دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه میکرودرم آبریژن

هزینه میکرودرم آبریژن سال ۱۴۰۳

میکرودرم آبریژن یکی از تکنیک‌های نوین در خصوص جوانسازی صورت می‌باشد که خیلی‌ها از این روش نتایجی خوبی گرفتند. استفاده از متد میکرودرم آبریژن، از حدود ۸ الی ۱۰ سال پیش، برای درمان و خدمات زیبایی شروع شد. ابتدا ایتالیایی‌ها این روش را به کار بردند. در میکرودرم آبریژن، پودری به نام اکسیدآلومینیوم با فشار روی پوست پاشیده و موجب تراشیده‌شدن لایه‌های سطحی پوست می‌‌شود.

با تراشیده‌شدن لایه‌های سطحی، مناطق دچار مشکلات پوستی، لک‌های پوستی، جوشگاه‌ها و جای جوش تا حدی برداشته و کلاژن‌سازی آغاز و بافت زیر پوست تحریک می‌شود.
در طولانی مدت این روش به رفع چین و چروک‌ها نیز کمک می‌کند. هزینه میکرودرم آبریژن به عوامل مختلفی بستگی دارد. و امکان دارد در هر موقعیت یا ناحیه‌ای که در آن زندگی می‌کنید متفاوت باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا هزینه میکرودرم بیشتر آشنا شوید.

در حال حاضر میکرودرم آبریژن در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

می توانید با سایر خدمات کلینیک دکتر خیر الهی آشنا شوید.

 • تزریق فیلر لب
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق فیلر چانه و گونه
 • تزریق فیلر خط خنده
قیمت خدمات زیبایی
رزرو نوبت
دکتر علیرضا خیرالهی

هزینه میکرودرم پوست در کلینیک دکتر خیرالهی

میکرودرم آبریژن یا همان پاکسازی پوست نسبت به دیگر تکنیک‌های جوانسازی پوست و ترمیم کننده‌های پوست قیمت بهتر و مناسب‌تری دارد.

هزینه میکرودرم آبریژن

هزینه میکرودرم آبریژن در دیگر کلینیک‌های زیبایی متفاوت است و با توجه به منطقه‌ای که در آن عمل میکرودرم انجام شده است هزینه‌ها متفاوت خواهد بود هر چه عمق لایه برداری و سطح آن بزرگتر باشد قاعدتاً هزینه آن هم نیز بالاتر می رود و همینطور بسته به نوع دستگاه و کیفیت آن هم دارد هر چه دستگاه‌های با کیفیت‌تر هزینه نیر افزایش پیدا می‌یابد.

هزینه میکرودرم آبریژن چقدر است

و قاعدتاً هم جواب‌دهی بهتری می‌گیرید پس ما باید در مورد قیمت‌ها به این موارد توجه کنیم که چه کاری قرار است توسط میکرودرم بروی پوستمان انجام شود.

هزینه هر جلسه میکرودرم آبریژن

هزینه میکرودرم آبریژن روی پوست به عوامل زیادی بستگی دارد و این قیمت گذاری معمولا باید پس از مشاهده پوست و معاینه توسط متخصص مربوطه انجام شود. پس از معاینه این که چند جلسه نیاز به درمان است و چه مقدار کار میکرودرم زمان نیاز است مشخص می‌شود.
این که عمق کار باید زیاد باشد یا کم و اصلا آیا نیاز به میکرودرم آبریژن می‌باشد یا کارهای درمانی دیگر همه این‌ها پس از مراجعه و مشاوره باید مشخص شود.
بسته به کلینیک یا سالنی که شما خواهید رفت امکان دارد قیمت‌ها فرق داشته باشد ولی در کل هزینه‌هایی که در این زمینه معمولا توسط کلینیک‌ها یا سالن‌ها گرفته می‌شود میانگین بین 100 الی 5۰۰ هزار تومان در هر جلسه است.

عوامل موثر در هزینه میکرودرم آبریژن

برای مشخص کردن هزینه میکرودرم آبریژن در تهران و شهرهای دیگر ایران، لازم است فاکتورهای متعددی مورد بررسی قرار گیرد؛ زیرا عوامل زیادی در مبلغ نهایی این روش زیبایی موثر هستند. این فاکتورها شامل موارد زیر هستند:

تعداد جلسات مورد نیاز

پوست‌هایی که مشکلات عمیق پوستی در آن دیده می‌شوند به بیش از یک جلسه درمانی نیازمند هستند. در جلسه اول لایه مرده سطح پوست جدا خواهد شد و در جلسات بعدی پوست بهتر می‌شود.
هزینه هر جلسه در پایان یا ابتدای جلسه درمانی دریافت می‌شود. طبیعی است که هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد ، متقاضی نیازمند پرداخت مبلغ بیشتری خواهد بود.

کلینیک انتخاب شده

کلینیکی که شما انتخاب می‌نمایید، تاثیر مستقیمی در هزینه فرآیند زیبایی شما دارد. معمولا کلینیک‌هایی که مجهزتر هستند و در منطقه‌های بالای شهر مستقر هستند، هزینه بالاتری دارند. یکی دیگر از دلایل تفاوت هزینه کلینیک‌های زیبایی، وجود پزشکان آن مرکز است. مراکزی که دارای پزشکان برتری هستند، طبیعی است که دستمزد بیشتری نیز دریافت کنند.

ناحیه درمانی

هر چقدر مساحت درمانی در پوست بیشتر باشد، پزشک نیازمند صرف وقت و انرژی بیشتر است. این وقت و انرژی فزاینده نیازمند پرداخت هزینه میکرودرم آبریژن بیشتر می‌باشد. توجه داشته باشید که عموما متقاضیان این پروسه زیبایی، تمامی صورت خود را تحت درمان قرار خواهند داد.

تجهیزات و دستگاه

روش میکرودرم آبریژن می‌تواند دستی یا به کمک دستگاه صورت گیرد. هر یک از تکنیک‌های درمانی محدوده قیمت مربوط به خود را دارند؛ اگر این پروسه به صورت دستی صورت گیرد، مبلغ نهایی پایین می‌آید. همینطور اگر این پروسه با استفاده از دستگاه انجام شود، مبلغ پرداختی نهایی نیز بیشتر خواهد شد.
هزینه میکرودرم با توجه به نوع دستگاه و جدید بودن آن نیز تفاوت ایجاد می‌کند. هر چه دستگاه به روزتر باشد به دلیل کارآیی بهتر، هزینه بیشتری دارد. در نظر داشته باشید که کمتر پزشکان زیبایی هستند که همچنان میکرودرم آبریژن را به صورت دستی انجام می‌دهند.

دستمزد پزشک متخصص

پزشکان زیبایی با توجه به نوع خدمات، تجربه، وقت و دانشی که برای درمان یک متقاضی صرف می‌نمایند، مبالغ متفاوتی دریافت خواهند کرد. معمولا هر چه پزشک زیبایی معروف‌تر باشد و در این عرصه در جایگاه پیشروان قرار گیرد، مبلغ بیشتری را نیز دریافت می‌کند.
البته در این بین استثناهایی نیز وجود دارد. به عنوان نمونه، پزشکان متبحری هستند که با وجود ارائه خدمات حرفه‌ای، مبلغ معقولانه‌ای را در نظر خواهند گرفت.

منطقه جغرافیایی

ناحیه جغرافیایی یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه روش زیبایی مذکور شده است. عموما هزینه این پروسه در مناطق بالای تهران بیش از دیگر شهرها است. همینطور شهرهای کوچک به نسبت تجهیزات و حد توان مالی مردم، مبالغ متفاوتی را دریافت خواهند کرد.

میکرودرم آبریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن (microdermabrasion) یک تکنیک غیر تهاجمی است که برای تجدید بافت و سطح کلی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنیک می‌تواند چین و چروک، خطوط ریز، لکه‌هایی که به دلیل بالارفتن سن بوجود می‌آید، جای زخم آکنه، آسیب‌های آفتاب سوختگی، ملاسما که همان لک‌های پوستی قهوه‌ای یا قرمز هستند و دیگر نگرانی‌های مربوط به پوست را بهبود ببخشد.
در این متد یک دستگاه مخصوص با سطح ساینده مورد استفاده قرار می‌گیرند تا لایه بیرونی پوست که ضخیم شده است، را به آرامی از بین ببرند و موجب جوانسازی آن شوند.

میکرودرم آبریژن چیست؟

تکنیک مختلف میکرودرم آبریژن ذرات ریز اکسید آلومینیوم یا کربنات سدیم را در شرایط خلا با سرعت روی پوست صورت پاشیده و این پودر سلول‌های مرده را رفع می‌کند و پس از آن با قسمت سر دستگاه این سلول‌های مرده و پودر از روی پوست برداشته می‌شود. این تکنیک منجر به این می‌شود که سلول‌ها تحریک شده و کلاژن سازی بیشتر شده و پوست جوان‌تر می‌شود.

مراقبت‌های بعد از میکرودرم آبریژن

طبق نظر دکتر متخصص پوست و مو برای مراقبت از پوست صورت پس از میکرودرم آبریژن و رسیدن به یک نتیجه خوب نیاز است که به چند نکته توجه داشته باشید:

مراقبت‌های بعد از میکرودرم آبریژن

 • پس از میکرودرم آبریژن سریعا به کمک یک حوله تمیز سطح پوست را کاملا ضد عفونی کنید.
 • تلاش کنید تا چند روز پس از میکرودرم از شوینده‌های ملایم و بدون الکل و مواد شیمیایی استفاده کنید.
 • می‌توانید برای کم کردن حساسیت و پایین آوردن میزان التهابات پوست صورت‌تان از کمپرس سرد استفاده کنید. البته در این قسمت استفاده از لوسیون‌های مراقبتی که حاوی مس هستند هم نمی‌تواند بدون تاثیر باشد.
 • برای بهبودی سریع‌تر و گرفتن نتیجه بهتر، نباید تا یک هفته بعد از میکرونیدلینگ بدون ضدآفتاب در برابر اشعه آفتاب قرار بگیرید.
 • پس از آن می‌توانید از کرم‌های ویتامین‌دار مانند کرم ویتامین A، C، E استفاده کنید.
 • استفاده از کرم مرطوب کننده و آبرسان می‌تواند بهبودی سطح پوست را سرعت بخشد.
 • داروهای تجویز شده پزشک را به دقت مصرف کنید و از نوشیدن آب فراوان غافل نشوید.

پرسش و پاسخ در مورد میکرودرم آبریژن

آیا میکرودرم خانگی خوب است؟

باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام این تکنیک پاکسازی پوست افراد باید ابتدا با یک دکتر پوست خوب مشورت کنند و بدانند که آیا پوست آن‌ها برای انجام میکرودرم مناسب است یا خیر. در واقع پزشک است که می‌تواند تشخیص دهد این تکنیک امکان دارد برای شما عوارض داشته باشد و یا بدون عوارض باشد.

فرق بین میکرودرم و میکرونیدلینگ چیست؟

تکنیک میکرودرم با سایش لایه پوست توسط کریستال‌های زیر موجب افزایش جریان خون، تحریک و کلاژن سازی آن می‌شود. اما تکنیک میکرونیدلینگ با سوزن‌های ریز سوراخ‌های عمیقی در پوست ایجاد می‌کنند و موجب کلاژن سازی می‌شود.

آیا میکرودرم درد دارد؟

خیر، میکرودرم ابریژن درد ندارد. ممکن است در طول درمان کمی احساس ناراحتی بکنید و پوست شما تا چند ساعت بعد از درمان احساس جمع شدگی داشته باشد، اما نباید درد داشته باشد.

آیا میکرودرم عوارض دارد؟

در میکرودرم عمقی پوست، امکان دارد پوست زخم شود. اگر این روش توسط تکنسین ماهر انجام شود مشکلی وجود نخواهد داشت در غیراینصورت زخم و عفونت ممکن است اتفاق بیافتد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

8 پاسخ

 1. قبل از انجام میکرودرم فکر میکردم خیلی درد داشته باشه ولی هیچ دردی احساس نکردم نتیجه هم عالی بود

  1. سلام دوست عزیز. تمامی خدمات دکتر خیرالهی برای اقایان هم انجام میشه.

 2. سلام هزینه میکرودرم ابریژن برای کل بدن چقدره؟
  و چند جلسه لازم هست که نتیجه مطلوب و بگیری

  1. سلام دوست عزیز
   باید بگم که میکرودرم برای کل بدن تو کلینیک ما انجام نمیشه و فقط برای صورت هست که هزینش هم ۵۰۰ هزار تومان هست.
   برای تعداد جلسات لازم برای گرفن نتیجه خیلی بستگی به پوست شما داره که اون هم باید حتما پزشک ببینه و بگه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *