دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی به صورت سال ۱۴۰۳

تزریق چربی (Fat Injection) یکی از موثرترین روش‌های جوانسازی برای از بین بردن چین و چروک‌های پوستی می‌باشد که با بالا رفتن سن پدید می‌آید.
در تزریق چربی پزشک با بررسی نوع جنس و میزان چین و چروک‌ها، مقدار چربی‌ را برای تزریق تعیین و آن را با روش‌های خاص وارد منافذ پوست می‌کند. مختلف بودن روش‌های تزریق چربی به صورت باعث می‌شود نتوان مقدار مشخصی را برای همه جراحی‌های انتقال چربی مشخص نمود.
علاوه بر روش‌های مختلف تزریق عوامل دیگری نیز در تعیین هزینه تزریق چربی موثر می‌باشد که در ادامه مطالب در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

هزینه تزریق چربی در کلینیک دکتر خیرالهی

هزینه تزریق چربی به صورت

در حال حاضر تزریق چربی به صورت در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک دکتر خیرالهی، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات تزریق چربی به صورت و بدن خود با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استریل بودن دستگاه‌ها نداشته باشید.
شما زیباجویان عزیز می‌توانید برای اطلاع از هزینه تزریق چربی در کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

هزینه تزریق چربی در کلینیک‌های دیگر

هزینه تزریق چربی در هر کلینیک متغیر است زیرا خدماتی ارائه شده کلینیک‌ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. هم چنین متفاوت بودن پزشک‌ها در تفاوت قیمت‌ها بی‌تأثیر نیست. هرچقدر پزشک از مهارت بیشتر و تخصص بالاتری برخوردار باشد قطعاً هزینه درمان نیز بیشتر می‌شود. پس برای دریافت هزینه‌ تزریق چربی در کلینیک ابتدا باید کلینیک موردنظر خود را انتخاب کنید و سپس با توجه ‌به جلسه مشاوره‌ای که می‌روید مشخص خواهد شد که هزینه جراحی تزریق چربی برای شما چه میزان خواهد بود.

عوامل موثر بر هزینه تزریق چربی

مقدار چربی تزریق شدهدستمزد پزشک و هزینه کلینیک
هزینه‌های مربوط به عمل تزریق چربینیاز به تکرار عمل تزریق چربی
مناطق تزریق چربیروش تزریق چربی (میکروفت)
برداشت چربی به روش لیپوساکشنروش تزریق چربی (نانوفت)
برداشت چربی به روش لیپوماتیکبانک چربی انتخاب شده

عوامل موثر بر هزینه تزریق چربی

مقدار چربی تزریق شده

بسته به میزان حجم چربی مقدار هزینه تزریق چربی نیز تغییر خواهد کرد. همچنین میزان چربی که می‌توان به نقاط مختلف بدن تزریق نمود نیز متفاوت است و بستگی به شرایط فرد دارد.
مثلا، هرچه قدر میزان چین و چروک‌ها بیشتر باشد نیاز به تزریق چربی به آن مناطق نیز بیشتر است که این امر موجب افزایش هزینه‌های تزریق خواهد شد. مقدار چربی توسط پزشک تعیین می‌گردد.

هزینه‌های مربوط به عمل تزریق چربی

قبل از انجام عمل تزریق چربی، تعدادی آزمایش برای مشخص نمودن وضعیت جسمی از بیمار گرفته می‌شود. پزشک به کمک این آزمایش‌ها متوجه می‌شود که چه مقدار چربی برای تزریق نیاز است.
بعد از عمل نیز ممکن است هزینه‌هایی مانند خرید پانسمان، داروهای تقویتی، گن‌های مخصوص و غیره به دیگر هزینه‌ها اضافه شود که یکی از دیگر عوامل موثر بر هزینه تزریق چربی می‌باشد.

مناطق تزریق چربی

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه تزریق چربی مناطقی است که قرار است چربی در آن تزریق شود. ممکن است تزریق چربی توسط پزشک برای اصلاح فرم لب صورت گیرد یا برای فرم دهی به چانه افراد که مسلم است هزینه فرم دهی به چانه بیشتر خواهد بود زیرا پزشک باید زمان بیشتر و مقدار چربی بیشتری را برای تزریق چربی به چانه صرف کند.
به همین دلیل حتما قبل از عمل با در نظر گرفتن این شرایط در مورد خواسته‌های خود و هزینه انجام آن با پزشک خود مشورت کنید.

برداشت چربی به روش لیپوساکشن

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های برداشت چربی لیپوساکشن (Liposuction) می‌باشد که از عوارض آن می‌توان به خونریزی، کبودی، تورم و ایجاد اسکار اشاره کرد. امروزه، این روش کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما برخی از پزشکان ماهر و مجرب بدلیل تجربه بالای خود در این روش تزریق چربی اقدام به برداشت چربی می‌کنند؛ به گونه‌ای که تنها آن قسمت‌هایی از بدن جدا می‌شود که تجمع چربی بیشتر باشد و نیازی به برش‌های عمیق نداشته باشد.

برداشت چربی به روش لیپوماتیک

یکی دیگر از روش‌های برداشتن چربی روش لیپوماتیک است. هزینه تزریق چربی با روش لیپوماتیک کمی گران‌تر است زیرا پزشک با یک دستگاه مخصوص پزشکی به نام لیپوماتیک به وسیله ارتعاشات دستگاه اقدام به جدا کردن چربی‌های مقاوم بدن می‌کند.
این دستگاه دارای حسگرهای مخصوصی می‌باشد و مانع آسیب رسیدن به سایر بافت‌های بدن می‌شود. دقت برداشتن چربی در این روش بسیار بیشتر از روش لیپوساکشن می‌باشد و مسلما هزینه آن نیز بیشتر است.

دستمزد پزشک و هزینه کلینیک

یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق چربی هزینه کلینیک و دستمزد پزشک می‌باشد. هزینه پزشکان با توجه به مهارت آن‌ها متفاوت می‌باشد و اگر به دنبال جراحی ماهر هستید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید که شامل هزینه‌های کلینیک نیز می‌باشد.
هزینه کلینیک نیز بسته به خدماتی که ارائه می‌دهد متفاوت خواهد بود. بنابراین، بهتر است قبل از عمل اطلاعات لازم در مورد تمامی هزینه‌های عمل تزریق چربی کسب کنید تا تمامی اطلاعات را در اختیار داشته باشید.

نیاز به تکرار عمل تزریق چربی

در بعضی از موارد ممکن است نیاز به تزریق دوباره چربی باشد؛ معمولا، چربی‌ها به دلیل آنکه طبیعی می‌باشند و از بدن خود فرد خارج می‌شوند خیلی زود جذب بافت بدن شده و حجم خود را از دست می‌دهند.
همچنین، در بعضی از موارد عدم رعایت مراقبت‌های لازم، چربی‌ها حرکت می‌کنند و یا اینکه از بین می‌روند. در این صورت بیمار باید عمل تزریق چربی را مجددا تکرار کند تا مشکلات بوجود آمده از بین بروند. که این تکرار مجدد از عوامل تاثیرگذار ب هزینه تزریق چربی خواهد بود.

تزریق چربی در اتاق عمل یا به‌ صورت بیهوشی موضعی

پزشک در جلسه مشاوره تمامی موارد جراحی را مورد بررسی قرار می‌دهد تا براساس مقدار چربی برداشت شده مشخص کند بیهوشی به‌صورت موضعی یا در اتاق عمل صورت می‌گیرد.
معمولاً پزشک اگر برداشت چربی را در مقدارهای کم تخمین بزند بیهوشی به‌صورت موضعی صورت می‌گیرد و اگر مقدار چربی قابل تزریق زیاد باشد، در اتاق عمل بی‌هوشی صورت می‌گیرد.
اینکه عمل تزریق چربی بصورت موضعی انجام شود یا بیهوشی یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه تزریق چربی می‌باشد.

روش تزریق چربی (میکروفت)

بعد از اینکه چربی برداشته شد باید اقدامات لازم جهت تزریق صورت گیرد. در این روش چربی به ذرات میکرومتری ریز می‌شود به این ترتیب بعد از تزریق، ذرات چربی به شکل بهتر و یکنواخت‌تری در زیر پوست قرار می‌گیرند و در نهایت علاوه بر ایجاد نتیجه‌ای زیباتر و طبیعی‌تر در چهره و اندام‌ها، فرد دوره‌ نقاهت کوتاه‌تری را نیز طی می‌کند.
هزینه تزریق چربی به روش میکروفت کمی متفاوت‌تر از سایر روش‌ها می‌باشد زیرا این روش یک مرحله تصفیه و ریز کردن ذرات چربی در ابعاد میکرومتری را نیز طی می‌کند.

روش تزریق چربی (نانوفت)

نانوفت، روش پیشرفته‌تری برای تزریق چربی می‌باشد. تزریق چربی علاوه بر حجم دهی می‌تواند اثرات مفیدتری روی بدن داشته باشد.
چربی‌های نانومتری به عنوان منبعی از سلول‌های بنیادی معرفی می‌شوند و با تزریق این ماده‌ به صورت، گونه، زیر چشم‌ها و … به مرور شاهد ترمیم و بازسازی پوست این نواحی خواهیم بود.
در واقع تزریق چربی به روش نانوفت تنها یک عمل زیبایی نیست، بلکه نتایج بسیار بهتری برای بدن دارد؛ از طرفی دیگر ماندگاری چربی تزریق شده به مراتب طولانی‌تر از سایر روش‌های تزریق چربی می‌باشد. طبیعی است که هزینه تزریق چربی به روش نانوفت بالاتر از روش‌های دیگر است.
برخی عوامل دیگر شامل:

  • مراقبت‌های بعد از عمل در صورت درخواست بیمار، بالش‌های خاصی که ممکن است برای بهبودی لازم باشد، تهیه نسخه‌های دارویی
  • هزینه‌های بیهوشی، هزینه‌های درمان عوارض احتمالی
  • درخواست فریز کردن چربی‌های اضافی برای تزریق احتمالی بعدی
  • پوشاک بعد از عمل استخراج چربی جهت کاهش بروز عوارض جانبی مانند تورم و کبودی (Bruising) .
  • رژیم غذایی مخصوص بعد از تزریق چربی و رعایت باید‌ها و نباید‌هایی که می‌تواند در روند بهبودی تاثیرگذار باشد.

پرسش و پاسخ در مورد تزریق چربی

آیا پرداخت هزینه تزریق چربی ارزشمند می باشد؟

عمل تزریق چربی و پرداخت هزینه های آن به دلایل مختلفی مناسب می باشند. یکی از دلایل این است که انتقال چربی بر خلاف عمل هایی چون پروتز و یا تزریق ژل حالت عادی بدن را حفظ می کند و اجازه نمی دهد تا بدن به صورت غیر عادی نشان دهد که این نکته برای افراد بسیار حائز اهمیت می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *