دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران

فهرست محتوا نمایش

امروزه افراد زیادی هستند که از اصلاح موهای زائد بدن خود آزرده خاطر شده‌اند و به دنبال راهی برای رهایی از این مشکل برای همیشه هستند. بهترین گزینه برای این افراد استفاده از لیزر است چون روشی دائمی و کم هزینه می‌باشد؛
روش‌های دیگر از بین بردن موهای زائد که شامل کرم موبر، اصلاح، بند انداختن و غیره می‌شود کاملا موقتی‌اند و نتیجه آن‌ها کوتاه مدت می‌باشد.

تنها برای خلاصی از شر موهای زائد و لیزر موهای کرکی کافی است که مدت 6 الی 8 جلسه از لیزر موهای زائد را بگذرانید. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین مرکز لیزر موهای زائد یعنی کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی آشنا کنیم.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد به ناحیه‌ای که لیزر می‌کنید بستگی دارد اما مهم‌ترین عامل در تعیین تعداد جلسات لیزر همراه با اثربخشی مناسب، انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد است. پیشنهاد می‌کنم فیلم رضایت مشتری عزیز ما بعد از لیزر موهای زائد را از دست ندهید.

مرکز لیزر موهای زائد

سرچ کلینیک لیزر یکی از پرطرفدارترین سرچ ها در گوگل می‌باشد. اما انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد بدن بسیار حائز اهمیت است.
وقتی تمایل دارید تا یک کلینیک لیزر مناسب را انتخاب کنید، معمولا عاقلانه‌ترین راه این است که به دنبال کلینیکی در نزدیکی محل کار یا محل زندگی خود باشید.
با رعایت این موضوع شما بدون نیاز به رفت‌وآمدهای طولانی مدت، برنامه‌ریزی بهتری برای قرارهای خود خواهید داشت. اما این همه ماجرا نیست.

برای انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد، حتما به نکات مهمی مثل هزینه، سایر خدمات درمانی، روزها و ساعات سرویس دهی، صلاحیت‌ها و مجوزها، امکاناتی مانند وجود دوش حمام، نوع دستگاه لیزر بدن، پاکیزگی کلینیک، رفتار دوستانه پرسنل و ایمنی وسایل مورد استفاده توجه داشته باشید. مراکز پزشکی لیزر تهران، لیزر موهای زائد نقاط بدن مثل صورت، بیکینی، زیر بغل، پاها و یا لیزر تمام بدن را انجام می‌دهند.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد باید چه مجوزهایی داشته باشد

انجام هر عمل زیبایی یا پزشکی در کلینیک یا مطبی که مجوز های لازم را نداشته باشد، یک اشتباه بسیار بزرگ می‌باشد. به دلیل سخت گیری‌هایی که از طرف وزارت بهداشت و درمان و همچنین هزینه‌هایی که اخذ مجوز‌ها دارند، بسیاری از مرکزهای زیبایی بدون مجوز در حال فعالیت هستند.
این کلینیک‌ها با توجه به اینکه تحت نظارت نیستند، امکان دارد خدماتی که ارائه می‌دهند بصورت استاندارد انجام نشده و به سلامتی افراد آسیب برسانند.
در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر خیرالهی، تمامی مجوزهای لازم گرفته شده است و تمامی مراحل زیبایی تحت نظارت سخت گیرانه بازرسان وزارت بهداشت و درمان صورت می‌گیرد.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

کلینیک دارای مجوزهای لازم باشد.

استفاده از دستگاه‌های لیزر موهای زائد (Laser hair removal) نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد. برای همین مجوز ارائه اینگونه خدمات فقط به پزشکان متخصص داده می‌شود که دوره‌های لازم را سپری و گواهی‌نامه‌ی لیزر درمانی را اخذ کرده باشند.
در نظر داشته باشید که اگر اپراتور یا فردی که لیزر انجام می‌دهد پزشک نباشد، مشکلی نیست. اپراتورها آموزش‌ها و دوره‌های لازم را دریافت می‌کنند و به درستی با نحوه‌ی کار آشنایی دارند.
پزشک متخصص وظیفه دارد که ابتدا پوست شما را معاینه کرده و سپس بهترین دستگاه لیزر را برای شما انتخاب و راهنمایی‌های لازم را به اپراتوری که لیزر انجام می‌دهد ارائه کند.

ویژگی های بهترین مرکز لیزر موهای زائد

مشاوره توسط پزشک متخصص

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کادر درمانی خود دارای پزشک متخصص است. در جلسه‌ی مشاوره پیش از لیزر، پزشک متخصص باید حضور پیدا کرده و در ادامه، جلسات لیزر تحت نظارت او انجام شود.
لیزر مثل تمام روش‌های درمانی، با وجود کم تهاجمی بودن، عوارضی را نیز در پی دارد. پزشک متخصص به خوبی احتمال بروز این عوارض جانبی را پیش‌بینی کرده و برای اتفاق نیفتادن عوارض لیزر اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
همینطور اگر عوارض جانبی غیر منتظره‌ای پیش آمد، پزشک می‌تواند نقش موثری در درمان و پیشگیری از وخامت آن‌ها را داشته باشد.

بهترین دستگاه‌ در بهترین مرکز لیزر موهای زائد

امروزه دستگاه‌های زیادی برای لیزر موهای زائد ساخته شده است. از دستگاه‌های آرایشگاهی و خانگی که با تکنولوژی IPL کار می‌کنند تا دستگاه‌های حرفه‌ای که تنها در مراکز درمانی تخصصی اجازه‌ی استفاده از آن‌ها وجود خواهد داشت.
روشن است که دستگاه‌های حرفه‌ای لیزر موهای زائد اثر بیشتر و دائمی‌تری دارند. دستگاه‌های حرفه‌ای لیزر هم تنوع بیشتری دارند.
برندها و شرکت‌های بسیاری اقدام به ساخت این دستگاه‌ها کرده‌اند که کیفیت ساخت متفاوتی دارند. برندهای دستگاه لیزر بسیار‌ زیادند؛
اما روش استفاده شده در آن‌ها در چند مورد وجود دارد که شامل:

لیزر الکساندریتلیزر دیود
لیزر ان دی یاگلیزر روبی

هر کدام از این تکنولوژی‌ها، کاربرد و عوارضی دارند و اصولاً نمی‌توان یکی را به عنوان بهترین تکنیک معرفی کرد. مثلاً لیزر معروفا لکساندریت (Alexandrite) برای پوست‌های روشن بسیار موثر می‌باشد اما برای پوست‌های تیره تاثیر چندانی نخواهد گذاشت و لیزر ان دی یاگ برای پوست‌های تیره مناسب‌تر است.
یا مثلاً لیزر دایود قدرت بالایی دارد و درد کمتری نسبت به الکساندریت ایجاد می‌کند. این که کدام دستگاه لیزر مناسب باشد، در جلسه مشاوره و توسط پزشک متخصص مشخص می‌شود.

قیمت لیزر موهای زائد یک مرکز خوب

با وجود این که بیشتر مراکز لیزر موهای زائد از تکنولوژی‌های مشابهی استفاده می‌کنند، قیمت خدمات لیزر در کلینیک‌های مختلف، تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارد.
در نظر داشته باشید که اگر هزینه لیزر درمانی بسیار پایین باشد، یعنی احتمالاً مرکز مورد نظر، یکی از ویژگی‌هایی که در بالا ذکر کردیم را نخواهد داشت. به علاوه موارد زیر در قیمت لیزر کل بدن تاثیرگذارند:

لوازم دستگاه لیزر تعویض شوند.

تمامی دستگاه‌های لیزر دارای کارتریج‌هایی با شات‌های محدود می‌باشند. یعنی پس از شلیک تعداد مشخصی پرتوی لیزری، عمر کارتریج به پایان می‌رسد و نیاز به تعویض پیدا می‌کند.
کاتریج‌ها فقط یکی از لوازم یکبار مصرف لیزر موهای زائد هستند و تعداد زیادی از این لوازم مصرفی وجود دارند که باید مدام تعویض شوند.

دستگاه‌های لیزر باید تعمیر و بازبینی شوند.

دستگاه لیزر موهای زائد باید به صورت منظم توسط نمایندگی تعمیرات و بازبینی شود تا به درستی کار کند و ایمن باشد. بهترین مرکز لیزر موهای زائد به خوبی به این مسئله واقف است و همیشه از درستی عملکرد دستگاه‌های خود اطمینان حاصل می‌کند.

اپراتورها و پزشکان ماهر، دستمزد بیشتری دریافت می‌کنند.

باید توجه داشته باشید که در هر صورت این اپراتور است که موهای شما را لیزر می‌کند، نه دستگاه لیزر. هر چقدر مهارت و تجربه‌ی اپراتور و پزشک متخصص بیشتر باشد، لیزر درمانی موثرتر است. آشکار است که افراد مجرب و ماهرتر، دستمزدهای بیشتری دریافت می‌کنند.

از هزینه‌های پایین بترسید.

توجه داشته باشید که اگر هزینه خدمات لیزر درمانی از حد معقول پایین‌تر باشد، مطمئن باشید که اثربخشی آن کمتر و گاهی خطراتش نیز بیشتر خواهد بود.
پس تلاش کنید از مراکزی که هزینه پایینی دارند پرهیز کنید. شاید بتوانید با یک سوم هزینه استاندارد موهای زائد خود را لیزر کنید؛ اما اگر این درمان تاثیر کمی بر حذف موهای زائد داشته باشد، وقت و هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید را از دست می‌دهید.

مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

 • باید قسمتی كه براي لیزر استفاده مي‌کنید را پيش از انجام آن بتراشید.
 • براي آرام شدن دردهاي خود مي‌توانيد از ژلی که به شما داده شده و رسانا است استفاده كنيد.
 • باید در طول انجام ليزر از عینک محافظی که به شما داده شده است استفاده نمایید.
 • اپراتور كلينيك از شما درخواست خواهند كرد تا هر گونه ناراحتی و دردی در رابطه با انجام لیزر موهای زائد دارید بازگو کنید تا تنظیمات مرتبط با لیزر برای شما راحت‌تر و تاثیرگذارتر باشد.
 • حداقل تا 3 روز نخست پس از لیزر موهای زائد از رفتن به سونا و استخر خودداري کنید.
 • قبل از آن كه به پیاده روی بروید حتما از ضدآفتاب‌ با spf حداقل ۳۰ استفاده کنید.
 • برای رعایت مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر حداقل از یک هفته در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید.

مزایای لیزر در بهترین مرکز لیزر موهای زائد

مهم‌ترین مزیت لیزر موهای زائد، رهایی همیشگی از موهای زائد می‌باشد که اگر این کار در بهترین مرکز لیزر تهران انجام شود، حتما به بهترین نحو امکان انجام خواهد شد و شما حدالامکان هیچ گونه عوارضی را مشاهده نخواهید کرد.

دومین مزیتی که می‌توان در استفاده از لیزر در بهترین مرکز لیزر موهای زائد نام برد، صرفه جویی در هزینه می‌باشد. زیرا اگر مجموع هزینه‌هایی که برای رفع موهای زائد خود در برابر استفاده از دیگر روش‌ها را محاسبه کنید، خواهید فهمید لیزر موهای زائد از بقیه روش‌ها به صرفه‌تر خواهد بود.

لیزر موهای کرکی

لیزر موهای کرکی تنها در صورتی برای موهای نازک و کرکی موثر است که رنگ موها تیره و رنگ پوست روشن باشد. موهای کرکی بلوند، قرمز یا خاکستری ملانین کافی ندارند تا مورد هدف لیزر قرار بگیرند. پس انرژی لیزر بر آن ها تاثیرگذار نخواهد بود.

مشاوره در بهترین مرکز لیزر موهای زائد رایگان است

همانطور که گفته شد در بهترین مرکز لیزر موهای زائد حتما پزشک متخصص پوست حضور پیدا می‌کند و پرسنل زیر نظر پزشک مشغول به کار می‌شوند. همانطور که می‌دانید لیزر موهای زائد برای همه افراد مناسب نمی‌باشد. بعنوان مثال به موارد زیر توجه کنید.

مشاوره در بهترین مرکز لیزر موهای زائد

 • افرادی که دچار مشکلات پوستی هستند.
 • افرادی که دچار اگزما و یا آکنه هستند.
 • افرادی که از داروی ماینوکسیدل (Minoxidil) برای پرپشت شدن موهای خود استفاده می‌کنند.
 • افرادی که دارای زخم در مناطقی هستند که قرار است لیزر انجام دهند.
 • بانوانی که در دوران بارداری یا شیردهی هستند نباید لیزر انجام دهند.
 • در صورتی که به تازگی سولاریوم (solarium) یا حمام آفتاب گرفته‌اید.

پزشک با معاینه نواحی انتخاب شده برای لیزر می‌تواند این اطمینان را برای شما حاصل کند که آیا لیزر موهای زائد برای شما مجاز است و یا تا زمان بهبود باید صبر کنید.
از دیگر مواردی که توسط متخصص پوست باید بررسی شود رنگ پوست و میزان ضخامت موهای زائد می‌باشد. همانطور که گفته شد برای انجام لیزر موهای زائد یک دستگاه برای همه افراد با انواع مختلف پوستی جوابگو نمی‌باشد.
پزشک متخصص پوست با شناخت نوع پوست و دستگاهی که در کلینیک خود دارد می‌تواند به راحتی تشخیص دهد، که با کدام دستگاه می‌تواند نتیجه بهتری را حاصل کند.

عوارض لیزر موهای زائد

حذف موهای زائد با استفاده از لیزر به عنوان یکی از بهترین روش های از بین بردن دائمی موهای زائد شناخته می شود که تقریبا برای تمامی قسمت‌های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. در چند سال اخیر، استفاده از این روش برای رفع موهای زائد برای قسمت های حساس بدن، مانند اندام تناسلی چالش های زیادی را در پی داشته است. زیرا بعضی معتقد هستند که عوارض لیزر موهای زائد اندام تناسلی می‌تواند جدی و غیر قابل درمان باشند.

پرسش و پاسخ در مورد بهترین مرکز لیزر موهای زائد

تعداد جلسه جهت لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر در تهران نیاز است؟

معمولا تعداد جلساتی که برای لیزر موهای زائد مورد نیاز می باشد با توجه به میزان تراکم و ضخامت موها و همچنین جنس پوست و موی هر فردی متفاوت می باشد، اما در کل تعداد جلسات معمول در تمام مراکز از بین ۶ الی ۸ جلسه است. لازم به ذکر است که تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد آقایان به دلیل تراکم بیشتر موهای زائد بدنشان نسبت به بانوان، از تعداد گفته شده امکان دارد بیشتر شود.

عوارض لیزر موهای زائد چه چیزهایی می باشد؟

اگر شما در بهترین کلینیک لیزر در تهران لیزر موهای زائد خود را انجام دهید، مطمئن باشید هیچ عارضه‌ای برایتان پیش نخواهد آمد زیرا به طور کلی درمورد لیزر موهای زائد عوارض خاصی گزارش نشده است، اما اگر همین کار در مراکز غیر معتبر و توسط افراد بی‌تجربه و بی‌مهارت صورت گیرد، احتمال سوختگی و به جا ماندن لکه‌های ناشی از پرتو اشعه در ناحیه لیزر شده وجود دارد.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد برای مردان چقدر است ؟

زیرا تراکم موی بدن مردان بیشتر است، حجم زیادی از موهای بدن آن‌ها‌ می‌تواند در زمان لیزر در فاز استراحت باشد. پس به جلسات بیشتری به نسبت بانوان برای لیزر موهای خود نیاز دارند. اما فاصله بین جلسات آن‌ها بیشتر از فاصله بین جلسات بانوان می‌باشد.

آیا لیزر موهای زائد برای همه به همان اندازه موثر است؟

همانطور که گفتیم لیزر موهای زائد برای همه انواع رنگی پوست و موها جوابگو است اما به طور مثال افرادی که موهای روشن‌تر دارند زمان بیشتری را برای تاثیر لیزر به نسبت بقیه لازم دارند زیرا در موهای بلوند و روشن رنگ کمتری به نسبت موهای تیره برای جذب نور لیزر وجود دارد و اگر فولیکول ها مقدار ناکافی نور از لیزر را جذب کنند ، گرمای ناشی از آن نمی تواند فولیکولهای مو را از بین ببرد.

آیا لیزر باعث سرطان میشود؟

بسیاری از افراد به تصور اینکه لیزر کردن باعث سرطان و نازایی می‌شود از انجام آن خودداری می‌کنند. اما، این تصور کاملا غلط بوده و شما می‌توانید به راحتی موهای زائد خود را از طریق لیزر از بین ببرید

آیا لیزر باعث نازایی میشود؟

شاید بعضی از اطرافیان شما ادعا کنند که کسی را می شناسند که پس از لیزر موهای زائد دچار نازایی شده است، اما این صحت ندارد.

5/5 - (1 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *