دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه لیفت صورت با نخ ۱۴۰۲

قیمت لیفت صورت با نخ (اردیبهشت ۱۴۰۳)

قیمت لیفت صورت با نخ چقدره؟ با ما همراه باشید.

یکی از تکنیک‌های جدید و غیر جراحی جوانسازی پوست لیفت صورت با نخ می‌باشد. لیفت صورت با نخ یکی از متد‌های محبوب و موثر برای بهبود انحنای سطحی یا کانتور صورت است و می‌تواند چین و چروک‌های صورت را حتی در سنین بالا، از بین ببرد.
لیفت صورت با نخ برای لیفت کردن پوست‌های شل و از بین بردن چین و چروک صورت و کشیدن بافت‌های ضعیف و همینطور به تحریک تولید کلاژن‌های جدید کمک خواهد کرد.

هر چند اثرات لیفت صورت با نخ به شدت اثر عمل لیفتینگ نخواهد رسید اما طرفداران زیادی دارد. از آن جا که مدت زمان بهبودی و مراقبت‌های بعد از انجام لیفت با نخ خاصی ندارد می‌تواند گزینه مناسبی برای افراد با مشغله‌های زیاد باشد.
ماندگاری لیفت با نخ از ۶ ماه تا چند سال است و بستگی به نوع نخ و متابولیسم بدن شخص تحت درمان دارد. برای اطلاع از قیمت لیفت صورت با نخ ادامه مطلب را دنبال کنید.

هزینه لیفت صورت با نخ در کلینیک دکتر خیرالهی

یکی از فاکتورهایی که اهمیت بسیار زیادی را در کلینیک دکتر خیرالهی به خود اختصاص داده است، قیمت لیفت صورت با نخ می‌باشد. قیمت نخ سیلوئت امریکایی در تمامی موارد حائز اهمیت است و جزو پارامترهایی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

قیمت لیفت صورت با نخ
❤️برای مشاهده هزینه لیفت صورت با نخ به صفحه تعرفه خدمات مراجعه فرمایید.❤️
 • نخ کره ای آکوا قیمت هر نخ : 950.000 تومان
 • نخ آکوا برای لیفت گونه با 4 نخ : 3.800.000 تومان
 • نخ آکوا برای لیفت گونه با 6 نخ : 5.700.000 تومان

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

مقدار قیمتی که باید برای این تکنیک پرداخت کنید بستگی به این دارد که چند بار آن را تمدید خواهید کرد. به نحوی که امکان دارد در موارد اولیه مجبور باشید هزینه‌های بالایی را متحمل شوید ولی در هر صورت زیبایی هزینه مخصوص خود را دارد.

قیمت لیفت صورت با نخ

هزینه لیفت صورت با نخ 1402
هزینه لیفت صورت با نخ

می‌توان این طور بیان نمود که لیفت صورت با نخ در مقایسه با عمل جراحی لیفت هزینه پایین‌تری دارد و صرفه اقتصادی در این مورد افزایش پیدا خواهد کرد. همینطور شرایط پوستی شما نیز یکی از مواردی است که می‌تواند بر قیمت تاثیرگذار باشد.
زیرا در پوست بسیاری از افراد امکان دارد ماندگاری بالایی را به همراه نداشته باشد و پس از گذشت یک سال کلاژن‌ها شروع به نابود شدن کنند. همین مورد موجب می‌شود تا عملیات ریکاوری انجام گرفته تا دوباره زیبایی به صورت و پوست برگردد.

هزینه لیفت صورت با نخ در سایر کلینیک‌ها

طبق آخرین آمار انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، متوسط قیمت لیفت صورت با نخ ۸۰۰۵ دلار می‌باشد. این هزینه متوسط تنها بخشی از کل قیمت است.
بیهوشی، امکانات اتاق عمل یا دیگر قیمت‌های مرتبط را شامل نمی‌شود. دستمزد جراح برای جراحی لیفت صورت بر اساس تجربه متخصص، نوع تکنیک مورد استفاده و موقعیت جغرافیایی مطب خواهد بود.

اکثر طرح‌های بیمه درمانی جراحی لیفت صورت با نخ (face lift thread) یا عوارض آن را پوشش نمی‌دهند. هزینه‌ لیفت صورت با نخ معمولا شامل: حق الزحمه جراح، هزینه‌های بیمارستان یا مرکز جراحی، هزینه‌های بیهوشی، نسخه های دارویی، لباس بعد از جراحی، آزمایش های پزشکی می‌شود.
هنگام انتخاب یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد در منطقه خود برای جراحی لیفت صورت، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با او به اندازه قیمت نهایی جراحی حائز اهمیت است.

عوامل موثر در قیمت لیفت صورت با نخ

قیمت لیفت صورت با نخ
هزینه لیفت صورت با نخ

در ادامه به بررسی عوامل موثر در هزینه لیفت صورت با نخ:

نوع نخ و تاثیرگذاری آن در لیفت صورت با نخ

نخ‌هایی که در این تکنیک استفاده می‌شوند انواع مختلفی دارند و مدت زمان ماندگاری و میزان قابلیت آن‌ها در لیفت کردن متفاوت می‌باشد. نخ‌های مونو گروهی از نخ‌های صاف و بدون خار هستند که تاثیر آن‌ها در لیفت کردن پوست است و تاثیر زیادی بر لیفت ندارند و بیشتر شل بودن و آویزانی پوست را درمان می‌کنند.
به همین دلیل برای سفت شدن و از بین رفتن چین چروک‌های پوست از این نخ‌ها به طور همزمان با نخ‌های خاردار استفاده می‌کنند. این نخ‌ها در نقاطی به پوست متصل خواهند شد تا بتوانند در جای خود ثابت بمانند.

نخ‌های کاگ یا خاردار

نخ‌هایی هستند که مانند یک قلاب در چین و چروک‌های گیر می‌کنند و برخلاف نخ‌های مونو نیازی به نقطه لنگر و ثبات ندارند و توسط خارهایشان در پوست قرار می‌گیرند.

نخ‌های پیچ دار

از دو گروه قبلی گران‌تر بوده و برای مشکلاتی از جمله پر کردن فرورفتگی‌های پوستی استفاده می‌شوند. اگر از دو نخ پیچیده به طور همزمان استفاده شود خاصیت حجم دهندگی آن بالاتر رفته و اصطلاحا به آن مولتی اسکرو گفته می‌شود که قدرت تاثیر گذاری بیشتری نسبت به نخ‌های تکی پیچ دار دارد. تولید کلاژن کنار این نخ‌ها موجب درمان شیارها و چین و چروک‌های ریز پوستی می‌شود.

تاثیرگذاری تعداد نخ‌های استفاده شده در هزینه لیفت صورت با نخ

تعداد نخ‌های استفاده شده در این تکنیک توسط پزشک و با توجه به پوست شما و نیاز آن به درمان و همچنین نوع نخ استفاده شده بستگی دارد.

تاثیرگذاری تجربه‌ی پزشک در قیمت لیفت با نخ

با توجه به این که نخ‌های مونو نیاز به نقطه لنگر مناسب دارند این از هنر و تجربه پزشک می‌باشد که این نقاط را در نواحی غیر قابل مشاهده مانند زیر مو قرار دهد تا فرد زودتر و با ظاهر بهتر بتواند به فعالیت‌های اجتماعی خود برگردد.

همچنین انتخاب نخ و نحوه قرارگیری درست آن‌ها برای برآورده کردن خواسته مراجعه کننده نیاز به تجربه کافی و موفق در این زمینه دارد. پزشکان با تجربه ممکن است قیمت بیشتری را دریافت کنند و در عوض نگرانی از بابت عوارض را به حداقل برسانند.

هزینه لیفت صورت با نخ امکان دارد در شهر‌های بزرگ مانند پایتخت نسبت به شهر‌های کوچک گرانتر باشد که می‌تواند به علت متقاضیان بیشتر، پزشکان ماهرتر یا خدمات ارائه شده بهتر باشد.

ناحیه تحت درمان

پوست ممکن است تحت تاثیر عواملی مثل سبک زندگی، رژیم‌های غذایی و شرایط محیطی دچار افتادگی یا چروک‌های متعددی شود که از سن سی سالگی کم کم خود را آشکار می‌کنند. این چین و چروک‌ها تنها مختص صورت نیست و کم کم علائم افزایش سن در نواحی مختلف بدن آشکار می‌شود.
از لیفت صورت با نخ می‌‌توان در محل‌های مختلفی مثل لیفت گونه با نخ، لیفت بینی با نخ، لیفت ابرو با نخ، گردن، غبغب، پیشانی، شکم، لیفت باسن با نخ، بازوها، کشاله ران و لیفت سینه و شانه با نخ نیز استفاده کرد.

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت چقدر است؟

پر استفاده‌ترین نخ‌های لیفت PDO و قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت بسیار به صرفه هستند که با توجه به جنس ماده سازنده اش ، بسیار کم خط و در جذب سریع می باشد. همچنین می توان نخ های PDO را به هم پیوند زد و شبکه یا مش های کلاژن ساز ایجاد نمود. امنیت بالای این نوع از نخ لیفت باعث می‌شود تا این نخ به یکی از پر استفاده ترین محصولات برای لیفت پوست در جهان شناخته شود. این نوع از نخ‌های لیفت در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود.

مزایای لیفت صورت با نخ

نتیجه طبیعی

از مهم‌ترین مزایای لیفت صورت با نخ این است که نتایج بسیار طبیعی و زیبایی دارد. مثلاً پس از جراحی‌های لیفت، پوست به حالت کشیده شده در می‌آید. انحنای طبیعی صورت از بین رفته و حجم بعضی بخش‌ها مانند گونه یا لب‌ها کم می‌شود.
در مورد لیفت صورت با نخ اینطور نمی‌باشد و ویژگی‌های اصلی صورت حفظ می‌شود. نخ‌ها با ظرافت مشکلات صورت را رفع می‌کنند و به پوست زیبایی می‌بخشند. این ریزه‌کاری‌ها انجام می‌شود بدون اینکه تغییری در ویژگی‌های صورت اتفاق بیافتد.

مزایای لیفت صورت با نخ

ایمنی بالا

از لیفت صورت با نخ می‌توانیم در نواحی ابرو یا پلک‌ها نیز استفاده کنیم و پلک‌های افتاده را لیفت کنیم. برخلاف دیگر روش‌های لیفتینگ که در بسیاری از نقاط صورت نمی‌توانند اجرا بشوند، لیفت با نخ را می‌توانیم در حساس‌ترین نواحی هم استفاده کنیم.
تحقیقات علمی و تجربه‌ی ما در کلینیک دکتر خیرالهی نشان می‌دهند که اگر لیفت با نخ در محیط کلینیکی و توسط پزشک متخصص انجام شود، هیچ عارضه و خطری به همراه نخواهد داشت.

ریکاوری سریع

دوره‌ی نقاهت یا ریکاوری در بیشترین حالت ۵ روز طول می‌کشد. برخلاف جراحی لیفت، در این مدت نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای نخواهید داشت و می‌توانید به کارهای روزمره خود مشغول شوید. اما رفتن به سرکار، رویدادهای اجتماعی یا ورزش را پیشنهاد نمی‌کنیم.

اثری از درمان باقی نخواهد ماند

در مدت ۵ الی ۷ روز که دوره‌ی نقاهت را طی می‌گذرانید، تقریباً تمام نشانه‌های انجام لیفت با نخ از بین می‌رود. نکته‌ی دیگر این است که نخ‌ها در زیر لایه‌های عمقی پوست قرار گرفته و با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شوند. سوراخ‌هایی که برای وارد کردن نخ ایجاد می‌کنیم کوچک بوده و اصلاً دیده نخواهند شد.

عوارض لیفت صورت با نخ چه مواردی هستند؟

هنگامی که لیفت صورت با نخ توسط یک جراح آرایشی و بهداشتی دارای مجوز و باتجربه صورت گیرد، بسیار ایمن است. اما امکان دارد دچار عوارضی شوید البته عوارض لیفت صورت با نخ جزئی اند و شامل مواردی از جمله کبودی ظریف، ضعف عضلانی و تورم در ناحیه آسیب دیده باشد، که معمولاً طی یک هفته به خودی خود رفع می‌شوند.

عوارض لیفت با نخ معمولا بسیار کم و ناچیز بوده و اندازه و زمان ماندگاری این عوارض بین افراد متفاوت است اما معمولاً قابل کنترل می‌باشد. در بیشتر موارد، تورم در ۲۴ الی ۴۸ ساعت اول مشهود است.
پیشنهاد می‌کنیم ۲ هفته بین معالجه خود و دیگر مراودات مهم اجتماعی فاصله باشد تا اطمینان حاصل کنید که مدت زمان کافی برای بهبودی و از بین رفتن کبودی وجود دارد. یکی از اصلی‌ترین عوارض لیفت با نخ، استفاده نادرست از نخ‌ها می‌باشد. که می‌تواند موجب  کشش یا موج‌دار پوست در قسمت‌هایی که نخ‌ها وجود دارد، شود.

ماندگاری لیفت صورت با نخ چقدر است؟

ماندگاری لیفت صورت با نخ

ماندگاری لیفت صورت با نخ به عوامل مختلفی مانند سن بیمار، میزان افتادگی پوست و تعداد نخ مورد استفاده بستگی دارد ولی به طور کلی طول عمر نتایج بدست آمده بین ۲ الی ۵ سال متغیر می‌باشد.

پرسش و پاسخ در مورد قیمت لیفت صورت با نخ:

آیا لیفت صورت با نخ درد دارد؟

می توان گفت که لیفت نسبت به عمل جراحی درد بسیار جزئی دارد. چرا که پزشکان قبل از انجام جوان سازی با نخ از نوعی ماده بی حسی موضعی استفاده می کنند.

آیا لیفت صورت با نخ عوارض دارد؟

می توان گفت که لیفت نسبت به عمل جراحی درد بسیار جزئی دارد. چرا که پزشکان قبل از انجام جوان سازی با نخ از نوعی ماده بی حسی موضعی استفاده می کنند.

4.2/5 - (14 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

5 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید قیمت نخ سیلوئت آمریکایی واسه لیفت ابرو چقدر هست الان؟

 2. سلام لطفاً بفرمایید قیمت بهترین نخ لیفت برای صورت در حال حاضر چقدر است؟

  1. سلام دوست عزیز.
   قیمت لیفت با نخ در کلینیک ما، با بهترین نخ موجود در بازار نخ کره ای آکوا به ازا هر نخ 950 تومان هست و بسته به این که کدام ناحیه لیفت می شود و چند نخ مورد نیاز است، قیمت نهایی مشخص می شود.
   به طور کلی برای ناحیه صورت بین 4 تا 6 نخ استفاده می شود و قیمت برای 4 نخ 3800 و برای 6 نخ 5700 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *