دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی

بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی چیست؟

یکی از تکنیک هایی که امروزه به یک روش درمانی در زمینه جوان سازی و زیبایی تبدیل شده است تزریق بوتاکس می‌باشد. در جهان افراد زیادی هستند که به جای روش های خطرناک و پرهزینه همچون کشیدن پوست و جراحی پلاستیکی از روش تزریق بوتاکس استفاده می‌نمایند. تزریق بوتاکس روشی آسان و بدون عوارض جانبی است و در کشور ایران نیز طرفدار بسیار زیادی دارد. کسانی که می‌خواهند از طریق، تزریق بوتاکس چین و چروک های صورت خود رفع کنند، باید قبل از انجام هر کاری به بهترین مارک بوتاکس نیز دقت نمایند و با بهترین مارک بوتاکس آشنایی بهتری داشته باشند تا بتوانند بعد از آن عمل تزریق را انجام دهند.

کلینیک های زیبایی بسیاری وجود دارد که در حال حاضر از برندهای گوناگون زیادی که در بازار موجود است، خدمات تزریق بوتاکس را انجام می‌دهند. آشنایی با برند های معتبر و مطرح بوتاکس به افراد کمک می‌کند تا گرفتار تبلیغات مراکز غیر تخصصی و برندهای تقلبی نشوند و نیز سلامتی آن ها به خطر نیفتد. به این دلیل توصیه می‌گردد تا حتما در انتخاب کلینیک معتبر زیبایی دقت کافی را به خرج دهید و از پزشک متخصص خود مشاوره بگیرید تا او برای شما بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی را معرفی کند. به صورت قانونی محصولات اصل به کشور وارد می‌شوند که دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند که در مراکز زیبایی معتبر و داروخانه ها یافت می‌شوند.

بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی

 نام تجاری معروفترین برند تولید سم بوتولینوم بوتاکس است که در سراسر جهان برای مصارف زیبایی به کار برده می‌شود. برای نخستین بار برند بوتاکس با ترکیبات بوتولینوم و توسط یک شرکت فرانسوی عرضه شد. بوتاکس در میان مصرف کنندگان بسیار محبوبیت دارد و استفاده از بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی می‌تواند باعث کاهش چین و چروک های صورت شود. لازم به ذکر است بوتاکس تنها برندی نیست که این نوع محصولات را عرضه و تولید می‌کند، انواع دیگری از توکسین بوتولینوم در بازار موجود است که توسط شرکت های دارویی تولید می‌شوند. در ایران بوتاکس های نورونوکس، مصپورت، دیسپورت و زئومین وجود دارند که جزء بهترین برند بوتاکس در ایران به شمار می‌روند و در کلینیک های معتبر از آن ها استفاده می‌شود. می‌توان از بوتاکس به همراه روش هایی همچون جراحی لیفت صورت استفاده نمود.

بهترین مارک بوتاکس
  • برند دیسپورت

یکی از بهترین برند های بوتاکس در ایران و جهان برند دیسپورت است که ساخت کشور انگلستان می‌باشد. برای خطوط اخم شدید و متوسط بوتاکس دیسپورت بسیار تاثیرگذار است و نیز گزینه مناسبی برای خطوط اخم سطحی نیست. برند دیسپورت اثر بخشی بسیار بالایی دارد و نتایج حاصل از آن ظرف ۲۴ ساعت نمایان می‌شود. مدت زمان ماندگاری برند دیسپورت حدود ۳ تا ۶ ماه است.

  • برند ایرانی مصپورت

 برند مصپورت در داخل کشور ایران و توسط شرکت دانش بنیان تولید می‌شود، که به طور گسترده این محصول در بین افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. اثر بخشی برند مصپورت بین ۱۲ تا ۳۶ ساعت نمایان می‌شود. برند ایرانی مصپورت دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو می‌باشد که اثر بخشی و ایمنی این محصول جز بهترین برند بوتاکس در کشور ایران است. برند ایرانی مصپورت به کشورهای همسایه در آسیا نیز صادر می‌گردد که میزان ماندگاری این برند بین ۳ تا ۶ ماه است.

ویژگی‌های بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی

بوتاکس‌ها انواع گوناگونی دارند و محبوبیت بوتاکس در بین افراد بستگی به نیاز مردم، وجود شرکت‌های دارویی مختلف و ژنتیک مردم آن کشور دارد که مورد استفاده قرار می‌گیرد. بوتاکس توسط شرکت آلرگان ساخته شده که به عنوان معروف‌ترین نام تجاری در دنیا به شمار می‌رود. با توجه به این که این محصول برای اولین بار در بازار چنین ارائه می‌شد، امروزه این سم با اسم سم بوتولینوم شناخته می‌‌شود.

میزان ماندگاری بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی

در درجه اول میزان ماندگاری انواع مختلف برندهای بوتاکس بستگی زیادی به شرایط بدنی افراد دارد. ماندگاری تعدادی از برند های موجود در بازار مابین بین ۳ الی ۴ ماه و در سایر افراد ما بین ۴ الی ۶ ماه است. برای این که بتوانید برند مناسب را برای خود انتخاب کنید می‌توانید از پزشک متخصص خود بخواهید تا شما را راهنمایی کند.

کاندیدای نامناسب تزریق بوتاکس حتی در صورت تزریق بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی

توصیه می‌شود کسانی که بیماری های زیر را دارند از انجام بوتاکس خودداری کنند:

  • کسانی که مبتلا به اختلالات سیستم عصبی یا سیستم عضلانی هستند.
  • کسانی که در قسمت تحت درمان دچار تبخال هستند.
  • کسانی که در ناحیه تزریق عفونت فعال دارند.
  • بانوانی که باردار و یا شیرده هستند
  • کسانی که سیستم دفاعی بدنشان ضعیف است.
  • افرادی که به دلایلی مختلفی از داروی ضد انعقاد با دوزهای بسیار بالا استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است کسانی که از دوز کمتری از این قرص استفاده می‌کنند، هیچ مانعی برای تزریق بوتاکس ندارند.
  • کسانی که افتادگی پلک دارند.
  • کسانی که عضلات صورتشان بسیار ضعیف است.

سوالات در مورد بهترین مارک بوتاکس و برند ایرانی

چند مورد از برند های بوتاکس موجود در بازار ایران چیست؟

تزریق بوتاکس روشی ایمن و بسیار کم هزینه است و استفاده از برند های خوب باعث ماندگاری بیشتر نیز می‌شوند. چند نمونه از این نوع برند ها می‌توان به برند مصپورت، برند دیسپورت و برند بوتاکس اشاره کرد.

کاندیدای نامناسب برای تزریق بوتاکس چه کسانی هستند؟

بانوان باردار یا شیرده
کسانی که در ناحیه تزریق عفونت فعال دارند.
کسانی که در ناحیه تزریق دچار تبخال هستند.
کسانی که سیستم دفاعی بدنشان بسیار ضعیف است.

ماندگاری بهترین مارک بوتاکس چقدر است؟

قطعا ماندگاری بهترین مارک بوتاکس بستگی به شرایط زیادی زیادی دارد که از جمله آن ها شرایط بدنی فرد است. تعدادی از برند هایی که در بازار موجود هستند ماندگاری شان مابین ۴ الی ۶ ماه است. برای این که بتوانید بهترین برند بوتاکس را با ماندگاری زیاد برای خودتان انتخاب کنید توصیه می‌شود تا با پزشک متخصص خود مشورت نماید.

امتیاز بدهید
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *