دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۲

هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۳ چقدر است؟

فیبروز ابرو یکی از متدهای زیبایی است که این روزها در بین خانم‌ها بسیار رایج شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. نام این روش زیبایی از یک شرکت صربستانی گرفته شده است که برای اولین بار آن را طراحی و استفاده کرده است.
فیبروز ابرو از جمله تکنیک‌های نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش آن می‌باشد. امروزه اکثر افراد زیباجو با این متد زیبایی و آرایش ابرو آشنایی دارند و در تمامی جوامع غربی و شرقی از این روش برای مرتب کردن ابروها استفاده می‌کنند.

بسیاری از افراد احتمالا تفاوت فیبروز ابرو و میکروبلیدنیگ ابرو را نمی‌دانند و این 2 روش زیباسازی ابرو را یکی تصور می‌کنند.
باید بدانید که هر دو روش زیبایی ابرو می‌باشند با این تفاوت که فیبروز با رنگ و سوزن ویژه خود فیبروز انجام می‌شود که کمی با متریال استفاده شده برای میکروبلیدینگ ابرو متفاوت است.
در ادامه مطلب به بررسی عوامل موثر بر هزینه فیبروز ابرو، هزینه فیبروز ابرو در تهران و کلینیک دکتر خیرالهی می‌پردازیم.

هزینه فیبروز ابرو در کلینیک دکتر خیرالهی

هزینه فیبروز ابرو

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک پوست، مو دکتر خیرالهی، می‌توانید با خیال آسوده از خدمات فیبروز ابرو با هزینه کاملا مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استاندارد بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.

در حال حاضر فیبروز ابرو در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

می توانید برای آگاهی از هزینه فیبروز ابرو کلینیک بهارین یا قیمت فیبروز کلینیک دکتر تفت مراجعه کنید.

تفاوت هزینه فیبروز ابرو در مکان‌های مختلف

هزینه فیبروز ابرو ‍۱۴۰۲ یا میکروبلیدینگ را می‌توان به 2 طریق آرایشگاهی و یا در کلینیک انجام داد؛ قیمت میکروبلیدینگ ابرو که برای هر کدام از روش‌ها باید پرداخت شود در مکان‌های مختلف، متفاوت خواهد بود.
همچنین از این جهت که ماندگاری فیبروز دائمی نیست و لازم است که هر 6 ماه الی 1 سال یکبار ترمیم شود تا نتیجه بخش باشد، قیمت فیبروز ابرو در لیست هزینه‌های مستمر سالانه شما قرار خواهد گرفت.

در نتیجه انتخاب محل انجام فیبروز بسیار تاثیر گذار است. در فیبروز ابروی آرایشگاهی ممکن است از ابزار‌های معمولی، غیرتخصصی و یا استریل نشده مصرف شود و این موضوع می‌تواند برای پوستتان مشکل‌ساز باشد.
در حالت کلی، توصیه ما مراجعه به یک کلینیک معتبر و باتجربه در زمینه فیبروز ابرو می‌باشد، زیرا معمولا در کلینیک‌ها از ابزار و مواد مناسبی استفاده می‎‌شود و قبل از انجام فیبروز، زیباجو توسط پزشک معاینه خواهد شد.

عکس‌های قبل و بعد از فیبروز ابرو

در این بخش عکس‌های قبل و بعد ار فیبروز ابرو را برای درک بهتر اثربخشی آن قرار داده‌ایم.

عکس‌ قبل و بعد از فیبروز ابرو

عکس‌ قبل و بعد از فیبروز ابرو

عکس‌ قبل و بعد از فیبروز ابرو

تاثیر فیبروز بر قبل و بعد ابرو

عکس‌ قبل و بعد از فیبروز ابرو

عوامل موثر در هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو بسیار مناسب می‌باشد و با توجه به نداشتن تفاوت عمده با روش‌های دیگر نسبت به آن‌ روش‌ها مقرون به صرفه‌تر است. البته برای انجام بهترین کارها همیشه باید هزینه فیبروز ابرو بیشتری را متقبل شویم. عوامل موثر در فیروز ابرو شامل:

عوامل موثر در هزینه فیبروز ابرو

مهارت تکنسین

تخصص و مهارت تکنسینی که فیبروز ابرو را انجام می‌دهد. هر چقدر ماهرتر و با تجربه‌تر باشد هزینه‌ فیبروز ابرو برای دستمزد آن نیز بیشتر می‌شود.

نوع رنگ

هزینه فیبروز ابرو به نوع رنگی که استفاده می‌شود، میزان رنگی که پیگمنتر برای ابروی شما مصرف می‌کند و حتی برند رنگ استفاده شده نیز بستگی دارد.

برند سوزن فیبروز ابرو

قیمت فیبروز ابرو به مارک سوزن مورد استفاده و تعداد سوزن‌های مصرف شده برای انجام فیبروز ابرو نیز بستگی دارد. جالب است بدانید که به تازگی قلم‌‌های یکبار مصرف نیز به بازار عرضه شده‌‌اند که از لحاظ بهداشتی قابل اطمینان‌تر می‌باشند و بسیار توصیه می‌شود.

مرکز فیبروز ابرو

محیط و محل مرکز فیبروز در هزینه فیبروز ابرو ۱۴۰۲ موثر می‌باشند. بهتر است تلاش کنید برای انجام فیبروز ابرو به مراکزی مراجعه کنید که استانداردها را رعایت کرده و تاتوکار مجرب و ماهری در آن مشغول به کار شده باشد.
برای اطمینان به تاتو (Tattoo) کار بهتر است رزومه‌ی کاری او را بررسی کنید. خوشبختانه امروزه تمام تاتوکاران از نتیجه کار خود عکس تهیه می‌‌کنند. به عکس‌‌های قبل و بعد فیبروز کار دقت کنید و سپس اعتماد نمایید.

شهری که در آن فیبروز ابرو انجام می‌دهید

هزینه فیبروز ابرو در تهران در مقایسه با شهرستان‌‌ها متفاوت می‌باشد و می‌توان ادعا کرد نسبت به شهرستان‌‌ها هزینه فیبروز ابرو بیشتری گرفته می‌شود و به دلیل مراجعه بیشتر در تهران اکثر تاتوکاران تجربه بیشتری دارند.

مهارت تکنسین فیبروز ابرو

مهارت فیبروز کار به عنوان اجرا کننده فیبروز بر روی ابروهای افراد، بسیار حائز اهمیت است. در حقیقت می‌توان مدعی شد که هزینه فیبروز ابرو، هزینه‌ای می‌باشد که شما برای مهارت دست فیبروزکار پرداخت می‌کنید.
تاتوکاری که برای هاشور ابرو از شیوه فیبروز استفاده می‌نماید، لازم است که از آکادمی فیبروز مدرک معتبر داشته باشد. رده تاتوکارها به 5 دسته تقسیم می‌شود، این رده‌ها عبارت اند از: تاتوکار، تاتوکار برتر، استادیار، استاد ماهر، استاد بزرگ

فیبروز ابرو چگونه انجام می‌شود؟

فیبروز ابرو یک متد جدید می‌باشد که در آن ابروها را بصورت دستی هاشور می‌زنند در واقع همان روش میکروبلیدینگ ابرو (Eyebrow microbleeding) است ولی با روشی جدیدتر. روش فیبروز ابرو طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.
فیبروز ابرو بدون نیاز به دستگاه خاصی صورت می‌گیرد و هاشور زدن ابروها با کمک یک قلم و سوزن‌های بسیار ظریف و ریز انجام می‌شود البته سوزن‌ها پس از هر بار مصرف باید دور انداخته شوند، بدلیل اینکه یک بار مصرف می‌باشند.

در فیبروز ابرو می‌توان ابروها را قرینه و همچنین پرپشت‌تر کرد این روش را می‌توان فقط برای بخشی از ابرو نیز انجام داد. در روش فیبروز ابرو رنگ استفاده شده را به سطح پوست تزریق خواهند کرد به همین دلیل پاک کردن آن نیز راحت‌تر می‌باشد و در صورت ناراضی بودن از مدل ابروی خود می‌توانید مدل ابروها را تغییر دهید. اگر تمایل دارید ابرو‌هایی طبیعی داشته باشید از یک پیگمنتر حرفه‌ای کمک بگیرید.

فیبروز ابرو به چه مدل‌هایی انجام می شود؟

فیبروز همانند دیگر عمل های زیبایی به مدل ها و شکل های مختلفی انجام می شود و قیمت فیبروز ابرو در هر کدام از این مدل‌ها متفاوت می‌باشد.

فیبروز ابرو (مدل‌)

فیبروز 3-Spine

این روش که به آن روش تیغ ماهی نیز گفته می‌شود، نقطه کانونی و اصلی را روی انتهای ابرو قرار می‌دهند و در جهت آن هاشورهای دیگر زده می‌شود.

فیبروز 5- Spine

این روش فیبروز، نقطه کانونی را در قسمت پایین جایی بین ابتدای ابرو و قوس آن در نظر گرفته می‌شود و بقیه هاشور را متناسب با آن کشیده خواهد شد.

فیبروز 6- Spine

این مدل از فیبروز ابرو، مدل کلاسیک نیز گفته می‌شود. نقطه کانونی در این روش قوس پایینی ابرو در نظر گرفته شده و هاشورهای دیگر در جهت آن زده می‌شوند.

هاشور Upper Spine

این روش که یکی از پر طرفدارترین روش‌های هاشور ابرو می‌باشد، نقطه کانونی قسمت بالایی ابرو در نظر گرفته شده تا بقیه هاشورها متناسب با آن زده شوند.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه فیبروز ابرو

آیا با فیبروز ابرو میتوان رنگ و فرم لب ها را تغییر داد؟

بله زیرا یکی از کاربرد های میکروپیگمنتیشن اصلاح فرم لب ها ، تیرگی و کبودی لب ها و همچنین برجسته کردن لب های نازک و اصلاح عدم قرینگی لب ها و دادن رنگ طبیعی به لب های سفید یا بی رنگ میباشد.

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو سنتی در چیست؟

هاشور ابرو یک روش است که به وسیله ی تاتوی قدیمی هم قابل اجراست، ولی با دستگاه های میکروپیگمنتیشن بسیار زیباتر و طبیعی تر صورت می گیرد و در اکثر موارد تشخیص مرز بین رنگ دانه ها و ابروی خود شخص به سختی مشخص می شود و این در حالی است که به دلیل استفاده از کارتریج های یکبار مصرف و ظریف و رنگ های معدنی هیچ خطری سلامتی شما را تهدید نمی کند.

آیا بوسیله میکروپیگمنتیشن تاتوهای قبلی قابل اصلاح است؟

یکی از مهم ترین کاربرد های فیبروز ابرو اصلاح تاتوهای قبلی هم به لحاظ شکل و هم از نظر رنگ میباشد، که نتیجه نهایی بسیار نزدیک به ابروهای طبیعی به روش مو به مو می باشد.

جنس رنگ های مصرفی در میکروپیگمنتیشن چیست و مدت ماندگاری آن به چه صورت است؟

رنگ های میکروپیگمنتیشن ، رنگ های معدنی میباشند که پس از کاشت ، رنگ دانه ها اکسیده شده و رنگ اصلی در پوست آشکار میشوند . ماندگاری میکروپیگمنتیشن با توجه به جنس پوست و شرایط آب و هوایی و نحوه زندگی و مراقبت افراد متفاوت است و نمیتوان زمان دقیقی برای ماندگاری رنگ ها مشخص کرد و معمولا ماندگاری رنگ در افراد با پوست خشک بیشتر از اشخاص با پوست چرب می باشد.

آیا فیبروز ابرو درد دارد؟

این عمل می تواند به مدت 2 ساعت به طول انجامد، اما اکثر افراد به دلیل استفاده از کرم بی حسی فقط احساس فشار جزئی یا ناراحتی و درد کمتری نسبت به یک خال کوبی معمولی نشان می دهند.

آیا فیبروز ابرو پاک میشود؟

در روش فیبروز ابرو جوهر تزریق شده بر عمق پوست نفوذ نکرده و از این رو پاک کردن جوهر کار آسانی می باشد و همچنین در این روش می توانید مدل ابرو اجرا شده خود را تغییر داده و بدون ترس از برجای ماندن جوهر آن را پهن یا باریک کنید.

4.6/5 - (8 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *