دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۲

هزینه فیشیال صورت چقدر است؟ (اردیبهشت ۱۴۰۳)

فهرست محتوا نمایش

فیشیال صورت یکی از بهترین و مدرن‌ترین روش‌های درمانی و زیبایی برای پاکسازی عمیق پوست می‌باشد که با انجام آن می‌توان به پوستی درخشان و سرحال رسید.
فیشیال صورت بیشتر برای افرادی مناسب است که احساس می‌کنند شادابی و سرزندگی پوستشان از بین رفته و به دلیل استفاده از مواد آرایشی در طولانی مدت، پوستشان تیره رنگ شده است. ما در این مقاله به توضیح مختصر در مورد فیشیال صورت و هزینه فیشیال صورت در سال ۱۴۰۳ پرداخته‌ایم.

ویدیو هزینه فیشیال صورت

در این ویدیو بطور کامل در مورد هزینه فیشیال صورت توضیح داده شده است.

هزینه فیشیال صورت در کلینیک دکتر خیرالهی چقدر است؟

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۲ با توجه به روش‌های ویژه‌ای که روی صورت مراجعین انجام می‌شود، تعیین خواهدشد. به عنوان مثال، فیشیالی که شامل میکرودرم باشد به خاطر این که یک لایه‌برداری شیمیایی کاملا خاص روی پوست افراد انجام می‌شود، معمولا بیشتر از هزینه فیشیال صورت معمولی هزینه خواهد برداشت.

هزینه فیشیال تخصصی

در حقیقت قیمت فیشیال صورت با توجه به میزان خدماتی که برای مراجعه کننده انجام می‌شود، متفاوت خواهد بود

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات فیشیال صورت با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استریل بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.

در حال حاضر فیشیال صورت در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

می توانید برای آگاهی از هزینه فیشیال صورت کلینیک بهارین یا قیمت فیشیال صورت کلینیک دکتر تفت مراجعه کنید.

انواع فیشیال‌های مورد استفاده در کلینیک ها

فیشیال تخصصی صورت و مراحل آن

پاکسازی پوست + تخلیه جوش سرسیاه و جوش زیر پوستی، لایه برداری ملایم پوست (حذف سلول‌های مرده سطح پوست) + ماسک مناسب با نوع پوست (چرب، خشک)، آبرسانی پوست + استفاده از یکی از دستگاه‌های درما اف، تونل ال ای دی یا میکرودرم

مراحل فیشیال vip صورت

پاکسازی پوست + تخلیه جوش سرسیاه و جوش زیر پوستی، لایه برداری ملایم پوست (حذف سلول‌های مرده سطح پوست) + ماسک مناسب با نوع پوست (چرب، خشک)، آبرسانی پوست + استفاده از یکی از دستگاه‌های درما اف یا تونل ال ای دی + فیشیال دست + فیشیال دور چشم +‌ ماسک لب

هزینه فیشیال با کربوکسی (vip نوع دو) و مراحل

پاکسازی پوست + تخلیه جوش سرسیاه و جوش زیر پوستی، لایه برداری ملایم پوست (حذف سلول‌های مرده سطح پوست) + ماسک مناسب با نوع پوست (چرب، خشک)، آبرسانی پوست + استفاده از یکی از دستگاه‌های درما اف یا تونل ال ای دی + فیشیال دست + فیشیال دور چشم +‌ ماسک لب + فیشیال با کربوکسی

فیشیال دست

دست‌هایی لاغر و پر از لکه ممکن است حتی شما را پیر تر از سن واقعی‌تان معرفی کند. فیشیال پوست دست مجموعه‌ای از روش‌ها و درمان‌های موثر مختلف است که به از بین بردن علائم پیری پوست و حتی پیشگیری از پدید آمدن آن کمک می‌کند.

فیشیال دور چشم و مزیت‌های آن

‎مزیت‌های فیشیال دور چشم شامل: رطوبت رسانی با ماسک فرمینگ، درماپن با سرم هيارولونيك اسید، پارافین تراپی تخصصي دور چشم، جهت وایتنینگ با به به گلو می‌باشد.

هزینه فیشیال صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه فیشیال صورت بسیار وابسته به روش انتخابی شما می‌باشد. تقریبا پر هزینه‌ترین روش برای فیشیال صورت، پاکسازی با دستگاه میکرودرم است.

هزینه فیشیال صورت

هزینه پاکسازی پوست میکرودرم آبریژن به دستگاه، مهارت و تخصص و همچنین مشکلات پوستی شما که قصد برطرف کردنشان را دارید، بستگی دارد. هزینه فیشیال صورت در آرایشگاه ارزان‌تر از مطب‌های متخصصین پوست و همینطور کلینیک‌های زیبایی محاسبه می‌شود.
اما عوارض خاص خودش را نیز دارد. عواقب عدم مهارت عوامل اجرایی، می‌تواند صدمات جبران ناپذیری روی پوست شما بگذارد. قیمت پاکسازی پوست در آرایشگاه زنانه مرحله به مرحله متفاوت است.
گاهی یک پاکسازی صورت، در چندین مرحله متوالی صورت می‌گیرد که هزینه هر مرحله جداگانه محاسبه خواهد شد.

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال صورت یکی از انواع روش‌های مراقبت از پوست است که باعث احساس آرامش در پوست افراد می‌شود. فیشیال صورت در چند مرحله مختلف از جمله بخور صورت، لایه‌برداری پوست، ماساژ پوست، و ماسک مخصوص پوست صورت می‌گیرد.
شما با انجام فیشیال صورت می‌توانید به‌ راحتی  پوستی شفاف و درخشان داشته باشید و تمام مشکلات پوستی خود از جمله آکنه، جوش، پیری یا افتادگی پوست را نیز رفع کنید و از پوستی بی‌نقص لذت ببرید.

فیشیال، سلول‌های مرده پوست را از بین خواهد برد و جریان خون را در صورت بهبود می‌بخشد. در نتیجه، موجب جوانی و روشن‌شدن پوست شما می‌شود برای اثرگذاری بیشتر فیشیال صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله مراقبت‌های بعد از فیشیال را مطالعه فرمایید.

تفاوت هزینه فیشیال صورت در کلینیک‌های مختلف

فیشیال صورت را می‌توان به سه روش خانگی، آرایشگاهی و کلینیکی انجام داد، و هزینه‌ای که برای هر روش باید پرداخت شود متفاوت می‌باشد و چون فیشیال عملی است که باید هر چند وقت یک بار انجام شود تا نتیجه بخش باشد، هزینه فیشیال صورت، هزینه‌ای مستمر می‌باشد و در لیست خرج‌های ثابت افراد قرار می‌گیرد.

در نتیجه روشی که انتخاب می‌کنید در هزینه‌ای که صرف می‌کنید تاثیر گذار می‌باشد، اما این را در نظر داشته باشید در پاکسازی خانگی و آرایشگاهی از ابزار‌های معمولی و غیرتخصصی و یا حتی استریل نشده استفاده نکنید تا مشکلی برای پوستتان به وجود نیاورد. در حالت کلی، پیشنهاد ما مراجعه به کلینیک معتبر دکتر خیرالهی و با سابقه در زمینه فیشیال صورت می‌باشد.
زیرا اگر مراحل و یا موادی که برای انجام این درمان باید استفاده شوند، به درستی انتخاب نشود، درمان اثر بخش نخواهد بود.

هزینه فیشیال صورت در آرایشگاه یا قیمت پاکسازی صورت در ارایشگاه شامل چه مواردی است؟

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۲ در آرایشگاه زنانه بسیار متفاوت می‌باشد. بسته به نوع خدمات آرایشی ارائه دهنده در آن مرکز و روش و مواد مورد استفاده، هزینه پاکسازی صورت در آرایشگاه متغیر است. هزینه فیشیال صورت در آرایشگاه شامل انواع کرم‌های مرطوب کننده و لایه برداری هم خواهد شد که بعد از پاکسازی برای نتیجه بهتر روی پوست زده می‌شوند.

قبل از رفتن به سالن‌های زیبایی برای انجام کارهای تخصصی مراقبتی از پوست، حتما از استانداردهای لازم و مهارت و سابقه آنجا اطلاع بدست آورید تا با عوارض فیشیال جبران ناپذیر و دردناک پوستی مواجه نشوید. پاکسازی پوست (فیشال) عملی می‌باشد که باید هر چند وقت یک بار انجام شود تا اثر بخش باقی بماند.

انتخاب فیشیال بر اساس نوع پوست

فیشیال پوست عادی و خشک

فیشیال پوست عادی و خشک شامل پاک‌سازی عمیق، ماساژ پوستی، استفاده از بخور صورت برای از بین‌ بردن آلودگی‌ها، و ماسک و سرم مرطوب‌کننده که در مرحله آخر استفاده می‌شود. اگر پوستی خشک دارید، از لایه برداری بیش‌ از حد آن خودداری کنید.

انتخاب فیشیال صورت مناسب براساس نوع پوست

فیشیال پوست مختلط

این نوع پوست دارای ترکیبی از پوست چرب و طبیعی و خشک می‌باشد. در فیشیال پوست مختلط حتما باید از محصولات ملایم استفاده کنید تا مشکلاتی از جمله جوش و آکنه بوجود نیاید.

فیشیال پوست چرب

برای فیشیال پوست چرب باید از محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده شود و پس از تمیز کردن پوست و تخلیه، ماسک و سرم مخصوص پوست چرب استفاده شود. فیشیال پوست چرب منافذ پوستی را کوچک خواهد کرد.

انواع فیشیال پوست

فیشیال کلاسیک

این روش یکی از رایج‌ترین نوع فیشیال می‌باشد که شامل پاک ‌سازی پوست، لایه‌ برداری پوست، رطوبت ‌رسانی پوست، و ماسک صورت است. فیشیال کلاسیک در هر موقعیتی از سال قابل ‌انجام می‌باشد.

فیشیال آروماتراپی یا رایحه‌درمانی

فیشیال آروماتراپی (Aromatherapy) یا رایحه‌درمانی دقیقا فرایندی مشابه فیشال کلاسیک است، با این تفاوت که از روغن‌های معطر که مزایای زیادی برای پوست دارند نیز در آن استفاده خواهد شد. فیشیال آروماتراپی موجب آرامش ذهن نیز می‌شود.

فیشیال ضدپیری

این نوع از فیشیال با محصولاتی که باعث کاهش چشمگیر روند پیری خواهند شد همراه است. خانم‌های بالای ۳۰ سال به ‌راحتی می‌توانند از این روش بهره ببرند و از فواید فیشیال صورت برخوردار شوند.

فیشیال آبرسان پوست

این نوع از فیشیال در بین ستاره‌های سینما بسیار محبوب است و موجب درخشندگی و رطوب‌رسانی پوست خواهد شد. فیشیال آبرسانی‌کننده پوست مناسب خانم‌های ۳۰ سال به بالا می‌باشد.

مراحل فیشیال صورت

پاک‌سازی پوست

در این مرحله، پوست باید به ‌خوبی تمیز شود و سپس، با کمک دستگاه بخور، بخاری گرم و سرد به ‌صورت هم‌ زمان روی پوست فرستاده شود. بخور صورت جوش‌های سر سیاه و سر سفید را نرم می‌کند.

مراحل فیشیال صورت

لایه‌‌برداری پوست

به وسیله لایه‌برداری سلول‌های مرده سطح پوست را از بین می‌برند و تمامی آلودگی‌های منافذ پوست را پاک می‌شود. نوع مواد شیمیایی و ابزارهای لایه‌برداری بر اساس نوع پوست شما نیز متفاوت خواهد بود.

تخلیه یا استخراج

تخلیه یا استخراج مرحله‌ای از فیشیال است که تمامی منافذ پوست که با چربی یا سلول‌های مرده مسدود شده‌اند تخلیه می‌شوند. این‌ کار را با ابزار و دستگاه‌های مخصوصی انجام می‌دهند. باید گفت این مرحله از فیشیال مهم‌ترین بخش فیشیال صورت محسوب می‌شود.

ماساژ پوست

ماساژ پوست برای کلاژن‌سازی، سم‌زدایی، و بهینه‌کردن گردش خون روی سطح پوست بسیار ضروری می‌باشد. ماساژ پوست صورت سریع مشکلات پوستی را بهبود می‌بخشد.

ماسک صورت

ماسک صورت مرحله آخر فیشیال است، بر اساس نوع پوست و وضعیت پوست، ماسک مناسب روی پوست استفاده می‌شود. بعد از گذشت مدت ‌زمان معین ۱۵ الی ۲۰ دقیقه، ماسک از پوست برداشته شده و بر اساس نوع پوست، تونر و سرم پوستی و مرطوب‌کننده روی سطح پوست استفاده خواهد شد.

مراقبت‌های بعد از فیشیال چه مواردی هستند؟

چند نکته برای رعایت مراقبت‌های بعد از فیشیال که باید بدانید عبارتند از: از دستکاری پوست و کندن جوش‌ها پرهیز کنید، آرایش سنگین نکنید، در زمان شست‌وشو با پوست‌تان مهربان باشید، از تونرها استفاده نکنید، بیخیال سونا شوید و همینطور ماساژ بعد از پاکسازی ایده‌ی خوبی نمی‌باشد.

فواید فیشیال صورت چیست؟

از جمله فواید فیشیال صورت می‌توان به فیشیال صورت برای کاهش استرس و تسکین فرسودگی روحی، فشیال صورت برای کمک به سم زدایی پوست، پاکسازی پوست برای درمان آکنه و جای_آکنه و پاکسازی پوست برای رفع جوش‌های سرسفید و سرسیاه اشاره نمود.

عوارض فیشیال شامل چه مواردی می‌شوند؟

این روش کاملاً غیرتهاجمی و بدون درد است و قرمزی‌های بعد از فیشیال صورت از عوارض فیشیال صورت بوده و کاملاً طبیعی است و خیلی سریع برطرف می‌شود. توجه داشته باشید که مرکز درمانی که انتخاب می‌کنید معتبر باشد تا خطر عفونت و قارچ برای پوستتان وجود نداشته باشد.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه فیشیال صورت

آیا فیشیال صورت ضرر دارد؟

اگر فیشیال پوست در کلینیک ها بصورت عمقی انجام شود ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد که در مقاله عوارض فیشیال صورت در کلینیک دکتر خیرالهی به آن اشاره کرده ایم.

آیا فیشیال پوست را سفید میکند؟

بله همانطور که در متن مقاله توضیح داده ایم فیشیال صورت روشن کننده پوست و یا به اصطلاح پوست را سفید می کند.

هر چند وقت فیشیال صورت انجام دهیم؟

اگر این کار به صورت منظم در هر ماه انجام شود شما شاهد تغییرات چشمگیری در پوست خود خواهید بود. اما اگر نمیتوانید فیشیال صورت را به طور مداوم انجام دهید میتوانید حداقل ۴ بار در سال برای فیشیال به متخصصین فیشیالیست مراجعه کنید تا اگر جای جوش و لکی دارید قبل از این که عمیق شود از بین برود و پوست شما با طروات و جوان شود.

انجام فیشیال صورت به چه کسانی توصیه می شود؟

افراد میتوانند از سن بیست سالگی به بعد این کار را انجام دهند تا از همان سن های کم پوست شاداب و درخشان داشته باشند. فیشیال میتواند به عنوان یک درمان از روند پیری پوست افراد جلوگیری کند و لک و جوش پوستی را از بین ببرد.

4.7/5 - (21 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *