دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت هایفو صورت | هزینه هایفو تراپی

قیمت هایفو صورت در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟

هایفوتراپی چیست؟ هایفوتراپی درمانی برای جوانسازی و شادابی پوست می‌باشد که از امواج فراصوت استفاده می‌کند. هزینه‌ هایفوتراپی بسیار کمتر از لیفت صورت است. این که دقیقاً هزینه‌ هایفوتراپی چقدر می‌شود، بستگی به وضعیت پوست و تعداد جلسات درمانی دارد.
از این روش غیرتهاجمی می‌توان برای لیفت کردن پوست، سفت کردن صورت، شکستن چربی‌های بدن و رفع چین و چروک پوست استفاده کرد.

ایمنی بالا، عوارض هایفوتراپی کم، سرعت زیاد و هزینه‌های مناسب هایفوتراپی باعث شده است که به یکی از پرطرفدارترین روش‌های جوانسازی پوست تبدیل شود. یکی از سوال‌های متداول درباره‌ی روش‌های درمانی زیباسازی، هزینه‌های آن می‌باشد. به همین دلیل مقاله‌ای در مورد هزینه هایفوتراپی و عوامل موثر بر آن برای شما تهیه کرده‌ایم. در این ویدیو اطلاعات لازم در مورد هزینه هایفوتراپی را در اختیارتان قرار داده‌ایم.

هزینه هایفوتراپی در کلینیک دکتر خیرالهی

هزینه‌ی دقیق در جلسه‌ی مشاوره و بعد از انجام معاینات به شما اعلام خواهد شد.

در حال حاضر هایفوتراپی در کلینیک دکتر خیرالهی انجام نمی شود.

هزینه هایفوتراپی صورت

هزینه هایفوتراپی غبغب


با این حال همیشه تلاش کردیم که از تعیین قیمت‌های نجومی دوری کنیم و هزینه‌ای استاندارد و معقول برای مراجعین در نظر داشته باشیم.

هزینه هایفوتراپی صورت چقدر است؟

قیمت هایفوتراپی صورت، استاندارد تعیین شده یا محدوده‌ی مشخصی نخواهد داشت. در شهر تهران، هزینه‌ی لیفت کامل صورت با استفاده از هایفوتراپی در کلینیک‌های معتبر، بین 3 میلیون الی 5 میلیون تومان می‌باشد.
در شهرستان‌ها هزینه‌ی درمانی پایین‌تر است؛ چون به دلیل تعداد کم مراجعه کنندگان، دستگاه‌های استفاده شده قدیمی‌تر و همچنین تجربه‌ و مهارت پزشک کمتر است. این دو موضوع باعث این موضوع می‌شود که هایفوتراپی صورت در شهرستان‌ها معمولاً کیفیت بالایی نداشته باشند.

عوامل موثر در هزینه هایفوتراپی

ناحیه‌ی تحت درمانتعداد جلسات درمانی
تجربه و مهارت پزشکبرند دستگاه هایفو

ناحیه‌ی تحت درمان

از هایفوتراپی می‌توان برای سفت کردن کامل صورت، لیفت پوست گردن، رفع چین و چروک‌های بخش‌های محدود و جوانسازی پوست بدن استفاده کرد. هزینه هایفوتراپی برای هر کدام از این موارد متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد.
به طور معمول متخصصین کلینک دکتر خیرالهی با بررسی دقیق وضعیت پوست صورت، محل‌هایی که به درمان نیاز دارند، به شما توضیح می‌دهند. تمامی مراجعین به هایفوتراپی کامل صورت نیاز نخواهند داشت و گاهی فقط نواحی کوچکی از صورت تحت درمان قرار می‌گیرد. به همین علت ممکن است قیمت تمام شده تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی

تعداد جلسات درمانی

برای اکثر افراد تنها یک جلسه درمانی کافی می‌باشد و اثرات آن ممکن است حتی تا ۲ سال بعد هم ماندگاری داشته باشد. به همین علت هزینه هایفوتراپی در مقایسه با ماندگاری نتیجه آن، بسیار مقرون به صرفه است. بنا به شرایط پوست، سن و همچنین فرآیند پیری پوست مراجعین، ممکن است تعداد جلسات و برنامه‌ی درمانی تغییر کند.
مثلاً تعداد کمی از مراجعین باید طی ۴ هفته پس از درمان اول، جلسه‌ی درمانی دیگری نیز داشته باشند. در بعضی از موارد باید دو جلسه به فاصله‌ی ۶ ماه داشته باشید یا سالی یکبار برای ترمیم نتایج هایفوتراپی به کلینیک مراجعه کنید. این موارد در جلسه مشاوره به شما اعلام خواهد شد.

تجربه و مهارت پزشک

مهارت متخصصین تاثیر بسیار زیادی بر اثرات و نتایج هایفوتراپی خواهد داشت. مشخص است که هر مقدار مهارت، تجربه و دانش پزشک در این مورد بیشتر باشد، دستمزد پزشک و در نهایت قیمت هایفوتراپی افزایش خواهد یافت. انتخاب کلینیک معتبر و حرفه‌ای برای هایفوتراپی بسیار مهم می‌باشد.

  • هایفوتراپی باید توسط پزشک انجام شود.

گاهی دلیل پایین بودن هزینه هایفوتراپی این است که تکنسین‌ها یا افراد غیرپزشک اقدام به ارائه‌ی خدمات درمانی می‌کنند. باید توجه داشته باشید که دستگاه‌های هایفو خانگی و غیرپزشکی هم در بازار موجود می‌باشد و امکان دارد در سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های غیرمعتبر نیز مورد استفاده قرار گیرند.

استفاده از دستگاه‌های هایفوتراپی غیربالینی، توسط هر فردی امکان‌پذیر است؛ اما هایفوتراپی زمانی بیشترین پاسخ را ارائه می‌دهد که از دستگاه‌های بالینی هایفوتراپی یا به بیانی دیگر از دستگاه‌های استفاده شود. به جز پزشک متخصص، هیچکس حق استفاده از دستگاه‌های بالینی هایفوتراپی را نخواهد داشت.

  • پزشک ماهر می‌داند چه زمانی نباید هایفوتراپی کند.

یک پزشک اگر مهارت داشته باشد به راحتی با معاینه‌ی پوست می‌تواند نتایج بعد از آن را پیش‌بینی کند. شاید برای برخی این روش درمانی مناسب نباشد یا تاثیرات چندانی نداشته باشد. اگر پزشک فقط با دید اقتصادی و غیر اخلاقی به مسئله نگاه کند، به شما ضرر مالی و زمانی خواهید زد. پس شاید هزینه هایفوتراپی در یک کلینیک کم باشد، ولی در نهایت نتیجه‌ای نمی‌گیرید و هزینه‌ی شما هدر می‌رود.

هایفوتراپی می‌تواند افتادگی‌های شدید را هم تا حدی درمان کند؛ ولی جراحی لیفت صورت با نخ (Face lift) معمولاً برای این افراد که از افتادگی‌های شدید رنج می‌برند، بسیار موثرتر خواهد بود. یک پزشک مجرب، می‌داند که چه زمانی یک روش درمانی موثر خواهد بود؛ اما یک پزشک عالی، می‌تواند به خوبی تشخیص دهد که چه زمانی یک روش درمانی تاثیرات مطلوبی برای مراجع نخواهد گذاشت.

  • مهارت پزشک تاثیر زیادی بر نتایج خواهد داشت

یکی از مواردی که بر هزینه هایفوتراپی تاثیرگذار است، روش‌های استفاده شده توسط پزشک در روند درمان می‌باشد. بسیاری از پزشکان به دلیل مهارت و تجربه‌ی بالایی که دارند، تکنیک‌های درمانی خاصی را ابداع می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند. معمولاً تکنیک‌های ابداعی در انحصار پزشک قرار دارند و اثرگذاری درمان را تا حد زیادی افزایش خواهند داد.

  • پزشک خوب، بهترین‌ها را برای شما می‌خواهد

گاهی ممکن است هایفوتراپی (hifu therapy) برای برخی نتایج خوبی را همراه داشته باشد؛ اما نتایج یک روش درمانی دیگر، موثرتر عمل کند. مثلاً تزریق بوتاکس هزینه‌ی کمی دارد و ممکن است با توجه به شرایط، اثرات بهتری برای شما داشته باشد. در کلینیک دکتر خیرالهی همواره در تلاش هستیم که علاوه بر ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متنوع، راهنمای خوبی نیز برای شما باشیم.

برند دستگاه هایفو

قیمت هایفوتراپی صورت تا حد زیادی به دستگاه مورد استفاده نیز بستگی خواهد داشت. دستگاه‌های هایفوتراپی شامل یکسری کارتریج می‌باشند که تعداد مشخصی بار می‌تواند امواج صوتی را شلیک کند. به شلیک امواج صوتی، شات نیز می‌گویند. کارتریج‌ها بعد از تمام شدن شات‌ها باید تعویض شوند.
برای هایفوتراپی بخش‌های مختلف بدن و صورت باید از کارتریج‌های متفاوتی استفاده کرد. دستگاه هایفوتراپی کلینیک دکتر خیرالهی از ۷ نوع کارتریج مختلف استفاده می‌کند، تنوع کارتریج‌ها این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم از تکنولوژی هایفوتراپی حداکثر استفاده را ببریم.

هایفوتراپی صورت

تأثیر هایفوتراپی صورت برای جوانسازی پوست نیز دقیقاً بر روی همان لایه عمقی از پوست اعمال می‌شود که عمل جراحی زیبایی بر آن اثر می‌کند. اما هایفوتراپی هرگز نمی‌تواند نتایج لیفتینگ صورت که با استفاده از جراحی زیبایی به روش سنتی سیلوئت به دست می‌آید را تکرار کند. عمل هایفوتراپی یک انتخاب بسیار خوب برای افرادی که حاضر به انجام عمل جراحی نیستند و یا بیمارانی که می‌خواهند ماندگاری آثار حاصل از جراحی زیبایی را افزایش دهند، می‌باشد.

هایفوتراپی غبغب

در هایفوتراپی غبغب امواج فراصوت با شدت بالا سلول‌های پوستی را گرم کرده و آن‌ها را جمع می‌کنند. در نتیجه اگر غبغب در اثر افتادگی پوست ایجاد شده باشد، از بین خواهد رفت. درواقع در این روش گرم شدن سلول‌های پوستی موجب تحریک آن‌ها شده و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد. در نتیجه تجمع کلاژن‌ها در گردن و زیر چانه پوست سفت شده و خاصیت ارتجاعی خود را دوباره به دست می‌آورد.

هایفوتراپی ابرو

یکی از تکنیک‌های فرم دهی و حالت دهی به ابروها، هایفوتراپی ابرو می‌باشد. در هایفوتراپی ابرو از امواج اولتراسوند استفاده می‌شود، این امواج علاوه بر فرم دهی ابروها می‌توانند شل شدگی و افتادگی پوست صورت را درمان کنند.

عوارض هایفوتراپی

از عوارض هایفوتراپی می‌توان به بی حسی، قرمزی، تورم، نتیجه ضعیف می‌توان اشاره نمود.

مراقبت‌های بعد از هایفوتراپی

برای افزایش اثربخشی این روش، لازم است که مراقبت‌های بعد هایفوتراپی را دنبال نمایید. اهمیت ندادن به این مراقبت ها ممکن است منجر به هایپرپیگمنتیشن شود.

ماندگاری هایفوتراپی

ماندگاری هایفوتراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مربوط به نوع پوست هر شخص و سرعت فرایند پیری در پوست می­ باشند. به طور کلی دوام هایفو طولانی مدت است زیرا باعث افزایش ساخت کلاژن توسط پوست می­ شود. اما روند پیری در اثرگذاری هایفوتراپی دخیل می‌باشد و این باعث ماندگاری اثرات هایفو تا حدود ۳ سال می‌شود.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه هایفوتراپی

هنگام انجام هایفوتراپی چه چه حسی به فرد دست خواهد داد؟

امکان دارد در طی انجام هایفوتراپی ناراحتی جزئی داشته باشید. بعضی از افراد آن را به صورت پالس‌های برقی ریز و یا یک احساس سوزش ضعیف توصیف می کنند. اگر نگران این هستید که درد داشته باشید می توانید طبق نظر دکتر قبل از شروع درمان، استامینوفن (تیلنول Tylenol) یا داروی ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAID) مانند ایبوپروفن (Advil) مصرف کنید.

نتیجه هایفوتراپی چقدر ماندگاری دارد؟

هایفوتراپی صورت معمولا یک الی دو سال ماندگاری خواهد داشت.

آیا به بیش از یک جلسه هایفوتراپی نیاز است؟

بسته به سن، نوع پوست و ناحیه درمانی ممکن است متخصص پوست و مو، از روش ها و جلسات درمانی متغیری استفاده کند.

آیا هایفوتراپی عوارض دارد؟

عوارض هایفوتراپی محدود و معمولاً نادرند. این روش درمانی به حدی سریع و کم‌دردسر است که در کشورهای خارجی به «لیفت وقت ناهار» معروف شده است. یعنی انقدر کم دردسر که می‌توانید در یک روز کاری، در زمان استراحت ناهار هایفوتراپی کنید و سپس به محل کار بازگردید.

آیا هایفوتراپی محدودیت سنی دارد؟

هر فردی از هر سنی که احساس کرد پوستش دچار افتادگی و چین و چرک شده است می تواند با مشورت پزشک متخصص پوست و مو هایفوتراپی را انجام دهد.
جالب است بدانید که هر چه میزان مشکلات پوست شما قبل از هایفو سطحی باشد نتایج بهتری خواهید گرفت.

5/5 - (6 امتیاز)
فاطمه میلانی
فاطمه میلانی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی