دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

فیلر نورامیس

فیلر نورامیس

فیلر نورامیس یک نوع فیلر مونوفازی از جنس اسید هیالورونیک می‌باشد که از 0.3 درصد لیدوکائین جهت کاهش درد تزریق تشکیل یافته است. برای اینکه این ژل دارای ثبات و ماندگاری بیشتری باشد، توسط پیوند متقاطع دوگانه منحصر به فرد تحت عنوان فناوری تقویت خالص سازی و اسید هیالورونیک تثبیت شده به کمک مدیتوکس ساخته شده است. در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با فیلر نورامیس آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

معرفی فیلر نورامیس

امروزه بسیاری از افراد برای از بین بردن چین و چروک‌ها و افتادگی‌های صورت و گردن خود به دنبال راهکار‌هایی هستند تا چهره ای زیبا و صاف داشته باشند. ما به شما تزریق فیلر نورامیس را توصیه می‌کنیم. فیلر نورامیس یک روشی بسیار مطمئن، سریع، بدون درد، ماندگاری بالا و با صرفه می‌باشد، که حتما باید توسط یک پزشک متخصص تزریق این فیلر انجام شود تا به این ترتیب بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت کنید.

فیلر نورامیس توسط شرکت معروف و با اعتبار مدیتوکس در کره جنوبی ساخته و تولید می‌شود. این شرکت به دلیل تولید نوعی سم بوتولینوم نوع A به نام سم نورانوکس بسیار معروف است، زیرا در ساخت کالاها و محصولات خود از تکنولوژی شِیپ استفاده می‌کند و به همین علت ترکیبات و نوع پیوند های به کار رفته در آن، خالص و عالی هستند. فیلر نورامیس نیز از یک پر کننده دو بخشی و بر پایه هیالورونیک اسید تولید شده است.

این فیلر شش نوع گوناگون داشته و همه آن‌ها توسط بسیاری از پزشکان پسندیده شده و جزء بهترین مارک های فیلر پوست در جهان می‌باشند. فیلر نورامیس اثر گذاری بسیار سریعی داشته و علاوه بر ماندگاری طولانی، عوارض جانبی کمتری دارد. این فیلر با توجه به اینکه مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا است، در سازمان کیفیت اروپا و کره جنوبی هم تأیید شده و یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین فیلر های کره جنوبی به حساب می‌آید.

عملکرد و کاربرد‌های مختلف فیلر نورامیس

هیالورونیک اسید نوعی ترکیب است که به طور طبیعی در بافت پوست تولید می‌شود تا علاوه بر حفظ رطوبت پوست و آبرسانی، به تولید کلاژن و الاستین نیز کمک ‌کند. با افزایش سن و قرار گرفتن دائم در مقابل نور خورشید، این ماده در پوست کاهش یافته و چین و چروک‌های هایی در پوست ظاهر می‌شوند. بنابراین در سنین بالای سی سال، بهتر است به دنبال روش هایی برای از بین بردن خطوط و چین و چروک‌های صورت خود باشید که بسیاری از افراد از تزریق بوتاکس یا فیلر، جراحی و… برای جوانسازی پوست خود استفاده می‌کنند.

با توجه به همه روش‌ها و راهکار‌هایی که بیان شد، بدون شک انتخاب یک فیلر با کیفیت و قابل اطمینان گزینه مناسبی خواهد بود. فیلر نورامیس یکی از بهترین و بدون دردسر ترین روش‌هایی است که تزریق آن با غلظت بالای هیالورونیک اسید در لایه‌های میانی و قسمت‌های عمیق پوست، باعث می‌شود نتیجه دلخواه را گسب کنید.

با توجه به اینکه هیالورنیک اسید امکان پیوستن به آب را دارد، از آن می‌توانند برای حجم دهی و زاویه سازی برای قسمت های مختلف صورت استفاده کنند. از کاربرد‌های مختلف فیلر نورامیس، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

کاربرد فیلر نورامیس
  • حجیم کردن لب‌های نازک و چروکیده
  • پر کردن گونه ها، رفع چین و چروک صورت و خطوط دور لب، بینی و رفع خطوط اخم
  • ترمیم برخی از عیب های پوست مانند جای زخم
  • کانتور کردن خط فک و قسمت‌های دیگر صورت

مزیت‌های فیلر نورامیس

هنگامی که تزریق فیلر نورامیس را انجام دادید، نتیجه آن را به سرعت و در عرض یک الی دو هفته می‌توانید مشاهده می‌کنید. ماندگاری فیلر نورامیس معمولا به دوازده تا ۲۴ ماه می‌باشد و نسبت به بقیه فیلر ها دوام و ماندگاری طولانی تری دارد، زیرا از ترکیباتی پایدار تر و مقاوم تر ساخته شده است. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه در قسمت لب، نیاز به خونرسانی بیشتری وجود دارد، به طور معمول پس از گذشت شش تا نه ماه باید دوباره تزریق فیلر در این قسمت انجام شود.

بر اساس آخرین تحقیقات و مطالعات بالینی که انجام شده است، دریافتند که فیلر نورامیس نتیجه مطلوب و بهتری نسبت به ژل های ژوویدرم و رستیلن دارد، زیرا در بسته بندی فیلر نورامیس، سرنگ‌های کوچک ۲۷ جی و ۳۰ جی برای تزریق استفاده شده است و در آن حدود سه درصد ماده بی حس کننده موضعی لیدوکائین وجود دارد. بنابراین این دو امر باعث می‌شود در هنگام تزریق درد، التهاب، سوزش و خونریزی کمتری احساس شود.

دقت داشته باشید که هیالورونیک اسید موجود در فیلر نورامیس خالص، اتصالات متقاطع و وزن مولکولی مناسبی داشته و هیچ گونه ترکیبات جانوری در آن وجود ندارد. چون با توجه به تخمیر میکروبی تولید می‌شوند، بنابراین این امر باعث شده فیلر نورامیس، عوارض جانبی کمتری داشته و تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

توجه داشته باشید، هنگامی که هیالورونیک اسید فرآوری نشده به پوست تزریق شود، فورا جذب شده و قادر به پر کردن قسمت های آسیب دیده و چین و چروک‌ها را نخواهد داشت، زیرا اتصالات متقاطع موجود در هیالورونیک اسید، سبب رفع این مسئله می‌شود.

انواع فیلر نورامیس

فیلر نورامیس شش نوع مختلف داشته و بهتر است قبل از استفاده از این فیلر، از خصوصیات هر کدام اطلاعات کافی داشته باشید. انواع فیلر نورامیس عبارتند از:

انواع فیلر نورامیس
  • نورامیس مزو

این نوع فیلر بیشتر خاصیت جوانسازی و ترمیم داخلی بافت پوست را داشته و بیشتر در مزوتراپی استفاده می‌شود. در ترکیبات این نوع فیلر، هیالورونیک اسید با اتصالات متقاطع کمتری استفاده شده است، همچنین در آن قند ممانیتول۰.۹ درصد به کار رفته است. بنابراین اصولا نمی‌توان آن را به عنوان یک فیلر نام برد. لازم به ذکر است که این ترکیب را به طور معمول به میزان یک میلی‌لیتر در زیر لایه درم قسمت های مختلف صورت و گردن تزریق می‌کنند.

  • نورامیس لایت

فیلر نورامیس لایت بیشتر برای بهبود و از بین بردن چین و چروک‌های سطحی و ناچیز مانند اطراف چشم ها و لب ها استفاده می‌شود. همچنین برای جوانسازی و آبرسانی پوست این فیلر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع فیلر ذره‌های کوچک از هیالورونیک اسید را دارد که با اتصالات متقاطع دو‌فازی به یکدیگر وصل شده شده‌اند. دقت داشته باشید که تزریق فیلر بر نواحی حساس صورت، باید توسط پزشک انجام گردد.

  • نورامیس دیپ

در فیلر نورامیس دیپ، هیالورونیک اسید با غلظت بالایی مانند بیست میلی گرم که حاوی ذره هایی با سایز متوسط است، استفاده شده است. بنابراین از این نوع فیلر برای از بین بردن خطوط معمولی تا عمیق پیشانی، مجاورت بینی و دهان، حجم دهی به لب ها و گونه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلر باید توسط پزشک و در قسمت میانی پوست تزریق شود.

  • نورامیس حاوی لیدوکائین

این نوع فیلر هم مانند فیلر نورامیس لایت، بیشتر برای رفع چین و چروک‌های سطحی و ناچیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما به دلیل کاهش درد مقدار کمی لیدوکائین در این نوع فیلر به کار رفته است، بنابراین می‌توانید این نوع فیلر را به راحتی و بدون درد تزریق نمایید.

  • نورامیس دیپ حاوی لیدوکائین

این فیلر هم با فیلر دیپ، ویژگی و خصوصیات یکسانی دارد. اما همانطور که ذکر شد برای کاهش درد مقداری از ماده لیدوکائین در این نوع فیلر استفاده شده است که با استفاده از آن هنگام تزریق احساس درد و ناراحتی نخواهید داشت.

  • نورامیس والیوم حاوی لیدوکائین

این نوع فیلر به دلیل داشتن هیالورونیک اسید با ذراتی بزرگ، برای از بین بردن چین و جروک‌های عمیق و قدیمی بسیار مناسب است. شرکت تولید کننده این نوع کالا، فیلر نورامیس والیوم حاوی لیدوکائین را بیشتر برای جوانسازی عمیق صورت، کانتورینگ قسمت های گونه، چانه و لب ها توصیه کرده است. بیشتر مصرف کنندگان از این نوع ژل، نتیجه دلخواه را کسب کرده و استفاده از این ژل برای متقاضیان بسیار رضایت‌بخش بوده است.

هزینه تزریق فیلر نورامیس

هزینه های تزریق این فیلر، با توجه به مکان و معتبر بودن مراکز زیبایی، نوع فیلر نورامیس، میزان ماده استفاده شده و همچنین تجربه و مهارت پزشک متخصص متفاوت است. بنابراین بهتر است قبل از تزریق، حتما تحقیقات کافی داشته و با یک پزشک متخصص و با تجربه پوست و مو مشورت کنید.

سوالات در مورد فیلر نورامیس

آیا هزینه تزریق ژل نورامیس زیاد است؟

هزینه ژل نورامیس بستگی به موارد گوناگونی دارد که از جمله آن ها می‌توان به میزان ژل مصرفی، دستمزد پزشک متخصص و محل تزریق اشاره کرد.

مزیت های استفاده‌ از فیلر نورامیس چیست؟

فیلر نورامیس از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است.
یکی دیگر از مزیت های فیلر نورامیس بادوام‌ بودن و پایدار بودن آن است.
نتایج و اثرات ژل نورامیس بلافاصله بعد از تزریق نمایان می‌شود.
از مزیت های دیگر فیلر نورامیس می‌توان به ماندگاری بیشتر آن اشاره کرد.

ماندگاری فیلر نورامیس چقدر است؟

به طور معمول ماندگاری فیلر نورامیس در بیشتر مواقع بین ۱۲ تا ۲۴ ماه است. ژل نورامیس یکی از ژل های معتبر در بازار می‌باشد که در تهیه آن از تکنولوژی SHAPE استفاده شده است و همین دلیل باعث می‌شود تا این فیلر از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار باشد.

5/5 - (5 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *