دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه فیلر مو ۱۴۰۲

قیمت هیر فیلر مو (اردیبهشت ۱۴۰۳) چقدر است؟ + مشاوره

هزینه هیر فیلر مو چقدر است ؟

قیمت و هزینه هیر فیلر مو

یکی از تکنیک‌‌های درمانی پیشنهاد شده به افرادی که دچار ریزش مو شدید و کم ‌پشتی مو هستند، ریزش جزئی موها در قسمت‌های جلوی سر، کناره‌ها یا وسط سر تزریق فیلر مو است که در ادامه به هزینه فیلر مو اشاره خواهیم کرد. پیش از اینکه سطح ریزش گسترده‌تر شود آن را رفع کنید.

استفاده مداوم از سشوار و اتوی مو، رنگ کردن موها یا آلودگی‌های موجود در محیط از عواملی هستند که می‌توانند به موهای شما آسیب زده و موجب نازک شدن و در نهایت ریزش آن‌ها بشوند. در برخی افراد سطح ریزش بسیار گسترده‌تر است و می‌تواند منجر به طاسی‌های جزئی یا کلی شود. در چنین مواردی استفاده از داروهای دائمی درمان ریزش مو یا کاشت مو نمی‌تواند راهکار مناسبی باشد؛ زیرا سطح ریزش آن‌قدر گسترده نیست که نیاز به صرف هزینه زیادی برای درمان آن وجود داشته باشد و می‌توان به سراغ راهکارهای درمانی موثرتر و ارزان‌تری مثل هیر فیلر ( Hair filler) یا فیلر مو رفت.

هزینه هیر فیلر در کلینیک دکتر خیرالهی با ارائه بهترین خدمات

تزریق فیلر با مارک‌ها و برندهای مختلفی صورت می‌گیرد و هزینه فیلر مو براساس برند و مارک آن‌ها متفاوت می‌باشد زیرا ترکیبات فیلرها با هم متفاوت است پس هزینه‌ فیلر مو را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

شما با شرکت در جلسات مشاوره می‌توانید اطلاعات دقیقی کسب کنید. تزریق فیلر یکی از تکنیک‌های مقرون به صرفه و کاملا موثر است.
اگر تمایل دارید از قیمت فیلر مو و تخفیفات روزانه کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی غرب تهران مطلع شوید می‌توانید با مشاوران و کارشناسان با تجربه ما تماس حاصل کنید و از مشاوره و ارائه خدمات در کلینیک بطور رایگان بهره‌مند شوید.

هزینه فیلر مو در تهران (سایر کلینیک‌ها)

هزینه فیلر مو و قیمت هر جلسه درمانی به عواملی به خصوص برند هیر فیلر، میزان دوز مورد نیاز فیلر برای مو و تعداد جلسات درمانی بستگی دارد.
به همین علت عدد دقیقی را نمی‌توان برای هزینه هیر فیلر مشخص نمود. برای مشاوره و اطلاع از قیمت فیلر مو و همینطور انواع خدمات فیلر از جمله تزریق فیلر چانه و تزریق فیلر لب، تزریق فیلر دور چشم و دیگر خدمات می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

عوامل موثر بر هزینه فیلر مو چه مواردی هستند؟

هزینه فیلر مو مربوط به عمل جوان سازی با استفاده از تزریق فیلر با توجه به فاکتورهای زیر متفاوت است.

منطقه و تعداد نواحیحجم کم پشتی موها
برند فیلر موکیفیت فیلر مو تزریق شده
تزریق فیلر در بیش از یک ناحیهکلینیک انتخابی
عوامل موثر بر هزینه تزریق هیر فیلر مو

نخستین موردی که در میزان هزینه فیلر مو موثر می‌باشد منطقه‌ای است که فرد تمایل دارد تزریق فیلر را برای آن انجام دهد و همینطور تعداد نواحی که قرار است تزریق فیلر برای آن انجام شود.

منطقه و تعداد نواحی تزریق

هر چه ناحیه تزریق شده گسترده‌تر باشد و تعداد نواحی مورد هدف بیشتر باشد یعنی به میزان بیشتری از ماده پرکننده نیاز است در نتیجهقیمت فیلر مو نیز افزایش پیدا خواهد کرد. دیگر عاملی که در میزان قیمت تزریق فیلر مو موثر است شدت موضوع مورد نظر است.

حجم کم پشتی موها

یعنی هر چه موضوع مورد نظر که میخواهد به وسیله تزریق فیلر مو پر شود، دارای چین و چروک‌های بیشتر و یا دارای خطوط عمیق‌تری باشد نشان دهنده این است که باید از مواد پرکننده بیشتری برای درمان آن ناحیه استفاده کرد. بنابراین به طبع قیمت فیلر مو نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

برند (مارک) فیلر مو

یکی دیگر از عواملی که در میزان هزینه فیلر مو بسیار اهمیت دارد، نوع ماده پرکننده‌ای است که برای انجام این عمل مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه فیلرهای بسیاری به منظور انجام تزریق فیلر در بازار موجود است که همه آن‌ها بر پایه مواد خاصی تولید شده‌اند. کلینیک دکتر خیرالهی از بهترین برند هیر فیلر استفاده می کند.

کیفیت فیلر مو تزریق شده

امروزه تلاش شده است که مواد پرکننده‌ای به بازار عرضه شود که دارای بالاترین کیفیت بوده و از مواد طبیعی ساخته شده باشد که بیشترین سازگاری را  نیز با بدن فرد داشته باشد. و عوارض ناشی از انجام این عمل را برای بیماران به کمترین حد خود برساند.
بنابراین هر چه ماه پرکننده مصرفی که توسط پزشک استفاده می‌شود از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، قطعا هزینه فیلر مو نیز بالاتر خواهد بود و به این ترتیب می‌تواند بر قیمت فیلر مو تاثیر بگذارد. همینطور تخصص پزشکی که می‌خواهد عمل تزریق فیلر را برای شما انجام دهد بسیار حائز اهمیت است.

کلینیک انتخابی برای انجام فیلر مو

همینطور قیمت فیلر مو در کلینیکی که شما انتخاب می‌کنید نیز بسته به پزشک متخصص و شرایط کلینیک می‌تواند متفاوت باشد. قیمت فیلر مو توسط یک متخصص زیبایی با تجربه امکان دارد بیشتر از زمانی باشد که یک پزشک یا تکنسین کم تجربه‌تر بخواهد این عمل را انجام دهد. اما انجام این عمل توسط متخصص زیبایی می‌تواند به رسیدن شما به یک نتیجه مناسب‌تر و بهتر کمک کند.

تزریق فیلر در بیش از یک ناحیه

همینطور در بسیاری از موارد پزشکان و کلینیک‌های زیبایی به افرادی که قصد انجام تزریق فیلر را در بیش از یک ناحیه دارند، تخفیفات کلی را ارائه خواهند داد که می‌تواند برای مراجعه کننده مناسب باشد و ارزان‌تر تمام شود.

مراقبت های بعد از هیر فیلر برای نتیجه بهتر و صرف هزینه

مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر مو از جهت آن که هزینه صرف شده به هدر نرود و بتوان نتیجه بهتری گرقت بسیار اهمیت دارد.

 • یک روز اول پس از تزریق هیر فیلر، از خارش یا ماساژ پوست سر خودداری کنید.
  بهتر است برای پیشگیری از بروز عفونت که به ندرت ممکن است اتفاق بیفتد، از خاراندن پوست سر خود و یا ماساژ دادن آن خودداری نمایید.
 • بعد از تزریق هیر فیلر از انجام ورزش و فعالیت های شدید و سنگین اجتناب نمایید.
  توصیه می شود تا چند ساعت از انجام ورزش‌ ها و فعالیت های شدید که موجب بالا رفتن گردش خون می‌ شوند، خودداری نمایید.
 • حداقل تا سه روز بعد از تزریق هیر فیلر از رفتن به استخر و سونا پرهیز کنید.
  به دلیل تزریق‌ های پشت سر هم در ناحیه پوست سر توصیه می شود از رفتن به استخر برای پیشگیری از عفونت‌ های احتمالی خودداری نمایید.
 • تا یک روز بعد از تزریق هیر فیلر از شستن مو ها یا خشک کردن آن ها با سشوار خودداری نمایید.
  بعضی از پزشک ها اعتقاد دارند برای دریافت بهترین نتیجه از تزریق هیر فیلر، مو ها را تا یک روز نشویید و از خشک کردن با سشوار نیز پرهیز کنید.

هیر فیلر یا فیلر مو چیست؟

عوامل مختلفی مثل سیگار کشیدن، رژیم غذایی نامناسب، استرس و استفاده مداوم از محصولات شیمیایی یا حالت‌دهنده‌های حرارتی مو می‌توانند موجب نازک شدن موها و ریزش آن‌ها شوند. فیلر مو یک پزشک ۲۴ ساعته است که بر روی رشد مجدد موها و تقویت آن‌ها کار می‌کند تا بخش‌های خالی سر را کاملا پر کرده و با بیشتر شدن ضخامت موها چهره شما را جذاب‌تر و جوان‌تر از قبل کند.
پرکننده مو یک ماده ژل مانند است که همه مواد مغذی مورد نیاز برای رشد مجدد موها شامل بیومیمتیک، هیالورونیک اسید، انواع ویتامین‌ها، آنزیم‌ها و مواد معدنی را دارا است.

فیلر مو یا هیر فیلر چیست

این مواد به تقویت ریشه موها کمک کرده و موجب درمان ریزش مو با الگوهای زنانه و مردانه و حتی ریزش موی ژنتیکی خواهند شد. فیلر مو برای کسانی که موهای نازک و کم‌پشتی دارند و تمایل به داشتن موهای پرپشت‌تر و زیباتر هستند کاربرد دارد.
این متد درمانی یک لایه محافظ در اطراف فولیکول‌های مو ایجاد می‌کند تا از آن‌ها در برابر عوامل خطرناکی مثل استرس، نور خورشید و آلودگی‌های محیطی به‌خوبی محافظت شود. فیلر مو یک ماده تزریقی است که با روش میکرو تزریق به زیر پوست سر تزریق می‌شود و پس از نفوذ در ریشه موها موجب تقویت فولیکول‌های مو و رشد مجدد موها خواهد شد.

در واقع هیالورونیک اسید موجود در ترکیبات این ماده موها را هیدراته می‌کند و با تحریک فیبروبلاست‌ها موجب تولید کلاژن جدید خواهد شد. علاوه بر این مواد باعث بهبود گردش خون در پوست سر می‌شوند و ضمن حفظ خاصیت ارتجاعی و جوان‌سازی این ناحیه به عملکرد بهتر فولیکول‌ها نیز کمک می‌کنند.
این مواد نه‌ تنها باعث رشد مجدد موها می‌شوند بلکه راهکاری برای پیشگیری از گسترش ریزش و توقف آن نیز خواهند بود.

فیلر مو، مزوتراپی مو یا پی آر پی ! سوال اینجاست کدام بهتر است؟

در سال‌های گذشته نوآوری‌های زیادی در زمینه ترمیم مو صورت گرفته است. امروزه بسیاری از درمان‌های ریزش مو در دسترس بوده و معروف‌ترین آن‌ها مزوتراپی و پی آر پی هستند که جدیدا هیر فیلر هم مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.
این تکنیک‌های درمانی، دنیای درمان‌های ریزش مو را کاملاً اصلاح کرده‌اند. اگرچه این دو تکنیک درمانی اثبات شده می‌باشند، اما مردم بیشتر در انتخاب یکی سردرگم می‌شوند. هر درمانی مزایا و معایب خود را دارد اما نتایج نشان داه است که هیر فیلرهای مخصوص مو نسبت به مزوتراپی مو بهتر عمل خواهند کرد.

شباهت‌ها و تفاوت‌های فیلر مو با مزوتراپی چه مواردی هستند؟

شباهت‌‌ها هر دو درمان در چند جلسه صورت می‌گیرد.
هر دو درمان ویتامین‌های مورد نیاز مو را دارا هستند.
هر دو درمان محصولات قابل تزریق هستند.
تفاوت‌هادر فیلر مو ماندگاری بیشتر است: اضافه کردن ماده اسید هیالورونیک به ویتامین‌ها و آمینو اسیدهای لازم برای رشد مو موجب افزایش ماندگاری و تاثیرگذاری فیلر مو نسبت به مزوتراپی شده است. هنگامی که تزریق زیر جلدی فیلر مو صورت می‌گیرد تا دو هفته ژل موجود در آن فولیکول موها را احاطه کرده و رطوبت رسانی آن موجب بهبود وضعیت مو و کم شدن ریزش موها می‌شود. تفاوت هزینه مزوتراپی و فیلر مو به علت وجود هیالورونیک اسید در فیلر مو خواهد بود.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه فیلر مو

آیا هیر فیلر مو خوب است؟

صرف نظر از اینکه شما از نوع خفیف یا شدید ریزش مو رنج می برید، این تکنیک درمانی نوآورانه واقعاً راه حل انتخابی مناسبی می‌باشد.

قیمت هیر فیلر مو چقدر است؟

هزینه فیلر مو به عوامل مختلفی مانند برند و حجم مورد نیاز بستگی دارد اما در کلینیک بهارین به طور حدودی 4.000.000 تومان است.

تعداد جلسات تزریق فیلر مو چقدر است؟

تزریق فیلر مو معمولا در ۱۰جلسه ی ۱۵ الی ۳۰ دقیقه ای صورت انجام می شود. با این وجود، تعداد جلسات بسته به ساختار موی فرد، علت ریزش یا کم پشتی، سن بیمار، میزان ریزش مو متغییر خواهد بود.

4.8/5 - (14 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی