دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه تزریق فیلر خط اخم ۱۴۰۲

هزینه تزریق فیلر خط اخم در (اردیبهشت ۱۴۰۳) چقدر است؟

از بین رفتن حجم پیشانی با افزایش سن باعث ایجاد چروک بین دو ابرو و یا چروک‌های افقی ناحیه پیشانی سبب افتادگی ابرو‌ها می‌شود.
عوامل موثر بر ایجاد چروک‌های پوستی ناحیه پیشانی علاوه بر علل ژنتیکی، حاصل حرکت مداوم عضلات صورت برای نشان دادن حالاتی مانند اخم کردن، تعجب و بالا انداختن ابرو‌ها می‌باشد که سبب ایجاد چروک در ناحیه پیشانی می‌شوند.

تزریق فیلر خط اخم در جلوگیری از ایجاد این چروک‌ها نقش دارد با تزریق فیلر و بازگشتن حجم از دست رفته، پوست کشیده خواهد شد و ابرو نیز از حالت افتادگی خارج می‌شود. جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد هزینه تزریق فیلر خط اخم یا قیمت فیلر پیشانی این مقاله را از دست ندهید.

قیمت تزریق ژل خط اخم در کلینیک دکتر خیرالهی

شما زیبارویان عزیز می‌توانید با خیالی آسوده از تمامی خدمات کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی با اطمینان به استریل بودن تجهیزات و استفاده از اخرین تکینیک‌های روز دنیا بهره‌مند شوید.

برای اطلاع از هزینه تزریق فیلر خط اخم در کلینیک دکتر خیرالهی می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاوران و کارشناسان کلینیک دکتر خیرالهی در اسرع وقت با احترام پاسخگوی سوالات شما زیباجویان عزیز خواهند بود.

خدماتقیمت
✅ هزینه تزریق فیلر خط اخم برند اکسترا2.200.000 تومان
✅ قیمت فیلر خط اخم برند نورامیس3.500.000 تومان
✅ هزینه تزریق فیلر خط اخم برند نئوویا (ایتالیا)6.600.000 تومان
✅ هزینه تزریق فیلر خط اخم برند رووفیل پلاس4.500.000 تومان
هزینه تزریق فیلر خط اخم

هزینه تزریق فیلر خط اخم در سایر کلینیک‌ها

معمولا بسته به نوع خدماتی که در هر کلینک ارائه می‌شود، محل قرارگیری کلینیک، تجهیزات قرار گرفته در کلینیک، برخورداری از کادر درمانی متخصص و باتجربه، قیمت تزریق فیلر خط اخم متغیر می‌باشد.
این خدمات شامل نوع ژل، میزان ژل و حجم چین و چروک‌های پیشانی (Wrinkles on the forehead) می‌شوند که هر کدام هزینه متفاوتی دارند. البته هزینه دقیق تنها پس از معاینه دقیق شما و با توجه به شرایط مختلف نظیر کیفیت ژل و کمبود این ژل‌ها در کشور در هر کلینیک مشخص می‌گردد.

عکس قبل و بعد از تزریق فیلر خط اخم

عکس قبل و بعد از تزریق فیلر خط اخم

عوامل موثر بر تعیین هزینه تزریق فیلر خط اخم

عوامل موثر در هزینه تزریق فیلر خط اخم
نوع فیلر و ناحیه تزریق ماندگاری ژل
میزان فیلر مورد استفاده دستمزد پزشک متخصص پوست و مو

برند فیلر

بهترین برند ژل برای صورت فیلرهایی هستند بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده‌اند. در ایران هم بیشتر فیلر‌هایی که تزریق می‌شود، از همین نوع می‌باشد. این ژل‌ها با برندهای متفاوت در بازار موجود هستند.
هزینه تزریق فیلر خط اخم با هرکدام از این برندها متفاوت از دیگری است. ژل ژوویدرم، ژل آلیاکسین، ژل Staylage و ژل Teosyal از جمله برندهای باکیفیتی هستند که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نوع فیلر

نوع ژل مورد استفاده در تزریق فیلر خط اخم یکی از عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق فیلر خط اخم  می‌باشد. ژل‎‌ها انواع مختلفی دارند و بر اساس شرکت سازنده و محتویات آن، دسته بندی می‌شوند.
هزینه تزریق فیلر خط اخم متفاوت است و هم چنین ماندگاری آن‌ها نیز تا حدودی متفاوت می‌باشد و بین شش ماه الی دو سال را در بر می‌گیرد.

ماندگاری ژل

از عوامل مهم موثر در هزینه تزریق فیلر خط اخم، ماندگاری نتیجه آن است. ماندگاری ژل‌های موقتی معمولا بین ۹ ماه الی دو سال است. موقتی بودن این ژل‌ها از این نظر خوب است که شما هرگاه از نتیجه عمل خود راضی نبودید، می‌توانید با تزریق آنزیم، آن‌ها را از بین ببرید.
طبیعی است که هرچه میزان ماندگاری بیشتر باشد، هزینه تزریق فیلر خط اخم نیز بیشتر خواهد بود و ژل‌های دائمی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شوند.

میزان فیلر مورد استفاده

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه تزریق فیلر خط اخم میزان فیلر مورد استفاده و اندازه پیشانی فرد است. میزان فیلر بستگی به تعداد خطوط و عمق آن‌ها در پیشانی فرد دارد.
ممکن است چروک‌ها زیاد و پراکنده باشند و به همین علت میزان بیشتری ژل مورد نیاز است. و همچنین چروک‌ها ممکن است فقط بین دو ابرو باشند یا به صورت افقی در ناحیه پیشانی مشاهده شوند.
هر چه پیشانی فرد بلندتر باشد چروک‌های افقی بیشتر دیده می‌شوند و در نتیجه به ژل بیشتری نیاز است.

ناحیه تزریق

هزینه فیلر در نواحی مختلف صورت متفاوت است. تزریق فیلر لب،‌ پیشانی، چانه، گونه و سایر نقاط هرکدام مهارت‌های خاص خود را دارد. بنابراین قیمت تزریق فیلر در هر نقطه از صورت ممکن است تا حدودی با دیگری متفاوت باشد. که یکی از عوامل هزینه تزریق فیلر خط اخم می‌باشد.

دستمزد پزشک متخصص پوست و مو

باتوجه به تجربه، مهارت و مدرک پزشک امکان تفاوت هزینه در دستمزد آن‌ها وجود خواهد داشت. توصیه می‌شود که قبل از درمان نمونه کارهای قبلی پزشک را مشاهده کنید و تجربه‌های بیماران را بررسی کنید.

مزایای تزریق فیلر خط اخم

مزایای تزریق فیلر خط اخم

نتایج قابل مشاهده سریع

بعد از تزریق فیلر خط اخم، نتایج اولیه روی پیشانی شما در زمان نسبتا کوتاهی قابل مشاهده خواهد بود. این درحالی است که درمان‌های تهاجمی به زمان زیادی برای ایجاد نتایج روی پوست نیاز خواهند داشت.
همچنین در روش تزریق فیلر خط اخم هیچ بخیه، زخم یا مواردی مثل آن روی پیشانی شما وجود نخواهد آمد.

عدم نیاز به دوران نقاهت

تزریق فیلر نهایت در ده دقیقه اتفاق می‌افتد و پس از تزریق می‌توانید سریع به محل کار برگردید و کارتان را بدون مشکل ادامه دهید البته به آنکه بار چندمی است که تزریق فیلر را انجام می‌دهید هم بستگی دارد.

عوارض محدود

عوارض تزریق فیلر بسیار محدود است. این تزریق اگر با رعایت اصول بهداشتی و توسط پزشک ماهر انجام شود، هیچ خطری ایجاد نخواهد کرد.

ماندگاری نسبتا طولانی

فیلر هم قابلیت عدم تمدید و هم بازگشت به حالت اولیه را دارد و در عین حال ماندگاری آن ۶ الی ۱۸ ماهه می‌باشد. بنابراین یک گزینه با ماندگاری خوب و با قابلیت ایجاد تغییر در آینده است.

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر خط اخم

مراقبت بعد از تزریق ژل خط اخم

مراقبت بعد از تزریق ژل خط اخم عبارتند از:

 • بهتر است بلافاصله بعد از تزریق فیلر خط اخم (Filler injection) از کمپرس سرد که در پوششی از گاز استریل قرار گرفته استفاده کنید تا خطر ایجاد کبودی کاهش یابد.
 • پس از تزریق در همان روز بهتر است از دوش گرفتن دوری شود.
 • بلافاصله پس از تزریق از کرم‌ها یا مواد آرایشی در ناحیه پیشانی استفاده نکنید، زیرا به دلیل افزایش ریسک عفونت ممکن است از نواحی تزریق آلودگی به پوست انتقال پیدا کند.
 • حداقل تا ۷ الی ۱۰ روز از انجام ورزش‌های سنگین که ممکن است به عضلات صورت فشار خاصی وارد کند خودداری کنید.
 • بهتر است تا یک هفته پس از تزریق از شنا کردن، سونای خشک و بخار نیز پرهیز کنید.
 • انجام ورزش های سبک (مانند پیاده روی ملایم) و یا نرمش بدون جامپینگ دو الی سه روز پس از تزریق مشکلی ندراد.
 • بهتر است از مصرف الکل، سیگار و قلیان به مدت چند روز پس از تزریق پرهیز کرد.
 • از فشار آوردن بر روی پیشانی پرهیز کنید و به هیچ وجه این نواحی را ماساژ ندهید.

چه کسانی نمی توانند فیلر تزریق کنند؟

 • استفاده از فیلر برای کسانی که به ترکیبات آن حساسیت دارند ممنوع می‌باشد.
 • برای افرادی که دچار بیماری‌های خود ایمنی هستند. مثل دیابت
 • افرادی که دچار یا مستعد کلوئید می‌باشند.
 • افرادی که پوست آن‌ها دچار عفونت باکتریایی باشد باید قبل از تزریق کامل درمان شود.
 • خانم‌هایی که باردار یا شیرده هستند.
 • افرادی که زیر هجده سال هستند.
 • افرادی که از انواع دیگر فیلرها استفاده کرده‌اند.

تزریق فیلر چانه

تزریق فیلر چانه یکی از تکنیک‌های کم ضرر محسوب می‌شود، از این بابت که مواد پرکننده در این روش هیالورونیک اسید می‌باشد که در بدن انسان به طور طبیعی یافت می‌شود و معمولاً سازگاری در این متد دیده می‌شود. برای اطلاع از هزینه فیلر چانه به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید.

تزریق فیلر گونه

بعضی از افراد به طور مادرزادی فاقد گونه هستند به همین دلیل این افراد برای برجسته کردن گونه خود به دنبال یک روش ایمن هستند. تزریق ژل گونه یکی از تکنیک‌های ایمن برای برجسته کردن گونه است که بهتر است توسط یک پزشک مجرب و ماهر انجام شود. برای اطلاع از قیمت هر سی سی ژل گونه بر روی لینک صفحه تعرفه خدمات در بالا کلیک کنید.

می توانید با سایر خدمات کلینیک دکتر خیر الهی آشنا شوید.

 • تزریق فیلر لب
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق فیلر چانه و گونه
 • تزریق فیلر خط خنده
قیمت خدمات زیبایی
رزرو نوبت
دکتر علیرضا خیرالهی

سایر خدمات تزریق فیلر

در کلینیک دکتر خیرالهی علاوه بر تزریق فیلر چانه، تزریق فیلر در نواحی چون خط اخم، خط خنده، گونه، لب و … انجام می شود. می توانید قیمت تزریق فیلر در این نواحی را در مقالات آن ها ببینید.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه تزریق فیلر خط اخم

نحوه تزریق فیلر خط اخم چگونه است؟

پیش از تزریق ژل ، ابتدا پزشک زیبایی ، ناحیه مورد نظر را ضد عفونی کرده و سپس مقدار معینی از ژل را توسط سرنگ تزریق خواهد کرد. مقدار ژل تزریقی با توجه به عمق خط اخم برای هر فرد متفاوت خواهد بود.

عوارض تزریق فیلر خط اخم چیست؟

در صورتی که برای تزریق ژل خود به بهترین پزشک زیبایی مراجعه نمایید ، هیچ خطر و عوارض جانبی ای ندارد. بعد از تزریق ژل ، کبودی و تورم ، طبیعی بوده و به تدریج از بین خواهد رفت.

بهترین ژل خط اخم چیست؟

ژل های موقتی که از هیالورونیک اسید تشکیل شده اند، بهترین ژل برای تزریق هستند و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشند.

4.7/5 - (47 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *