دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت لیزر کل بدن و موهای زائد

قیمت لیزر کل بدن و موهای زائد + مشاوره رایگان (ویدیو)

فهرست محتوا نمایش

لیزر موهای زائد روشی ایمن، موثر و مقرون به صرفه برای حذف دائمی موهای زائد می‌باشد که در کلینیک های زیبایی انجام می‌شود. در این مقاله علاوه بر بیان قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر خیرالهی، در مورد اینکه چه عواملی بر روی قیمت لیزر کل بدن تاثیر می‌گذارند نیز صحبت خواهیم کرد.

با انتخاب کلینیک تخصصی پوست و زیبایی دکتر خیرالهی، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات لیزر کل بدن با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک و استریل بودن دستگاه‌ها نداشته باشید.

خدماتهزینه
قیمت لیزر فول بادی550.000 هزار تومان
قیمت لیزر پا کامل360.000 هزار تومان
قیمت لیزر موهای زائد بیکینی و زیر بغل 260.000 هزار تومان
قیمت لیزر دست کامل240.000 هزار تومان
قیمت لیزر ساق پا160.000 هزار تومان
قیمت لیزر ساعد دست140.000 هزار تومان
قیمت لیزر کل صورت130.000 هزار تومان
قیمت لیزر موهای زائد بیکینی130.000 هزار تومان
قیمت لیزر موهای زائد زیر بغل 130.000 هزار تومان
قیمت لیزر موهای زائد چانه 70.000 هزار تومان
قیمت لیزر کل بدن دکتر خیرالهی

لیزر مو‌های زائد یک روش بسیار مؤثر برای از بین رفتن مو‌های زائد بدن است. بسیاری از افراد بعد از آشنایی با لیزر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت لیزر کل بدن هستند. دیدن این ویدیو را از دست ندهید.

می توانید برای مشاوره و آگاهی از به روز ترین قیمت ها با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

قیمت لیزر کل بدن در کلینیک دکتر خیرالهی

عوامل زیادی بر تعرفه قیمت لیزر فول بادی تاثیر گذار است. بهترین مرکز لیرز موهای زائد یعنی کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی با بهترین دستگاه‌های لیزر 2023 و 2024 یعنی سوپرانو آیس پلاتینیوم از بهترین فناوری دستگاه لیزر استفاده می‌کند و متخصصین آن مهارت و تجربه بسیاری دارند.

چه عواملی بر قیمت لیزر کل بدن موثراند؟

در اوایل زمانی که دستگاه لیزر تازه استفاده می‌شد قیمت لیزر موهای زائد را با توجه به تعداد شات‌های دستگاه محاسبه می‌کردند. اما امروزه قیمت گذاری با توجه به ناحیه‌ی تحت درمان و جنسیت تعیین خواهد شد.
مثلاً قیمت لیزر موهای زیر بغل خانم‌ها با هزینه لیزر موهای زیر بغل آقایان از نظر قیمت لیزر کل بدن تفاوت دارد. عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد امروزه به سه عامل کلی بستگی دارد: دستگاه لیزر، مهارت و تجربه‌ی کادر درمان و همچنین ناحیه‌ی تحت درمان که دو عامل اول باعث تعیین قیمت پایه‌ای برای لیزر هر ناحیه می‌شود. (در مورد انواع دستگاه لیزر گفته شد).

مهارت پزشک و تجربه‌ی کادر درمانی

در لیزر موهای زائد تجربه و مهارت تیم لیزر درمانی از دستگاه لیزر مورد استفاده مهم‌تر است. زیرا فردی که بدن شما را لیزر می‌کند، اپراتور لیزر درمانی است نه دستگاه لیزر. پزشک مجرب بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب می‌کند و اپراتور لیزر هم بهترین و اثربخش‌ترین درمان را برای شما انجام می‌دهد.
هرچه اپراتور ماهرتر و با تجربه‌تر باشد، اثر گذاری لیزر بیشتر و آن کمتر می‌شود. منطقی است که تیم درمانی حرفه‌ای‌تر، دستمزدهای بالاتری هم بگیرند. لذا این عامل هم تاثیر زیادی بر هزینه لیزر در کلینیک‌های مختلف خواهد داشت.

عکس قبل و بعد لیزر مو های زائد کل بدن در کلینیک دکتر خیرالهی

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد کل بدن

قیمت لیزر موهای زائد صورت

با توجه به اینکه دستگاه‌های لیزر موهای زائد با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند بنابراین قیمت لیزر موهای زائد صورت (هزینه لیزر صورت) با هر یک از این دستگاه ها متفاوت می‌باشد و هر کدام از آنها بر روی پوست خاصی تاثیرگذار هستند.

علت اختلاف قیمت‌ لیزر موهای زائد در مراکز مختلف چیست؟

قیمت لیزر موهای زائد به چندین عوامل مختلف بستگی دارد. به طور کلی قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

قیمت لیزر موهای زائد

اگر قیمت لیزر موهای زائد در چند مرکز مختلف را بدانید، می‌بینید که برخی قیمت‌های پایین‌تر و برخی قیمت‌های بسیار بالایی دارند.
تکنولوژی و ابزار استفاده شده برای لیزر موهای زائد بدن (Laser hair removal)، در کلینیک‌های مختلف متفاوت است و  با این وجود قیمت بالا یا پایین، هردوی آن ها شک برانگیز می‌باشند.

قیمت لیزر کل بدن اگر زیاد باشد لزوما تضمین تاثیر بهتر نیست

بعضی از کلینیک‌ها قیمت‌های بسیار بالا و بعضاً نجومی دارند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های غیرواقعی قیمت‌های خود را بالا می‌برند.
مثلاً دستگاهی را به عنوان بهترین دستگاه لیزر معرفی می‌کنند یا به شما می‌گویند که در ۲ الی ۳ جلسه، روند درمانی را به تمام می‌کنند. این تبلیغات دورغین هستند.

قیمت لیزر کل بدن (هزینه لیزر)

اول از همه باید بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر مزایا و معایب خود را دارند. مثلاً لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد ولی اصلاً برای پوست‌های تیره مناسب نخواهد بود. دوم این که تمامی لیزرها حداقل به ۴ الی ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز خواهند داشت.

انواع دستگاه‌های لیزر موهای زائد کل بدن

امروزه دستگاه‌های لیزر موثرتر، بهتر و پیشرفته‌تر از همیشه می‌باشند. هرچه قدر یک کلینیک دارای دستگاه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تری باشد، هزینه‌ی ابزار و محصولات مصرفی آن نیز به طبع بالاتر رفته و تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد بیشتر و همچنین هزینه لیزر گران‌تر خواهد شد.
سه تکنولوژی لیزر با اختلاف زیادی نسبت به سایرین برتر می‌باشند. این تنوع باعث شده تا مراجعین با هر رنگ پوستی، بهترین و موثرترین خدمات لیزر را دریافت کنند. این دستگا‌ها شامل:

انواع دستگاه‌های لیزر

لیزر الکساندریت

یکی از سریع‌ترین و موثرترین تکنولوژی‌های لیزر در دنیا، لیزر الکساندریت می‌باشد. از این دستگاه می‌توان برای لیزر مناطق وسیع (پا،‌ دست)‌ استفاده کرد.
بیشترین تاثیر الکساندریت در مورد موهای نازک و پوست‌های روشن مشاهده خواهد شد. برای افراد با پوست تیره، الکساندریت می‌تواند موجب لک‌های پوستی شود و اثر کمی بر حذف موهای زائد دارد. لیزر موهای کرکی با این دستگاه توصیه می‌شود.

لیزر دیود

دستگاه‌های لیزر دیود، دوره‌های تابش پر سرعت‌تری دارند و به همین دلیل جلسات لیزر درمانی نیز کوتاه‌تر می‌باشد. در کل این تکنولوژی با اختلاف کمی از دیگر تکنولوژ‌ی‌ها موثرتر می‌باشند؛ اما امنیت کمتر و عوارض لیزر موهای زائد بیشتری را دارا است.
این عوارض و کمی درد بیشتر، به دلیل دوره‌های تابش زود به زود روش دیود می‌باشد.

لیزر ان دی یاگ

لیزر ان دی یاگ برای همه‌ی انواع رنگ پوست مناسب می‌باشد؛ اما بیشتر برای کسانی مناسب می‌باشد که پوست‌های تیره رنگی دارند.
این فناوری لیزر طول موج بالایی دارد و تعداد تابش‌های کمتری برای حذف موهای زائد احتیاج خواهد داشت. از این لیزر می‌توان برای موزدایی مناطق وسیع بدن نیز استفاده کرد.

لیزر دکا

این لیزر دارای دو طول موج ان دی یاگ و الکساندریت است. این دستگاه فوق پیشرفته جزو معدود دستگاه‌های لیزر است که می‌تواند دو طول موج متفاوت تولید کند و بسیار تاثیرگذار در عین نداشتن عوارض شود.

تعداد جلسات لازم و تاثیر بسزای آن بر روی قیمت لیزر موهای زائد!

مشخص است که یکی از موارد مهم در تعیین قیمت لیزر موهای زائد نوع دستگاه و کلینیک زیبایی آن می‌باشد که انتخاب کرده‌ایم.
اما دستگاه، یکی از فاکتورهای تعیین قیمت لیزر کل بدن است و مواردی مثل: نوع پوست و رنگ پوست فرد متقاضی نیز در تعیین هزینه لیزر کل بدن بسیار تاثیرگذار است زیرا پوست‌های تیره و افراد دارای موهای روشن بدن به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند, بنابراین هر مقدار پوست شما سفیدتر و مو تیره‌تر باشد تعداد جلسات کمتر و در نهایت نتیجه نهایی نیز رضایت بخش‌تر می‌باشد.

مراکز ارزان، خدمات ضعیف‌تری ارائه می‌دهند

اگر قیمت لیزر کل بدن در مرکزی بیش از حد پایین باشد، یعنی یا مشکل در خدمات وجود دارد، یا آن مرکز متضرر می‌شود.
قطعاً همه‌ی مراکز لیزر موهای زائد علاوه بر خدمات رسانی برای درآمدزایی و سود تاسیس شده‌اند؛ پس نمی‌خواهند که ضرر کنند. معمولاً مراکزی که قیمت‌های بسیار پایینی دارند، از دستگاه‌ها یا اپراتورهای خوبی استفاده نخواهند کرد.

ممکن است یا دستگاه قدیمی و فرسوده باشد، یا از تجهیزات با کیفیتی استفاده نمی‌کنند و یا اپراتورهای مرکز تجربه و مهارت بالایی ندارند. در کل لیزری که ارزان باشد ولی موثر نباشد، با دور ریختن پول هیچ فرقی نخوهد داشت.
علاوه بر این استفاده از تجهیزات قدیمی و اپراتورهای کم‌تجربه می‌تواند باعث عوارض جانبی شدیدی مثل لک یا سوختن پوست شود.

عوارض لیزر موهای زائد بدن چه مواردی هستند؟

شایع‌ترین عوارض لیزر موهای زائد بدن درد، قرمزی و التهاب، پوسته پوسته شدن، تغییر در رنگ پوست، هایپوپیگمنتیشن، آسیب به چشم، خطر عفونت‌های پوستی، سوختگی و تاول و اسکار و زخم می‌باشد.

قیمت استثنائی لیزر موهای زائد بیکینی

یکی از مهم‌ترین نواحی که متقاضیان زیادی برای انجام لیزر آن اقدام می‌کنند ناحیه بیکینی بانوان می‌باشد. به دلیل حساسیت این ناحیه لیزر موهای زائد بیکینی (واژن) و تعداد جلسات آن نسبت به سایر نواحی بدن قیمت بیشتری دارد.

قیمت لیزر موهای زائد بیکینی

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد کل بدن

افرادی که موهای زائد بدن خود را لیزر کرده اند باید به نکات مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد توجه نمایند، تا بهترین نتیجه برای این افراد حاصل شود و از مشکلات پوستی که امکان دارد برایشان رخ دهد جلوگیری شود.

بهترین دستگاه لیزر کدام است و تاثیر آن بر قیمت لیزر کل بدن چقدر است؟

لیزر موهای زائد یکی از ایمن‌ترین تکنیک‌های حذف موهای زائد است. فرآیندی که از آخرین دستاوردهای فناوری در علم پزشکی بهره می‌برد و می‌تواند شما را برای مدتی طولانی از شر موهای زائد رهایی بخشد. البته نتایج لیزر زمانی موثر و فوق‌العاده است که در مرکزی معتبر و مجهز به بهترین دستگاه لیزر موهای زائد انجام شود.

لیزر موهای کرکی چگونه موجب رفع آن می‌شود؟

تنها موهای نازکی که رنگ کافی داشته باشند آن هم با یک دستگاه مطمئن که منوی مخصوص موهای نازک و کرکی داشته باشد، مجاز به لیزر موهای کرکی هستند. هرگز موهای کمرنگ و بور را لیزر نکنید.

پرسش و پاسخ در مورد قیمت لیزر کل بدن:

سلام وقت بخیر برای هر ناحیه هر جلسه باید هزینه رو دوباره پرداخت کنیم ؟

سلام و وقت بخیر عزیزم. بله، هزینه اعلام شده برای هر جلسه است.

آیا لیزر بیکینی ضرر دارد؟

نوع لیزری که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود کمتر از یک میلی متر به پوست نفوذ می کند. پس به هیچ کدام از اندام های داخلی بدن مثل تخمدان ها برخورد نمی کند و در نتیجه به آن ها آسیب نمی رساند .

آیا لیزر باعث سرطان میشود؟

خیر زیرا لیزر برای ازبین بردن موهای زائد، خال، زگیل و غیره بوده و پزشکان از آن به عنوان یک روش ایده‌آل بهره می‌برند. انرژی موجود در نور لیزر به صورت سطحی بوده و هرگز به عمق آن وارد نمی‌شود. و باعث سرطان نمی شود.

آیا لیزر باعث نازایی میشود؟

لیزر موهای زائد بیکینی یا ناحیه تناسلی شما توسط لیزر نمی تواند باعث نازایی شود. شاید بعضی از اطرافیان شما ادعا کنند که کسی را می شناسند که پس از لیزر موهای زائد دچار نازایی شده است، اما این صحت ندارد.

5/5 - (13 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *