دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت پی آر پی صورت

هزینه پی آر پی صورت (اردیبهشت ۱۴۰۳)

هزینه پی آر پی صورت چقدر است؟ تا انتها همراه ما باشید.✔️

پی آر پی ماده‌ای است که به بهبود گردش خون در ناحیه تزریق‌ شده کمک کرده و در واقع پلاسمای غنی از پلاکت می‌باشد. پلاسما یکی از اجزای خون است و دارای فاکتورها یا پروتئین‌هایی می‌باشد که پلاسمای غنی از پلاکت توسط یک متخصص باید تولید شود، به رشد سلولی کمک می‌کند.

در این روش درمانی پژوهش‌ها نشان داده‌اند که این فاکتورهای رشد آغازگر ترمیم شتاب یافته‌ی بافت هستند، و بر طبق مشاهده‌های کارشناسان بر جوان‌سازی پوست نیز اثر مثبت دارند.
فاکتورهای رشد در زمان آزاد شدن، ترمیم بافت، آنژیوژنزیس (تشکیل مویرگ‌ها)، و تولید کلاژن را بهبود می‌بخشند. با توجه به اینکه یک تکنیک غیر تهاجمی است هزینه‌های مربوط به بیهوشی، جلوگیری از درد، بخیه و…را ندارد. همینطور استفاده از پی آر پی بسیار ایمن و بی خطر است.

برای این تکنیک درمانی و زیبایی نمی‌توان یک هزینه‌ دقیقی را عنوان کرد. اما این روش مزیت‌های زیادی نسبت به روش‌های دیگر دارد.

هزینه پی آر پی صورت در کلینیک دکتر خیرالهی

هیچ یک از امور پزشکی و درمانی برای افراد مختلف یکسان نمی‌باشد و تمامی این امور با توجه به شرایط فرد انجام می‌شوند. در این صورت هزینه انجام هر یک از این امور نیز برای افراد مختلف به صورت متفاوت می باشد.

پی آر پی صورت دارای هزینه مشخصی نیست و برای تشخیص هزینه مورد نیاز در کلینیک دکتر خیرالهی فرد برای درمان باید تحت بررسی‌های پزشکان متخصص کلینیک قرار بگیرند تا عوامل تاثیر گذار در شیوه درمان و میزان هزینه مشخص گردد.

خدماتهزینه
هزینه پی آر پی صورت در کلینیک 1.200.000 تومان
هزینه کیت پی آر پی صورت 600.000 تومان
هزینه پی آر پی زیر چشم900.000 تومان
هزینه پی آر پی مو1.200.000 تومان

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

قیمت پی آر پی صورت در کلینیک‌های دیگر

همانطور که گفته شد برای این روش درمانی و زیبایی نمی‌توان یک قیمت مشخصی را عنوان کرد و به عوامل متعددی مانند کلینیک انتخابی، ناحیه تزریق، تعداد جلسات و …. بستگی دارد.
اما این تکنیک دارای مزیت‌های زیادی نسبت به روش‌های دیگر است. این روش درمانی با توجه به غیر تهاجمی بودن آن، هزینه‌های اضافی از جمله بیهوشی، پیشگیری از درد، بخیه و… را ندارد. همچنین استفاده از متد پی آر پی بسیار ایمن و بی خطر است.

روش‌های گوناگونی برای زیبایی صورت وجود دارد یکی از شیوه‌ها استفاده از تزریق چربی می‌باشد. به طور کلی این تکنیک درمانی بسیار خطرناک و پر هزینه است و فرد باید چندین جلسه به کلینیک زیبایی مراجعه کنید تا درمان تکمیل شود.
علاوه بر این از روش پی آر پی می‌توان برای رفع ریزش مو و طاسی در تمامی نقاط بدن استفاده کرد؛ یعنی در کمترین زمان با بهترین و جدیدترین متد به بهترین نتیجه در مقابل پرداخت هزینه‌ای ناچیز خواهید ‌رسید.

عوامل موثر در هزینه پی آر پی صورت (PRP)

هزینه پی آر پی مثل تمام عمل‌های زیبایی دیگر توسط بیمه پرداخت نمی‌شود. پس حائز اهمیت است که پیش از اقدام به انجام آن، در مورد هزینه پی آر پی اطلاعات کسب کنید. هزینه پی آر پی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

تعداد جلسات

برای اینکه نتیجه دلخواه خود را از تزریق پی آر پی بدست آورید، باید دوره درمانی آن را تکمیل کنید. بر اساس سایت پزشکی، فرد باید در ۲ الی ۳ ماه ابتدایی تزریق‌های متعددی در فواصل معین انجام دهد.
طبیعتا هر چقدر تعداد این جلسات بیشتر باشد، هزینه پی آر پی هم افزایش خواهد داشت.

ناحیه تزریق

پلاسمای غنی از پلاکت در محل‌های متفاوتی از سر و بدن می‌تواند تزریق شود. حساسیت تزریق در برخی از این محل‌ها بیشتر است. از همین جهت، محل تزریق بر هزینه پی آر پی تاثیرگذار است. همچنین هر اندازه محل تزریق وسیع‌تر باشد، پزشک باید وقت و انرژی بیشتری را برای انجام آن صرف کند.

کلینیک منتخب

هزینه پی آر پی امکان دارد در کلینیک‌های مختلف،‌ با هم یکسان نباشد. زیرا امکانات و تجهیزات کلینیک، خدماتی که ارائه می‌دهند و تخصص و مهارت پزشک کلینیک می‌تواند روی هزینه پی آر پی تاثیر بگذارد.
واضح و مشخص است که هر چقدر کلینیک انتخابی شما پیشرفته‌تر باشد، هزینه آن هم بیشتر خواهد بود. اما به این نکته هم دقت کنید که این موضوع ارتباط مستقیمی با کیفیت خدمات ارائه‌شده و نتیجه نهایی هم دارد.

عوامل موثر دیگر در هزینه پی آر پی صورت

 • تعداد کیت‌هایی که برای بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • نوع کیت‌های انتخاب شده برای هر فرد
 • کیفیت کیت‌های استفاده شده برای فرد که هر چقدر این کیت‌ها از مرغوبیت بیشتری برخوردار باشند، مسلما هزینه مورد نیاز برای پی آر پی نیز بالاتر خواهد رفت.
 • نحوه آماده سازی پی آر پی نیز مساله مهمی است که باید با دقت بسیار زیادی صورت گیرد و به صورت صحیح آماده سازی آن انجام شود تا پلاکت‌ها بهترین درجه و کیفیت خود را داشته باشند و آسیب‌های وارد شده به پلاکت‌ها نیز به این شکل به حداقل خواهد رسید.

روش انجام پی آر پی صورت

پی آر پی صورت یک روش پیشرفته برای مراقبت از پوست می‌باشد که قدرت بدن را برای محافظت از خود افزایش می‌دهد. پوست صورت در طول زمان کلاژن و الاستین خود را که باعث جوانی، لطافت و شادابی پوست می‌شوند، از دست می‌دهد. بنابراین طبیعی است که در صورت کم شدن این دو ماده، پوست انعطاف‌پذیری خود را از دست بدهد و پیر و چروک شود.

از طرفی پلاسما یکی از اجزای خون است که اگر پلاکت در آن تجمیع شود، می‌تواند مثل یک معجزه عمل کند. در پی آر پی صورت، پزشک پلاسمای غنی از پلاکت را که از خون فرد تهیه می‌شود، به صورت او تزریق می‌کند. این امر گردش خون را در صورت افزایش داده و با جذب پلاسما تولید کلاژن و الاستین تحریک می‌شود. نتیجه انجام این عمل همان جوانسازی پوست است.

مزایای پی آر پی صورت

مزایای پی آر پی صورت

از مزایای پی آر پی صورت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یکی از مزیت‌های این روش درمانی استفاده از پی آر پی هم برای مردان و هم برای زنان است.
 • در این روش خطر بروز حساسیت (allergy) وجود ندارد.
 • پی آر پی (prp) یک تکنیک غیر تهاجمی بوده و بدون عمل جراحی انجام می‌شود.
 • باعث بروز اثرات و عوارض جانبی نمی‌شود.
 • به تعداد جلسات درمانی کمتری احتیاج می‌باشد.

برای گرفتن نتیجه از درمان پی آر پی صورت به چند جلسه نیاز است؟

معمولاً نتایج حاصل از درمان را می‌توان در عرض یک ماه مشاهده نمود و این نتایج بعد از عمل به پیشرفت خود ادامه می‌دهند.
از آنجا که درمان پی آر پی با فرایندهای طبیعی ترمیم بدن خود فرد تنظیم شده است، مدتی زمان می‌برد تا پروسه جوان‌سازی تحریک شده و به تدریج سرعت یابد. به استثنای برخی موارد نادر مربوط به مسائل جدی، تاثیرات این نوع از درمان در حدود ۳۰ روز مشاهده می‌شوند.
اگر بیمار به نتایج قابل توجهی احتیاج داشته باشد، نتایج موثر بعد از یک جلسه درمانی نمایان می‌شوند.

اگر علائمی وجود داشته باشد که نشان دهد شما به حداکثر نتایج دست پیدا نکرده‌اید، بعد از جلسه اول، ۱ الی ۲ جلسه درمانی دیگر انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است در صورت نیاز به انجام چند جلسه درمان، فاصله زمانی ۳ ماه بین جلسات درمانی رعایت شود. اگر درمان موثر و حقیقی باشد، نتایج بسته به مراقبت های بعد از پی آر پی صورت، سبک زندگی و طبیعت پوست شما تا ۱۸ ماه ماندگاری دارد.
ارائه دهندگان درمان پی آر پی پیشنهاد می‌کنند بین ۱۸ الی ۳۶ ماه بعد از درمان، یک جلسه درمانی برای حفظ نتایج انجام دهید تا تغییری در نتایج پیدا نشود.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه پی آر پی صورت:

آیا انجام پی آر پی با قیمت ارزان مطمئن است؟

بخش زیادی از هزینه پی آر پی صرف دستمزد پزشک، تجهیزات، امکانات، کیت مصرفی و سایر مواد لازم برای انجام آن می‌شود. در انجام عمل‌های زیبایی هزینه رابطه مستقیمی با کیفیت عمل دارد. بنابراین پیش از اینکه به مراکزی که پی آر پی را با هزینه ارزان انجام می‌دهند از کیفیت آن اطمینان بدست آورید. در اکثر اوقات ارزان بودن قیمت پی آر پی به دلیل بی‌کیفیت بودن عمل و پیشرفته نبودن تجهیزات مورد استفاده است. بنابراین اگر نتیجه عمل برایتان اهمیت دارد و نمی‌خواهید درگیر عوارض پس از آن شوید، به پی آر پی‌های ارزان ‌قیمت اعتماد نکنید.

چه افرادی نباید درمان با روش پی آر پی انجام دهند؟

استفاده از روش پی آر پی برای بیشتر افراد بین سنین 18 تا 80 سال بی‌خطر محسوب می‌شود. با توجه به سن افرادی که باردار یا شیرده، افراد دارای عفونت‌های شدید یا مزمن، افراد دارای بیماری‌های پوستی (مانند اس ال ای یا لوپوس، پورفیری، آلرژی)، افراد مبتلا به سرطان، افرادی که شیمی ‌درمانی می‌شوند و همینطور افرادی که اختلالات سوخت و ساز و سیستمیک دارند نباید از این روش درمانی استفاده کنند.

ایا پی ار پی صورت را چاق میکند؟

تزریقات پی آر پی پوست صورت موجب افزایش حجم و چاق شدن صورت می‌شود و از سوی دیگر فاکتورهای رشد موجود در آن به جوانسازی صورت از درون کمک می‌کند.

ایا پی ار پی صورت درد دارد؟

تا سه روز بعد از درمان ممکن است درد خفیفی در صورت خود احساس کنید. برای بهبود این درد، به مقدار زیاد آب بنوشید و از کمپرس سرد یا گرم استفاده کنید.

4.7/5 - (44 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

6 پاسخ

 1. من در کلینیک شما پی آر پی صورت انجام و خیلی راضی هستم ممنون از خدمات بی‌نظیرتون

  1. از تجربه خوبی که در کلینیک دکتر خیرالهی داشتید بسیار خوشحالیم

  1. سلام بستگی به میزان و عمق چین و چروک های صورتتان توسط پزشک بعد از مشاوره تعیین می‌شود

 2. سلام من ۵۸سالمه وپوستم خیلی خشکه آیا این روش روی پوست خشک هم جواب میده ؟
  برای جوانسازی پوست دست هم این روش خوبه ؟

  1. سلام دوست عزیز
   اول باید بگم که پی آر پی جوان ساز هست و برای خشکی پوست تزریق پروفایلو و جالپرو و یا اجال 40 پیشنهاد میشه .
   اما نکته مهم این هست که باید پزشک میزان خشکی رو ببینه و روش درمان مناسب رو پیشنهاد بده ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *