دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

مدت ماندگاری کانتورینگ صورت

ماندگاری کانتورینگ صورت چقدر است؟

امروزه یکی از روش های فرم دهی به صورت و جوانسازی کانتورینگ می‌باشد. در کانتورینگ با تزریق کردن نوعی ژل به صورت به اصلاح زاوایا و شکل صورت پرداخته می‌شود، کانتورینگ یک روش کاملا غیر تهاجمی بوده و به عمل جراحی نیاز نداشته و هم چنین دارای دوره نقاهت کوتاه مدت می‌باشد؛ به همین علت این روش درمانی هزینه مناسبی داشته و مورد توجه عموم قرار گرفته است. تمام موارد ذکر شده موجب شده است تا این روش در مدت زمان کمی مورد قبول افراد قرار گرفته و بسیاری از‌ مردم برای برطرف نمودن مشکلات صورت خود از این روش استفاده نمایند. اما یک نکته مهم برای اکثر متقاضیان حائز اهمیت است میزان ماندگاری این روش درمانی می‌باشد. در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با ماندگاری کانتورینگ صورت آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ماندگاری کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت علاوه بر فرم دهی به چانه و صورت، در جوان سازی چهره و زیبایی پوست هم نقش بسیار زیادی دارد. به هر حال در صورتی که اندازه چانه شما طبق صورت شما نباشد و در کل احساس کنید صورت شما نامتقارن اسا، با کانتورینگ صورت می‌توانید به راحتی این مشکل را رفع کنید. برای این کار روش‌های بسیار زیادی موجود است که در ادامه شما را با آن ها و میزان ماندگاری آن‌ها آشنا می‌کنیم تا بهترین تصمیم را در جهت زیباتر کردن چهره خود بگیرید.

ماندگاری کانتورینگ صورت
  • میزان ماندگاری کانتورینگ صورت با استفاده از روش تزریق ژل

میزان ماندگاری کانتورینگ صورت به روش آن بستگی دارد و هر یک از این‌ روش ها با یکدیگر ماندگاری متفاوتی دارند. در روش تزریق ژل که این روش در بین افراد بسیار رایج است، معمولا از ژل های هیالورونیک اسید استفاده می‌گردد که با توجه‌ به نوع ژل، ماندگاری کانتورینگ صورت حدود شش تا ۱۲ ماه خواهد بود.

لازم به ذکر است که میزان ماندگاری ژل به نوع آن و پذیرش پوست متقاضی بستگی دارد. دقت کنید که این روش نیز مثل سایر روش‌ها عوارض خاصی را دارد ولی در صورتی که یک پزشک با مهارت و باتجربه را انتخاب نمایید حتما مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. بر فرض مثال امکان دارد نسبت به ژل حساسيت داشته باشید و یا اینکه تقارن در اولین جلسه و اولین تزریق به وجود نیاید و شما را نگران کرده و شما را مجبور کند که دوباره برای ایجاد کردن تقارن به کلینیک مراجعه نمایید. تمام این مشکلات زمانی به وجود می‌آید که به یک کلینیک خوب و معتبر مراجعه نکنید.

  • میزان ماندگاری کانتورینگ صورت با استفاده کردن از تزریق چربی

تزریق چربی نیز یکی دیگر از روش‌های کانتورینگ صورت است. این روش مقداری از روش استفاده از ژل سخت تر است. چراکه در مرحله اول می‌بایست مقداری از چربی‌های اضافی بدن، برداشته ‌شود. لازم به ذکر است که اصلا جای نگرانی نیست چراکه این کار با استفاده از سوزن‌های مخصوص کانولا و با بی حس کردن انجام می‌گردد. امکان دارد در اول این کار مقداری سخت به نظر برسد ولی خوشبختانه ماندگاری این روش بالای دو سال بوده و نیاز به ترمیم سریع ندارد. بعد از اینکه طبق این روش چربی برداشته شود به قسمت‌هایی ازجمله گونه‌ها زده می‌شود. دقت‌ کنید که در این روش هیچ حساسیتی به سراغ متقاضی نمی‌آید، چراکه چربی از بدن خود متقاضی برداشته می‌شود.

  • میزان ماندگاری زاویه سازی صورت با استفاده از نخ

طبق این روش از نخ‌های ویژه ای که‌ جنس این‌ نخ ها از جنس نخ بخیه است، استفاده می‌شود و این روش موجب لیفت صورت نیز می‌گردد. دقت کنید که لیفت چانه، چشم‌ها، ابروها و گونه و … به آسانی با این روش امکان پذیر می‌باشند. این نخ‌ها زیر پوست متقاضی پنهان بوده و با گذشت زمان جذب بدن می‌شوند. زمانی که نخ جذب می‌شود کلاژن و الاستین از پوست ترشح شده و به این ترتیب از چروک شدن پوست پیشگیری شده و به این ترتیب این روش موجب جوانسازی پوست صورت می‌گردد. لازم به ذکر است که ماندگاری کانتورینگ صورت با نخ حدود ۱۲ الی ۱۸ ماه است.

  • ماندگاری کانتورینگ صورت با بوتاکس

بوتاکس صورت روشی می‌باشد که در بین همه افراد رواج یافته است و اکثرا خانم‌ها و آقایان از این روش درمانی استفاده کرده‌اند. بوتاکس با توجه به تصمیم گیری پزشک متخصص به چند منطقه پوست تزریق می‌گردد. بوتاکس نسبت به فیلر در مناطق بیشتری تزریق می‌گردد. بوتاکس در واقع نوعی استراحت برای ماهیچه است و موجب رفع خط اخم و خط لبخند و … می‌شود.

ممکن است صورت متقاضی به شکل مربعی باشد و پزشک طبق تجربه خود با تزریق بوتاکس به نواحی مختلف پوست این حالت را به آسانی از بین می‌برد. اما بحث اصلی ما در رابطه با ماندگاری کانتورینگ صورت به روش استفاده از تزریق بوتاکس است که در این رابطه باید بگوییم که ماندگاری بوتاکس حدود شش ماه است. بنابراین برای انجام یک تزریق که هر شش ماه می‌بایست تکرار گردد به انتخاب یک مجموعه معتبر نیاز خواهید داشت.

  • میزان ماندگاری کانتورینگ صورت با انجام عمل جراحی

 این روش مقداری سخت بوده و زمان بر می‌باشد. این روش ویژه کسانی می‌باشد که به تغییرات بسیار زیادی نیاز دارند. طبق این روش مقداری از استخوان بریده می‌شود تا تغییرات ایجاد گردد. لازم به ذکر است که برای این روش از بیهوشی استفاده می‌گردد. مراقبت‌های بعد از انجام این عمل از اهمیت زیادی برخوردار است. در این روش دیگر متقاضی نمی‌تواند به حالت قبلی خود بازگردد.

سوالات درمورد ماندگاری کانتورینگ صورت

ماندگاری کانتورینگ صورت چه قدر است؟

با توجه به اینکه کانتورینگ صورت با روش های متعدد انجام می‌شود، میزان ماندگاری هر یک نیز با هم متفاوت خواهد بود که در این مقاله به صورت کامل در رابطه با ماندگاری کانتورینگ صورت و انواع روش‌ های آن و ماندگاری هر یک از این روش ها بحث شده است.

کدام یک از روش های کانتورینگ صورت دارای عوارض است؟

هر یک از روش های ذکر شده برای خود دارای عوارض مخصوصی می‌باشند.

هزینه کانتورینگ صورت چه قدر است؟

این هزینه به عوامل زیادی از جمله میزان دستمزد دریافتی پزشک، نوع روش کانتورینگ، کلینیک مراجعه شده و ... بستگی دارد.

امتیاز بدهید
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *