دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

مراحل فیشیال vip صورت

مراحل فیشیال vip صورت + 11 مرحله مهم

با انجام  فیشیال صورت شما می‌توانید با پاکسازی عمیق پوست و آبرسانی و هیدراته کردن پوست، آن را شفاف و شادابی پوست را مجدداً به آن برگردانید.
فیشیال یکی از تکنیک‌های نوین زییایی و درمانی است که برای احساس آرامش بیشتر، ریلکس کردن و رسیدن به یک پوست درخشان و سالم است. این تکنیک درمانی تنها یک ساعت طول خواهد کشید تا پوست خسته شما را تبدیل به پوستی شاداب و سلامت کند.

اگر جزو افرادی هستید که پوست شما دچار تیرگی شده است و شفافیت و شادابی قبل را از دست داده است و یا در اثر استفاده از لوازم و مواد آرایشی پوست کمی کدر شده است و یا ایجاد حساسیت به بعضی لوازم آرایشی یا تکنیک‌های دیگر زیبایی، پوست شما حالت شفافیت و جذابیت قبلی خود را از دست داده است و نیاز به ترمیم و استراحت دارد.

بهترین تکنیک برای شما انجام فیشال پوست است. اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد هزینه، مراحل فیشیال vip صورت و مزایای فیشیال صورت هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مراحل فیشیال vip صورت

مراحل فیشیال vip صورت در کلینیک  دکتر خیرالهی

مشاوره پوستلایه برداری پوست
مرحله آماده سازیتخلیه کردن جوش‌ها
پاکسازی پوستبخوردهی
بررسی پوست صورتماسک صورت
ماساژ پوست صورتتوصیه های مراقبتی در منزل

مشاوره پوست

فیشیال صورت باید با یک جلسه مشاوره پوست و مو آغاز شود. امکان دارد در کلینیک به شما یک فرم با چندین سوال در مورد پوست‌تان بدهند تا از مشکلات پوستی شما، نگرانی‌هایتان، رژیم و مقدار آب دریافتی بدنتان و مواد و محصولاتی که برای پوست شما استفاده می‌کنید اطلاع پیدا کنید. داروی رتین A می‌تواند بر روی پوست اثر گذار باشد که در مورد مصرف آن از شما سوال می‌شود.

مرحله آماده سازی

به طور معمول در کلینیک‌ها یک لباس مخصوص به شکل ملحفه به شما می‌دهند که می‌توانید روی لباس و یا به جای لباس استفاده کنید که فرد اتاق را ترک خواهد کرد تا شما در این مورد تصمیم گیری کنید. همچنین در ابتدا موهای شما با یک حوله یا هدبند جمع می‌شود تا مواد به موهای شما برخورد نکند.

پاکسازی پوست

سومین مرحله‌ی فیشیال صورت پاکسازی پوست می‌باشد. بعد از آماده شدن، اولین مرحله فیشیال صورت با پاکسازی شروع خواهد شد که در آن با پدهای نخی صورت را تمیز می‌کنند. برای فیشیال بهتر و تخصصی‌تر دو بار مرحله پاکسازی را تکرار می‌کنند.

بررسی پوست صورت

بسته به نوع آرایشی که با آن مراجعه کرده‌اید، درمانگر نخست باید پوست را زیر نور مشاهده کند. حتی امکان دارد چشم‌هایتان را بپوشاند و پوست را زیر نور بیشتر مشاهده کند. او متوجه خواهد شد که پایه پوستتان چه حالتی دارد (خشک، چرب یا روغنی، مختلط، حساس یا معمولی) و مشکلات پوست را مانند جوش سر سیاه، جوش سرسفید، چین و چروک و پیری، آسیب با نور خورشید و ارائه راه های مراقبت از پوست در تابستان، کمبود اب و … را مشاهده می‌کند پس از آن محصولات مناسبی را برای ادامه درمان با شما در میان می‌گذارد و درمان‌هایی را معرفی خواهد کرد که می‌توانند به شما کمک کنند.

بخوردهی

در اکثر فیشیال‌ها از یک دستگاه استفاده می‌شود تا بخار گرم را روی پوست منتقل کنند. این کار موجب نرمی پوست می شود و کمک بسیاری می‌کند که جوش‌های سر سیاه و سر سفید خارج شوند. برای پوست‌های حساس معمولا از بخور استفاده نمی‌کنند.

لایه برداری پوست

در این مرحله از تکنیک‌های مکانیکی یا مواد شیمیایی استفاده می‌شود تا لایه نازکی از سطح پوست که از سلول‌های مرده تشکیل شده است از پوست جدا شود که معمولا در حین بخار اتفاق می افتد. آنزیم و اسیدها موجب ضعیف شدن پیوند بین سلول‌های پوست می‌شود. یک آنزیم ملایم می‌تواند در حین بخار استفاده شود. لایه بردارهای شیمیایی قوی‌تر می‌توانند به صورت یک مرحله جداگانه در فیشیال باشند.

تخلیه کردن جوش‌ها

این مرحله فیشیال برای تخلیه کردن جوش‌های سر سیاه و سر سفید برای کسانی که این مشکل را دارند استفاده می‌شود. افراد مختلف تحمل درد مختلفی دارند و امکان دارد این مرحله برای برخی افراد درد و ناراحتی به همراه داشته باشد به خصوص پوست‌های نازک‌تر. اگر این مرحله به درستی انجام نشود می‌تواند منجر به تغییر رنگ پوست در برخی نقاط شود.

ماساژ پوست صورت

این مرحله از فیشیال صورت سنتی برای استراحت و همینطور تحریک پوست و عضلات زیر آن صورت می‌گیرد.

ماسک صورت

بسته به نوع پوست یک ماسک مناسب برای مشکلات پوستی خود در فیشیال تهیه می‌شود و امکان دارد در حین آن ماساژ سر نیز دریافت نمایید.

مرحله آخر درمان

در این مرحله از فیشیال صورت از یک تونر، سرم، مرطوب کننده و یا کرم ضد آفتاب بسته به ساعتی که مراجعه می‌نمایید روی پوست استعمال می‌شود.

توصیه های مراقبتی برای خانه

متخصص پوست و مو به شما نظرش را در مورد روش‌های مراقبت بهتر از پوستتان می‌گوید و محصولاتی را معرفی می‌کند که می‌تواند به شما کمک کند تا سلامت و زیبایی پوستتان را تضمین کند.

بعد از یک بار فیشیال صورت، چه نتایجی ظاهر می‌شود؟

فیشیال پوست در حدود ۶۰ دقیقه زمان می‌برد، با این حال مدت زمان انجام درمان تا حد بسیاری به نوع فیشیال و هم چنین نوع پوست بستگی دارد. به عنوان مثال، بعضی فیشیال‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به بهبود بعضی از مشکلات پوستی مثل آکنه‌ها کمک می‌کنند و می‌توانند شامل خارج کردن جوش‌های سرسیاه و سر سفید یا لایه برداری شیمیایی باشند.

برخی دیگر موارد امکان دارد تنها آبرسانی و تغذیه پوست در نظر گرفته شود. بسته به نوع فیشیال، امکان دارد از ابزارهایی مثل لامپ چوبی یا میکرودرم استفاده شود تا نتایج ایده آل تری حاصل شود. آن چه که اهمیت دارد این است که پزشک باید اطلاعات و دانش کافی در خصوص نوع پوست و درمان مناسب را داشته باشد و مراقبت‌های لازم پس از درمان را در اختیار بیمار قرار دهد. اما در نهایت، پس از یک جلسه درمان، شما پوستی هیدراته، درخشان، نرم با جوش‌های کمتری خواهید داشت.

در حال حاضر خدمات فیشیال در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

می توانید با سایر خدمات کلینیک دکتر خیر الهی آشنا شوید.

برای آگاهی از قیمت خدمات زیر می توانید به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید و همین طور می توانید به راحتی نوبت تان را در سایت رزرو کنید.

  • تزریق فیلر لب
  • تزریق بوتاکس
  • تزریق فیلر چانه و گونه
  • تزریق فیلر خط خنده
دکتر علیرضا خیرالهی

مزایای فیشیال صورت در چیست؟

تمرکز اصلی فیشیال پوست این است که با تکنیک‌های طبیعی، شرایط پوست را بهبود ببخشد که هم نتیجه کوتاه‌ مدت عالی داشته باشد و هم در طولانی مدت باعث بهتر شدن اوضاع پوست شود.

مزایای این تکنیک از هر فردی به فرد دیگر فرق دارد. ولی در مجموع موجب ریلکس شدن پوست و بدن و ذهن می‌شود و البته هدف اصلی آن، بهبود شرایط و ظاهر پوست می‌باشد. یعنی چهره را روشن‌تر می‌کند، کدری پوست را رفع می‌کند، به آبرسانی پوست کمک می کند، روند پیری پوست را به تاخیر می‌اندازد، موجب کم شدن لکه‌های پوستی می‌شود و اعتماد به نفس بیشتری به فرد می‌دهد.

پرسش و پاسخ در مورد مراحل فیشیال vip صورت

فیشیال صورت چند وقت یک بار باید انجام شود؟

در صورتی که انجام این درمان به صورت ماهیانه و منظم برایتان ممکن نیست، حداقل 4 بار در سال، همزمان با تغییر فصل آن را انجام دهید. اگر میخواهید از طریق این درمان جای جوش خود را از بین ببرید، حتما باید 1 بار در ماه آن را انجام دهید.

4.4/5 - (11 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *