دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده

غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده

اگر می‌خواهید بعد از تزریق ژل خط خنده نتیجه خوبی داشته باشید، باید به مراقبت بعد از تزریق ژل خط خنده و نیز نکات مربوط به غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده، توجه بیشتری کنید. متخصص زیبایی که ژل را به خط لبخند شما تزریق می‌کند، در اکثر مواقع شما را با مراقبت‌های بعد از تزریق ژل خط خنده و نکات مربوط به غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده، در جریان می‌گذارد تا مطمئن شوید که یک روند درمانی تاثیرگذار و بدون خطر را تجربه می‌نمایید. باید به این نکته توجه داشته باشید که نشانه‌ها پس از تزریق ژل خط خنده در هر فردی متفاوت می‌باشد و نکاتی که در ادامه مقاله خواهیم گفت، به هیچ وجه نمی‌تواند جایگزین پیشنهادهای پزشک شما باشد. در حالت کلی، تزریق ژل خط خنده یکی از شیوه‌های مطمئن، تاثیرگذار و بدون درد سر برای جوان سازی صورت اشخاص می‌باشد. این شیوه زیبایی یک شیوه غیر تهاجمی و با صرفه بوده و به بیهوشی نیازی ندارد. جهت دستیابی به بهترین نتایج پس از تزریق ژل خط خنده باید مراقبت‌های لازم را جدی گرفته و انجام دهید. یکی از مراقبت‌ها غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده می‌باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر خوب است تا پایان مطالب با ما همراه باشید.

آشنایی با غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده

با رعایت نمودن چند نکته بعد از تزریق ژل خط خنده، می‌توانید غذا بخورید. اگر داروی بی‌حسی مصرف نموده‌اید، بهتر است قبل از غذا خوردن اجازه دهید تا علایم بی‌حسی برطرف گردد. غذا خوردن موقعی که دهان بی‌حس می‌باشد کار دشواری بوده و ممکن است به طور اتفاقی زبان و لب خود را گاز بگیرید. بعد از گذشت چند ساعت یا در مدت زمان اندک، بی‌حسی از بین می‌رود که بعد از برطرف شدن بی‌حسی، شما می‌توانید شروع به غذا خوردن کنید.

اولین نکته در مورد غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده، این می‌باشد که باید از خوردن غذاهایی که به جویدن بیشتر نیاز دارند و نیز غذاهایی که لابه لای دندان‌ها گیر می‌کنند، خودداری نمایید. به دلیل این که بعد از تزریق ژل نباید خط خنده تحت فشار بیشتر قرار بگیرد. همینطور در نظر داشته باشید که پس از تزریق ژل خط خنده، فشار به لب و صورت مجاز نمی‌باشد و به هیچ عنوان نباید خط خنده خود را لمس نمایید. بنابراین باید غذاهایی را برای خوردن برگزینید که جویدن و خوردن آن‌ها آسان‌تر بوده و به پاک کردن لب‌ها نیازی نداشته باشید.

یکی از نکاتی که باید در مورد غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده بدانید این می‌باشد که از خوردن غذاهایی که دارای سدیم، قند بالا یا دارای کربوهیدرات‌های تصفیه شده هستند، خودداری نمایید. چرا که خوردن این نوع غذاها بلافاصله پس از تزریق ژل خط خنده موجب بیشتر شدن خطر تورم و کبودی می‌گردند.

مراقبت‌های بعد از فیلر خط خنده

مراقبت‌های بعد از فیلر خط خنده

مراقبت‌های بعد از فیلر خط خنده می تواند بسیار مهم باشد.

  • به کار بردن کمپرس سرد می‌تواند موجب پیشگیری یا کاهش کبودی و تورم گردد.
  • خوب است تنها داروهایی را استفاده نمایید که پزشک شما تجویز نموده است و از به کار بردن دارو بدون تجویز پزشک پرهیز نمایید.
  • به مدت ۲۴ ساعت نباید از کرم‌های آرایشی استفاده نمایید.
  • همچنین به مدت ۷۲ ساعت از رفتن به استخر، حمام آب داغ و سونا پرهیز نمایید.
  • سعی نمایید تا جایی که امکان دارد، قسمت تزریق گردیده را فشار ندهید و آن ناحیه را لمس نکنید.
  • پس از تزریق ژل خط خنده به مدت ۷۲ ساعت نباید به پهلو بخوابید.
  • به مدت یک هفته از به کار بردن الکل و دخانیات خودداری نمایید.
  • به مدت یک هفته پس از تزریق ژل خط خنده، انجام ورزش‌های سنگین پیشنهاد نمی‌گردد.
  • داروهای رقیق کننده خون می‌توانند با تزریق تداخل داشته باشند، بنابراین به مدت سه روز نباید آن‌ها را مصرف نمایید.

خطرات ناشی از رعایت نکردن نکات مراقبتی بعد از فیلر خط خنده

خوب است بدانید کسانی که می‌خواهند تزریق ژل خط خنده را انجام دهند، باید به مدت ۷ الی ۱۰ روز قبل از عمل زیبایی تزریق ژل، از مصرف موترین، ایبوپروفن، روغن ماهی، روغن بذر کتان، آسپرین، سیر نیاسین، امگا ۳ خودداری نمایند. چرا که به کار بردن این مواد ممکن است موجب کبودی پس از تزریق ژل خط خنده گردند.

همینطور لازم است فرد پس از تزریق ژل خط خنده، بهداشت را در قسمت مد نظر رعایت نموده و آن ناحیه را تمیز نگه دارد. این مورد از اهمیت بیشتری برخوردار می‌باشد. چون در صورت رعایت نکردن بهداشت، این امکان وجود دارد که این قسمت دچار عفونت گردد. اگر در این قسمت عفونت رخ دهد، تزریق با مشکل روبرو خواهد شد و برای فرد مراجعه کننده خطرناک خواهد بود. بنابراین اگر فرد پس از تزریق ژل خط خنده، در محیط‌های گرمی همچون سونا قرار بگیرد، این امکان وجود دارد که موجب تغییر در ساختار ژل گردیده و برای فرد خطرناک باشد.

همانگونه که می‌دانید ژل‌های مصرفی در تزریق به صورت، پس از گذشت مدتی جذب بدن می‌گردند. بنابراین خوب است فرد قبل از اقدام برای تزریق ژل خط خنده، در مورد ژل انتخابی تحقیقات بیشتری را انجام دهد، تا این مواد برای او خطر آفرین نباشد.

از سایر نکاتی که در تزریق ژل خط خنده باید بدانید، این می‌باشد که قبل از تزریق ژل خط خنده باید آزمایش حساسیت نسبت به ژل، انجام گیرد و اگر فرد به این مواد حساسیت داشته باشد، نباید تزریق ژل انجام گیرد.

افزون بر این، اگر پس از تزریق ژل خط خنده نشانه‌هایی همچون احساس سوزش شدید و تنگی نفس در قسمت مورد نظر مشاهده گردند، خوب است بلافاصله فرد به پزشک مراجعه نموده و او را در این باره آگاه سازد.

سوالات در مورد غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده

غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده باید به چه صورت باشد؟

بعد از تزریق ژل خط خنده، باید یک سری نکات را موقع غذا خوردن رعایت کنید. اگر از داروی بی‌حسی استفاده نموده‌اید، باید تا موقعی که اثر این دارو برطرف گردد، از خوردن غذا امتناع کنید. در غیر این صورت غذا خوردن برای شما سخت بوده و ممکن است به لب و زبان خود آسیب برسانید.

بعد از تزریق ژل خط خنده خوردن چه غذاهایی مناسب می‌باشد؟

بعد از تزریق ژل خط خنده باید غذاهایی را انتخاب نمایید که خوردن و جویدن آن‌ها آسان‌تر باشد. در این صورت غذا خوردن بعد از تزریق ژل خط خنده بدون مشکل و فشار صورت می‌گیرد.

امتیاز بدهید
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *