دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

قیمت بوتاکس پیشانی

قیمت تزریق بوتاکس پیشانی اردیبهشت ۱۴۰۳

از جمله روش‌های جوانسازی پوست صورت و رفع چین و چروک‌هایی که بدلیل افزایش سن بر روی پیشانی بوجود آمده‌ است بوتاکس پیشانی می‌باشد.
روش‌های متعددی برای از بین بیرون چین و چروک‌های نقاط مختلف صورت وجود دارد اما قیمت بوتاکس پیشانی پیشانی با توجه به مزایای بسیاری که به وجود می‌آورد بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد هزینه تزریق بوتاکس پیشانی این مقاله را از دست ندهید. با توجه به نکات مهمی که در این خصوص باید بدانید، شما را به خواندن مطالب این مقاله دعوت می‌کنیم.

قیمت بوتاکس پیشانی در کلینیک دکتر خیرالهی

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک دکتر خیرالهی، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات بوتاکس و بوتاکس پیشانی با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استریل بودن دستگاه‌ها و محلول بوتاکس مصرفی نداشته باشید.

قیمت بوتاکس در انواع مختلف بوتاکس به صورت زیر می‌باشد:

قیمت بوتاکس دیسپورت در کلینیک دکتر خیرالهی : 2/000/000 تومان (‌ تزریق بوتاکس دو نفر همزمان 1/500/000 تومان می‌باشد)
هزینه تزریق بوتاکس مصپورت در کلینیک دکتر خیرالهی: 1.000.000 تومان
هزینه تزریق بوتاکس زئومین آلمان در کلینیک دکتر خیرالهی: ۲/۷۰۰/۰۰۰ تومان

خدماتقیمت
تزریق بوتاکس مصپورت (با ترمیم رایگان)1.000.000 تومان
تزریق بوتاکس زئومین آلمان

برای هزینه بوتاکس در ناحیه دیگر چون هزینه بوتاکس پنجه کلاغی و هزینه بوتاکس صورت می توانید به مقاله‌های آن مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در کلینیک‌های دیگر

معمولا هزینه عمل‌های پزشکی به خصوص بوتاکس روز به روز در حال تغییر هستند و به دلیل بی‌ثباتی و تورم هیچگاه قیمتی ثابت نخواهند داشت. به همین دلیل، برای اطلاع دقیق از قیمت عمل‌های زیبایی بهتر است با کلینیک‌ها تماس حاصل فرمایید.
اگر به دنبال رهایی از چین و چروک‌های پوست خود هستید، توصیه می‌شود به کلینیک‌های معتبر مثل کلینیک دکتر خیرالهی تهران مراجعه کنید که مجرب‌ترین کادر پزشکی را در اختیار دارند.

عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس پیشانی

قیمت بوتاکس پیشانی و عوامل موثر بر آن

وسعت ناحیه تزریق شده

با افزایش وسعت ناحیه‌ی تزریق شده، طبیعتا قیمت بوتاکس پیشانی نیز گران‌تر خواهد شد. ممکن است در فردی چین و چروک‌های ناحیه پیشانی کمتر از فرد دیگر باشد، پس بهتر است برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه آن به کلینیک دکتر خیرالهی مراجعه کنید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.
البته ممکن است در حین عمل میزان آن تغییر کند و پزشک مجبور به تزریق محلول بیشتری شود.

مقدار تزریق بوتاکس

با توجه به میزان چین و چروک‌های پیشانی، ممکن است واحدهای بیشتری از بوتاکس مورد نیاز باشد، که در اینصورت قیمت بوتاکس پیشانی نیز افزایش می‌یابد. معمولا پزشک با توجه به معاینه ای که قبل از تزریق انجام می‌دهد و بر اساس فورس عضلانی که وجود دارد میزان مواد تزریقی را تعیین می‌کند که در چه ناحیه ای از صورت و با چه حجمی تزریق صورت گیرد.

موقعیت مکانی کلینیک

موقعیت مکانی کلینیک یکی از عوامل تاثرگذار بر قیمت تزریق بوتاکس (Botox) می‌باشد. هزینه تزریق بوتاکس پیشانی با توجه به شهر و منطقه‌ای که کلینیک در آن واقع شده است می‌تواند متفاوت باشد.

قیمت کلینیک و دستمزد پزشک

شما علاوه ‌بر قیمت کلینیک و هزینه‌های خرید محلول بوتاکس باید دستمزد پزشک را نیز پرداخت کنید. برعکس تاثیرات بسیاری که تزریق بوتاکس می‌گذارد قیمت تزریق بوتاکس پیشانی بسیار کم بوده و چیزی 1/000/000 الی 2/700/000 تومان می‌باشد.
البته، مجهز بودن کلینیک و شهرت پزشک در هزینه تزریق بوتاکس پیشانی نیز تاثیرگذار است؛ به صورتی که قیمت درمان در یک کلینیک مجهز و معتبر مسلما بیشتر از کلینیک‌های تازه تاسیس و معمولی می‌باشد.
همچنین، مهارت پزشک نیز در تعیین قیمت بسیار موثر است و پزشکانی که دارای تجربه بالایی هستند، دستمزد بالاتری درخواست خواهند کرد.

نیاز به تزریق مجدد

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین قیمت تزریق بوتاکس پیشانی تعداد جلسات درمانی و نیاز به تمدید تزریق می‌باشد که پزشک فاصله زمانی بین جلسات را به شما اطلاع خواهد داد. هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد به طبع هزینه‌ آن نیز افزایش خواهد یافت.
البته، برخی مواقع پزشک در یک جلسه درمانی کار چندین جلسه را انجام می‌دهد که در این صورت هم بسته به زمانی که عمل طول کشیده است، هزینه‌ها متغیر خواهند بود.

تزریق بوتاکس پیشانی چگونه انجام می‌شود؟

برای تعیین محل‌های تزریق بوتاکس پیشانی، ارتباط کلی بین سایز پیشانی و میزان انقباض عضله صورت بررسی می‌شود. ابتدا ناحیه پیشانی بیمار در حالت استراحت لمس می‌شود هنگام تزریق بیمار باید ابروهایش را تا حد ممکن بالا بیاورد. محل تزریق باید بین لبه فوقانی عضله فرونتالیس تا ابرو باشد.
هنگامی که ابروها به سمت بالا برده می‌شود خط افقی تزریق مشخص خواهد شد و خط ردیف بالایی تزریق باید بین لبه فوقانی فرونتالیس و خط تزریق پائینی قرار گیرد.
قطعا برای اینکه فرم طبیعی صورت بهم نخورد و میمیک صورت حفظ شود تزریق به صورتی انجام می‌شود که زمانی که اثر بوتاکس کامل شد تمام حالات صورت مانند غم شادی و تعجب در چهره فرد کاملا مشخص شود.

مزایای تزریق بوتاکس پیشانی

مزایای تزریق بوتاکس پیشانی عبارتند از:

مزایای تزریق بوتاکس پیشانی

 • کم بودن میزان درد و خونریزی
 • زمان کوتاه برای انجام تزریق بوتاکس پیشانی
 • استفاده از بیحسی موضعی در صورت نیاز
 • رفع خطوط اخم، خطوط عرضی پیشانی
 • جلوگیری از تبدیل چین و چروک‌های موقت به چین و چروک‌های دائم پیشانی
 • کاهش عمق در چین و چروک‌های دائمی پوست صورت
 • لیفت و کشیدگی پوست و رفع چین و چروک‌های ریز پیشانی

مراقبت‌های بعد از بوتاکس پیشانی

به طور کلی مراقبت بعد از بوتاکس بسیار اهمیت دارد، مخصوصا در هنگام تزریق به پیشانی؛ مراقبت‌های بعد بوتاکس پیشانی شامل موارد زیر می‌باشد:

مراقبت‌های بعد از بوتاکس پیشانی

 • توصیه می‌شود در مراقبت بعد از بوتاکس تا چند روز پس از تزریق بوتاکس پیشانی به سراغ فعالیت‌های سنگین نروید.
 • پس از تزریق بوتاکس پیشانی به مدت ۲۴ ساعت سر خود را بالا و مستقیم نگه دارید و دولا و خم نشوید.
 • تزریق بوتاکس به پیشانی و صورت، گاهی ممکن است موجب ایجاد برجستگی‌های کوچک در مناطق تزریق شود که استفاده از کمپرس یخ توصیه می‌شود.
 • بعد از بوتاکس پیشانی از داروها و مواد رقیق‌کننده خون مانند چای سبز، ویتامین ای و امگا ۳ استفاده نکنید؛ زیرا حاوی موادی هستند که خونریزی و کبودی پوست را تشدید می‌کنند.
 • حداقل تا یک الی دو روز پس از تزریق بوتاکس پیشانی (Botox forehead) از ،‌ حمام، سونا، استخر دوری کنید.
 • حداقل تا ۴ ساعت پس از تزریق بوتاکس پیشانی از ماساژ دادن یا ساییدن ناحیه مورد نظر خودداری کنید.

شستن صورت بعد از بوتاکس به چه نحوی انجام می‌شود؟

نحوه صحیح شستن صورت بعد از بوتاکس هم باید به این شکل باشد که از پایین آوردن سر به شدت پرهیز شود و برای شستن صورت هیچ فشار و ماساژی توسط دست بر روی پوست صورت اعمال نگردد تا بوتاکس به دیگر عظلات کوچ نکرده و عوارضی چون کبودی و تورم نیز اوج نگیرد. همچنین در حین شستن باید از آب گرم نیز مثل زمان استحمام استفاده نشود زیرا موجب تحریک پوست شده و جریان خون بیشتر خواهد شد که در نتیجه کبودی بیشتری را به همراه خواهد داشت.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

در هر فرد و بسته به نوع برند بوتاکسی که استفاده می‌شود، میزان ماندگاری متفاوت است. ولی معمولا متخصصان ماندگاری بوتاکس را بین 3 الی 6 ماه به طور متوسط اعلام می‌کند.

پرسش و پاسخ در مورد قیمت بوتاکس پیشانی

آیا بوتاکس دائمی است؟

بوتاکس یک درمان موقت می باشد و به صورت دائمی نمی باشد و ماندگاری بوتاکس بسته به میزان استرس، کیفیت مواد بوتاکس، میزان مهارت پزشک، نور خورشید دارد.

تزریق بوتاکس چقدر طول میکشد؟

تزریق بوتاکس ساده است و تاثیر فوق العاده ای دارد. ما توانسته این تاثیرگذاری آن را اثبات کنیم. بسیاری از مراجعه کنندگان از این روش به دلیل سادگی و سرعت آن استقبال می کنند. بوتاکس پیشانی تنها چند دقیقه زمان می برد.

آیا بوتاکس پیشانی عوارض دارد؟

از جمله عوارض تزریق بوتاکس پیشانی که عادی و معمولی است شامل قرمزی و اِدِم، درد سردرد و تهوع، کبودی و عفونت می باشد.

آیا بوتاکس پیشانی درد دارد؟

بسیاری از افراد در طول جلسه تزریق بوتاکس هیچ درد و ناراحتی خاصی نداشتند؛ زیرا پزشک از مواد بی حس کننده موضعی در قسمتهای پیشانی استفاده می کند تا فرد هیچ درد و سوزشی را حس نکند.

5/5 - (17 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *