دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه بوتاکس زیر بغل

هزینه بوتاکس زیر بغل (فروردین ۱۴۰۳) + ویدیو

هزینه بوتاکس زیر بغل:

بوتاکس زیر بغل برای درمان علائم تعریق شدید زیر بغل برای افراد مبتلا به هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد) استفاده می‌شود. تزریق بوتاکس زیر بغل برای افرادی که بیش از حد عرق می کنند، توسط FDA تأیید شده است. این تزریق امکان دارد به صورت مصارف خارج از برچسب دارو برای کم شدن تعریق در نقاط دیگر بدن مثل دست‌ها، پاها و صورت نیز استفاده شود.

اگر بوتاکس در یک کلینیک معتبر توسط پزشک متخصص در این زمینه صورت گیرد جای هیچ گونه نگرانی نبوده و بیمار می‌تواند با خیال راحت نسبت به انجام آن اقدام کند. زیرا در کلینیک‌های شناخته شده از بهترین مارک بوتاکس زیر بغل استفاده می‌شود و می‌توان شاهد نتایج مثبت حاصل از آن بود. برای کسب اطلاعات بیشتر پیش از اقدام به تزریق بوتاکس زیر بغل همراه ما باشید تا با هر آنچه که باید در مورد هزینه بوتاکس زیر بغل بدانید آشنا شوید.

هزینه بوتاکس زیر بغل در کلینیک دکتر خیرالهی

هزینه بوتاکس زیر بغل و دست و پا، بعد از جلسه معاینه و تشخیص عوارضی که شما عزیزان به آن مبتلا هستید در کلینیک دکتر خیرالهی مشخص می‌شود.

هزینه بوتاکس زیر بغل
❤️برای مشاهده هزینه بوتاکس زیر بغل به صفحه تعرفه خدمات مراجعه فرمایید❤️
هزینه تزریق بوتاکس زیر بغل 2.500.000 تومان ✔️

به طور بدیهی اگر به یکی از عارضه‌های ناشی از هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از اندازه در نواحی مختلف بدن) مبتلا باشید، هزینه مورد نیاز برای تزریق کم‌تر از ابتلا به این عارضه در چند ناحیه‌ی مختلف بدن خواهد بود.

عوامل مؤثر در هزینه بوتاکس زیر بغل

عوامل مؤثر در هزینه بوتاکس زیر بغل

به طور کلی هزینه بوتاکس برای زیر بغل، کف دست‌ها و پاها در مورد هر بیماری متفاوت می‌باشد، زیرا هر شخصی منحصر به فرد است.
بعضی افراد نیاز به جلسات درمانی بیشتری دارند و برخی کمتر. بعضی افراد درمان بیشتر را انتخاب می کنند، برخی کمتر. قیمت بوتاکس زیر بغل به وسیله تعدادی عوامل مشخص می‌شود، از جمله:

 • تعداد نواحی تحت درمان
 • شدت شرایط فرد متقاضی
 • نتایج مورد نظر شما
 • جنسیت
 • مهارت و تجربه پزشک
 • مکانی که مطب در آن واقع شده

تعداد نواحی تحت درمان

تزریق بوتاکس برای درمان تعرق بیش از اندازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. سه تا از محبوب‌ترین نواحی بدن برای درمان تعرق بیش از حد عبارتند از: زیر بغل، کف دست، کف پا

تعداد نواحی درمان

هزینه تزریق بوتاکس با تعداد نواحی تحت درمان تغییر خواهد کرد. هر چه تعداد نواحی بیشتر باشد، هزینه نیز بالاتر خواهد بود.

اندازه نواحی تحت درمان

هزینه تزریق بوتاکس بر اساس اندازه نواحی تحت درمان نیز متغیر است. هر چقدر این ناحیه وسعت بیشتری داشته باشد، بوتاکس بیشتری نیاز است و بنابراین هزینه افزایش می‌یابد.

نواحی حساس‌تر

همینطور نواحی از بدن هستند که نیاز به سطح بالاتری از دانش و مهارت برای درمان دارند. برای این نواحی، هزینه بوتاکس معمولاً بالاتر خواهد بود.

شدت شرایط پوست

هزینه بوتاکس زیر بغل بسته به شرایط پوست می‌تواند متغیر باشد. بعضی افراد تعرق جزئی دارند که فقط نیاز به کمی درمان است. با این حال افرادی که تعرق بیش از اندازه دارند نیاز به درمان بیشتری دارند.  معمولاً هر چه شدت مورد شما بیشتر باشد، بوتاکس بیشتری نیاز دارد و در نتیجه هزینه درمان افزایش می‌یابد.

نتایج مورد انتظار

درمان بوتاکس تعرق شدید را بدون زیاده روی کردن درمان می کند. با این حال، برخی بیماران ممکن است نتیجه جزئی تر یا برجسته‌تری را بخواهند. هرچه بوتاکس بیشتری نیاز باشد، هزینه درمان بیشتر خواهد بود.

جنسیت

هزینه بوتاکس زیر بغل معمولاً در مردان بیشتر از بانوان می‌باشد، زیرا آقایان عضلات بزرگتری دارند که نیاز به تزریق بوتاکس بیشتری است.

مهارت و تجربه پزشک

اکثراً فکر می‌کنند که تزریق بوتاکس به راحتی کوتاه کردن مو است. با این حال، هیچ چیز نمی‌تواند دور از واقعیت باشد، زیرا بوتاکس نیاز به دانش و تجربه دارد. تمامی متخصصان بوتاکس شبیه هم نیستند.
بنابراین، سطح مهارتی که می‌خواهید پزشک داشته باشد روی هزینه تأثیرگذار است. بهترین متخصصان بوتاکس پزشکان معمولی هستند. جراحان سال‌ها خود را وقف مطالعه، جراحی و تزریق ظریف‌ترین و پیچیده‌ترین اجزای صورت می‌کنند.

آن‌ها قادر هستند بهترین نتایج را از تزریق بوتاکس بگیرند، زیرا در مورد تمامی جنبه‌های مختلف بدن اطلاع دارند و با این تخصص و مهارت می‌توانند درمانی را برای نیازهای هر بیمار طراحی کنند. علاوه بر این، جراحان می‌توانند از مشکلات مرسومی که متخصصان کم تجربه امکان دارد با آن روبرو شوند، مثل بی حس شدن نواحی در حال درمان، دوری کنند. پس کار با یک متخصص به صرفه است. بیشتر تزریقات بوتاکس در ایران توسط پرستارانی که در کلینیک‌های سلامتی مشغول به کار هستند، صورت می‌گیرد.
این پرستاران اکثرا آموزش‌های مربوط به درمان بوتاکس را از دوره های آخر هفته دریافت نموده‌اند. به عنوان کسی که تحت درمان قرار گرفته است، بهتر می‌باشد.

به جای کسی که در بهترین حالت فقط چند آخر هفته را برای یادگیری تزریق بوتاکس اختصاص داده است، درمان خود را به دست کسی که برای دهه‌ها روی بدن و بوتاکس مطالعه کرده است بسپارید. به همین جهت، هزینه بوتاکس زیر بغل توسط متخصص باتجربه و آگاه بیشتر خواهد بود. مطمئن باشید هزینه بیشتر برای تزریق بوتاکس به این صورت تقریباً همیشه با ارزش می‌باشد.
ایمنی این تکنیک درمانی و نتایج نهایی عالی نشانگر این موضوع هستند. با هزینه کردن برای متخصص ماهرتر، به شدت احتمال تأثیرات نامطلوب را پایین می‌آورد و احتمال ایجاد نتایج دلخواه شما را بیشتر می‌کند.

تعداد نواحی تحت درمانشدت شرایط فرد متقاضی
نتایج مورد نظر شماجنسیت
مهارت و تجربه پزشکمکانی که مطب در آن واقع شده

جلسه‌ی مشاوره ی قبل از تعیین هزینه بوتاکس زیر بغل

در جلسه‌ی مشاوره‌ی قبل از تزریق بوتاکس زیر بغل در مورد تمامی داروهایی که مصرف می‌کنید، به خصوص داروهای تجویزی و بدون نسخه، ویتامین‌ها و مکمل‌های گیاهی به پزشک خود اطلاع دهید. استفاده از بوتاکس همراه با بعضی داروهای دیگر امکان دارد عوارض جانبی جدی ایجاد کند.
تا هنگامی که به پزشک خود اطلاع ندادید که در گذشته بوتاکس دریافت کرده‌اید، داروی جدیدی را شروع نکنید. اگر در ۴ ماه گذشته هر گونه محصول سم بوتولینوم دیگری استفاده کرده‌اید به پزشک خود اطلاع دهید.

همینطور در مورد نوع محصول بوتاکس نیز اطلاعات دقیق را ذکر کنید. همچنین جالب است بدانید که باید مواردی جزئی مانند مصرف یک آنتی بیوتیک یا تزریق شل کننده‌های عضلانی، مصرف داروی آلرژی یا سرماخوردگی؛ استفاده از داروی خواب یا مصرف محصولاتی مانند آسپرین یا داروهای رقیق کننده خون و … را پیش از تزریق بوتاکس به پزشک متخصص زیبایی خود باید بیان کنید.

مراقبت‌های بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل

مراقبت‌های بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل

به طور کلی مراقبت بعد از بوتاکس زیر بغل بسیار مهم و قابل اهمیت است. باید موارد زیر رعایت شود:

 • یکی از نکات مراقبت بعد از بوتاکس حداقل تا 4 ساعت بعد از تزریق از دستتان کمتر استفاده کنید.
 • تا حداقل 12 ساعت ویتامین E مصرف نکنید.
 • تا 24 ساعت دئودورانت‌ مصرف نکنید.
 • تا 24 ساعت به زیر بغل خود دست نزده و ناحیه‌ای که تزریق بوتاکس انجام شده را ماساژ ندهید.
 • حداقل تا 2 روز ورزش کششی دست انجام ندهید.
 • حداقل تا 48 ساعت از اصلاح زیر بغلتان خودداری کنید.
 • تا 2 روز از شنا کردن و رفتن به سونا پرهیز کنید.
 • به مدت 1 هفته هیچ یک از میکرودرم ابریژن، الکترولیز، لیزر درمانی و یا هر نوع درمان زیبایی الکتریکی را انجام ندهید.

آیا تزریق بوتاکس زیر بغل را باید تمدید کرد؟

شما بلافاصله بعد از دریافت تزریق بوتاکس می‌توانید فعالیت‌های معمولی خود را از سر بگیرید. بین 2 الی 7 روز زمان می‌برد تا تعریق در ناحیه تحت درمان، متوقف شود و خشک شدن آن ناحیه، 2 هفته زمان می‌برد. اثرات بوتاکس موقتی هستند، بنابراین فرد در آینده به انجام دوباره تزریق نیاز پیدا خواهد کرد.
برای تعریق زیر بغل، خشکی می‌تواند از ۲ ماه الی ۶ ماه زمان ببرد. نتایج بوتاکس زیر بغل امکان دارد به ماندگاری بوتاکس دست و پا نباشند و ممکن است لازم باشد که در 6 ماه آینده، مجدداً تزریق شود.

ماندگاری بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

ماندگاری بوتاکس زیر بغل

افراد بلافاصله بعد از تزریق بوتاکس می‌توانند فعالیت‌های طبیعی خود را از سر گیرند. توقف تعریق نواحی درمان شده ۲ الی ۷ روز زمان خواهد برد. خشکی کامل ناحیه درمان شده می تواند تا ۲ هفته زمان ببرد.
به طور کلی باید گفت، ماندگاری بوتاکس موقتی بوده و فرد جهت حفظ آن‌ها به انجام دوباره فرایند نیاز پیدا خواهد کرد. خشکی ناحیه زیر بغل ۴ الی ۶ ماه ماندگاری خواهد داشت.

نتایج بوتاکس زیر بغل به اندازه بوتاکس دست و پا ماندگاری نداشته و ممکن است پس از ۶ ماه نیاز به انجام مجدد فرایند باشد. فرد باید پس از مشاهده نتایج کامل بوتاکس (۲ هفته پس از فرایند) جهت معاینه ناحیه درمان شده به پزشک مراجعه کند. در این ملاقات پزشک تزریق بوتاکس را در نواحی تکرار می‌کند که درمان نشده یا به درمان بیشتر نیاز دارند.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه بوتاکس زیر بغل

آیا بوتاکس زیر بغل ضرر دارد؟

سلام خیر ضرر و خطری ندارد و سرطان زا نیست نمی باشد.

5/5 - (10 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *