که انتخاب میکنید متفاوت است. به عنوان نمونه هزینه تزریق ژل لب ۱ سی سی با حجم‌های دیگر فرق دارد. بنابراین برای اطلاع از هزینه انجام این کار با مشاوران ما تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه تخلیه ژل لب

آیا با یکبار تخلیه ژل تزریقی کاملا از بین میرود؟

از بین رفتن ژل تزریق شده پس از تخلیه کاملا به جنس و نوع آن بستگی دارد. گاهی اوقات بعضی از نواحی لب که ژل به آن تزریق شده است قابل تخلیه نمی‌باشد. مجددا پس از گذشت سه ماه از تخلیه ژل پزشک اقدام به تخلیه باقی‌مانده آن خواهد نمود.

تا چند وقت پس از تخلیه ژل لب میتوان مجددا تزریق ژل داشت؟

در روش تزریق آنزیم هیالورونیداز معمولا حدود ۴۸ ساعت زمان لازم می‌ باشد. این مدت زمان برای خنثی شدن آنزیم تزریق شده و کم شدن تورم، کبودی و درد ضروری است. در صورتی که تورم و یا علائم عفونت تا ۴۸ ساعت رفع نشد، فرد باید تا زمان رفع آن صبر کند زیرا با وجود تورم تشخیص درست نواحی برای پزشک سخت می شود.

آیا تزریق هیالورونیداز اثرات جانبی به دنبال خواهد داشت؟

بعضی از عوارض جانبی رایج تزریق هیالورونیداز عبارت‌اند از: خونریزی، خارش، درد، بی‌حسی، بثورات پوستی، قرمزی، تغییر رنگ پوست، تورم، حساسیت و سوزن سوزن شدن یا گرگرفتگی در محل تزریق. عوارض جانبی معمولاً بدون معالجه پزشکی رفع می شود و حتی امکان دارد در طی مدت عمل از بین برود زیرا بدن شما خود را نسبت به تزریق هیالورونیداز تنظیم می‌کند؛ اما اگر مشتری در بلع، تنفس یا تورم لب یا زبان مشکل پیدا کند، باید فوراً به پزشک مراجعه کند.

آیا پس از تخلیه میتوان دوباره ژل تزریق نمود؟

در بسیاری از اوقات پس از تخلیه ژل التهابات و پستی بلندی‌های بسیاری روی لب‌ها ایجاد می‌شود که پس از گذشت چند روز رفع خواهند شد. اما اگر این عوارض ماندگار شوند به هیچ عنوان نمی‌توان مجددا تزریق ژل را انجام داد و تنها با استفاده از روش‌های اصلاحی باید آن را اصلاح و خوش فرم نمود.

4.6/5 - (19 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *