دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه فیلر چانه ۱۴۰۲

هزینه فیلر چانه در (اردیبهشت ۱۴۰۳) + عکس قبل و بعد

تزریق فیلر جهت فرم دهی به چانه و صورت انجام می شود که هزینه فیلر چانه به نسبت مزیت‌هایی که بوجود می‌آورد بسیار مناسب می‌باشد. چانه یکی از اعضای صورت می‌باشد که زیبایی و برجسته بودن این عضو دارای تاثیرات زیادی در زیبایی و جذابیت کلی چهره‌ی زیبارویان می‌باشد.
در واقع چانه پر قادر است که به چهره قدرت بخشیده و به ایجاد تقارن و تعادل بین دیگر اعضاء صورت و خصوصیات چهره نیز کمک بسیاری می‌کند. که در این مقاله به توضیح عوامل موثر بر هزینه فیلر چانه می پردازیم.
برای کسانی که دارای چانه با سایز متوسط تا ملایم هستند، پزشک با استفاده از تزریق ژل یا تزریق چربی که روشی بدون جراحی، بسیار ساده و به نسبت سایر روش ها بدون درد می‌باشد، استفاده می‌کند. تزریق ژل به فک باعث جلو آمدن فک شده و در نتیجه بینی را کوچک‌تر نشان می‌دهد.

هزینه تزریق ژل برای اصلاح فرم چانه با توجه به میزان ژل استفاده شده و همچنین کیفیت و برند ژل در هر کلینیکی متفاوت می‌باشد. معمولا برای چانه بین یک الی دو سی سی ژل هیالورونیک اسید تزریق می‌شود. نتایج حاصل از این روش درمانی را می‌توان بلافاصله بعد از تزریق فیلر چانه مشاهده نمود.
این روش بدلیل ایمنی بالایی که دارد و تهاجمی نبودن آن امروزه محبوبیت بسیاری پیدا کرده است زیرا قیمت فیلر چانه در مقابل نتایج زیبا و ظاهر جذابی که برای افراد به وجود می‌آورد بسیار ناچیز می‌باشد.

قیمت فیلر چانه در کلینیک دکتر خیرالهی

شما زیباجویان عزیز می‌توانید برای اطلاع از هزینه فیلر چانه در کلینیک دکتر خیرالهی با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

خدماتقیمت
هزینه تزریق فیلر چانه برند اکسترا2.200.000 تومان
قیمت ژل چانه برند نورامیس3.500.000 تومان
قیمت فیلر چانه برند نئوویا (ایتالیا)6.600.000 تومان
هزینه فیلر چانه برند رووفیل پلاس4.500.000 تومان

هزینه فیلر چانه

عکس تزریق فیلر چانه در کلینیک دکتر خیرالهی

عکس قبل و بعد تزریق ژل چانه

عکس قبل و بعد ژل چانه

مشاوران و کارشناسان کلینیک دکتر خیرالهی در اسرع وقت با احترام پاسخگوی سوالات شما زیباجویان عزیز خواهند بود. و شما زیبارویان عزیز می‌توانید با خیالی راحت از تمامی خدمات کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی با اطمینان به استریل بودن تجهیزات و استفاده از اخرین تکینیک‌های روز دنیا بهره‌مند شوید.

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

هزینه خدمات مصرفی ارائه شده در کلینیک‌ها

هر کلینیک زیبایی براساس تجهیزات و امکاناتی که در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند قیمت‌های مختلفی را برای خدمات درمانی و زیبایی خود در نظر می‌گیرند. که با توجه به محل قرارگیری کلینیک،‌ تجهیزات قرار گرفته در کلینیک، برخورداری از کادر درمانی متخصص و باتجربه متفاوت خواهد بود

عوامل موثر در هزینه فیلر چانه

عوامل موثر در هزینه فیلر چانه

نوع و برند ژل تزریقی

ژل‌های تزریقی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی خاصی دارند. این ژل‌ها شامل ژل رستیلن، ژوویدرم، اسکالپترا، هیلافرم، رادیس و کاپتیک می‌شوند که ماندگاری هر کدام از آن‌ها متفاوت است.
میزان ماندگاری ژل‌های رستیلن بین ۶ الی ۱۲ ماه است. ژل‌های ژوویدرم (Geoderm) نزدیک ۱ الی ۲ سال ماندگری دارند. هزینه فیلر چانه بسته به مقدار مورد استفاده و میزان ماندگاری آن متفاوت می‌باشد.

حجم مورد نیاز برای فیلر چانه

یکی از عوامل موثر بر تعیین هزینه فیلر چانه که از عوامل مهم آن نیز می‌باشد، میزان مورد استفاده در تزریق می‌باشد. طبیعتا، مقدار مورد نیاز نقاط مختلف صورت برای تزریق متفاوت بوده و همین امر بر قیمت آن تاثیر گذاشته است. مثلا برای تزریق فیلر چانه (Filler injection) معمولا 1 الی 2 سی‌سی کافی می‌باشد.

ماندگاری

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه فیلر چانه، میزان ماندگاری آن می‌باشد. ژل‌های تزریقی به دلیل موقتی بودن محبوبیت زیادی در میان مردم دارند؛ زیرا در صورت پشیمانی می‌توان با تزریق آنزیم آن را از بین برد و نواحی تزریق‌ شده را به حالت اولیه برگرداند. میزان ماندگاری ژل‌ها معمولا بین ۶ الی ۲ سال می‌باشد و اگر از مراقبت‌های بعد از تزریق ژل پیروی کنید عمر آن نیز بیشتر می‌شود. طبیعتا، هر چه ماندگاری ژل‌های تزریقی بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

دستمزد پزشک

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه فیلر چانه دستمزد پزشک می‌باشد. پزشک نوع پوست بیمار را در جلسه مشاوره بررسی می‌کند و مطابق با آن بهترین گزینه را برای درمان تجویز می‌کند. ممکن است به دلیل وسعت ناحیه مورد نظر، پزشک چند جلسه درمانی را توصیه کند. در حالت کلی دستمزد پزشک و کلینیک به ازای هر سی سی حدود ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان می‌باشد که در این رقم می‌تواند متغیر باشد.

ناحیه مورد نظر برای تزریق ژل

یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر هزینه تزریق فیلر چانه، ناحیه‌‌ای است که شخص قصد تزریق به آن را دارد. به این ترتیب که هر چه این ناحیه وسیع‌تر باشد و از حساسیت بیشتری برخوردار باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

مزایای فیلر چانه

مزایای فیلر چانه
 • بلافاصله پس از تزریق نتایج قابل مشاهده خواهد بود.
 • عوارض و هزینه فیلر چانه کم می‌باشد.
 • تزریق فیلر دوران نقاهت ندارد و شما می‌توانید به سرعت به کار و زندگی روزمره خود بازگردید.
 • در صورت استفاده از ژل‌های هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) امکان تخلیه آن و بازگشت به قبل از تزریق وجود دارد.
 • مدت زمان انجام این عمل کوتاه می‌باشد.
 • کانتور چانه دقیق و قابل تنظیم می‌باشد.
 • رفع کاهش حجم قسمت تحتانی صورت که ناشی از افزایش سن می‌باشد.
 • برگرداندن تعادل به خط فک نامتقارن
 • تقویت چانه برای داشتن فرم صورتی بهتر

مراقبت‌های بعد از فیلر چانه

 • اگر احساس درد یا ناراحتی در قسمت چانه خود کردید می‌توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • اگر دارو یا مکملی مصرف می‌کنید، حتماً به پزشک خود در این رابطه در جریان قرار دهید.
 • مصرف داروهای رقیق کننده خون، داروهای مسکن بدون نسخه و مکمل‌هایی مانند ویتامین ای (Vitamin E) را متوقف کنید.
 • امکان دارد در محل تزریق شاهد کمی تورم، کبودی، قرمزی و درد خفیفی باشید. برای کاهش این عوارض با مشورت پزشک، استفاده از کمپرس یخ یا تیلنول مناسب می‌باشد.
 • پس از درمان به‌ مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید دوری کنید.
 • ورزش و فعالیت‌های بدنی سنگین بعد از تزریق ممنوع است.
 • به محل تزریق، دست نزنید و حتماً پوست خود را همیشه تمیز و ضدعفونی نگه دارید.

عوارض فیلر چانه

عوارض فیلر چانه
 • گلوله‌ای شدن ژل در نواحی تزریق
 • آسیب شدید بافتی به علت تجربه کم پزشک
 • عدم بدست آوردن نتیجه دلخواه
 • قرمزی و التهاب شدید در پوست و بافت

سایر خدمات تزریق فیلر

در کلینیک دکتر خیرالهی علاوه بر تزریق فیلر چانه، تزریق فیلر در نواحی چون خط اخم، خط خنده، گونه، لب و … انجام می شود. می توانید قیمت تزریق فیلر در این نواحی را در مقالات آن ها ببینید.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه فیلر چانه:

چه مقدار فیلر برای شکل دادن به چانه لازم است؟

مقدار فیلر مورد نیاز برای شکل دادن به چانه به شکل محل بستگی دارد و بهتر است پزشک متخصص پوست مقدار فیلر مورد نیاز را مشخص کند. معمولا برای چانه‌هایی که مقداری عقب رفته و مسطح هستند ۱ میلی لیتر و برای چانه‌های بشدت مسطح ۲ میلی لیتر فیلر لازم ‌شود.

آیا هزینه های مرتبط با تزریق فیلر چانه را شرکت بیمه پوشش میدهد؟

خیر به دلیل اینکه تزریق فیلر چانه جزء خدمات زیبایی اختیاری است و طبق قانون، شرکت‌های بیمه از خدمات زیبایی حمایت نمی‌کنند.

دوام اثر فیلر تزریق شده برای چانه چقدر است؟

مدت اثر فیلر بستگی به نوع فیلر تزریقی دارد. معمولا برای برجسته کردن چانه از فیلرهایی استفاده می شود که قوام بیشتری دارند و به همین دلیل این فیلرها بیشتر ماندگاری می آورند. به عنوان مثال در صورتی که تزریق اسید هیالورونیک انجام شود، معمولا حداقل تا ۵/۱ سال از بابت دوام فیلر در چانه خیالتان راحت است.

5/5 - (14 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

2 پاسخ

 1. سلام.
  برای تزریق ژل چانه از چه نوع ژلی بهتره استفاده کنم؟ بهترین مارک رو اگه معرفی کنید ممنون میشم.

  1. سلام دوست عزیز
   فیلر برند اکسترا، برند نورامیس، برند نئوویا (ایتالیا)، برند رووفیل پلاس همه از بهترین برند های موجود در بازار هستند که خوشبختانه کلینیک ما هم از همین برند ها استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *