دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

کاشت ابرو به عنوان یک راه‌حل دائمی با نتیجه‌ای طبیعی به افرادی که از کم‌پشتی و نازکی ابروهای خود رنج می‌برند، پیشنهاد می‌شود. کاشت ابرو یک عمل زیبایی درمانی به حساب می‌آید که در آن با پیوند زدن گرافت‌های مو از بانک موی شما به ابروی شما با تراکم مناسب، زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد.
یکی از مهم‌ترین مسائلی که ذهن این افراد را درگیر خود می‌کند، هزینه کاشت ابرو می‌باشد. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به هزینه کاشت ابرو و نکات مربوط به آن بپردازیم.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک دکتر خیرالهی

ما در مجموعه کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی بهترین پزشکان را داریم و با استفاده از به ‌روزترین دستگاه‌های موجود به شما کمک می‌کنیم که به نتیجه دلخواه خود برسید.

هزینه کاشت ابرو

در حال حاضر کاشت ابرو در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

در کلینیک طراحی ابروها پیش از کاشت با توجه به آناتومی چهره شما و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته کامپیوتری انجام می‌شود و پس از تایید دقیقا همان طرح روی چهره شما نیز پیاده خواهد شد تا ابروهایی کاملا طبیعی، زیبا و خوش فرم داشته باشید.

هزینه کاشت ابرو

برای رعایت حال شما هموطنان گرامی در مجموعه کلینیک‌های رویان هزینه کاشت ابرو را در کم‌ترین حد ممکن در نظر گرفته‌ایم و شرایط خاصی برای پرداخت آن داریم تا بدون دغدغه زیبایی را به خود هدیه دهید.
برای دریافت هزینه کاشت ابرو خود از نواحی پشت و کنار سر خود و ابروها با شماره‎های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

هزینه کاشت ابرو در سایر کلینیک‌ها

باید توجه کنید که کاشت ابرو موضوعی بسیار تخصصی و حساس بوده و روش‌های مربوط به آن نیازمند تجربه و تخصص فراوانی می‌باشد، در نتیجه هزینه کاشت ابرو (cost eyebrow transplant) می‌تواند بسیار متفاوت باشد. لازم است در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشید.
هزینه کاشت ابرو دائمی با توجه به تخصصی و حساس بودن این روش چیزی در حدود 5 تا 10 میلیون تومان می‌باشد.

البته این هزینه تقریبی بوده و شما باید برای اطلاع دقیق از هزینه پیوند ابرو طبیعی برای شخص شما با کلینیک‌های مختلف تماس گرفته و با مشورت با یک پزشک متخصص بهترین و مناسب‌ترین روش را برای کاشت ابرو و علاوه بر آن هزینه کاشت ابرو جویا شوید.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو

یکی از مسائلی که در زمان کاشت ابرو به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد تبدیل می‌شود هزینه کاشت ابرو است که به عوامل مختلفی بستگی دارد و متغیر است. از عوامل موثر بر قیمت کاشت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

روش انتخابی کاشت شما یا جراحتعداد گرافت‌های نیاز محل کلینیک
مدل ابروی انتخابیدستمزد پزشک جراح میزان تجهیزات آن

روش انتخابی کاشت شما یا جراح

حتما می‌دانید که تکنیک‌های متنوعی برای کاشت ابرو وجود دارد که از قدیمی‌ترین آن‌ها یعنی FUT تا بروزترین آن‌ها که کاملا بدون دخالت دست و با استفاده از دستگاه‌های خاص صورت می‌گیرد هزینه‌ها فرق خواهد کرد.
و مسلما در صورت استفاده از دستگاه‌های پیشرفته از میزان عوارض جانبی هم تا حد بسیار زیادی کم شده و مسلما هزینه شما نیز بیشتر خواهد شد.

مدل ابروی انتخابی

هر چقدر مدل ابروی انتخابی شما پهن و پرپشت و البته بلندتر باشد هزینه‌های که برای کاشت ابرو باید پرداخت کنید نیز بیشتر خواهد شد بدلیل اینکه هم زمان و هم انرژی زیادی برای استخراج مو از بانک مو و کاشت آن در محل ابرو صرف خواهد شد.

تعداد گرافت‌های کاشت شده

هر چقدر مدل ابروی انتخابی شما پهن‌تر و یا بلندتر باشد تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای شما بیشتر شده و قیمت کاشت ابرو بیشتر خواهد شد.

دستمزد پزشک جراح

انتخاب پزشک ماهر و باتجربه یکی از حائز اهمیت‌ترین اقدامات پیش از انجام کاشت ابرو است زیرا در دریافت نتیجه مطلوب پس از کاشت تاثیر مثبت فراوانی خواهد داشت.
بنابراین توصیه می‌کنیم اگر پزشک منتخب شما به دلیل تجربه و مهارت زیاد هزینه مقداری بیشتر از دیگر پزشکان کم‌تجربه از شما درخواست می‌کند فقط به دلیل مبالغ کم پزشک خود را تغییر ندهید در غیر اینصورت شاید مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای بهبود وضعیت ابروهای کاشته شده و عوارض بوجود آمده شوید.

محل کلینیک و میزان تجهیزات آن

با توجه به مکان قرارگیری و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک هزینه‌های ارائه شده برای کاشت ابرو نیز متغیر خواهد بود. مسلما کلینیک‌های با ابزارهای پیشرفته یا کلینیک‌های واقع در مناطق بالای شهر هزینه بیشتری نسبت به کلینیک‌های زیبایی معمولی دریافت می‌کنند.

هزینه کاشت ابرو به روش FUT چقدر است؟

FUT از قدیمی‌ترین و بهترین روش‌های کاشت ابرو می‌باشد. در این روش فولیکول‌های مو از پشت سر به صورت نواری از پوست برداشته شده و بعد از آماده سازی در زیر میکروسکوپ، در ناحیه ابرو کاشته خواهند شد.
برداشت نواری باعث ایجاد زخم‌های ناخوشایندی در پوست سر می‌شود. هزینه کاشت ابرو به روش FUT مثل سایر روش‌های کاشت است. زیرا روش کاشت هیچ تاثیری در قیمت کاشت ابرو نخواهد داشت.

هزینه کاشت ابرو به روش FIT چقدر است؟

کاشت ابرو به روش FIT یا FUE نسبت به FUT جدیدتر و دارای عوارض کمتری است. در این تکنیک از ابزارهای خاص و کاراتر برای برداشت فولیکول استفاده می‌شود و پس از آماده‌سازی به ناحیه ابرو پیوند داده می‌شوند.
استفاده از ابزارهای دقیق و حساس، که به آن پانچ می‌گویند، موجب ایجاد زخم نمی‌شود. قیمت کاشت ابرو به روش FIT مثل دیگر روش‌ها از ۸ الی ۱۰ میلیون تومان متغیر است.

هزینه کاشت ابرو برای مردان چقدر است؟

کاشت ابرو فقط مخصوص بانوان نیست. آقایانی که دچار ریزش ابرو هستند یا ابروهای کم‌پشت و نازکی دارند هم می‌توانند نسبت به کاشت ابرو اقدام کنند. کاشت ابرو در آقایان دقیقا مثل کاشت ابرو در بانپان است.
با استفاده از روش‌های FIT و SUT کاشت مو در آقایان انجام می‌شود. هزینه کاشت ابرو مردانه هم با توجه به تعداد گرافت‌های کاشته شده از ۸ الی ۱۰ میلیون تومان متغیر است.

بارای اطلاع از دیگر خدمات کلینیک دکتر خیرالهی بخوانید:

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو می تواند اولین و مهم ترین فاکتور برای هر فردی باشد چرا که در صورتی که توان انجام این کار را نداشته باشد به دنبال انتخاب کلینیک و پزشک و … نخواهد بود.

کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو یکی از روش‌های بسیار مناسب برای جایگزینی موی از دست رفته خواهد بود تا طاسی درمان شود…..

انواع روش‌های کاشت ابرو

کاشت ابرو در روش‌های مختلفی انجام می‌شود که بسته به نیاز فرد، پزشک معالج بهترین روش را برای بیمار انتخاب می‌کند. این روش‌ها شامل مواردی مثل:

انواع روش‌های کاشت ابرو

کاشت ابرو با روش fut

کاشت ابرو و کاشت مو با روش fut  یکی از انواع تکنیک‌های کاشت ابرو است که به عنوان یکی از اولین متدهای پیوند مو شناخته می‌شود. با گذشت زمان و با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، استفاده از این روش به دلیل تهاجمی بودن منسوخ شده و تکنیک‌های دیگری برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاشت ابرو با روش fit

یکی دیگر از تکنیک‌های کاشت ابرو که طرفداران مخصوص خود را دارد روش fit می‌باشد که در این روش گرافت‌های مو به صورت تک به تک از بانک مو برداشته شده و به ناحیه ابرو پیوند داده می‌شود. در این تکنیک دقت و زمان بیشتری نسبت به روش fut نیاز است.

کاشت ابرو با روش fue

در روش کاشت ابروی fue زخم‌ها و بخیه‌های بسیاری در سطح پوست ایجاد نمی‌شود زیرا در این روش از میکروسکوپ استفاده شده و گرافت‌های مورد نظر برداشته و به محل ابرو پیوند داده می‌شود. این روش کاشت ابرو دارای نتایج مطلوب‌تر و طبیعی‌تر بوده و دوران نقاهت کوتاه‌تری نسبت به دیگر روش‌ها دارد.

کاشت ابرو به روش sut

اگر شما هم از طرفداران کاشت ابروی طبیعی هستید، توصیه دکتر خیرالهی به شما، کاشت ابرو با روش sut می‌باشد، زیرا این روش نیازمند استفاده از دستگاه‌های مجهز به تکنولوژی روز می‌باشد که با استفاده از آن‌ها گرافت‌های مو به دقت برداشته شده و در محل مورد نظر کاشت می‌شود. همینطور سرعت انجام کاشت در این روش بسیار بالا است.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه کاشت ابرو

کاندیدای مناسب کاشت ابرو چه افرادی هستند؟

عوامل مختلفی در ریزش و نازک شدن ابرو نقش دارند که مهم‌ترین آن‌ها ژنتیک، سانحه و بالا رفتن سن است. در صورتی که علت ریزش و یا نازکی ابروهای شما یکی از این ۳ مورد است، پس با تشخیص و تایید پزشک متخصص شما کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل زیبایی هستید. در کل انجام این عمل به شما پیشنهاد می‌شود اگر کم پشتی و ریزش ابروهای شما به خاطر هیچ یک از اشکال طاسی نیست، از شکل و فرم طبیعی ابروی خود رضایت ندارید، تاتو کرده‌اید و اکنون قصد دارید ابروهایی با ظاهری زیبا و طبیعی داشته باشید.

آیا کاشت ابرو خوب است؟

کاشت ابرو روش بسیار خوبی برای تاثیرگذار تر شدن چهره خواهد بود. کاندیداهای این عمل، افرادی با ویژگی کم پشتی ابرو و یا ریزش شدید آن هستند. این افراد پتانسیل های لازم برای این کاشت به بهترین شکل ممکن را خواهند داشت.

آیا کاشت ابرو درد دارد؟

در حین کاشت ابرو و در اولین مرحله کار بی‌حسی از طریق سرنگ‌های بسیار ظریف انسولین در ناحیه تزریق می‌شود که ممکن است درد بسیار جزئی به همراه داشته باشد،

5/5 - (2 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *