دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه یا قیمت فیلر بینی

هزینه فیلر بینی (اردیبهشت ۱۴۰۳) چقدر است؟

این روزها افراد زیادی هستند که از بینی بزرگ خود به شدت ناراضی بوده و دست به هر کاری می‌زنند تا بینی خود را کوچک کنند. یکی از متداول‌ترین و بهترین تکنیک‌های زیبایی برای جراحی بینی بدون عمل تزریق فیلر بینی است که برای اصلاح فرم بینی یا رینوپلاستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عمل زیبایی با توجه به عوامل مختلفی با هزینه‌های متفاوت صورت می‌گیرد.
در ادامه شما را با هزینه فیلر بینی آشنا خواهیم کرد. فیلر بینی یک تکنیک غیر جراحی می‌باشد که برای تغییر سایز انواع بینی صورت می‌گیرد و بینی را کوچک‌تر و زیبا‌تر می‌کند. این عمل از جمله عمل‌های است که بصورت سرپایی انجام می‌شود و از تزریق ماده‌ای به نام فیلر صورت می‌پذیرد.

این فیلم نتیجه و تاثیر تزریق فیلر بینی را نشان می دهد. با دید این می توانید راحت تر تصمیم بگیرید که انجام فیلر بینی مقرون به صرفه هست یا خیر.

هزینه فیلر بینی در کلینیک دکتر خیرالهی

افرادی که می‌خواهند در مورد هزینه فیلر بینی در کلینیک دکتر خیرالهی اطلاعات بیشتری داشته باشند شاید این سوال برایشان به وجود آید که قیمت فیلر بینی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه فیلر بینی
❤️برای مشاهده هزینه فیلر بینی به صفحه تعرفه خدمات مراجعه فرمایید❤️
 • هزینه فیلر بینی با برند نورامیس : 4.200.000 تومان

هزینه فیلر بینی برای قوز بینی 👃🏻 برند نورامیس4.200.000 تومان

این دسته از افراد باید بدانند که، هزینه فیلر بینی تنها به میزان و اندازه ماده تزریق شده به بینی شما و تعداد دفعاتی که به کلینیک و یا مطب پزشک مراجعه می‌کنید دارد، یعنی شما هرچه قدر میزان تزریق فیلر بیشتری داشته باشند و پزشک مقدار زیادی برای شما تزریق کند، بدون شک هزینه بیشتری را پرداخت خواهید کرد، همچنین اگه شما چندین بار برای تزریق فیلر بینی خود مراجعه کنید باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.
بنابراین می‌توانید تنها در یک جلسه تزریق فیلر به بینی خود انجام دهید و یک بار قیمت فیلر بینی پرداخت کنید تا پس از اینکه اثر فیلر از بین رفت یک بار دیگر برای تزریق فیلر بینی به کلینیک مراجعه فرمایید.

اگر سوالی درباره هزینه تزریق فیلر بینی دارید، می توانید از متخصصان ما سوال کنید.

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

عوامل موثر بر هزینه فیلر بینی

عوامل موثر بر هزینه فیلر بینی عبارتند از:

هزینه فیلر بینی + عوامل موثر

حجم ناحیه‌ای که فیلر تزریق می‌شود

هزینه جوانسازی صورت با استفاده از تزریق فیلر بسته به عوامل زیر متفاوت می‌باشد. اولین چیزی که بر هزینه تزریق فیلر اثر دارد، منطقه‌ای است که فرد تمایل دارد فیلر را تزریق کند و همینطور تعداد مناطقی که فیلر نیاز به تزریق دارد. هرچه محل تزریق گسترده‎تر باشد و ناحیه مورد نظر بزرگتر باشد، فیلر بیشتری مورد نیاز است و در نتیجه هزینه‌های عملیاتی بالاتر می‌رود.

عامل دیگری که بر قیمت فیلر بینی تأثیرگذار است، شدت مشکل می‌باشد. یعنی هر ناحیه‌ای که فرد می‌خواهد با تزریق محصول فیلر پر شود، چین و چروک یا خطوط عمیق‌تری داشته باشد، نشان دهنده این است که برای درمان این ناحیه باید از محصولات پرکننده بیشتری استفاده نمود. بنابراین قیمت تزریق فیلر به طور طبیعی بالا می‌رود.

نوع و کیفیت فیلر

مورد دیگری که در هزینه فیلر بینی بسیار حائز اهمیت است نوع فیلری است که برای انجام این عمل استفاده می‌شود. امروزه فیلرهای زیادی برای تزریق فیلر در بازار وجود دارد که همگی بر اساس مواد خاصی می‌باشند. روز به روز تلاش شده است تا فیلرهایی با بالاترین کیفیت و ساخته شده از سازگارترین مواد طبیعی با بدن به بازار عرضه شود.

و عوارض این عمل را برای بیماران به حداقل برسانیم. بنابراین هر چه کیفیت فیلر مورد استفاده توسط پزشک بیشتر باشد، مطمئناً قیمت بالاتری نیز خواهد داشت و در نتیجه می‌تواند بر هزینه فیلر بینی تأثیرگذار باشد. علاوه بر این، تخصص پزشکی که مایل است تزریق فیلر را برای شما انجام دهد بسیار مهم است.

محلی که کلینیک در آنجا واقع شده است

علاوه بر این، هزینه فیلر بینی (nasal filler cost) در کلینیکی که انتخاب می‌کنید امکان دارد بسته به پزشک متخصص و شرایط کلینیک متفاوت باشد. امکان دارد قیمت فیلر بینی توسط متخصص زیبایی با تجربه بیشتر از زمانی باشد که یک پزشک یا تکنسین با تجربه کمتر بخواهد این عمل را انجام دهد. اما انجام این کار توسط متخصص زیبایی می‌تواند به شما کمک کند تا به نتیجه مطلوب‌تر و بهتری دست پیدا کنید.

چیزی که ممکن است بسیاری از مردم ندانند این است که قیمت فیلر بینی فقط در یک ناحیه از صورت ارزان‌تر از تزریق در چندین ناحیه مختلف است. زیرا در این حالت از فیلرهای کمتری استفاده شده و زمان کمتری برای انجام عمل نیاز است.

تعداد ناحیه‌های تزریق فیلر

همینطور در بسیاری از موارد پزشکان و کلینیک‌های زیبایی به افرادی که قصد تزریق فیلر در بیش از یک ناحیه را دارند تخفیف‌های کلی می‌دهند که می‌تواند برای مراجعه کننده راحت باشد و هزینه کمتری نیز داشته باشد.

همینطور بعضی از کارشناسان برای کسانی که تمایل دارند چندین فیلر تزریق کنند و تا حدودی هزینه‌هایی مثل هزینه استفاده از سرنگ اضافی را کم می‌کند، تخفیف‌های بخصوصی را نیز در نظر می‌گیرند. به این ترتیب هزینه‌ها برای بیمار به صرفه‌تر خواهد بود.

مراقبت های بعد از فیلر بینی

مراقبت های بعد از فیلر بینی برای صرفه جویی در هزینه ای که کرده اید بسیار لازم هستند که رعایت شوند:

 • تقاضاکنندگان باید دقت داشته باشند که استفاده از ژل‌هایی با جنس هیالورینک اسید که از متداول‌ترین نوع ژل‌ها می‌تواند ماندگاری 1 ساله را انتظار داشت. بنابراین رفع کردن نواقص بینی توسط این ژل‌ها دائمی نبوده و نیازمند تمدید است. گرچه ژل‌های دائمی نیز برای این عمل وجود دارد، اما به علت داشتن عوارض، مورد تایید پزشکان نیستند.

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر بینی

 • تزریق فیلر به بینی باید با نظر گرفتن نتیجه آن انجام شود، از این جهت تزریق ژل به نواحی مانند پره‌ها و نوک بینی می‌تواند نتیجه عکس داشته و ظاهر بینی را بد شکل کند. بیشتر نواحی که می‌توان از تزریق فیلر در آن بهره برد پشت بینی، کناره‌های فوقانی بینی و پل بینی می‌باشد.
 • این تزریق باید توسط افراد متخصص انجام شود. شاید در مرحله اول انجام آن آسان به نظر رسد، اما اگر همین تزریق به ظاهر آسان توسط افراد بی تجربه صورت گیرد، عوارضی مثل آسیب به بافت و عروق تغذیه کننده بینی را به همراه خواهد داشت. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی برای انجام تزریق ژل ضروری می‌باشد.
 • توجه داشته باشید که این تزریق باید با رعایت اصول بهداشتی صورت گیرد تا از بروز عوارض مثل عفونت پیشگیری شود.
 • افراد باید در مورد اصل و معتبر بودن ژل استفاده شده، اطمینان بدست آورند.
 • میزان تزریق فیلر به بینی باید تحت رعایت اصول پزشکی انجام شود، زیرا زیاده‌روی در تزریق می‌تواند نتیجه عکسی داشته باشد.
 • تزریق فیلر به بینی برای بینی‌هایی بهتر است که سایز کوچکی داشته باشند، بنابراین استفاده از آن در بینی‌های بسیار بزرگ نتیجه رضایت بخش را حاصل نخواهد کرد.
 • استفاده از این روش برای افرادی که دارای انحراف بینی و یا مشکلات تنفسی هستند، پیشنهاد نمی‌شود.
 • نکته پایانی در خصوص نتیجه دهی این تکنیک در بینی‌های با نواقص محدود است، بنابراین نمی‌توان امکان رفع کردن انحراف بینی را از آن انتظار داشت. این نوع عارضه ها نیازمند جراحی بینی خواهند بود.

عوارض تزریق فیلر بینی

یکی از متداول‌ترین عوارض فیلر بینی کبودی است. کبودی فقط یک هماتوم کوچک می‌باشد. زمانی که این رگ‌ها سوراخ می‌شوند، خون به بافت‌های نرم زیر نشت پیدا می‌کند. مانند تمام تکنیک‌های زیبایی، نتایج امکان دارد دقیقاً آن چیزی نباشد که انتظار دارید. تزریق فیلر نیز می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند. عوارض جانبی احتمالی بعد از تزریق عبارتند از:

عوارض تزریق فیلر بینی

واکنش آلرژیکسطح برجسته پوست
خونریزی یا کبودیعفونت

عفونت

اگر در روز نخست قرمزی، تورم یا درد جدید داشتید با جراح پلاستیک خود تماس بگیرید. امکان دارد بلافاصله به آنتی بیوتیک نیاز داشته باشید.

واکنش آلرژیک

مثل بثورات پوستی، کهیر، تورم یا علائمی شبیه آنفولانزا.

خونریزی یا کبودی

از مصرف الکل پرهیز کنید و مصرف داروهای رقیق کننده خون را متوقف کنید. این شامل آسپرین، هر داروی ضدالتهاب غیراستروئیدی (NSAID) یا ویتامین E است.

سطح برجسته پوست پس از درمان

موارد نادری از عوارض جدی یا تهدید کننده زندگی بعد از تزریق فیلر بینی گزارش شده است، از جمله شوک آنافیلاکتیک، سپسیس، لخته شدن خون در شریان شبکیه که منجر به کوری، نکروز پوست و آبسه می‌شود که نیاز به تخلیه دارند.

ماندگاری فیلر بینی چقدر است؟

جواب به این سوال که آیا ماندگاری فیلر بینی دائمی است و یا باید برای عمل مجدد آن هزینه صرف کنم یا نه ؟
باید بگوییم تزریق ژل بینی یک تکنیک دائمی نیست پس از گذشت 6 ماه نتیجه آن رفته رفته از بین می‌رود و نیاز به تزریق مجدد ژل است. در ایده آل‌ترین حالت امکان دارد، 9 الی 12 ماه ماندگاری داشته باشد. در هر صورت ماندگاری آن به مرور کم می‌شود و مثل عمل جراحی تکنیکی بدون بازگشت نیست، درصورت پشیمانی و راضی نبودن از نتیجه این عمل زیبایی می‌توان از تزریق مجدد ژل پرهیز کرد تا بینی به حالت اولیه خود برگردد.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه فیلر بینی

ایا تزریق فیلر بینی عوارض دارد؟

عوارض جانبی این روش بسیار کمتره همچنین باید بدونید که دوران نقاهت اون هم بسیار کوتاه تر هست.

ایا تزریق فیلر بینی درد دارد؟

تزریق فیلر بینی درد زیادی ندارد. متخصص پیش از تزریق توصیه می‌کند، از کرم بی‌حس‌کننده استفاده کنید. فیلرهای جدید حاوی مقداری بی‌حسی موضعی بوده و درد را بسیار کاهش می‌دهند.

5/5 - (9 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

4 پاسخ

 1. بعد از تزریق فیلر بینی آیا بعد از مدتی به حالت قبل برمیگرده؟ یعنی باید مجدد تمدید کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز.
   ماندگاری فیلر بینی بستگی به شرایط فرد داره و در افراد مختلف متفاوته.
   به صورت کلی 4 تا 6 ماه مانگاری داره اما عموما سالی یکبار تزریق می تونه کافی باشه البته این رو خود شخص و هم چنین برند فیلر تعیین می کنه.
   در نتیجه نیاز به تمدید مجدد داره.

 2. معمولا برای فیلر بینی چند سی سی نیاز هست ؟؟؟ و اینکه قیمت بهترین برند فیلر چقدر هست؟

  1. سلام دوست عزیز
   کاملا بستگی به فرم بینی شما داره و احتمالا ۱ سی سی کافی باشه.
   قیمت فیلر بینی هم بستگی به برند تزریقی داره و میتونه از 3 تومن تا 5 تومن باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *