دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت فیلر زیر چشم ۱۴۰۲

قیمت فیلر زیر چشم (اردیبهشت ۱۴۰۳) + عکس قبل و بعد

قیمت فیلر زیر چشم:

افزایش سن و مراقبت نکردن از پوست و یا خوابیدن با آرایش می‌تواند یکی از علت‌هایی باشد که موجب زشت شدن پوست شود زیرا با رعایت نکردن این مراقبت‌ها ممکن است پوست دچار فرو رفتگی چین و چروک و جوش شود و بر روی زیبایی چهره اثر منفی داشته باشد. این افراد کاندیدهای مناسبی برای فیلر زیر چشم هستند و می‌توانند زیبایی و جوانی در چهره خود بیشتر کنند.

تزریق فیلر زیر چشم را می‌‌توان یک فیلر تزریقی بافت معرفی کرد که از هیالورونیک اسید طبیعی تهیه شده است، که یک مولکول پیچیده کامل طبیعی به شمار می‌آید که در پوست وجود دارد. از جمله محصولات معتبر خانواده تزریقی می‌توان به ژوویدرم، استایلج، تئوسیال، رستیلن و بلترو اشاره نمود.
اگر فکر می‌کنید چشمان شما خسته و فرسوده به نظر می‌رسند، حتی زمانی که به خوبی استراحت می‌کنید، احتمالا فیلر زیر چشم برای شما گزینه‌ای مناسب می‌باشد. بنابراین برای اطلاع از هزینه فیلر زیر چشم در کلینیک دکتر خیرالهی این مطلب را دنبال کنید.

هزینه فیلر زیر چشم

قیمت فیلر زیر چشم در کلینیک دکتر خیرالهی

هزینه تزریق فیلر زیر چشم از فردی به فردی دیگر فرق دارد و با توجه به عوامل و پارامترهایی مانند: نوع فیلر، میزان دوز تزریق فیلر، میزان چین و چروک یا سیاهی زیر چشم، دستمزد پزشک، هزینه‌های کلینیک و موقعیت جغرافیایی مشخص می‌شود.
شرکت در جلسات مشاوره پیش از تزریق فیلر کمک بسیاری می‌کند تا اطلاعاتی در خصوص جزئیات انجام این تکنیک از جمله هزینه نهایی کسب نمایید.

قیمت فیلر زیر چشم ۱۴۰۲

 • قیمت فیلر زیر چشم نورامیس : 3.100.000 تومان
 • قیمت فیلر زیر چشم نئوویا : 5.800.000 تومان

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

عکس قبل و بعد از تزریق ژل زیر چشم توسط دکتر خیرالهی ✔️

عکس قبل و بعد از تزریق ژل زیر چشم
عکس فیلر زیر چشم

هزینه فیلر زیر چشم در سایر کلینیک‌ها

در درمان ناحیه زیر چشم با استفاده از تزریق فیلر، طی یک جلسه چندین دفعه تزریق فیلر زیر چشم صورت می‌گیرد. در این تکنیک فیلرها موجب ضخیم شدن پوست زیر چشم می‌شوند که به نوبه خود منجر به رفع تیرگی و کیسه‌های زیر چشم می‌شود و همینطور به این ناحیه از چشم حجم بیشتری می‌دهد که به نوبه خود باعث خواهد شد که فرد جوان به نظر برسد.

حدود 30 الی 60 دقیقه زمان می‌برد تا فیلر به این ناحیه تزریق شود. پیش از تزریق فیلر، پزشک از یک کرم موضعی برای بی حس کردن ناحیه استفاده می‌کند. ماندگاری تزریق فیلر در ناحیه زیر چشم حدود 7 الی 12 ماه می‌باشد. هزینه آن بسته به نوع ژل مصرفی و مقدار مصرف با توجه به پیشنهاد پزشک و نتیجه‌ای که بیمار تمایل به مشاهده آن دارد فرق دارد.

هزینه فیلر زیر چشم با استفاده از فیلرها یا پر کنندهای پوستی به نوع و برند ژل مورد استفاده، مقدار تزریق، ناحیه درمان و تعداد سرنگ تزریق ژل و دستمزد پزشک برای رسیدن به نتایج مطلوب بستگی دارد. بنابراین هزینه فیلر زیر چشم در افراد مختلف فرق دارد. تزریق ژل به عنوان یک استراتژی درمانی برای جوانسازی و تقویت پوست از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد.

این تکنیک غیر جراحی می‌باشد و نتایج خوبی می‌دهد. از آن جهت که فیلر را می توان درست زیر چشم تزریق کرد، می‌توان آن را با چندین کاربرد آرایشی نیز انجام داد و در صورت انجام تکنیک‌های اضافی همچون تزریق گونه و پلک بالا، هزینه تزریق تغییر می‌کند. در عین حال، هنگام تعیین هزینه، شرایط زیر چشم فرد و میزان هیالورونیک اسید از معیارهای مهم برای تعیین هزینه فیلر زیر چشم است.

اینکه آیا یک برنامه اضافی برای بیمار صورت گیرد یا نه، هزینه فیلر زیر چشم را تغییر خواهد داد. عواملی همچون تخصص، دانش و تجربه پزشک زیبایی منتخب، تجهیزات بالینی که برنامه در آن انجام خواهد شد، استان، منطقه و راحتی ارائه شده به بیمار نیز بر هزینه فیلر زیر چشم تأثیر دارد. دقیق‌ترین اطلاعات هزینه فیلر زیر چشم بعد از مصاحبه اولیه با پزشک منتخب زیبایی و برنامه‌ریزی بر اساس آن مشخص می‌شود.

بهترین برند فیلر زیر چشم کدام است؟

بهترین برند تزریق فیلر زیر چشم

اصلی‌ترین اهداف انجام فیلر زیر چشم رفع چین و چروک، گودی و سیاهی زیر چشم می‌باشد که بهترین برند فیلر زیر چشم آن است که بیمار را به خواسته‌ی خود نزدیک‌تر کرده و در رفع تمامی موارد بالا را بهترین نحو از بین برده و کمترین عوارض را داشته باشد. هیالورونیک اسید یک اسید طبیعی می‌باشد که به طور طبیعی در بدن یافت شده و به همین دلیل اگر توسط پزشک با تجربه انجام شود، عوارضی آن بسیار ناچیز و کم خواهد بود.

از معروف‌ترین برندهای فیلر زیر چشم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فیلر زیر چشم ژوویدرم (JUVÉDERM)
 • فیلر زیر چشم استایلج
 • فیلر زیر چشم تئوسیال

فیلر زیر چشم ژوویدرم

یکی از مهم‌ترین محصولات فیلر زیر چشم، فیلر ژوویدرم می‌باشد که این برند بیشتر به دلیل ظاهر طبیعی و جوانسازی خوب آن شناخته خواهد شد. این برند دارای ماندگاری زیاد در حدود ۶ الی ۱۸ ماه است و گزینه بسیار مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند فیلر زیر چشمی انجام دهند.

فیلر زیر چشم استایلج

یکی از بهترین برندها در فیلر زیر چشم، فیلر استایلج است که دارای گواهینامه FDA برای افراد بالای ۲۱ سال می‌باشد. این برند یکی از کم خطرترین برندها است و ماندگاری بین ۶ الی ۱۸ ماه دارد و برجستگی‌های بسیار طبیعی به فرد ارائه خواهد داد.

فیلر زیر چشم تئوسیال

این فیلر برای از بین بردن چین و چروک بسیار فوق العاده است و برای ایجاد حجم و برجستگی بسیار مناسب می‌باشد. همینطور از این محصول نیز برای لب و انواع لیفت‌ها نیز استفاده خواهد شد.

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر زیر چشم

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر زیر چشم

فیلر چشم یک عمل سرپایی می‌باشد که بدون بیهوشی انجام می‌شود و شما همان روز به خانه می‌روید و می‌توانید کارهای روزانه خود را انجام دهید. پس از تزریق ممکن است علائمی همچون کبودی و تورم در ناحیه مشاهده شود که طبیعی است و پس از چند ساعت تا چند روز از بین می‌رود. در ادامه با مراقبتهای بعد از تزریق فیلر زیر چشم آشنا می‌شوید:

 • تا ۴۸ ساعت پس از تزریق فیلر طاق باز بخوابید و تا جایی که ممکن است سر خود را بالا نگه دارید تا ورم و تورم کمتر شود.
 • تا ۲ هفته پس از تزریق، از تکینک‌های پاکسازی یا ماساژ پرهیز کنید.
 • از فشار آوردن، لمس یا ماساژ ناحیه تزریق برای ۲ روز خودداری کنید زیرا موجب پخش شدن ماده تزریقی و نامتقارن شدن نتیجه درمان می‌شود.
 • استفاده از دخانیات و مصرف مشروبات الکلی را کاهش دهید.
 • برای آرام شدن تورم و کبودی می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید. کمپرس سرد نباید به طور مستقیم روی پوست گذاشته شود و حتما از یک حوله یا پارچه استفاده کنید.
 • تلاش کنید تا چند روز پس از تزریق، زیر نور خورشید یا محیط‌های بسیار گرم مثل سونا قرار نگیرید.
 • از انجام دادن فعالیت‌های سنگین بدنی که موجب خم و راست شدن می‌شود باید برای ۴۸ ساعت پرهیز کنید.
 • تا ۲۴ ساعت اول تزریق، از شستن چشم‌ها خودداری کنید.

مزایای تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم همچون تکنیک‌های دیگر دارای مزایایی است که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد:

 • رفع گودی زیر چشم
 • با کمترین میزان تهاجم انجام می‌شود و دوره نقاهت ندارد.
 • جوانسازی چشم‌ها
 • احتمال به وجود آمدن عوارض بسیار کم
 • رفع خطوط و چین و چروک های اطراف و زیر چشم‌ها
 • نتایج فوری
 • حجیم کردن دور چشم‌ها

افراد منع از انجام تزریق فیلر زیر چشم چه کسانی هستند؟

 • کسانی که دارای بیماری‌های سیستم ایمنی همچون لوپوس و روماتیسم و سندرم نفروتیک هستند.
 • افرادی که سابقه سکته قلبی دارند.
 • زنانی که باردار یا شیرده هستند.
 • کسانی که مبتلا به آسم و حساسیت‌های شدید می‌باشند.
 • افرادی که مبتلا به دیابت هستند و از انسولین استفاده می‌کنند.
 • کسانی که داروی آسیپرین یا وارفارین مصرف می‌نمایند.
 • کسانی که دارای بیماری قلبی تحت درمان هستند.
 • افرادی که دارای سابقه سکته مغزی هستند.
 • افرادی که دارای مشکلات مربوط به انعقاد خون می‌باشند.
 • افرادی که در 6 ماه گذشته و یا 6 ماه پیش رو قصد یا سابقه مصرف اکوتان را دارند؛ زیرا این دارو خطر کلوئید یا اسکار به همراه دارد.
 • کسانی که پلاک دهان و دندان دارند.
 • کسانی که اختلالات روانی و انتظارات نابجا دارند.

چند سی سی فیلر برای زیر چشم نیاز است؟

توجه داشته باشید که شما برای زیر چشم خود به کمتر از یک سی سی ژل نیاز خواهید داشت. باقی فیلر تا هنگامی که تاریخ دارد، نگه داشته شده و در صورت نیاز چند ماه بعد، به صورت رایگان تزریق خواهد شد.

سایر خدمات تزریق فیلر

در کلینیک دکتر خیرالهی علاوه بر تزریق فیلر چانه، تزریق فیلر در نواحی چون خط اخم، خط خنده، گونه، لب و … انجام می شود. می توانید قیمت تزریق فیلر در این نواحی را در مقالات آن ها ببینید.

پرسش و پاسخ در مورد قیمت فیلر زیر چشم

تاثیر ژل های زیر چشم تا چه مدت است؟

در نواحی پوستی با بیشترین انعطاف پذیری مانند خطوط چروک و خط خنده افراد، تاثیرات فیلرهای ژوویدرم، استایلج و تئوسیال معمولا حدود ۶ تا ۱۸ ماه است.

آیا فیلر زیر چشم عوارض دارد؟

رایج ترین عوارض فیلر زیر چشم تورم، کبودی و احساس ناراحتی در ناحیه تزریق میباشد که موقتی بوده و از بین می رود. البته امکان دارد هر یک از موارد ذکر شده در افراد مختلف، متفاوت باشد؛ زیرا وضعیت هر فرد با دیگری فرق دارد.

قیمت فیلر زیر چشم نورامیس چقدر است ؟

هزینه فیلر زیر چشم نورامیس در پاییز 1402، حدود 3 میلیون است.

4.7/5 - (38 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی