دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه پلاسما جت ۱۴۰۲

هزینه پلاسماجت پلک ۱۴۰۳ چقدر است؟

یکی از دلایل اصلی چروک شدن خشکی پوست است. خشکی پوست موجب شل شدن و افتادگی پوست صورت و بروز مشکلاتی می‌شود که افراد در طول زندگی خود با آن مواجه هستند.
در طولانی مدت ممکن است که لایه های عمیق پوستی به دلیلی سبک غلط زندگی و یا صدها عوامل دیگر موجب خشکی و نهایتا چروک شدن و افتادگی پوست شود. در این شرایط استفاده از لوسیون ها و کرم های آبرسان و مرطوب کننده چندان کارساز نخواهند بود.

از طرفی افراد مختلف به دنبال روش‌هایی هستند که کمترین عارضه را داشته باشد و در زمان کوتاه‌تری آن‌ها را به نتیجه دلخواه برسانند. پلاسما جت پلک یکی از این روش‌ها است.
در پلاسماجت نقاط ریز و قهوه ای رنگی با استفاده از دستگاه پلاسماجت بر روی ناحیه درمان ایجاد می‌شود که موجب تحریک کلاژن پوست می‌شود. در اصل این نقاط با دستگاه سوزانده می شود تا باعث تحریک کلاژن و الاستین پوست برای ترمیم جدید پوست شود.

توجه شود که این نقطه‌های سوخته در نهایت هیچ اثر اسکاری نخواهد داشت. سوزاندن این نواحی موجب کشیدگی پوست می‌شود که می‌توان از این روش برای لیفت برخی از نقاط صورت مانند لیفت پلک و ابرو استفاده کرد.
احتمالا این سوال برای شما پیش می‌آید که هزینه این روش چقدر می‌باشد پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

هزینه پلاسماجت در کلینیک دکتر خیرالهی

همانطور که در ادامه توضیح خواهیم داد هزینه پلاسماجت به عوامل مختلفی مانند ناحیه درمان، تعداد جلسات، کلینیک درمانی که به آن مراجعه می‌کنید، محلی که کلینیک در آن واقع شده است، دستمزد متخصص پلاسماجت و مقدار حجم، تورمی که ناحیه تحت درمان … بستگی دارد.

در حال حاضر پلاسماجت در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

می توانید با سایر خدمات کلینیک دکتر خیر الهی آشنا شوید.

 • تزریق فیلر لب
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق فیلر چانه و گونه
 • تزریق فیلر خط خنده
قیمت خدمات زیبایی
رزرو نوبت
دکتر علیرضا خیرالهیمی توانید برای آگاهی از هزینه پلاسماجت پلک کلینیک بهارین یا قیمت پلاسما جت پلک کلینیک دکتر تفت مراجعه کنید.

عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه پلاسماجت

از جمله مهم‌ترین عواملی که می‌توانند بر روی هزینه پلاسماجت موثر واقع شوند را می‌توان به شرح زیر توضیح داد:

هزینه پلاسماجت و عوامل موثر بر آن

ناحیه‌ای که باید برای آن پلاسماجت انجام شود

پلاسما جت را برای نواحی مختلف صورت می‌توان انجام داد. به عنوان نمونه: غبغب، پلک بالا و پایین، پیشانی، خط لبخند و … تمام قسمت‌هایی هستند که امکان استفاده از روش پلاسما جت برای لیفت آن‌ها وجود دارد.
با این وجود قسمت‌هایی از صورت که هر شخصی می‌خواهد برای آن پلاسماجت انجام دهد، در قیمت آن تاثیر گذار است.

به عنوان مثال: فردی که بخواهد پلاسماجت پلک را در کنار پلاسماجت برای غبغب انجام دهد نسبت به فردی که تمایل دارد فقط پلاسماجت برای پلک انجام دهد، باید میزان هزینه بیشتری را متحمل شود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای پلاسماجت

پلاسماجت تکنیکی است که معمولا باید در چند جلسه برای هر یک از قسمت‌های صورت انجام شود تا تاثیرات بهتری را ارائه دهد. به همین علت افرادی که به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشند و یا بخواهند که تعداد جلسات بیشتری پلاسماجت انجام دهند، مسلما هزینه‌ی بیشتری برای استفاده از این روش باید پرداخت کنند.

کلینیک زیبایی

امروزه کلینیک‌های زیبایی مختلفی امور مربوط به پلاسماجت را برای مراجعه کنندگان انجام می‌دهند. اما شرایط کلینیک‌های زیبایی با هم یکسان نمی‌باشد بلکه آن‌ها در میزان تجهیزات و خدماتی که ارائه خواهند داد و یا کیفیت انجام امور با هم متفاوت هستند و کلینیک‌هایی که شرایط بهتری برای انجام این کار دارند و شهرت بیشتری در شهر پیدا کرده‌اند، معمولا قیمتی بالاتر برای پلاسماجت دریافت خواهند کرد.

دستمزد پزشک متخصص

پزشک متخصص پلاسماجت نیز دستمزد‌های مختلفی دریافت می‌کنند. در تعیین دستمزد پزشک میزان مهارت و تخصص آن‌ها در انجام این کار و شهرت آن‌ها تاثیرگذار است.
بنابراین پزشکانی که شرایط ایده‌آل‌تری داشته باشند دستمزد بالاتری از متقاضیان برای ارائه خدمات مورد نظر دریافت می‌کنند.

موقعیت مکانی کلینیک زیبایی

کلینیک‌های زیبایی که امور مربوط به زیبایی و پلاسماجت انجام می‌دهند، در موقعیت مکانی‌های مختلفی قرار گرفته‌اند. معمولا در کلینیک‌هایی که در مناطق مرفه قرار گرفته باشند و یا کلینیک‌های بالای شهر، قیمت انجام این کار بالاتر است زیرا کیفیت ارائه خدمات در آن‌ها بیشتر می‌باشد و هزینه‌های متفاوت در این مناطق نسبت به مناطق دیگر بیشتر می‌باشد.

التهاب

تورم یا التهاب یکی از مهم‌ترین موضوعی است که می‌تواند بر روی هزینه پلاسماجت (Plasmajet) تاثیرگذار باشد. با زیاد شدن تورم در جامعه امکان دارد که هزینه تامین مواد اولیه برای انجام پلاسماجت بالا برود و به همین شکل هزینه پایانی انجام این کار برای متقاضیان نیز بیشتر شود.
پس در صورتی که تمایل به انجام پلاسماجت برای رفع چین و چروک‌های خود هستید و تمایل دارید که لیفت صورت انجام دهید، به این نکات توجه داشته باشید و برای مطلع شدن از هزینه این مسائل را در نظر داشته باشید.

پلاسماجت چگونه باعث لیفت پلک می‌شود؟

دستگاه پلاسماجت دارای سری تیزی می‌باشد که با یونیزاسیون سلولی در پوست اپیدرم پوست را می‌سوزاند و این کار موجب کشیدگی لایه زیرین پوست می‌شود و همچنین کلاژن پوست را تحریک می‌کند.
موقع انجام این عمل بر روی ناحیه پلک لکه‌های قهوه‌ای رنگی بوجود می‌آید که در اثر سوزانده شدن می‌باشد. این لکه‌ها در کمتر از یک هفته رفع می‌شوند و پلک حالت طبیعی و زیبایی به خود می‌گیرد.

پیش از لیفت پلک با پلاسماجت برای بی‌حسی و رفع شدن درد ناشی از سوختگی نکته‌ای بر روی پوست از کرم موضعی زایلوپی به مدت حدود ۲۰ دقیقه استفاده می‌شود.
مدت زمان لیفت پلک با پلاسماجت ۳۰ دقیقه می‌باشد. برای گرفتن نتیجه ایده ال تعداد جلسات برای عمل پلاسماجت بر روی پلک برای لیفت پلک ۱ تا ۳ جلسه می‌باشد که در فاصله زمانی دو ماهه و در بعضی از موارد یک ماهه انجام می‌شود این فاصله با تشخیص پزشک معالج تعیین می‌شود.

مراقبت‌های قبل از پلاسماجت

 • به اندازه کافی درباره اعتبار کلینیک و تخصص و مهارت پزشک فکر کنید.
 • در جلسات مشاوره با پزشک خود صادق باشید. همه سوالات خود را بپرسید و درباره انتظارات خود با او گفت و گو کنید.
 • در صورتی که حساسیت پوستی دارید یا در گذشته چشمان خود را جراحی کرده‌اید، به پزشک خود اطلاع دهید. توجه داشته باشید که این جراحی می‌تواند جراحی زیبایی یا درمانی باشد.
 • اگر مبتلا به بیماری خاصی هستید یا داروی خاصی مصرف می‌کنید، به پزشک خود اطلاع دهید.
 • حداقل از دو هفته پیش از عمل مصرف سیگار، قلیان و الکل را ممنوع است.

مراقبت‌های بعد از پلاسماجت

 • از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید پرهیز کنید.
 • در فضاهای باز حتما از عینک دودی استفاده نمایید.
 • تا چند روز بعد از پلاسماجت پلک از محیط‌های پر گردوغبار و آلوده دوری کنید.

مراقبت‎‌‌های بعد از پلاسماجت

 • بعد از درمان و تا زمان رفع شدن کامل پوسته ریزی‌ها از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • از دست‌کاری زخم‌ها یا کندن آن‌ها جدا خودداری کنید.
 • در صورتی که پزشک برای شما دارویی تجویز کرد، آن را درست و سره وقت مصرف کنید.
 • ناحیه درمان را تمیز کنید و دست‌های آلوده خود را به آن نزنید.
 • از فشار دادن، مالیدن و ماساژ دادن پلک‌ها پرهیز کنید.
 • تا دو هفته بعد از پلاسماجت پلک از رفتن به استخر، سونا و جکوزی پرهیز کنید و با آب داغ و پرفشار استحمام نکنید.
 • از شست و شوی چشم‌ها پرهیز کنید و تا دو روز بعد از عمل به حمام نروید.

عوارض پلاسماجت

در کسانی که از سلامتی کامل برخوردار هستند و شدت آسیب در آن‌ها خفیف یا متوسط است، عوارض چند ساعت بعد از عمل به‌طور کامل از بین می‌روند. اما اگر شدت آسیب‌ها کمی بیشتر باشد امکان دارد این عوارض تا یک هفته پس از عمل نیز باقی بمانند. پس از این مدت تمام عوارض ایجاد شده رفع می‌شوند و فرد می‌تواند از زیبایی و جوانی مجدد پوست خود لذت ببرد. اگر عوارض پلاسماجت بیشتر از یک هفته یا نهایتا ده روز باقی ماندند، حتما پزشک خود را مطلع کنید.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه پلاسماجت

آیا پلاسما جت ماندگار است ؟

مثل دیگر عمل های زیبایی پلاسماجت نیز برای هر فردی تاثیرات متفاوتی خواهد داشت زیرا استعداد پذیری پوست در افراد متفات می‌باشد. از طرف دیگر تمامی تکنیک های زیبایی صرفا برای به تعویق انداختن پیری پوست می باشد و این واقعیت در نهایت رخ خواهد داد و پیری قابل پیشگیری نیست. پلاسما جت مدت طولانی باعث خواهد شد تا شما پوستی جوان و شاداب داشته باشید.

پلاسما جت برای چه افرادی مناسب نمی باشد ؟

افراد دارای آلرژی به بی حس کننده های موضعی، اشخاص مبتلا به بیماری ها و التهاب های پوستی، بیماران صرع، افرادی که ابتلا به بیماری انکولوژیک، زنان باردار، افراد دارای دستگاه تنظیم ضربان قلب، هولتر مانیتور و اشیا فلزی

آیا امکان بروز عفونت در پلاسماجت وجود دارد ؟

عفونت در روشهای غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست بسیار نادر می باشد ولی هیچ چیزی غیر ممکن نیست. بنابراین برای جلوگیری از بروز عفونت احتمالی به توصیه های پزشک معالج دقت کنید و در عمل کوتاهی نکنید. بعضی از کارهایی که برای مراقبت پس از عمل پزشک به شما گوشزد خواهد کرد به درستی انجام دهید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان کامل چقدر است ؟

مخاطبین این روش بیشتر در یک جلسه به نتیجه ی دلخواه خود می رسند. اما بعضی بیماران با توجه به سیستم بدن و نوع عارضه درمانی نیاز به جلسات تکمیلی دارند. به طور کل رسیدن به نتیجه مورد نظر و دلخواه با انجام این روش معمولاً بین ۱ الی ۳ جلسه می باشد.

آیا پلاسما جت درد دارد؟

قبل از شروع کار از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود. بنابراین درد ناشی از درمان، حداقلی است. روند بهبودی می‌تواند ناراحتی خفیفی ایجاد کند اما برای کمک به تسکین درد می‌توانید از مسکن استفاده کنید.

آیا پلاسما جت برگشت دارد؟

به همین خاطر نمی‌توان ماندگاری آن را با روش‌هایی مانند جراحی مقایسه نمود؛ اما باید توجه داشته باشید که این روش بیشتر برای افرادی استفاده می‌شود که بینی گوشتی دارند؛ و معمولاً جراحی زیبایی این نوع بینی‌ها نیز برگشت‌پذیر می‌باشد.

3.5/5 - (4 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *