دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

بهترین مارک فیلر برای تزریق خط خنده

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

امروزه از انواع فیلر برای رفع چین و چروک صورت و جوانسازی پوست به کار می‌رود. تزریق ژل خط خنده یکی از کاربردهای فیلرهای جوانساز می‌باشد که برای از بین بردن خط خنده از آن استفاده می‌گردد.

خط لبخند خطی عمیق می‌باشد که شامل نواحی کناری بینی و دهان است و سبب جدا شدن لب‌ها از گونه‌ها می‌گردد که تاثیر منفی در زیبایی چهره و شادابی چهره بر جای می‌گذارد. رفع خطوط خط لبخند محدودیت سنی نداشته و تمام افراد در تمام سنین می‌توانند با تزریق ژل خط خنده آن را از بین ببرند.

ممکن است با خود بپرسید که بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده چیست؟ اگر می‌خواهید پاسخ این سوال را بیابید توصیه می‌کنیم تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

ویژگی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

قبل از آنکه بخواهیم مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده را به شما توضیح دهیم، لازم است تا نکاتی را نیز به شما بازگو کنیم. نکته اول این است که شما باید در رابطه با اینکه چه مارکی برای تزریق خط خنده خوب است با متخصص یا حتی شخصی که به عنوان مشاور مرکز زیبایی انتخاب کرده اید، مشورت کنید. هنگامی که شما با پزشک صحبت می‌کنید، او با توجه به دانش و آگاهی خود با در نظر گرفتن خواسته شما مزایا و معایب این کار را ارزیابی کرده و در نتیجه با توجه به تجربه شغلی، بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده را به شما پیشنهاد می‌کند.

 همانطور که می‌دانید تزریق یک ژل تقلبی و نامناسب معایب و عوارض جدی را به همراه دارد که از رایج‌ترین این عوارض می‌توان به ایجاد ورم شدید همراه با خارش، به وجود آمدن انواع آلرژی و عکس العمل منفی بدن، التهابات زیاد، عفونت و کبود شدن، به وجود آمدن زخم بر اثر ریزش پوست و مبتلا شدن به فلج عصب‌ها اشاره کرد. با توجه به نکات گفته شده می‌توان نتیجه گرفت که قبل از اقدام به تزریق ژل برای رفع خط خنده، می‌بایست با انواع کارکردها و خصوصیات نمونه‌های مختلف ژل آشنا شوید تا به راحتی بتوانید یک برند مناسب را که با هیچ خطری همراه نیست برای تزریق ژل انتخاب کنید.

 از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مارک ژل برای تزریق خط لبخند می‌توان به همراه نبودن با آلرژی و واکنش‌‌های نامناسب و دوام و ماندگاری زیاد اشاره کرد.

بهتر است به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که مدت زمان ماندگاری تزریق ژل برای خط خنده به عوامل بسیاری زیادی بستگی دارد که شایع‌ترین آن‌ها عبارتند از:

ماندگاری تزریق ژل برای خط خنده
 • مقدار تحرک عضله واقع شده در ناحیه تزریق
 • نوع مارک ژل تزریق شده
 • میزان شدت و عمیق بودن خط لبخند
 • مقدار سوخت و ساز بدن
 • هزینه مخصوص مرکز زیبایی
 • هزینه پرداخت شده برای تزریق ژل
 • دستمزد پزشک متخصص

آشنایی با بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

ممکن است بیشتر افراد به دلیل افزایش سن و یا عوامل دیگر دچار افتادگی گونه شده و در نتیجه خط خنده آن‌ها عمیق‌تر شود. راهکارهای متفاوتی برای درمان این مشکل و برطرف شدن خط خنده وجود دارد که در این میان تزریق چربی، تزریق بوتاکس و تزریق ژل محبوبیت بسیار زیادی در بین افراد پیدا کرده است. فیلر از مواد شیمیایی تشکیل می‌شود و متخصص پیش از تزریق ژل به صورت، فیلر را بر روی پوست تست می‌کند تا مطمئن شود که فرد برای تزریق ژل حساسیتی به این ماده دارد یا خیر.

در واقع لازم است تا فرد پیش از اقدام برای تزریق فیلر، همه جوانب را در نظر گرفته و با دانستن اطلاعات مورد نیاز در مورد ژل‌هایی که قرار است به صورت او تزریق گردد، بهترین مارک ژل برای خط خنده را انتخاب نماید. بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده به شرح زیر است:

 • فیلر خط خنده ژوویدرم

فیلرهای ژوویدرم بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده هستند که عوارض بسیار کم و ماندگاری نسبتا بالایی دارند. به دلیل غلظت بالای اسید هیالورونیک در تزریق در لایه عمقی و افزایش حجم گونه از Voluma XC استفاده می‌شود. از ژوویدرم Vollure نیز به منظور تزریق به خط خنده استفاده می‌گردد و حدود ۱۸ ماه ماندگاری دارد. از نوع Volbella نیز جهت تزریق فیلر لب استفاده می‌شود.

 • ژل خط خنده رستیلن

یکی دیگر از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده فیلر رستیلن می‌باشد که از محصولات کمپانی مدیسیس در کشور آمریکا است. این ژل قبل از فیلر ژوویدرم توسط سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تأیید قرار گرفته است.

 • ژل خط خنده پرفکتا

از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده می‌توان به فیلر پرفکتا اشاره کرد. این فیلر ساخت کشور فرانسه بوده و دارای چندین ویژگی است:

از فیلر پرفکتا دپ برای حجم دادن به لب، گونه و خط خنده استفاده می‌شود.

از فیلر پرفکتا درم برای درمان خط اخم، دهان و درمان چین و چروک‌های سطحی اطراف چشم استفاده می‌شود. همچنین از این ژل به منظور افزایش حجم لب نیز استفاده می‌شود.

از فیلر پرفکتا ساب اسکین که توسط کانولا به لایه زیرین پوست تزریق می‌شود برای گونه گذاری و درمان اسکارهای عمقی پوست استفاده می‌شود.

از فیلر پرفکتا فاین لاین جهت از بین بردن چروک‌های سطحی اطراف دهان و اطراف چشم استفاده می‌شود.

 • ژل خط خنده رووفیل اولترا

یکی دیگر از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده رووفیل می‌باشد که نوعی ژل خط خنده کره ای است. از ژل خط خنده رووفیل اولترا برای از بین بردن و حجم دهی به خطوط عمیق پوستی استفاده می‌شود. شما می‌توانید از این فیلر کره ای به عنوان فیلر خط خنده، فیلر بینی، پیشانی، فک، گونه و چانه نیز استفاده کنید.

 • ژل مارک هیومکس

ژل هیومکس توسط کشور سوئیس تولید شده است که از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده می‌باشد. این فیلر به شکل ۲ عدد سرنگ یک سی سی در بازار به متقاضیان ارائه می‌‌گردد. از مزیت‌های مهم این ژل می‌توان به قیمت و کیفیت خوب و البته مناسب آن اشاره کرد. از جمله زیر مجموعه‌های آن نیز می‌توان به مدل Ultra-deep که برای تزریق خط خنده و مدل Kiss که برای تزریق لب استفاده می‌شود، اشاره کرد. این ژل برای تزریق خط خنده بسیار مناسب است چون از دوام و غلظت بالاتری برخوردار می‌باشد.

 • ژل مارک تئوسیال

ژل تئوسیال از دیگر مارک‌های کشور سوئیس به حساب می‌آید که مانند سایر ژل‌ها زیر گروه‌های متعددی دارد که مجموعه اولترا دیپ، مجموعه‌های کیس و مجموعه دیپ لاین از جمله این زیر گروه‌ها هستند. این نوع برند در مقایسه با میزان قیمت خود از کیفیت تقریبا متوسطی برخوردار بوده و از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده می‌باشد.

 • ژل مارک الاینا

از دیگر مارک‌های اروپایی محبوب و معروف بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده می‌توان به ژل مارک الاینا اشاره کرد. این ژل توسط کشور آلمان تولید شده است و در زیر مجموعه shape و lip به ترتیب برای افزایش حجم لب و سایر نواحی صورت در بازار ارائه می‌شوند و می‌توان گفت که از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند.

 • ژل آلیکاسین

آلیکاسین از جمله برندهای بسیار عالی جهت رفع خط خنده می‌باشد که جذب بسیار زیادی داشته و هدف اصلی از تزریق این ژل، جوان‌تر شدن و زیبایی بیشتر پوست است. از رایج‌ترین کاربردهای این ژل می‌توان به حجیم شدن بخش‌های مختلف صورت همچون چانه، رفع چروک‌های پوستی صورت و فرم دادن به لب‌ها اشاره کرد. ژل آلیکاسین از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده است.

برندهای ذکر شده از جمله مارک‌های پرکاربرد و عالی هستند که کاملا استاندارد بوده و تا بحال هیچ مشکلی را برای فردایجاد نکرده اند.

 • ژل الانسه

از این برندهایی که اسید هیالورونیک هستند و ماندگاری ۸ تا ۱۲ ماهه دارند که بگذریم، یک برند اروپایی در ایران وجود دارد که کاملا استاندارد بوده و در جهان نیز از آن به صورت گسترده استفاده می‌شود و از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده به حساب می‌آید. نام این برند الانسه است.

ترکیباتی که به منظور تولید الانسه استفاده می‌شود با ژل‌هایی که در قسمت بالا نام بردیم، یکسان نیستند و کاملا متفاوت می‌باشند. امروزه از الانسه m که ماندگاری تقریبا ۲ساله دارد، استفاده می‌‌گردد. این ژل بیشتر برای کسانی که قصد دارند علاوه بر پرکردن خط خنده، کلاژن‌سازی و جوان‌سازی پوست را نیز انجام دهند، مناسب می‌باشد.

هزینه بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده چقدر است؟

به طور کلی هزینه تزریق ژل خط لبخند در مقایسه با شیوه‌های دیگر مثل بوتاکس و… مقرون به صرفه است، ولی برای تعیین هزینه تزریق ژل خط خنده باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • میزان عمق خط خنده

هر چقدر که خطوط خنده و چروک عمیق‌تر باشد، هزینه پرداختی، بیشتر می‌شود؛ چراکه متخصص بایستی برای پر نمودن خطوط و چروک مقدار ژل بیشتری را تزریق کند. پیشنهاد ما به شما برای از بین بردن انواع چین و چروک‌هایی که عمیق هستند، انتخاب ژل‌های بسیار غلیظ است.

 اکثر این مدل از ژل‌ها پسوند خاصی مانند ULTRA و DEEP دارند که به آسانی قابل شناسایی هستند. از اصلی‌ترین مزیت‌های به کار بردن این ژل‌ها دوام زیاد و پرکنندگی قابل توجه آن‌ها می‌باشند.

 • مارک و مدل ژل

قیمت خرید ژل‌ها طبق عواملی مثل مارک ساخته شده، کشور سازنده، مدت زمان ماندگاری، مقدار غلظت و… تعیین می‌گردد و به همین خاطر می‌توان گفت که ژل‌ها قیمت مشابهی ندارند.

 اگر می‌خواهید برای مدت زمان زیاد از ژل برای پر نمودن چروک و خط‌های خنده خود استفاده کنید، حتما از برندهای معروف و معتبر ژل برای تزریق را انتخاب کنید؛ چراکه برندهای معروف از خطرات و عارضه‌های کمتری برخوردار هستند و دوام و ماندگاری بیشتری دارند.

 • دستمزد متخصص

 تزریق ژل به طور ویژه برای از بین بردن خط‌های خنده، کار ساده‌ای نیست. نتیجه‌های طبیعی کسب شده، به خاطر ماهر بودن متخصص و با تجربه بودن آن در امر تزریق ژل است و به همین خاطر به هر اندازه که متخصصی که برای تزریق انتخاب نموده‌اید، حرفه‌ای‌تر باشد، پوست صورت شما بعد از پایان تزریق زیباتر می‌شود.

 البته مسئله بسیار مهم این است که هرچه مهارت پزشک بیشتر باشد، دستمزد بیشتری دریافت خواهید کرد.

تفاوت‌های عمده بهترین مارک ژل برای تزریق ژل خط خنده نسبت ژل‌های دیگر

آنچه باعث می‌گردد، یک مارک ژل برای تزریق خط خنده در مقایسه با مارک‌های دیگر محبوبیت بیشتری داشته باشد، ویژگی‌های کلیدی و مهم آن برند است. از اصلی‌ترین تفاوت‌های بین بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده با مارک‌های دیگر عبارتند از:

 • ماندگاری زیاد
 • سازگاری بیشتر با بدن
 • تاثیرگذاری بیشتر
 • تشکیل شده از مواد اولیه طبیعی
 • عدم حساسیت زا بودن

دقت کنید که انتخاب بهترین مارک فیلر برای تزریق خط خنده تنها قسمتی از کار بوده و شما برای اینکه قادر باشید به یک نتیجه ‌ایده‌آل و عالی برسید بایستی در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک زیبایی به حد کافی دقت کنید.

سوالات درمورد بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

از فیلرها چه استفاد‌ه‌هایی می‌شود؟

از ژل‌ها برای رفع خطوط و چین‌وچروک‌های پوست، افزایش حجم و تقویت ساختار صورت، ترمیم آبرسانی و انعطاف‌پذیری پوست، اصلاح شکل و زاویه‌های صورت، افزایش حجم لب و گونه و بهبود ظاهر پوست استفاده می‌شود.

چرا قبل از تزریق ژل برای رفع خط خنده، مشورت با متخصص پزشک مهم است؟

زیرا پزشک متخصص با تجربه می‌تواند نیازهای شما را به خوبی ارزیابی کرده و بهترین روش و محصول را برای شما توصیه کند. همچنین، این مشورت به شما کمک می‌کند تا اطمینان داشته باشید که تزریق ژل به درستی انجام می‌شود و هیچ عارضه‌ای برای شما پیش نمی‌آید.

5/5 - (1 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *