دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه مزوتراپی مو 1402

هزینه مزوتراپی مو (اردیبهشت ۱۴۰۳) { هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو }

یکی از روش‌های شایع برای درمان ریزش مزوتراپی مو نام دارد که یکی از مهم‌ترین مسائل برای انتخاب این روش، هزینه مزوتراپی مو می‌باشد. هزینه برای انجام تزریقات مزوتراپی بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز بیمار تعیین می‌شود و تعداد جلسات انجام مزوتراپی هم بر اساس وضعیت و گستردگی ناحیه مورد درمان مشخص می‌شود.
هرچه وسعت ناحیه درمان بیشتر باشد تعداد تزریق بیشتری نیاز است و در نتیجه قیمت مزوتراپی مو نیز افزایش می‌یابد. عواملی مانند کلینیک معتبر و پزشک متخصص و مجرب و… نیز در هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ تاثیرگذار است.
بطور حدودی هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ باتوجه به نواحی حجم مزو، بین 1.400.000 تا 3.000.000 میلیون تومان است. برای اطلاع از تعرفه دقیق با ما همراه باشید.❤️

در این فیلم در مورد هزینه مزوتراپی مو اطلاع کسب میکنید

قیمت مزوتراپی مو بر اساس تعداد جلسات موردنیاز شما عزیزان مشخص می‌شود و تعداد جلسات انجام مزوتراپی هم بر اساس وضعیت و گستردگی ناحیه مورد درمان تعیین می‌شود. در وضعیتی که ناحیه‌ی مورد نظر وسعت کمتری داشته باشد به طور بدیهی نیاز به تزریقات کم‌تری از مزوتراپی وجود دارد در نتیجه هزینه آن پایین‌تر است. شما را به دیدن این ویدیو دعوت می‌کنیم.

هزینه مزوتراپی مو در کلینیک دکتر خیرالهی

مزوتراپی مو در کلینیک دکتر خیرالهی با مزو فیوژن اسپانیا و رویتا هیر انجام می‌شود که هزینه آن‌ به شرح زیر می‌باشد:

خدمات هزینه
هزینه مزوتراپی مو یا مزو رویتاکر ❤️1.800.000 هزار تومان
هزینه مزوتراپی ابرو ❤️1.100.000 هزار تومان
هزینه مزوتراپی مو

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک دکتر خیرالهی، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات مزوتراپی مو (Hair mesotherapy) با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استریل بودن دستگاه‌ها نداشته باشید.

شما زیباجویان عزیز می‌توانید برای اطلاع از هزینه مزوتراپی مو تهران در کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاوران و کارشناسان ما در اسرع زمان با احترام پاسخگوی سوالات شما زیباجویان عزیز خواهند بود.

عکس قبل و بعد مزو مو در کلینیک دکتر خیرالهی

عکس قبل و بعد مزو مو

عوامل موثر در هزینه موتراپی مو چیست؟

نواحی مورد تزریق در مزوتراپی مو

یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه مزوتراپی مو وسعت ناحیه‌ای می‌باشد که دچار ریزش شده است هرچه میزان وسعت آن بیشتر باشد تعداد تزریق‌هایی که باید انجام شود بالا می‌رود و قیمت آمپول مزوتراپی مو نیز بیشتر می‌شود نواحی تشخیصی برای انجام مزوی مو بخش‌هایی است که دچار طاسی شده است یا ریزش زیاد موی سر در آن نواحی باعث بروز طاسی در آن نواحی شده است.

هزینه مزوتراپی مو و عوامل موثر در آن
هزینه مزوتراپی مو

فاصله زمانی بین تکرار جلسات و تزریق‌ها

از عوامل موثر بر هزینه مزوتراپی مو فاصله زمانی است که برای انجام تزریق‌ها در هر فرد بسته به میزان اثردهی متفاوت می‌باشد اما معمولا بین شش الی هفت روز می‌باشد، اما با این حال بعد از معاینه و انجام اولین تزریق برنامه کامل تزریق‌ها، توسط پزشک مشخص می‌شود و به شما زیباجویان اطلاع داده می‌شود.
تکرار تزریق‌ها به این صورت است که ابتدا تزریق‌های اولیه برای ارزیابی نتایج انجام می‌شود و در صورت عدم برقراری چرخه‌ی تغذیه فولیکول‌های مو از طریق جریان خون، برنامه‌ی درمانی مشخصی برای تزریق‌ها با فواصل زمانی معین، مشخص خواهد شد.

تعداد جلسات مزوتراپی مو

تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی مو بر اساس وضعیت موی بیمار تعیین می‌شود در صورتیکه که ریزش در بخش‌های مختلف سر تنها منجر به خالی و کم‌ پشت شدن موهای ناحیه‌ی مورد نظر شده باشد به طور بدیهی نسبت به وضعیتی که ریزش موهای سر منجر به بروز طاسی در آن ناحیه می‌شود، نیاز به تزریقات کم‌تری خواهد بود.
در کل هرچه وسعت ناحیه مورد درمان بیشتر باشد، تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوی موی سر نیز افزایش می‌یابد و در نتیجه هزینه مزوتراپی مو نیز بالا می‌رود.

مدت زمان هر جلسه مزوتراپی

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۲ مدت زمان درمان مزوتراپی می‌باشد که به نسبت اندازه ناحیه تحت درمان متفاوت است. هر جلسه بدون احتساب زمانی که برای بی‌حسی گذاشته می‌شود، بین بیست و پنج الی چهل دقیقه متغیر می‌باشد.

محتویات محلول مزوتراپی مو

یکی دیگر از عواملی که در قیمت مزوتراپی مو تاثیرگذار است نوع و حجم داروهایی است که در تزریقات از آن استفاده می‌شود که این محلول‌ها ترکیب‌های ثابتی ندارند و بسته به ترکیب استفاده شده می‌تواند شامل:

فاکتور‌های رشد مانند فاکتور رشد اپیدرمال فاکتور رشد پایه فیبروبلاست و یا فاکتور رشد انسولین
پپتید‌های پروتئینی و پپتید‌های مسرتینول، آسکوربیک اسید، گلوتاتیون
آنتی اکسیدانت‌های قدرتمند که مستقیما محرک عوامل بازسازی کلاژن
و کاهش دهنده رنگدانه‌ها هستند.
هیالورونیک اسید و عصاره های گیاهی
 ترکیبات روشن کننده برای کاهش رنگدانه‌های پوستی، آنتی بیوتیک  هورمون‌هایی مانند کلسی تونین و تیروکسین

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو، باعث توقف ریزش مو و تحریک رشد موها می‌شود. مزوتراپی مو یک روش مدرن شامل تزریق مستقیم انواع داروها به پوست سر می‌باشد. این روش روی اپیدرم، بافت همبند پوست، گردش خون و سیستم ایمنی و حسی عصبی تاثیر گذاشته و عملکرد آن‌ها را بهتر می‌کند.

مزوتراپی مو چیست؟

ایده اصلی مزوتراپی مو سر این است که با تامین مواد مغذی باعث تحریک سلول‌های پوستی و فولیکول‌های مو بازیابی و تقویت و رشد موها شود. این مواد شامل ترکیبات دارویی، مواد مغذی، ویتامین‌های موثر، تنظیم کننده‌های هورمونی (آنزیم)، پروتئین (Protein) ، عصاره‌های گیاهی، هورمون‌ها، فاکتورهای رشد و دیگر عواملی که می‌توانند به درمان طاسی کمک کنند در داخل پوست می‌شود و سبب تحریک رشد مو خواهد شد.

کاربردهای درمانی مزوتراپی مو

مزوتراپی نوعی تزریق است که زیر پوست انجام می‌شود بسته به نوع داروها و مواد استفاده شده در آن می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. که شامل:

 • درمان سلولیت
 • از بین بردن چربی‌های موضعی
 • درمان چربی پلک و لیپوم
 • پیشگیری از ریزش مو و درمان آلوپسی
 • برطرف کردن چین و چروک‌ها، سفت کردن پوست (لیفت) و جوانسازی پوست
 • درمان لک‌های پوستی، برطرف کردن جای زخم و لک
 • اصلاح انحناهای سطحی (کانتور) بدن
 • لیفتینگ و کشیدن پوست صورت و درمان افتادگی صورت.
 • رفع پف دور چشم، افتادگی پلک و رفع تیرگ‍ی دور چشم.

مراقبت‌های بعد از مزوتراپی مو چیست؟

 • حداقل تا ۴ ساعت بعد از مزورتراپی مو استحمام نکنید.
 • حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق، از داروهای ضد التهاب (آسپرین، موترین) یا ویتامین E خودداری کنید.
 • برای هرگونه ناراحتی و درد می‌توانید از مسکن های عمومی استفاده کنید.

مراقبت‌های بعد از مزوتراپی مو

 • از داروهای تجویزی پزشک خود استفاده کنید و قبل از استفاده هر دارویی با پزشک خود مشورت کنید.
 • حداقل تا ۴۸ ساعت پس از درمان از وان آبگرم، سونا، جکوزی و ماساژ خودداری کنید.
 • حداقل تا دو هفته پس از درمان از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب، تخت‌های برنزه، سونا یا گرما پرهیز کنید.
 • ۲۰ الی ۳۰ دقیقه پیاده روی روزانه در طول دوره درمان به نتیجه دهی بهتر درمان کمک می‌کند.
 • حداقل به مدت ۴۸ ساعت بعد از مزوتراپی مو از انجام هرگونه ورزش شدید خودداری کنید.
 • پس از ۴۸ ساعت پس از مزوتراپی مو می توانید فعالیت‌های بدنی منظمی را از سر بگیرید.
 • در صورت بروز قرمزی یا توده کوچک‌، چند بار در روز از کمپرس گرم استفاده کنید.
 • در ۲۴ ساعت اول پس از درمان مایعات فراوان بنوشید.
 • برای دفع بهتر سموم، فیبر بیشتری استفاده کنید.
 • برای تسهیل در کنترل سموم کبد خود از مصرف الکل و دخانیات خودداری کنید.

عوارض مزوتراپی مو چیست؟

عوارض مزوتراپی مو بسیار ناچیز و نادر هستند که احتمال به وقوع پیوستن آن ها بسیار کم است و در صورت مشاهده در مدت کمی بهبود می یابند و می توان به راحتی از آن ها چشم پوشی کرد. پس جای نگرانی نیست چراکه یکی ازدلایل محبوبیت روش مزوتراپی برای بهبود ریزش مو همین عوارض کوچک و نادر آن است.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه مزوتراپی مو

آیا ماندگاری اثر مزوتراپی دائمی است ؟

خیر ماندگاری مزوتراپی دائمی نمی باشد و نیاز به ترمیم دارد. بنابراین هر چند وقت یکبار و در فاصله زمانی کوتاه و مرتب باید نسبت به درمان مجدد اقدام نمایید.

آیا انجام مزوتراپی موی سر برای برخی افراد ممنوع می باشد ؟

خیر این روش برای همه افراد با هر جنس مو و پوستی مناسب است و تاثیر گذار می باشد. زیرا براساس نوع پوست و موی افراد و همچنین متناسب با هر کسی محلول تهیه شده و تزریق خواهد شد.

نتایج مزوتراپی موی سر چه زمانی مشخص می شود؟

نتایج این روش بسته به شرایط بدنی که هر فرد دارد در زمان متفاوتی قابل رویت خواهد بود. اما غالبا بعد از گذشت سه جلسه تغییرات ملموس می باشد. البته در برخی افراد بیماران بعد از یک جلسه شاهد نتایج درمان خواهند بود.

آیا مزوتراپی صورت دائمی است؟

برای اینکه بتوانید تاثیرات این روش را به صورت دائم مشاهده کنید نیاز دارید که در دوره های 6 تا 12 ماهه زمانی که تاثیرات این روش از بین رود، به طور پیوسته جوانسازی پوست را انجام دهید.

4.8/5 - (64 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

3 پاسخ

 1. بنده امروز کاشت مو انجام دادم از کی مروتراپی را شروع کنم؟ ایا حین تزریق درد دارد؟ و همانند آمپول بی حسی خیلی اذیت میشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *