دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

بهترین دستگاه لیزر

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد متناسب با انواع تیپ پوستی

فهرست محتوا نمایش

لیزر موهای زائد امروزه به یکی از پرطرفدارترین و بهترین متدهای حذف موهای زائد تبدیل شده است. لیزر موهای زائد نیز همچون دیگر روش‌هایی که برای از بین بردن موها مورد استفاده قرار می‌گیرند مثل آی پی ال یا الکترولیز نمی‌‌تواند همه موهای زائد را از بین ببرد.
برای کسب نتایج مطلوب و رفع موهای زائد شما به ۴ الی ۶ جلسه درمان نیاز خواهید داشت. با انجام لیزر موهای زائد شما می‌توانید برای همیشه از دردسر تیغ کشیدن و ژیلت خلاص ‌شوید. فناوری استفاده شده در دستگاه با برند دستگاه دو فاکتور مجزا هستند که در ادامه مطلب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد به آن پرداخته‌ایم.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای هر فرد متفاوت است. زیرا باید فاکتورهایی مثل نوع رنگ پوست و ضخامت موهای زائد را در نظر گرفت. به عنوان نمونه بعضی لیزرها برای افراد با پوست روشن و موهای نازک‌تر بهترین انتخاب است اما همان لیزر برای فردی با پوست تیره و موی ضخیم بدون کاربرد و اثربخشی مطلوب باشد. پس برای شناخت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد شما را به دیدن این ویدیو دعوت می‌کنیم.

هیچ دستگاهی بهترین نیست و بهترین دستگاه لیزر باید با توجه به شرایط و ویژگی‌های پوست و موهای شما انتخاب شود.

دستگاه لیزر الکساندرایت

امروزه لیزر الکساندرایت (Alexandrite laser) بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران می‌باشد. این لیزر به طور بخصوصی روی پوست‌های روشن بسیار عالی عمل می‌کند.
دستگاه لیزر الکس با طول موج ٧۵۵ نانومتر نوعی لیزر اختصاصی برای جذب توسط ملانین مو، منحصرأ برای رفع موهای زائد می‌باشد.
در واقع “الکساندرایت” مکانیسم لیزر بوده و بر خلاف تصور عموم برند دستگاه نیست. در بعضی مراکز برای لیزر موهای زائد از سیستم های نوری یا به اصطلاح IPL استفاده می‌کنند.

دستگاه لیزر دایود

لیزر دایود برای انواع رنگ پوست‌ها قابل استفاده است. قدرت نفوذ این لیزر به فولیکول‌های مو نسبتا زیاد می‌باشد. از عوارض جانبی آن قرمزی بعد از انجام لیزر می‌باشد.
تکنولوژی دایود هم مناسب و موثر است اما برندهای مطرح این تکنولوژی در ایران وجود ندارد به همین دلیل است که اکثرا ساخت اسرائیل می‌باشند.
سطح تماس آن در دستگاه دایود هندپیس کاملا در تماس با بدن است و سر آن قابل تعویض نیست. سطح مقطع آن کوچکتر است که احتمالا کمی با درد همراه است. در نهایت طول موج دایود ۸۰۸ نانومتر می‌باشد.

دستگاه IPL

این روش به دلیل ارزان و در دسترس بودن در گذشته بسیار کاربردی بوده است. اما در اصل فقط نوعی پرتو تقویت شده بوده که به اشتباه گاهی به آن‌ها لیزر هم گفته می‌شد. در لیزر های خانگی نیز IPL مورد استفاده قرار می‌گیرد که نتیجه مطلوبی برای فرد به دنبال نخواهد داشت.

دستگاه لیزر اِندی یَگ

این لیزر با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر، برای نواحی تیره و افرادی با پوست گندمی و تیره طراحی شده است. استفاده از لیزر الکساندرایت بر روی پوست‌های سبزه و نواحی تیره بدن با دو حالت مورد استفاده قرار می‌گیرد یک حالت درجه پایین و حالت دیگر با درجه بالا.
اما این لیزر برای نواحی سبزه و گندمی بدن طراحی شده و می‌توان این نواحی را با توان بالا لیزر کرد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

امروزه بهترین دستگاه لیزر بدن برای از بین بردن موهای زائد، دستگاه جنتل مکس پرو ساخت کمپانی کندلا با قیمت ۱۵۰ هزار دلار آمریکا می‌باشد که گران‌ترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا است.
کلینیک اپیون واقع در بورلی هیلز آمریکا که بیشتر مراجعین آن نیز بازیگران هالیوود هستند، از همین دستگاه استفاده می‌کنند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه جنتل مکس پورو ساخت کمپانی کندلا آمریکا بوده که آخرین و بهترین دستگاه لیزر دنیا برای از بین بردن و رفع لیزر موهای زائد است. یکی از کاربردهای مهم این دستگاه مجهز بودن آن به قوی‌ترین و اختصاصی‌ترین کولینگ یا سیستم خنک کننده برای پایین آوردن حس درد و التهاب و سوزش می‌باشد.
یکی از خصوصیت‌های بی نظیر دستگاه جنتل مکس پرو کندلا، قابل تنظیم بودن عرض پالس و میزان انرژی برای رفع هر نوع مو با هر ضخامت و همچنین با هر رنگ پوستی است که قابلیت را در درمان حتی پوست‌های تیره‌تر نیز افزایش داده است.

ویژگی‌های بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

سرعت بسیار زیادعدم نیاز به دوره نقاهت
عدم نیاز به بی حس کنندهلیزر موهای کرکی
جوانسازی پوستقدرت نفوذپذیری بالا
بدون درد و سوختگیهمه رنگ‌های پوستی
یکنواخت بودن لیزرتعداد کم جلسات

سرعت بسیار زیاد

دستگاه لیزر Motus AY دارای سرعتی دو برابر سایر لیزرها می‌باشد. سایز بزرگ هندپیس (20 میلیمتر) و هدفمندی این دستگاه در لیزر موهای زائد باعث شده که با سرعت و کیفیت بالا جلسات لیزر موهای زائد شما تمام شود.
در کنار سرعت، این لیزر بسیار موثرتر از سایر لیزرها عمل می‌کند. یک جلسه لیزر تمام بدن حدود ۳۰ الی ۴۵ دقیقه زمان خواهد برد.

ویژگی‌های بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

عدم نیاز به دوره نقاهت

در حین جلسه لیزر خود نیازی به استراحت نخواهید داشت. سرعت بالا و درد کم این لیزر موجب این می‌شود که جلسه لیزر شما خیلی زود به پایان برسد و بخاطر درد و سوزش نیاز به استراحت ندارید.

لیزر موهای کرکی

لیزر الکساندرایت توانایی لیزر موهای کرکی بدون هیچ مشکلی دارد. ویژگی به خصوصی که در هیچ دستگاه لیزری قبل از این مشاهده نشده بود.

عدم نیاز به بی حس کننده

لیزر الکساندرایت Motus AY نیازی به هیچ بی حس کننده‌ موضعی ندارد. درواقع همه چیز ساده و بدون درد پیش می‌رود و شما نیازی به روش‌های بی حسی نخواهید داشت. وقتی حرف از لیزر کاملا بدون درد می‌زنیم، این فقط یک تبلیغ نیست بلکه یک واقعیت است.

جوانسازی پوست

یکی از مشکلاتی که برخی از افراد پس از لیزر موهای زائد به آن دچار می‌شوند خشکی پوست می‌باشد. اما دستگاه لیزر Motus AY بدلیل داشتن طول موج اختصاصی در دامنه 1064 نانومتر همزمان به جوانسازی پوست شما هم کمک می‌کند که این موضوع رضایت بسیار بالای مراجعین را به همراه دارد.

قدرت نفوذپذیری بالا

لیزر Motus AY بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم می‌باشد. این دستگاه دارای یک هندپیس اختصاصی بوده که به هندپیس Moveo معروف است.
این هندپیس را می‌توان برای موهای ضخیم‌تر که عمق بیشتری دارند بکار برد. به این ترتیب شما حتی از شر موهای زائد ضخیم خود هم راحت می‌شوید.

بدون درد و سوختگی

از آن جهت که لیزر Motus AY خیلی سریع و هدفمند ملانین فولیکول‌های مو را مورد هدف قرار می‌دهد، نیازی به نگه داشتن لیزر بصورت طولانی روی پوست نمی‌باشد.
پس انرژی اضافه جذب پوست شما نشده و پوست شما دچار سوختگی نخواهد شد. مزایای مهم دیگر این است که لیزر Motus AY دارای یک سر خنک کننده بسیار پیشرفته است که باعث می‌شود شما در حین انجام لیزر هیچ سوزش و گرمایی را احساس نکنید.

همه رنگ‌های پوستی

رنگ‌های مختلف پوستی که به آن انواع تیپ‌های پوستی می‌گویند، همیشه یکی از دغدغه‌های شرکت‌های تولیدکننده لیزرهای موهای زائد بوده است.
این مشکل در دستگاه لیزر موی زائدMotus AY رفع شده است. این دستگاه تمام رنگ‌های پوستی را پوشش داده و با هر رنگ پوستی که باشید از شر موهای زائد راحت رهایی پیدا می‌کنید.

یکنواخت بودن لیزر

لیزر Motus AY می‌تواند بصورت یکنواخت موهای زائد بدن فرد را از بین ببرد. با انجام این لیزر هیچ وقت با این مشکل روبرو نمی‌شوید که بخشی از موهای شما از بین رفته باشد و بعضی نواحی هنوز دارای موی زائد باشد.

تعداد کم جلسات

بسیاری از افراد وجود دارند که تجربه ده جلسه لیزر داشته باشند و باز هم نتیجه نگرفته باشند. توصیه ما به شما این است که دستگاه لیزر Motus AY را تجربه کنید.
جلسات فول بادی لیزر Motus AY بین 6 الی 8 جلسه تنظیم می‌شود. اما بسیاری از مراجعین ما سابقه تمام کردن دوره حتی در 4 جلسه را هم داشته‌اند.

 کاملا بهداشتی

یکی از مواردی که همیشه برای متقاضیان لیزر موهای زائد نگران کننده بوده است انتقال بیماری‌ها در مراکز لیزر است. متاسفانه بیماری‌هایی مثل زگیل تناسلی و تبخال تناسلی براحتی از طریق مراکز لیزر و اپیلاسیون انتقال پیدا می‌کنند.
بدیهی است که این بیماری‌ها از طریق تماس پوستی منتقل می‌شوند. به این معنی که اگر سر لیزر که بر روی پوست نفر قبلی گذاشته شده است به این ویروس آلوده شده باشد، می‌تواند براحتی به نفر بعدی منتقل شود.

بهترین مرکز لیزر مو و قوی ترین دستگاه لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر خیرالهی

کلینیک دکتر خیرالهی یکی از معتبرترین و مجهزترین و بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران می‌باشد که برای ارائه انواع خدمات تخصصی پوست و مو و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است.
این کلینیک با تشکیل یک تیم پزشکی ماهر و تهیه به‌روزترین دستگاه‌ها و تجهیزات خدمات پوست و مو را به بهترین شکل ممکن ارائه داده و توانسته است رضایت نزدیک به ۱۰۰ درصد مشتریان خود را به دست آورد.

دیگر مقاله‌های مرتبط با لیزر

قیمت لیزر کل بدن

قیمت لیزر کل بدن

اگر شما هم خواهان انجام لیزر هستید، کلینیک دکتر خیرالهی با کادری مجرب و با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم ارائه خدمت می کند. قیمت لیزر کل بدن را هم می توانید در صفحه تعرفه خدمات مشاهده کنید.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

اگر شما در شهر زیبا و بزرگ تهران ساکن هستید، می توانید به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران مراجعه نمایید زیرا در این کلینیک ها، دستگاه های معتبر و ایمن برای انجام این روش وجود دارد

پیشنهاد مهم به داوطلبین لیزر موهای زائد:

برای انجام لیزر به کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه کنید

برای داشتن کم خطرترین تجربه برای پیشگیری از بوجود آمدن زخم و دیگر خطرات برای انجام لیزر به کلینیک پوست سر بزنید. بیشتر افراد فکر می‌کنند که چون کاری مشابه اپلاسیون و دیگر روش‌ها می‌باشد امکان مراجعه به مراکز دیگر هست و بعضی از مراکز وجود دارند که از افرادی غیر مجرب و تعلیم ندیده برای انجام این کار بهره می‌گیرند در واقع حائز اهمیت است که کدام مرکز را برای رفع موهای زائد با لیزر انتخاب خواهید کرد.

حداقل یک ماه قبل از لیزر پوست خود را موم نیاندازید.

پیش از انجام لیزر باید بدانید که نیابد از موم یا وکس و در کل روش‌هایی که موجب خارج شدن مو از ریشه خود می‌شوند شوید و فقط باید ناحیه‌ی مورد نظر را به طور کامل با تیغ شیو کنید.
دلیل این کار این است که برای موثر هدف قرار دادن لیزر، مو باید ریشه‌ی خود را به همراه داشته باشد.

با اپراتور صادق باشید

در صورت مصرف آنتی بیوتیک، داروهای از بین برنده آکنه و یا محصولاتی که پوست شما را نسبت به آفتاب حساس می‌کند، با اپراتور خود در میان بگذارید و همینطور در صورتی که آسیب‌های پوستی مثل هرپس دارید، به اپراتور خود اطلاع دهید زیرا نور لیزر می‌تواند آن را فعال کند و بهتر است از این مسئله پیشگیری کرد.

قیمت لیزر کل بدن

پرسش و پاسخ در مورد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

آیا مراقبت های بعد از درمان راحت است ؟

شما می توانید پس از انجام لیزر از مرکز درمانی بیرون بیایید بدون اینکه احساس کنید تفاوتی ایجاد شده است. پس از چند هفته بین جلسات موها می ریزند. بیماران باید حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنند و استحمام آب ولرم انجام دهند. بیماران می توانند هفته ای یک بار از کرم لایه بردار استفاده کنند تا به این ترتیب از رشد موهای زیر پوستی محل تحت درمان پیشگیری کنند.

رفع موی زائد برای کدام نواحی مورد استفاده قرار میگیرد؟

از بین بردن موها با لیزر می تواند برای هر ناحیه از بدن مورد استفاده قرار گیرد ولی امکان دارد نیازمند جلسات بیشتری باشد. دو ناحیه از بدن که مو به طور کامل از بین نمی رود، صورت و دور سینه است زیرا این نواحی تحت کنترل هورمون می باشند. در مورد صورت زنان، تعداد جلسات مورد نیاز در واقع بی انتهاست. هر سال باید جلسات زدودن موی این نواحی را تکرار کنید زیرا فولیکول های جدیدی ایجاد می شوند که باید آن ها را مدیریت کرد.

فاصله زمانی مطلوب بین جلسات درمان چقدر است؟

حداقل فاصله زمانی بین دو جلسه درمان برای نواحی مختلف بدن ۳ الی ۶ هفته برای رفع موهای زائد صورت، زیر بغل و خط بیکینی، ۴ الی ۸ هفته برای موهای زائد پا، بازو، کمر و بالاتنه و یک بار در سال برای شارژ نتایج به دست آمده از لیزر می‌باشد. تکمیل نکردن دوران درمان نتایج مناسب و مورد انتظار را به وجود نخواهد آورد.

5/5 - (2 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *