دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

بهترین برند هیر فیلر

بهترین برند هیر فیلر کدام است؟ فواید بهترین مارک فیلر مو

بهترین برند هیر فیلر:

در برخی از افراد سطح ریزش بسیار گسترده‌تر است و می‌تواند منجر به طاسی‌های جزئی یا کلی شود؛ اما در مواردی این ریزش موجب کم شدن تراکم موها و کم‌پشت شدن آن‌ها خواهد شد. در چنین مواردی استفاده از داروهای دائمی درمان ریزش مو یا کاشت مو نمی‌تواند راهکار مناسبی باشد؛ زیرا سطح ریزش آن‌ قدر گسترده نیست که نیاز به صرف هزینه زیادی برای درمان آن وجود داشته باشد و می‌توان به سراغ راهکارهای درمانی موثرتر و ارزان‌تری مثل هیر فیلر یا فیلر مو رفت.

فیلر مو یکی از گزینه‌های عالی است که می‌تواند در رفع مشکلات مو به شما کمک کند. شما با تزریق می‌توانید پشت سر و سلول‌های آن را احیا و تقویت کنید و گردش خون در این نواحی را بالا ببرید.
آمپول هیر فیلر می تواند رشد مو را تحریک کند و از ریزش مو پیشگیری کند. این ماده حاوی تمام مواد مغذی است که موجب رشد مجدد موها می‌شود. همچنین با خواندن این مقاله تا انتها می‌توانید با بهترین برند هیر فیلر آشنا شوید.

بهترین برند هیر فیلر کدام است؟

بهترین برند هیر فیلر کدام است؟

یکی از بهترین برند هیر فیلر مؤثر و بسیار رایج در ایران، برند دکتر سیج DR.CYJ می‌باشد. برند دکتر سی وای جی با نام دکتر سیج نیز شناخته می‌شود. این برند ساخت کره جنوبی می‌باشد.

فیلر مو برند دکتر سیج DR.CYJ

فیلر مو دکتر سی وای جی به عنوان اولین پرکننده مو با هیالورونیک اسید و پیپندهای بیومیمتیک، مواد معدنی و ویتامین‌ها، آنزیم ها، عناصر و فاکتورهای رشد است. این برند شناخته شده با بیشتر شدن خون رسانی موجب تقویت فولیکول‌ها مو می‌شود. موجب افزایش رشد و قطع ریزش مو خواهد شد.

همچنین موهای ضعیف و آسیب دیده را نیز تقویت و درمان می‌کند. در واقع با استفاده از فیلر دکتر سیج سه نتیجه احیای پوست سر، جلوگیری از ریزش مو، افزایش رشد مو را شاهد خواهیم بود.

فواید بهترین برند هیر فیلر یا فیلر مو چیست؟

بهترین برند هیر فیلر فواید بسیاری دارد که باید به آن‌ها اشاره کنیم. گردش خون بالا می‌رود. از مرگ سلول‌های مو پیشگیری می‌کند. تراکم و ضخامت آن‌ها را افزایش می‌دهد. استفاده از این محصول می‌تواند به بازسازی بافت مو کمک بسیاری کند. انواع مواد مغذی و معدنی از جمله هیالورونیک اسید در آن به بازسازی مو کمک می‌کند. کیفیت این محصول ثابت شده است.

کشور سازنده آن کره جنوبی و حجم فیلر یک سی سی است. شما می‌توانید آن را در تعداد متعدد خریداری کنید تا بتوانید از نتایج آن شگفت زده شوید. در کل ما در این مقاله در مورد بهترین برند هیر فیلر صحبت خواهیم کرد. این برندها دارای کیفیت و ضمانت اصلی کالا هستند.

فیلر مو چیست؟

فیلر مو یک ترکیب حاوی ۷ نوع پپتید و هیالورونیک اسید می‌باشد که برای جوانسازی پوست و موی سر تزریق خواهد شد. این فیلر می‌تواند ریزش مو را کم کرده و در رشد مجدد موها تاثیر گذار باشد. این محصول نتیجه ۱۳ سال تحقیقات می‌باشد. آمپول هیر فیلر محلولی کاملا شفاف با گران روی (ویسکوزیته) کم است، که در یک سرنگ شیشه‌ای استریل قرار دارد.
محتویات آمپول فیلر مو شامل ترکیبی از پپتیدها، هیالورونیک اسید ۰.۷ درصد و آمینو اسیدهای میکرو مولکولی است که به عنوان عوامل رشد ماکرو مولکولی تاثیر دارند.

کیفیت محصول دکتر Cyj

امروزه بهترین برند هیر فیلر دکتر Cyj به عنوان بهترین آمپول فیلر مو شناخته شده است. بیشتر مواد مورد استفاده در فیلر موی دکتر Cyj از اجزای طبیعی و پپتیدهای سنتز شده با پایداری زیاد هستند. دکتر Cyj تست‌های آلرژیک را گذرانده و استفاده از آن کاملا بی خطر می‌باشد. با این حال باید که انتظارات واقع بینانه از این محصول داشته باشید.

باید توجه داشته باشید که این محصول تنها زمانی اثر می‌گذارد که فولیکول موی شما هنوز زنده باشد. فیلر مو در ناحیه‌ای که کاملا طاس است اثر نمی‌کند. همینطور مرگ فولیکول مو ناشی از اسکار و زخم هرگز با هیر فیلر قابل ترمیم نیست.

مزایای فیلر مو یا هیرفیلر DR.CYJ

مزایای فیلر مو یا هیرفیلر DR.CYJ

تزریق فیلر مو  DR.CYJ شانس را برای موارد زیر بالا می‌برد:

  • ریزش مو را مهار می‌کند.
  • رشد مو را تحریک می‌کند.
  • تراکم مو و ضخامت مو را بالا ببرید.
  • احیای فولیکول‌های مو و سلول‌های مو
  • گردش خون و هیدراتاسیون خون را در پوست سر تحریک می‌کند.

چرا استفاده از فیلر مو بهترین انتخاب است؟

فیلر مو می‌تواند در سه فاز کلی مشکلات موها را برطرف کند؛ با رفع شدن این مشکلات اعتماد به ‌نفس افراد بیشتر خواهد شد و زیبایی چهره آن‌ها دو برابر خواهد شد.

تقویت ریشه موها و مراقبت از آن‌ها

امکان دارد با دلایلی مثل بالا رفتن سن یا تغییرات هورمونی بافت مو کمرنگ شود و موها نازک‌تر از چیزی که هست به نظر برسند. استفاده از فیلر مو به علت وجود ترکیبات مغذی فراوان به بازسازی موهای شما کمک کرده و آن‌ها را از داخل تقویت می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که موها پرتر از قبل به نظر برسند و تاثیر زیادی در جذابیت چهره شما بگذارند.
به‌ علاوه این ماده موها را کاملا تقویت می‌کند و با مهار رادیکال‌های آزاد موجب افزایش مقاومت موها در برابر عوامل مضر و آسیب‌زننده مانند نور خورشید و آلودگی‌های محیطی می‌شود.

رشد مجدد موها

استفاده از فیلر مو باعث می‌شود که نواحی خالی شده دوباره پر شوند؛ در واقع مواد مغذی موجود در آن ریشه موهای این بخش‌ها را کاملا تقویت می‌کند تا موهای تازه دوباره رشد داشته باشند. این موضوع موجب طبیعی نشان دادن دوباره خط رویش مو خواهد شد و اجازه نمی‌دهد که موهای بخش‌های مختلف سر به ‌صورت غیر یکنواخت و نامتقارن رشد کنند.

جلوگیری از ریزش مجدد و ماندگاری نتایج

فیلر مو تنها در زمان تزریق بر روی موها تاثیر نخواهد گذاشت بلکه بعد از تکمیل دوره درمان مواد مغذی آن برای مدتی طولانی در ریشه موها باقی خواهد ماند و موجب تقویت آن‌ها می‌شود. با توجه به این موضوع با استفاده از بهترین برند هیر فیلر خیال شما از بابت داشتن موهایی همیشگی و جذاب کاملا راحت است و دیگر نیازی نیست نگران ریزش مجدد موهای خود باشید.

مواد سازنده بهترین فیلر مو

مواد سازنده بهترین فیلر مو

فیلر مو دارای ترکیباتی غنی و تقویت کننده‌ای است که شامل 7 پپتید بصورت زیر می‌باشد.

هیالورونیک اسید:

رطوبت رسانی ریشه مو، تحریک فیبروبلاست‌‎ها برای داشتن موهایی نرم و با لطافت

دکا پپتید 18:

باعث تحریک سازی پوست برای تشکیل فولیکول تازه می‌شود، که موجب افزایش ضخامت و رشد موهای جدید در نواحی خالی شده می‌شود.

دکا پپتید 10:

رساندن مواد تقویتی به پوست و ریشه موها

اکتا پپتید 11:

موجب تحریک ریشه مو برای کلاژن سازی و افزایش نرمی مو می‌شود. همینطور باعث بیشتر شدن ضخامت مو و کمک به رشد موهای از بین رفته می‌شود.

اکتا پپتید 2:

محافظت از سلول‌های مو در برابر عوامل آسیب زا مثل استرس، اشعه خورشید، آلودگی و…

اولیگو پپتید 54:

متوقف شدن ریزش مو و طولانی تر کردن فاز رشد مو

اولیگو پپتید 71:

موجب محافظت از رنگدانه‌های مو و پیشگیری از سفیدی مو می‌شود و در کنار اولیگو پپتید 54 می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کند.

عوارض جانبی احتمالی فیلر مو DR.CYJ

عوارض هیر فیلر عبارتند از:

  • درد کوتاه مدت پس از تزریق، امکان دارد پوست زخم شود.
  • قرمزی، تورم، ورم، هماتوما، خارش و درد جزئی در ناحیه تزریق بعد از درمان ایجاد می‌شود و به طور کلی فروکش بیش از ۷۲ ساعت می‌کند.
  • حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده می‌تواند عوازض جانبی فیلر مو باشد.
  • خطر و عوارض جانبی توسط پزشک برای بیمار توضیح داده می‌شود. تمام عوارض جانبی به غیر از مواردی که در بالا توضیح داده شد و یا بیشتر از یک هفته ادامه داشته باشد باید به پزشک گزارش شود.

هزینه تزریق فیلر مو چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر مو  و قیمت هر جلسه درمانی به عواملی به خصوص برند هیر فیلر، میزان دوز مورد نیاز فیلر برای مو و تعداد جلسات درمانی بستگی دارد. به همین علت عدد دقیقی را نمی‌توان برای هزینه هیر فیلر مشخص نمود.

پرسش و پاسخ در مورد بهترین برند هیر فیلر

آیا تزریق فیلر مو درد دارد؟

تزریق فیلر مو خیلی دردناک تر از سایر تزریق های فیلرها نیست. برخی از بیماران تزریقات را در بعضی از نقاط پوست سر به عنوان چیزی حساس تر یا شرورانه تجربه می کنند. در اصل درمان نیازی به بیهوشی نخواهد داشت.

5/5 - (3 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *