دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت

هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت

یکی از راهکار های مطمئن و بسیار عالی برای فرم دهی به صورت زاویه سازی و یا کانتورینگ صورت می‌باشد. امروزه درمان های زیبایی بسیار زیادی برای زاویه سازی صورت یا مادلینگ وجود دارد و این عمل زیبایی در بین خانم ها و آقایان به شدت محبوب شده است. به کمک این روش درمانی می‌توانید در عرض چند دقیقه صاحب ظاهری زیبا و قرینه شوید. اما اینکه هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت چه قدر است جای سوال است. در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت چقدر است؟

هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت به عوامل زیادی بستگی دارد. با توجه به اینکه عمل‌های زیبایی هزینه یکسانی ندارند و هزینه نهایی را پزشک بعد از معاینه مشخص می‌نماید، هزینه کانتورینگ صورت نیز برای افراد مختلف، متفاوت است. هم چنین عوامل زیادی نیز در این رابطه تاثیر گذار هستند که ازجمله آن ها می‌توان به ناحیه تحت درمان، میزان ژل لازم، تعداد سرنگ‌ مورد نیاز، میزان افتادگی یا شدت چین و چروک‌ها و میزان تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد.

پس در صورتی که هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت برای شما حائز اهمیت است، توصیه می‌شود قبل از هر چیز از یک پزشک متخصص یا کارشناس مربوطه مشورت بخواهید.

عوامل موثر بر هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت

هزینه کانتورینگ صورت
  • نوع روش انجام کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت

با توجه به اینکه کانتورینگ صورت به روش های مختلف انجام می‌شود، اصلی ترین عامل تاثیر گذار در تعیین هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت، نوع روش انجام آن می‌باشد که هزینه‌های هر کدام از روش‌ها با هم متفاوت است. در ادامه به توضیح برخی از روش های انجام کانتورینگ صورت می‌پردازیم:

انواع روش‌ های زاویه سازی صورت

همانطور که ذکر شد یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت روش های انجام آن‌ است. در ادامه به توضیح این روش ها می‌پردازیم:

زاویه سازی با استفاده از تزریق چربی

طبق روش، مقداری چربی از سایر نقاط بدن مثل کشاله ران، دور ناف و سایر قسمت‌های بدن برداشته شده و بعد از آماده سازی چربی، به آن پلاسمای غنی شده اضافه می‌گردد. چربی تهیه شده به کمک کانول به قسمت‌های لازم صورت به صورت یکنواخت تزریق می‌شود. این روش درمانی به بیهوشی و بستری نیازی نداشته و سرپایی و بدون کمک گرفتن از بی حسی موضعی در مطب پزشک انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که طبق این روش بعد از تزریق چربی، مقداری التهاب یا پف در ناحیه تزریق شده خواهید داشت که بعد از گذشت چند روز به صورت کامل از بین می‌رود. همانطور که شما نیز آگاه هستید کل جراحی‌های زیبایی عوارض دارند، ولی استفاده از روش تزریق چربی به علت اینکه از چربی خود فرد استفاده می‌گردد، عوارضی برای متقاضی به همراه نخواهد داشت چراکه چربی هر فرد با بدن خودش سازگاری داشته و به عنوان بافت خارجی شناخته نشده و توسط سیستم ایمنی بدن مورد حمله قرار نمی‌گیرد.

زاویه سازی با استفاده از فیلر و ژل

از دیگر روش‌های زاویه سازی صورت که به عنوان یک روش درمانی غیر تهاجمی به حساب می‌آید، تزریق ژل یا فیلر می‌باشد. ژل‌های تزریقی که از موادی ازجمله هیالورونیک اسید و کلسیم تشکیل شده‌اند همان مواد تشکیل دهنده استخوان می‌باشند که بیشتر برای زاویه سازی فک و قسمت‌های پایینی فک و شقیقه استفاده می‌گردد.

مدت ماندگاری این نوع روش کانتورینگ صورت با توجه به نوع ژل تزریق شده یک تا دو سال می‌باشد و پس از این مدت برای تمدید می‌بایست دوباره تزریق انجام گردد.

زاویه سازی با استفاده از بوتاکس

 از دیگر روش‌های زاویه سازی صورت استفاده کردن از بوتاکس و سم بوتولینوم می‌باشد. به کمک این روش با تزریق کردن سم بوتولینوم به عضله‌ این بخش از کار می‌افتد. این روش درمانی در مطب انجام شده و در اکثر موارد بدون اینکه از بی حسی استفاده شود، انجام می‌گردد. مدت زمان ماندگاری این روش نیز حدود ۲ سال بوده و توصیه می‌شود، پس از سپری شدن ۶ ماه برای بررسی ماندگاری بوتاکس به پزشک مراجعه نمایید.

زاویه سازی صورت با استفاده از نخ

روش زاویه سازی یا کانتورینگ صورت به کمک نخ از جدیدترین روش های زیبایی می‌باشد که بسیار مورد استقبال نیز قرار گرفته است. این روش غیر تهاجمی بوده و طبق آن، از نخ‌های جذبی که جنسشان سیلوئیت است استفاده می‌گردد و به کمک سوزن‌های ویژه و نازکی که زیر پوست قرار می‌گیرند، پوست را به طرف بالا می‌کشند. این روش اکثرا برای کسانی که به دلیل افزایش سن دچار چین و چروک شده‌اند، استفاده می‌شود و حدود ۲ سال ماندگاری دارد و بعد از سپری شدن ۶ تا ۸ ماه نخ ها جذب می‌شوند.

زاویه سازی با استفاده از جراحی لیفت صورت و پروتزگذاری

بخ کمک این روش می‌توان تاثیر دائمی را برای متقاضی متصور شد. طبق این روش، بعضی از عضله ها و استخوان‌های فک و چانه برداشته یا تراشیده شده و بعد از آن در صورت لزوم پروتزگذاری می‌شوند تا فرد به چهره ایده‌آل خود دست یابد.

  • ناحیه تحت درمان

از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت، ناحیه تحت درمان می‌باشد به این صورت که هر ناحیه برای خود هزینه جداگانه ای دارد و هر چه قدر که میزان وسعت این ناحیه بیشتر باشد، هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت نیز به تبع آن بیشتر خواهد بود.

  • میزان شدت مشکلات پوستی

میزان شدت مشکلات پوستی نیز از سایر عوامل تاثیر گذار در هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت می‌باشد و هر این میزان بیشتر باشد، هزینه برای رفع این مشکلات نیز بیشتر خواهد بود.

  • میزان مهارت پزشک

از عوامل اصلی و مهم که در هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت تاثیر گذار است مربوط به میزان مهارت و تجربه پزشک است که هر چه میزان تجربه و مهارت پزشک بیشتر باشد مسلما کار او نیز بهتر بوده و دستمزد بیشتری را دریافت خواهد کرد.

  • موقعیت جغرافیایی کلینیک

این مورد نیز به این صورت در هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت تاثیر می‌گذارد که بر فرض مثال یک کلینیک واقع در شهر بزرگ هزینه بیشتری را در قبال انجام این‌ کار نسبت به کلینیکی که واقع در یک شهر کوچک می‌باشد، دریافت می‌کند.

لازم به ذکر است که میزان اعتبار پزشک، تعداد سرنگ مورد نیاز، ژل لازم برای تزریق و… از سایر عواملی هستند که در هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت تاثیر می‌گذارند.

تعریف کانتورینگ

کانتورینگ یکی از روش های زیبایی است که از آن برای جوان‌سازی و زیباسازی صورت استفاده می‌شود. زاویه‌های صورت زیبایی خاص و ظرافت به چهره انسان می‌بخشند. درست است که اکثرا افراد از ابتدا، دارای صورتی بدون زاویه هستند، ولی امروزه تکنیک‌هایی برای تغییر دادن قسمت‌هایی از چهره ایجاد شده است. روش‌های جراحی و غیر جراحی بسیار زیادی در جهان برای زاویه دادن به صورت وجود دارد. که در این مقاله به برخی از این روش ها اشاره کردیم.

ماندگاری کانتورینگ صورت

به صورت کلی هر یک از روش های کانتورینگ صورت دارای ماندگاری متفاوتی هستند ولی در کل ماندگاری کانتورینگ صورت حدود ۶ ماه تا ۱ سال می‌باشد. برای اکثر متقاضیان، این تکنیک موقتی بسیار بهتر از جراحی می‌باشد چراکه در صورت ناراضی بودن از نتیجه ها، مطمئن خواهند بود که بعد از سپری شدن مدتی این تغییرات به صورت کامل از بین خواهند رفت. اما، متقاضیانی که می‌خواهند نتایج ماندگار تری داشته باشند می‌توانند به صورت منظم برای تکرار نمودن تزریق فیلر و ژل به کلینیک خود مراجعه نمایند.

سوالات درمورد هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت

هزینه کانتورینگ صورت و زاویه سازی صورت چه قدر است؟

این هزینه به عوامل زیادی از جمله نوع روش، میزان دستمزد دریافتی پزشک، میزان سرنگ مورد نیاز، کلینیکی که به آن مراجعه می‌شود و... وابسته است.

کانتورینگ صورت چیست؟

کانتورینگ یا زاویه سازی صورت یکی از روش های زیبایی است که در مدت زمان کم موجب زیبایی ظاهر و جوانسازی پوست می‌گردد.

ماندگاری کانتورینگ صورت چه قدر است؟

ماندگاری این عمل زیبایی حدود یک سال است ولی بهتر است هر ۶ ماه یک بار برای چک کردن و تمدید به کلینیک پزشک مراجعه شود.

3/5 - (1 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *