دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ای سال 1402

قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ ای سال 1403

یکی از پرکارپرترین و موثرترین روش‌های اصلاح لبخند لثه‌ ای، بوتاکس لبخند لثه‌ ای می‌باشد که متخصصان و پزشکان امروزه با این فرم لبخند آن را به افراد پیشنهاد می‌دهند. لبخنه لثه‌ ای به لبخندی گفته می‌شود که هیچ گونه تناسلی میان لب‌ها، دندان‌ها و لثه در آن وجود نداشته باشد چنین لبخندی اعتماد به نفس افراد را برای لبخند زدن می‌تواند پایین بیاورد و به فکر راه چاره برای درمان آن بیندازد. برای اصلاح لبخند لثه‌ ای روش‌های متعددی وجود دارد که در میان آن‌ها بهترین و کم هزینه‌ترین روش‌، بوتاکس می‌باشد. بیشتر کسانی از عمل‌های تهاجمی و از عمل‌های جراحی فدت به شدت دوری می‌نمایند، تزریق این ماده( بوتاکس) را انتخاب می‌کنند و با این روش به متخصصین زیبایی برای درمان مراجعه می‌کنند. در این مقاله ما قصد داریم شما را به صورت کامل با قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ ای آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ای 1402

عوامل موثر بر قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ ای

قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ ای و عوامل موثر

عمیق شدن خط لبخند با زیادشدن سن رخ می‌دهد و موجب می‌شود که حالت چهره پیرتر دیده شود. عمق خط‌های دور لب را به کمک تزریق بوتاکس می‌توان کاهش داد و به جوانسازی صورت کمک نمود. تزریق بوتاکس عضلات دور لب را از کار می‌اندازد و از عمیق تر شدن خط لبخند جلوگیری می‌کند بوتاکس با خاصیت پرکننده‌ای که دارد تو رفتگی دور لب‌ها را پر می‌کند. ماندگاری بوتاکس لبخند لثه‌ ای تقریبا شش ماه است که بعد از این شش ماه و از بین رفتن اثرات آن به تزریق دوباره نیاز می‌باشد.
هزینه تزریق بوتاکس در ناحیه خط لبخند به جنسیت فرد، استحکام عضلات خط لبخند، سن فرد، تعداد واحد‌های مورد نیاز برای تزریق، و تخصص پزشک بستگی دارد. در ادامه به توضیح برخی از عوامل تاثیر گذار در قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ ای می‌پردازیم:

 • مقدار مورد نیاز برای تزریق

میزان بوتاکس به فرم دلخواه فرد بستگی دارد که به صورت معمول برای برجسته کردن لب‌ها یک سی سی کافی می‌باشد. قیمت نهایی بستگی به تعداد سی سی‌های تزریق شده می‌باشد.

 • محل کلینیک

تعیین کننده هزینه‌های کلینیک‌های مختلف به شرایط اقتصادی مردمی که در یک ناحیه زندگی می‌کنند دارد. به عنوان مثال هزینه‌های هر سی سی برای تزریق بوتاکس در بالا شهر تهران در مقایسه با نواحی دیگر گران تر می‌باشد. لازم به ذکر است که بر روی قیمت‌ها امکانات و دستیاران هر کلینیک می‌تواند تاثیر گذار باشد.

 • برند بوتاکس لب

بر روی‌ قیمت نهایی بوتاکس لب کشور سازنده مواد بوتاکس تاثیر گذار است. مواد بوتاکس هر چه با کیفیت تر باشد و ماندگاری بیشتری داشته باشد موجب افزایش هزینه می‌گردد.

مزایای درمان لبخند لثه‌ ای با بوتاکس

مزایای درمان لبخند لثه‌ای با بوتاکس

بوتاکس لبخند لثه‌ ای ، یک روش درمانی بسیار تاثیر گذار و پرکاربرد می‌باشد که شما می‌توانید توسط آن لبخند خود را اصلاح نمایید. در این روش شما از مزیت‌های بسیار زیادی بهره‌ مند می‌شوید. تزریق این ژل قادر است فرم لبخند شما را اصلاح نموده و به نوعی تقارن و هماهنگی بین لب‌ها ، لثه و دهان شما ایجاد کند.

علاوه بر موارد ذکر شده اصلاح فرم لبخند با تزریق بوتاکس موجب می‌گردد تا خطوط لبخند شما محو گردند و به نوعی زیبایی و جوانی در اطراف لب‌های شما ایجاد گردد. هم‌چنین شما با تزریق بوتاکس لبخند لثه‌ ای، می‌توانید کلاژن سازی زیادی را در اطراف لب‌های خود تجربه نمایید.

با توجه به اینکه اطراف لب‌ها و خط لبخند، بیشتر از هر جای دیگری مستعد چین و چروک و خطوط عمیق می‌باشند. در نتیجه با تزریق بوتاکس از ایجاد این خط و خطوطی در اطراف لب‌ها پیشگیری می شود. علاوه بر این فواید، از دیگر مزایای بوتاکس لبخند لثه‌ ای شامل موارد زیر می‌باشند:

 • نتیجه کاملا طبیعی و متناسب با فرم صورت
 • عدم نیاز به ترمیم و ریکاوری
 • قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ ای، مقرون به صرفه
 • مشاهده نتیجه تزریق، سریعا
 • بدون درد

مراقبت‌های قبل از بوتاکس لبخند لثه‌ ای

برای اینکه به بهترین نتایج با کمترین عوارض دست یابید توصیه می‌شود نکات زیر را رعایت کنید:

 • قبل از این که به بوتاکس لب اقدام کنید، ابتدا برای انتخاب پزشک خوب تحقیقات لازم را انجام دهید. مرکز زیبایی و یا دکتری را انتخاب می‌نمائید سعی کنید در این زمینه مهارت و تجربه کافی را داشته باشند.
 • سعی نمایید که توسط متخصص پوست و مو بوتاکس لب را انجام دهید. زیرا متخصصانی که در این زمینه می‌باشند در مورد مراقبت‌های پوستی تجربه و اطلاعات کافی را دارند.
 • قبل و بعد بوتاکس لب دقت کنید که از خوردن داروهایی مثل، مسکن‌هایی از جمله بروفن و آسپرین، ویتامین ای، و هم‌چنین امگا۳، دی پیرید آمول، وارفارین، داروهای ضد انعقاد خون، تیکاوپیدین، جین سین، دارو‌های ضد حساسیت دوری کنید.
 • از مصرف چای سبز قبل از تزریق بوتاکس لب پرهیز کنید.
 • در صورتی که قبل از تزریق بوتاکس در ناحیه لب دچار تبخال شدید می‌باشید پزشک خود را در جریان بگذارید.
 • باید چند نوع مواد تزریقی را پزشک مربوطه به بیمار معرفی کند و میزان ماندگاری هر یک از آن‌ها را برای فرد بیان نماید.

مراقبت‌های بعد از بوتاکس لبخند لثه‌ ای

مراقبت‌های بعد از بوتاکس لبخند لثه‌ای

با رعایت مراقبت‌ بعد از بوتاکس لبخند لثه‌ ای، می‌توان بلافاصله بعد از درمان به انجام فعالیت‌های روزانه خود مشغول شد که این نکات عبارتند از:

 • تا یک روز بعد از تزریق، از ماساژ دادن محل تزریق خودداری کنید.
 • تا یک روز از انجام هر گونه ورزش، حرکت و فعالیت شدید خودداری نمایید.
 • تا ۴ ساعت بعد از تزریق خم نشوید و از دراز کشیدن خودداری کنید.

کاندید‌های نامناسب بوتاکس لبخند لثه‌ ای

کاندید‌های نامناسب بوتاکس لبخند لثه‌ای

کاندید‌های نامناسب بوتاکس لبخند لثه‌ ای عبارتند از:

 • بارداری یا شیردهی
 • افراد مبتلا به بیماری‌های نادر عصبی
 • افراد مبتلا به هر نوع اختلال خونریزی
 • آلرژی‌های پوستی
 • افرادی که از داروهای آنتی بیوتیک‌های آمینوگلیکوزید، پنی سیلامین و داروهای مسدود کننده‌ی کانال کلسیم استفاده می‌کنند.
 • کسانی که به آلبومین انسان حساسیت دارند.

سوالات درمورد قیمت بوتاکس لبخند لثه‌ ای:

نتایج حاصل از بوتاکس لبخند لثه‌ای چقدر ماندگاری دارند؟

نتایج تزریق بوتاکس حدود چهار الی شش ماه باقی می‌مانند. درست است که بوتاکس یک درمان موقت می‌باشد ولی می‌توان بعد از محو شدن نتایج، دوباره بوتاکس تزریق نمود.

آیا نتایج تزریق بوتاکس لبخند لثه‌ای بلافاصله قابل مشاهده هستند؟

در تزریق بوتاکس برای درمان لبخند لثه‌ای، ممکن است که بلافاصله بعد از تزریق، نتایج را مشاهده کنید ولی مثل هر درمان دیگر، نتایج کامل در عرض یک هفته قابل مشاهده خواهد بود.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *