دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت میکروبلیدینگ ابرو ۱۴۰۲

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش‌های آرایش نیمه دائم ابرو می‌باشد. با میکروبلیدینگ می‌توان با توجه به فرم صورت، حالت ابروها را طراحی کرد و ابروی فرد را پرتر جلوه داد.
تعداد زیادی از بانوان هنوز هم برای پر کردن ابروهای خود از مداد یا ژل ابرو استفاده می‌کنند. اما این روش‌ها در طولانی مدت خسته کننده و آسیب زننده خواهند شد.

در این ویدیو در مورد قیمت میکروبلیدینگ ابرو اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار داده‌ایم.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ روشی است که برای مدت ۱ سال شما را از آرایش دائم ابروها رهایی می‌بخشد. ابروهای کم حجم یا نازک را به کمک میکروبلیدینگ ابرو می‌توان پرتر نشان داد.
فرایند میکروبلیدینگ ابرو یک روش دقیق است و با ابزار خاصی انجام می‌شود. به همین دلیل برای اجرای آن باید حتما به متخصص رجوع کنید. میکروبلیدینگ با قلمی مخصوص همراه با یک سری شیب ‌دار انجام می‌شود که حدود ۱۰ تا ۱۲ سوزن ریز در انتهای آن وجود دارد.
این سوزن‌‌ها وارد پوست نمی‌شوند بلکه سطح پوست را به شکل کاملا سطحی و چیزی شبیه به برش با کاغذ، برش خواهند داد. این سوزن‌ها خطوط ریزی در جهت ابروها ایجاد می‌کنند و رنگ مخصوص از طریق آن‌ها وارد لایه زیرین پوست خواهد شد.
این پروسه باعث ایجاد خط‌های باریک و در جهت رویش ابروها درست شبیه به تارهای ابرو می‌شود.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو در کلینیک دکتر خیرالهی

به صورت کلی انجام این فرایند زیبایی در مراکز زیبایی مختلف با قیمت‌های مختلفی انجام می‌شود و از این رو قیمت میکروبلیدینگ ابرو ۱۴۰۲ تعیین شده توسط مراکز متفاوت به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت.
برای نمونه کیفیت کار ارائه شده، تجربه و مهارت تکنسینی که عمل میکروبلیدینگ (فیبروز ابرو) را انجام می‌دهد، نوع و کیفیت رنگ‌های استفاده شده برای تزریق به پوست، انواع مختلف دستگاه‌هایی که استفاده می‌شوند و حتی محل قرارگیری مرکز زیبایی، همه و همه بر قیمتی که توسط مراکز زیبایی تعیین می‌شود تاثیر مستقیم می‌گذارد.
این را بدانید که قیمت میکروبلیدینگ ابرو بیشتر از روش میکروپیگمنتیشن می‌باشد.
کلینیک دکتر خیرالهی که شما با مراجعه به آن با خیالی آسوده می‌توانید عمل میکروبلیدینگ خود را به دست افرادی با تجربه و با مهارت بسپارید و نتایج شگفت انگیز آن را پس از مدت کوتاهی مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.  

در حال حاضر فیبروز ابرو در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

می توانید برای آگاهی از هزینه میکروبلیدینگ ابرو کلینیک بهارین یا قیمت میکروبلیدینگ کلینیک دکتر تفت مراجعه کنید.

عکس‌های قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو

در این بخش عکس‌های قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو را آورده‌ایم تا اثربخش فوق العاده آن را با چشمان خود ببینید.

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عکس قبل و بعد میکروبلیدینگ ابرو

عوامل موثر بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو

موقعیت و امکانات مرکز زیبایی

این موضوع بسیار مهمی در قیمت میکروبلیدینگ ابرو دارد. بنا به شهر و موقعیت آرایشگاه یا سالن زیبایی در هر شهر، قیمت میکروبلیدینگ ابرو می‌تواند متفاوت باشد.
بسیاری از مراکز از مواد مرغوب‌تر و تجهیزات مدرن‌تر و معتبرتر استفاده خواهند کرد که باعث بالا رفتن قیمت خدمات ابرو از جمله هزینه میکروبلیدینگ ابرو می‌شود. حتی جنس و برند قلم و رنگ نیز در نتیجه کار می‌تواند تاثیرگذار باشد.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

مهارت و سابقه متخصص

مثل هر خدمات زیبایی دیگر، در خدمات ابرو هم بالا بودن تجربه متخصص منجر به افزایش قیمت میکروبلیدینگ ابرو ۱۴۰۲ می‌شود. اما بالا بودن قیمت میکروبلیدینگ ابرو در این حالت به معنای تضمین کار است و کاملا ارزش آن را خواهد داشت. که می‌توان از ظرافت کار متخصص برای مشتریان قبلی آن فهمید.  

حجم و میزان کار

آخرین فاکتور مهم در قیمت میکروبلیدینگ ابرو، حجم کار می‌باشد. منظور ما از حجم کار، میزان نیاز شما به ترمیم است. برخی افراد باید کل قسمت ابروی خود را بپوشانند، برخی تنها با قسمت تاج ابرو مشکل دارند و همینطور نارضایتی‌های دیگر.
هر مقدار ابروهای به طراحی و ترمیم بیشتری احتیاج داشته باشد، قیمت میکروبلیدینگ ابرو نیز بیشتر خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید که برای ترمیم میکروبلیدینگ بعد از یک الی دو ماه ممکن است نیاز به پرداخت هزینه میکروبلیدینگ ابرو نیز باشد.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن (micropigmentation) نوعی روش دائمی و یا نیمه دائمی برای ابروها می‌باشد. روش میکروپیگمنتیشن با استفاده از یک دستگاه دیجیتال صورت می‌گیرد.
در این روش رنگ به صورت عمیق تر درون پوست خواهد رفت که با نام درم کاشته می‌شود. انجام این روش کمی بیشتر از روش میکروبلیدینگ زمان خواهد برد.

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروبلیدینگ در این روش از تیغ خیلی نازکی برای کشیدن خط‌هایی مانند به تار مو استفاده می‌شود و در روش میکروپیگمنتیشن صدها نقطه بر روی ناحیه تحت درمان ایجاد می‌شود تا هنگامی که شکل و ساختار ابرو به دست آید.
در روش میکروپیگمنتیشن هر ۲ الی ۵ سال باید ابروها ترمیم و یا تجدید کرد. بهبود پوست بعد از اتمام میکروپیگمنتیشن به مراقبت و زمان بیشتری نیاز دارد حدود یک هفته.

زمان مورد نیاز برای انجام روش میکروپیگمنتیشن حدود ۲ ساعت می‌باشد. البته باید بدانید که هزینه میکروپیگمنتیشن بیش از میکروبلیدینگ است.
میکروبلیدینگ برای افرادی که قصد دارند ابروهای خود را ترمیم کنند و جاهای خالی در ابروها و قوس ابروی خود را پر کنند روشی مناسب‌تر است.

پرسش و پاسخ در مورد میکروبلیدینگ ابرو

آیا میکروبلیدینگ ابرو در بارداری ضرر دارد؟

به دلیل ضعیف بودن سیستم ایمنی مادر در این دوران، استفاده از سوزن‌های آلوده ممکن است برای آن‌ها خطرات جبران‌ناپذیری را بوجود بیاورد. در صورت بروز چنین اتفاقی ممکن است فرد به عفونت‌های جدی دچار شود و در مراحل بالاتر نیز امکان دارد سلامت جنین به خطر افتد.

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

قبل از شروع میکروبلیدینگ از محصولات و پمادهای بی‌حسی استفاده می‌شود. حتی برای افرادی که پوست آن‌ها دیرتر از معمول بی‌حس می‌شود نیز این پمادها مجددا شارژ میشود و تا قبل از بی‌حسی کامل، کار را شروع نخواهد شد. بنابراین اگر احساس می‌کنید پوست شما به خوبی بی‌حس نشده است به آرایشگر خود اطلاع دهید.

عوارض بعد از میکروبلدینگ ابرو چه می‌باشد؟

ابروها بعد از میکروبلیدینگ مراحل مختلفی را سپری می‌کنند تا به طور کامل بهبود پیدا کنند. رنگدانه ها در روز اول انجام درمان خیلی تیره به نظر میرسند و علت آن این است که به طور کامل به عمق نفوذ نکرده اند. رنگ استفاده شده به تدریج کمتر میشود. اگر مقداری رنگدانه روی دستمال کاغذی مشاهده کردید، نگران نشوید زیرا این ها رنگدانه‌های اضافه هستند یا مایع بدن هستند که به طور طبیعی از پوست خارج می شوند.

در چه مواقعی بهتر است میکروبلیدینگ انجام ندهیم؟

هنگام بارداری و دوران شیردهی، هنگام آفتاب سوختگی، هنگام استفاده از داروهای بی‌حسی، در صورت داشتن شکستگی در ناحیه ابرو، در صورت داشتن بیماری پوستی، در صورت داشتن دیابت، هنگامی که دارای بیماری صرع و اختلالات ایمنی بدن هستید نباید از میکروبلیدینگ استفاده کنید.

آیا مدل میکروبلیدینگ ابرو را می‌توان تغییر داد؟

در جلسه اول مدل مناسب ابرو برای مشتری توسط پیگمنتر طراحی خواهد شد و بعد از تایید نظر مشتری، قرینه سازی انجام می‌شود. رنگ هم با توجه به نوع و رنگ پوست مشتری با نظر پیگمنتر و مشتری انتخاب خواهد شد. جلسه دوم یا ترمیم برای تثبیت کار و رفع نواقص احتمالی می‌باشد. تمامی مراحل با دقت بیشتری و با توجه بیشتر به جزئیات دوباره انجام می‌شود و تغییرات هم قابل اجرا است.

آیا میکروبلیدینگ دائمی است؟

خیر. میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی تاتو ابرو می‌باشد که محل میکروبلیدینگ شده به مرور زمان کم رنگ و کم رنگ تر خواهد شد.

آیا میکروبلیدینگ ابرو حرام است؟

ميكروبليدنگ ابرو حرام نيست اما اگر تاتو يا خالكوبي اي بر روي بدن شما نقش ببندد كه به عبارتي مستهجن باشد و توهين به مقدسات و ارزش هاي اسلامي به شما برود بله انوقت حرام است!

4.9/5 - (34 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *