دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

بهترین برند فیلر بینی

بهترین برند فیلر بینی

امروزه یکی از بهترین و آسان ترین راه‌ها برای رسیدن به فرم بینی دلخواه و بدون نیاز به بیهوشی و جراحی فیلر بینی است. شما به کمک این روش می‌توانید مشکلات بینی خود را برطرف کنید. در واقع می توان گفت که این روزها پرکننده‌های پوستی یا همان فیلرها در زمینه زیبایی معجزه ای مدرن محسوب می‌شوند. اما بهترین برند فیلر بینی چه فیلری است؟ آیا تمامی برندهای فیلر معتبر هستند؟ اگر قصد دارید تا اطلاعات زیادی را در این باره کسب کنید توصیه می‌کنیم تا آخر این مطالب همراه ما باشید تا شما را بیشتر با این مسئله آشنا کنیم.

بهترین برند فیلر بینی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

در بازار انواع بسیار متنوعی از پرکننده‌های پوستی وجود دارند که به تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا رسیده اند و پزشکان برای خدمات درمانی و زیبایی از آن‌ها استفاده می‌کنند. به طور کلی انواع ژل‌ها بر اساس ترکیبات ساخته شده دسته بندی می‌شوند. حتما به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که فیلر مد نظر شما از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده باشد. در واقع بهترین برند فیلر بینی، فیلری می‌باشد که بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده است.

این ماده به طور طبیعی در پوست افراد یافت می‌شود؛ بنابراین پزشک بدون هیچ ضرر و عارضه ای می‌تواند توسط آن نواقص ظاهری بینی شما را اصلاح نماید. همچنین از فیلرها برای برجسته سازی برخی نواحی صورت مانند لب‌ها، گونه‌ها و جوانسازی پوست نیز استفاده می‌شود. فیلرهایی که بر پایه اسید هیالورنیک ساخته شده اند نرم و ژل مانند هستند. همچنین نتایج آن‌ها موقتی بوده و بین ۶ الی ۱۲ ماه ماندگاری دارند و به مرور جذب بدن می‌شوند.

بهترین مارک‌های فیلر بینی چیست؟

بهترین مارک‌های فیلر بینی چیست؟

از جمله بهترین برند‌های فیلر بینی که بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند می‌توان به فیلر آلیاکسین، ژل پرفکتا، سوئیس، فیلر ژوویدرم، فیلر بلوترو آلمان، فیلر رووفیل و فیلر سیفا اشاره کرد. اگر تزریق این فیلرها توسط یک پزشک باتجربه و متخصص انجام شود کاملا بدون خطر و عارضه است. در ادامه در مورد هر یک از این فیلر‌ها توضیحاتی را به شما ارائه خواهیم داد.

 • فیلر آلیاکسین

 به جرات می توان گفت بهترین برند فیلر بینی فیلر آلیاکسین می‌باشد. چون به کمک فناوری نوین در ساخت آن از فرمولاسیون کاربردی استفاده شده است. این فیلر گسترش پذیری بالا، خاصیت انعطاف پذیری بالا و فرم دهی بی نظیری دارد که می‌تواند مشکلات بینی شما را حل کند. همچنین به دلیل هیالورونیک اسیدی که در این فیلر وجود دارد باعث می‌شود تا عملکرد بازسازی پوست فعال شود. یکی از دلایل مهمی که باعث شده است تا این برند مورد توجه زیباجویان و پزشکان قرار بگیرد ساختار طبیعی این محصول می‌باشد. به دلیل اینکه اصلی ترین ماده سازنده فیلر آلیاکسین هیالورونیک اسید می‌باشد هیچ گونه عارضه و آسیبی را در پی نخواهد داشت.

 • فیلر ژوویدرم

یکی از بهترین برند فیلر بنی که در سراسر دنیا از آن استفاده می‌شود فیلر ژوویدرم است که در فرانسه تولید می‌شود. این برند توانسته است تا تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را کسب نماید و در لیست ژل‌های مورد تایید وزارت بهداشت قرار بگیرد. این فیلر بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده است که برای افزایش حجم لب‌ها، اصلاح فرم بینی، رفع چین و چروک اطراف چشم و بینی، رفع چین و چروک اطراف لب، افزایش حجم گونه و کانتورینگ صورت از این محصول استفاده می‌شود.

 • فیلر سیفا

فیلر سیفا یکی دیگر از بهترین برند فیلر بینی است که ساخت کشور اتریش می‌‌باشد. تا سال ۲۰۲۰ این برند محصولات هیالورونیک اسید خود را با نام پرنسس به بازار عرضه می‌کرد، اما در سال ۲۰۲۱ نام خود را به سیفا تغییر داد. لازم به ذکر است که یکی از مدرن ترین خط تولید بهترین برند فیلر بینی در جهان متعلق به کمپانی سیفا است.

 • فیلر پرفکتا

یکی از بهترین برند فیلر بینی در دنیا ژل پرفکتا می‌باشد که بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده است. انواع برند فیلر پرفکتا شامل ۵ دسته متفاوت می‌باشد که هر کدام به طور خاص جهت تزریق مناطق گوناگون از جمله لب‌ها، بینی، گونه و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • فیلر بلوترو

فیلر بلوترو ساخت کمپانی آلمان می‌باشد که یکی از بهترین برند فیلر بینی نیز محسوب می‌شود. این فیلر بر پایه هیالورونیک اسید می‌باشد که به نسبت سایر فیلرها سبک تر است.

 • فیلر نورامیس

فیلر نورامیس اسید هیالورونیک بدون کراس لینک می‌باشد که با قند مانیتول برای افزایش جذب آب و ماندگاری بیشتر باعث آبرسانی و جوانسازی پوست می‌شود. ژل نورامیس یکی دیگر از بهترین برند فیلر بینی در بازار است که توانسته از سازمان کیفیت اروپا، سازمان غذای داروی آمریکا و سازمان داروی کره جنوبی تاییدیه دریافت کند. این فیلر محصول کمپانی مدیتوس کره می‌باشد که از آن برای اهداف مختلفی از جمله ترمیم ایرادات صورت و حجم دهی به نواحی مختلف صورت از آن استفاده می‌شود.

 • فیلر پلوریال

فیلر پلوریال محصول کشور لوکزامبورگ می‌باشد. این فیلر نیز از نوع هیالورونیک اسید بوده و برای اصلاح فرم بینی، جوانسازی پوست، رفع خطوط عمیق پوست، زاویه دهی فک و صورت، حجم دهی به لب و گونه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین برند فیلر بینی چه ناهنجاری‌هایی را اصلاح می‌کند؟

از یهترین فیلر بینی می‌توان برای درمان ناهنجاری‌های زیر استفاده نمود. البته باید به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که اگر ناهنجاری شما شدید باشد تنها راه حل عمل رینوپلاستی است.

 • بهترین برند فیلر بینی می‌تواند قوز بینی را اصلاح کند.
 • رفع انحراف بینی بدون نیاز به جراحی
 • رفع افتادگی بینی با تزریق بهترین برند فیلر بینی
 • بهترین برند فیلر بینی می‌تواند برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌های ناحیه پره بینی را اصلاح کند.
 • رفع بینی‌هایی که سربالا هستند.

مزایای تزریق بهترین برند فیلر بینی چیست؟

مزایای تزریق بهترین برند فیلر بینی چیست؟

تزریق بهترین برند فیلر بینی مزایای بسیار زیادی دارد که شامل موارد زیر می‌باشند:

 • مشاهده آنی نتایج

 شما می‌توانید برخلاف عمل رینوپلاستی نتیجه تزریق بهترین برند فیلر بینی را بلافاصله بعد از تزریق مشاهده کنید. البته برای مشاهده نتایج نهایی بهتر است ۱ الی ۲ هفته صبر کنید.

 • هزینه ژل بینی

یکی از مزایای اصلی بهترین برند فیلر بینی این می‌باشد که هزینه ژل بینی نسبت عمل رینوپلاستی بینی بسیار کم و حتی ناچیز است.

البته هزینه فیلر بینی به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع و برند فیلر مورد استفاده بستگی دارد.

 • طول درمان کوتاه مدت

یکی دیگر از مزایای تزریق بهترین برند فیلر بینی کوتاه بودن طول درمان است. تزریق بهترین برند فیلر بینی ۱۵ الی ۴۵ دقیقه طول می‌کشد.

 • یک روش غیر تهاجمی است.

از جمله مزایای اصلی تزریق بهترین برند فیلر بینی غیر تهاجمی بودن آن است و در این روش خبری از بیهوشی و جراحی نیست.

عوارض تزریق فیلر بینی چیست؟

به جرئت می‌توان گفت که در صورت انتخاب بهترین برند فیلر بینی و بهترین دکتر برای تزریق فیلر بینی هیچ گونه عارضه ای شما را تهدید نخواهد کرد. تنها ممکن است بعد از تزریق فیلر کمی قرمزی و کبودی روی سطح بینی داشته باشید که حداکثر بین ۱ الی ۲ روز به طور کامل از بین می‌رود.

سوالات در مورد بهترین برند فیلر بینی

طرحواره پیدا نشد.
امتیاز بدهید
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *