دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

سن مناسب هایفوتراپی

سن مناسب هایفوتراپی

یکی از بهترین روش ها برای زیبایی و جوان کردن پوست، استفاده از روش هایفوتراپی است. در روش هایفوتراپی از امواج ایمن و کم عارضه بر روی پوست استفاده می‌گردد و طبق این روش شل شدگی پوست و هم چنین مشکلات سطحی تا متوسط پوست رفع می‌شود. بعضی از افراد می‌خواهند با بالا رفتن سن خود از روش های تهاجمی، مثل عمل های جراحی و کشیدن پوست استفاده نمایند. در این مطلب ما قصد داریم شما را به صورت کامل با سن مناسب هایفوتراپی آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

سن مناسب هایفوتراپی

سن مناسب هایفوتراپی

بهتر است بدانید که از روش هایفوتراپی به جهت زیبایی و جوانسازی پوست استفاده می‌شود. کسانی که در انجام روش هایفوتراپی تخصص دارند، سن مناسب هایفوتراپی را ۳۰ تا ۵۰ سالگی توصیه می‌نمایند و در حقیقت این سن را بهترین موقع برای انجام روش های زیبایی در ترمیم نمودن پوست و رفع چین و چروک ها و هم چنین جلوگیری از ایجاد چین و چروک روی پوست می‌دانند.

از سوی دیگر با توجه به اینکه در این سنین امکان دارد به علت های مختلف به خصوص در خانم ها مانند زایمان کردن و سایر موارد باعث ایجاد شدن چربی ها و موارد این چنینی در ناحیه زیر پوست شود، قادر هستند به کمک روش هایفوتراپی به رفع این چربی ها بپردازند.

پس می‌توان گفت سن مناسب برای هایفوتراپی بین ۳۰ الی ۵۰ سالگی می‌باشد و در بعضی شرایط تا ۷۵ سال نیز می‌توانند از این روش زیبایی و غیر تهاجمی در زیبا نمودن پوست خود استفاده نمایند. لازم به ذکر است که کسانی که دارای سن بالای ۵۰ الی ۷۵ سال می‌باشند، با استفاده کردن از شرایطی مانند چک نمودن پوست به کمک پزشکان متخصص و هم چنین میزان مشکل های پوستی خفیف و متوسط می‌توانند در انجام این روش عجله کنند.

در غیر این صورت روش هایفوتراپی برای درمان کردن افتادگی های وسیع و چین و چروک های پیشرفته یک روش درمانی مناسبی نمی‌باشد.

بنابراین هایفوتراپی برای از بین بردن چین و چروک و هم چنین در زیبایی و جوانسازی پوست صورت و گردن استفاده می‌گردد و سن مناسب هایفوتراپی ۳۰ الی ۵۰ سال است.

در کسانی که زیر ۳۰ سال سن دارند، معمولا به اعمال روش های زیبایی برای رفع چین و چروک ها نیاز نیست؛ مگر در موارد ویژه ای که فرد به شکل ژنتیک یا بیماری های پوستی به انجام روش های زیبایی نیاز داشته باشد.

در کسانی که بالاتر از ۵۰ سال سن دارند، هم به دلیل اینکه دارای چین و چروک شدید تری هستند و پوست آن ها شل و افتاده می‌باشد، هم معمولا انجام روش های زیبایی ازجمله هایفو با وجود اینکه کم عارضه است ولی باز تاثیر چندانی نخواهد داشت.

استفاده از روش هایفوتراپی برای افراد بالای ۷۵ سال

برای افراد بالای ۷۵ سال به صورت قطعی نمی‌توان گفت که استفاده از این روش مجاز نمی‌باشد چرا که این افراد می‌بایست تحت نظر پزشکان متخصص بوده و پزشکان تصمیم بگیرند که آیا در این سنین برای این افراد می‌توان از این روش درمانی استفاده نمود یا خیر. پزشک باید به صورت دقیق بررسی کند که آیا با استفاده نمودن از این روش خطری بیمار را تهدید می‌کند یا خیر و در صورت داشتن خطر باید از انجام آن خودداری گردد.

لازم به ذکر است که استفاده کردن از این روش برای کسانی که به سرطان و دیابت مبتلا هستند و هم چنین افرادی که دارای اختلالات دستگاه لنفاوی هستند و به بیماری قلبی مبتلا هستند، مجاز نیست.

هم چنین استفاده از این روش برای کسانی که افتادگی پوست شدید دارند و چین و چروک های صورت آن ها عمیق می‌باشد به هیچ وجه پاسخگو نخواهد بود و پزشک در این صورت عمل جراحی را پیشنهاد می‌نماید.

به چه علت سن ۳۰ تا ۵۰ سالگی بهترین سن مناسب هایفوتراپی می‌باشد؟

به چه علت سن ۳۰ تا ۵۰ سالگی بهترین سن مناسب هایفوتراپی می‌باشد؟

با توجه به اینکه در سنین بین ۳۰ تا ۵۰ سالگی چین و چروک های پوستی و افتادگی در ناحیه پوست، به ظاهر شدن آغاز می‌کنند به همین دلیل از این روش در این سنین می‌توان برای درمان و ریشه کن کردن چین و چروک ها و رفع افتادگی پوست و هم چنین سایر مشکلات پوستی استفاده کرد.

هم چنین با استفاده از این روش در این سنین می توان از به وجود آمدن چین و چروک های عمیق پوستی و هم چنین افتادگی شدید پوستی در سنین بالاتر جلوگیری نمود.

نتیجه گیری درمورد سن مناسب هایفوتراپی

بیشتر افراد علاقمند هستند که بدانند آیا روش هایفوتراپی دارای سن مشخص و ایده آلی می‌باشد یا نه.

اگر بخواهیم به صورت کلی یک جمع بندی در رابطه با سن مناسب هایفوتراپی داشته باشیم باید بگوییم که بهترین سن مناسب هایفوتراپی سنین مابین ۳۰ تا ۵۰ سالگی می‌باشد و این سنین بین خانم ها و آقایان هیچ تفاوتی ندارد.

هم چنین استفاده از این روش در سنین پایین تر از ۳۰ و بالا تر از ۵۰ توصیه نمی‌شود چون در صورت استفاده از این روش تاثیر چندانی را روی پوست خود مشاهده نخواهید کرد.

سوالات درمورد سن مناسب هایفوتراپی

سن مناسب هایفوتراپی چه سنی می‌باشد؟

۳۰ الی ۵۰ سالگی

آیا سن‌ مناسب هایفوتراپی برای خانم ها و آقایان متفاوت است؟

خیر در هر دو سن‌ مناسب هایفوتراپی ۳۰ الی ۵۰ سال می‌باشد.

آیا همه می‌توانند از این روش درمانی استفاده کنند؟

خیر استفاده نمودن از این روش برای کسانی که به سرطان و دیابت مبتلا هستند و هم چنین افرادی که دارای اختلالات دستگاه لنفاوی هستند و به بیماری قلبی مبتلا هستند، مجاز نیست. هم چنین استفاده از این روش برای کسانی که افتادگی پوست شدید دارند و چین و چروک های صورت آن ها عمیق می‌باشد به هیچ وجه پاسخگو نخواهد بود و پزشک در این صورت عمل جراحی را پیشنهاد می‌نماید.

امتیاز بدهید
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *