دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت فیلر خط خنده

قیمت فیلر خط خنده در (اردیبهشت ۱۴۰۳)

با افزایش سن و کاهش توان سلول‌های پوستی در تولید کلاژن، قدرت ترمیم خط خنده کاهش یافته و در نتیجه این شکاف هر روز عمیق‌تر می‌شود. کسانی که خنده رو هستند، قطعا در سنین پایین‌تر شاهده خط لبخند خواهند بود.
به هر حال هر چین و چروک و خطی که در چهره ظاهر می‌شود، سن انسان را بالاتر نشان می‌‌دهد. تکنیک‌های مختلفی در علم پزشکی برای از بین بردن این تغییرات ناخوشایند چهره وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تزریق ژل خط خنده اشاره کرد.

در کنار مزایا و نتایج مثبتی که بعد از تزریق ژل به وجود می‌آید بحث قیمت فیلر خط خنده، برای کاندیدهای انجام آن از اهمیت زیادی برخوردار است‌.
هزینه تزریق ژل به عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد. به همین دلیل باید برای برآورد کردن قیمت فیلر خط خنده جوانب مختلف کار سنجیده شود.
پس در ادامه مطالب همراه ما باشید تا شما را بیشتر با قیمت فیلر خط خنده آشنا کنیم.

قیمت تزریق ژل خط خنده در کلینیک دکتر خیرالهی

در کلینیک خیر الهی بهترین مواد فیلر موجود در بازار تزریق می شود و می توان قیمت ها را به شرح زیر ارائه داد:

قیمت فیلر خط خنده 1402
خدماتقیمت
هزینه تزریق ژل خط خنده برند اکسترا2.200.000 تومان
قیمت فیلر خط خنده برند نورامیس3.500.000 تومان
هزینه تزریق فیلر خط خنده برند نئوویا (ایتالیا)6.600.000 تومان
هزینه ژل خط خنده برند رووفیل پلاس4.500.000 تومان

آشنایی با قیمت فیلر خط خنده

بهتر است قبل از اقدام به تزریق فیلر خط خنده جلسه مشاوره با پزشک متخصص خود برگزار کنید تا او بتواند وضعیت و صلاحیت شما را برای انجام این کار بررسی نماید و با توجه به حجم فیلر مورد نیاز و برند تزریقی، قیمت فیلر خط خنده را به طور دقیق مشخص کند. توصیه می‌کنیم تا برای انجام تزريق فیلر خط خنده نزد بهترین پزشک بروید. چون با این کار می‌توانید از تزریق فیلر توسط افراد نامناسب به دلیل هزینه‌های زیاد جلوگیری کنید. شما می‌توانید با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی با خیال آسوده از خدمات تزریق با قیمت مناسب بهره برده و از بابت تجهیزات کلینیک، استاندارد بودن تکنیک‌ها و مواد مصرفی هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلر خط خنده

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیلر خط خنده

پس از اینکه فرد تصمیم خود را بر انجام تزریق ژل خط خنده گرفت سوالی که ذهن آن‌ را به خود درگیر می‌کند، قیمت فیلر خط خنده است. در برآورد کردن هزینه دقیق و نهایی این کار باید پارامترهای مختلفی را در نظر گرفت. از اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت فیلر خط خنده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حجم مورد نیاز ژل تزریقی

 حجم مورد نیاز ژل برای رسیدن به نتیجه مطلوب از عوامل مهم در قیمت فیلر خط خنده به شمار می‌رود. به عنوان مثال فردی که در صورت خود چین و چروک‌های بیشتری دارد در مقایسه با فردی که خطوط صورت آن‌ کمتر است قطعا برای رسیدن به ظاهر ایده‌آل خود می‌‌بایست حجم بیشتری از ژل را تزریق کند و این به معنای افزایش قیمت کار می‌باشد.

 • نوع ژل تزریقی

نوع ژل تزریقی از دیگر عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت فیلر خط خنده است. همچنین ژل‌هایی که تزریق می‌شوند انواع گوناگونی دارند که هر یک از آن‌ها دارای ویژگی خاص خود هستند. این ژل‌ها شامل ژل ژوویدرم، رستیلن، اسکالپترا، رادیس و بلوترو می‌شوند که ماندگاری هر یک از آن‌ها با یکدیگر فرق دارد. ژل‌های رستیلن از مواد غیرحیوانی ساخته شده اند و میزان ماندگاری آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه می‌باشد. ژل‌های ژوویدرم هم مانند رستیلن‌ها برای جوانسازی پوست کاربرد داشته و می‌توانند نزدیک ۱ الی ۲ سال بر روی پوست ماندگاری داشته باشند.

 • دستمزد پزشک برای انجام تزریق ژل

پزشک‌ متخصص با توجه به تخصص و مهارتی که در انجام تزریق ژل دارد دستمزد‌های مختلفی را برای خود در نظر می‌گیرد. بنابراین افرادی که برای انجام این کار پزشک‌های مختلفی را انتخاب می‌کنند باید هزینه‌های متفاوتی را نیز پرداخت کنند. و این مورد از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت فیلر خط خنده است.

 • هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک‌

هر کلینیک زیبایی براساس امکانات و تجهیزاتی که در اختیار مراجعه‌کنندگان خود قرار می‌دهد برای خدمات درمانی و زیبایی خود قیمت‌های مختلفی را در نظر می‌گیرد. پس می‌توان گفت این مسئله بر روی قیمت فیلر خط خنده تاثیرگذار است.

 • مهارت پزشک برای تزریق ژل

ارائه نتایج طبیعی به وسیله بافت‌های فیلری نرم، قطعا تخصص زیادی می‌خواهد. هر فیلر قابل تزریق فرمولی خاص خود را دارد و هر چقدر پزشک متخصص در زمینه انجام فیلرهای پوستی با تجربه و با مهارت‌تر باشد، هزینه زیادی بابت انجام تزریق فیلر خط خنده دریافت می‌کند.

 • تعداد سرنگ‌های لازم برای انجام تزریق ژل

بیشتر هزینه‌های مربوط به فیلرهای پوستی بر اساس تعداد سرنگ‌ها حساب می‌شوند. اما این معیار، مفید و قابل استفاده نمی‌باشند، چون تعداد سرنگ‌هایی که برای انجام تزریق در یک جلسه لازم است، در بین افراد متفاوت است. اگر شما در جلسات به بیش از یک سرنگ نیاز دارید، قیمت میانگین درمانی شما در مقایسه با شخصی که فقط به یک سرنگ احتیاج دارد، به ناچار بیشتر خواهد بود.

قیمت انواع برند تزریقی فیلر خط خنده

بوتاکس‌های موجود در بازار تنوع بسیار زیادی از لحاظ کیفیت و برند تولیدی دارند. این مواد از لحاظ متریال به کار رفته در ترکیبات، کشور سازنده، کیفیت ساخت و … متفاوت بوده و در نتیجه هزینه مختلفی دارند. کاندیدهای تزریق فیلر خط خنده می‌توانند با توجه به بودجه و شرایطی که دارند برند مناسب فیلر خط خنده را با مشورت پزشک متخصص انتخاب کرده و از نتایج مثبت تزریق آن نهایت رضایت را ببرند. در ادامه به چند مورد از برند تزریقی فیلر خط خنده و قیمت آن‌ها اشاره می‌کنیم که به شرح زیر هستند:

 • ژوویدرم

ژل Joviderm محصولی می‌باشد که برای تغذیه، آبرسانی و محافظت طراحی شده است. این فرمول حاوی ترکیبی از مواد مرطوب کننده مانند ویتامین E، آلوئه ورا و کره شی است که به تسکین ترک ها و خشکی کمک می‌کند. ژل ژوویدرم همچنین با SPF 15 غنی شده است تا در برابر اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش محافظت کند و خطر آسیب را کاهش دهد. متاسفانه برای درمان با این ژل هزینه مشخصی وجود ندارد. مانند سایر ژل‌ها هزینه درمان بستگی به تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تعداد سرنگ‌های مورد نیاز و حتی و مهم تر از همه نرخ دلار متغیر است.

 • رستلین

پرکننده رستلین یک محصول آرایشی می‌باشد که جهت بهبود ظاهر با افزودن حجم و وضوح طراحی شده است. فرمول حاوی اسید هیالورونیک است، یک ماده طبیعی موجود در بدن که به افزایش حجم و حفظ رطوبت کمک می‌کند. پرکننده Restylen از طریق تزریق انجام شده و برای ارائه نتایج طبیعی طراحی شده است. همچنین هزینه فیلر رستیلن به تعداد آمپول‌های مورد مصرف بستگی دارد. این یک راه موثر و ایمن برای دستیابی به صاف کردن خطوط و چین و چروک‌های اطراف دهان می‌تواند کمک کند. اثرات پرکننده رستلین موقتی بوده و به طور معمول برای چندین ماه باقی می‌ماند. خوب است که برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن درمان فقط از یک متخصص با تجربه و واجد شرایط استفاده کنید.

 • اسکالپترا

ژل اسکالپترا یک ماده تزریقی جدید می‌باشد که برای بهبود چین و چروک و افتادگی پوست استفاده می‌شود. این ژل با تحریک تولید کلاژن پوست برای کمک به بازگرداندن حجم پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. باید توجه داشته باشید که نسبت به سایر ژل‌هایی که بر پایه اسید هیالورونیک هستند، هزینه ژل اسکالپترا گران‌تر است و تقریبا هزینه آن حدود دوبرابر قیمت ژل‌های دیگر است. این متد یک نوع درمان جوانسازی جایگزین کرم‌های جوانساز پوستی، فیلر‌های پوستی تزریقی، تزریق چربی و پروتز است.

 • رادیس

ژل رادیس نوعی پرکننده طبیعی و سازگار با پوست می‌باشد که نقش مهمی در تحریک کلاژن‌سازی دارد. این فیلر در واقع از اکسیژن، هیدروژن، کربن و میکروسفرهای کلسیم هیدروکسی آپاتیت ساخته شده است. کلسیم هیدروکسی آپاتیت نوعی ماده معدنی می‌باشد که به طور طبیعی در دندان‌ها و استخوان‌ها وجود دارد و باعث استحکام پوست می‌شود. ژل رادیس در کشور ایتالیا تولید می‌شود و محاسبه دقیق قیمت برند رادیس به عواملی همچون حجم ژل مصرفی، گستردگی ناحیه تزریق، اصل بودن برند ژل و نوع آن بستگی دارد. ناگفته نماند که این ژل با گذشت زمان توسط بدن جذب شده و هیچ خطری برای سلامتی انسان ایجاد نمی‌کند.

 • بلوترو

هزینه تزریق ژل برند Belotero به نوع این ژل و مقدار مورد نیاز برای از بین بردن چین و چروک یا حجم بخشیدن به قسمت‌های مختلف بستگی دارد. علاوه بر آن، دستمزد پزشک و کلینیکی که برای این کار به آن مراجعه می‌کنید هم در هزینه نهایی بسیار تاثیرگذار هستند. باید به این مسئله مهم نیز دقت داشته باشید که هرگز فریب قیمت ارزان مراکز غیر معتبر را نخورید، چون در این صورت ناچار خواهید شد که هزینه‌های زیادی را جهت درمان عوارض ناشی از این تزریق پرداخت کنید.

فیلر خط خنده چیست؟

فیلر خط خنده چیست؟

 تزریق فیلر برای رفع چین‌وچروک بخش‌های مختلف صورت کاربرد بسیار زیادی دارد. می‌توان از این تکنیک زیبایی جهت از بین بردن خطوط عمیق اطراف دهان که تا بینی ادامه پیدا می‌کند و به خط لبخند معروف می‌باشد، استفاده کرد.

خط لبخند به‌دلیل جدا کردن گونه از لب‌ها سبب پیرتر به‌نظر رسیدن چهره فرد می‌شود. این خطوط در هر سنی می‌تواند به شکل خفیف تا عمیق بروز پیدا کند. فیلر خط لبخند نوعی پرکننده مخصوص می‌باشد که از طریق تزریق به ناحیه مورد نظر موجب از بین بردن چین‌وچروک و خطوط عمیق می‌شود. این روش کم‌تهاجمی بوده و با بی‌حسی موضعی به صورت سرپایی انجام می‌شود.

سوالات در مورد قیمت فیلر خط خنده

قیمت فیلر خط خنده چقدر است؟

هزینه تزریق ژل به عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد. به همین دلیل باید برای برآورد کردن قیمت فیلر خط خنده جوانب مختلف کار سنجیده شود.

فیلر خط خنده چقدر دوام دارد؟

این روش زیبایی موقتی بوده و عوامل مختلفی همچون عمق چین‌وچروک، نوع پوست و روش تزریق پزشک متخصص زیبایی در مدت ماندگاری آن تاثیر گذارد است. به‌طور کلی زمان ماندگاری این روش حدود ۶ تا ۱۸ ماه است.

از چه سنی می‌توان فیلر خط لبخند را تزریق کرد؟

به‌طور کلی بعد از ۳۰ سالگی تزریق فیلر خط خنده توصیه می‌شود اما بهتر است این کار زودتر انجام شود. چون پزشکان تزریق این نوع فیلر را بدون محدودیت سنی حتی در دوران نوجوانی انجام می‌دهند.

آیا فیلر خط خنده درد دارد؟

این روش کم تهاجمی بوده و پزشک از بی‌حسی موضعی در محل مورد نظر استفاده می‌کند. از همین‌رو درد زیادی ندارد. اما مانند هر تزریق دیگری بعد از برطرف شدن اثر بی‌حسی درد کمی احساس می‌کنید که قابل تحمل است.

4.7/5 - (16 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *