دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه بوتاکس صورت (قیمت بوتاکس)

هزینه بوتاکس صورت (قیمت بوتاکس) در اردیبهشت ۱۴۰۳ چقدر است؟

فهرست محتوا نمایش

هزینه تزریق بوتاکس صورت ۱۴۰۳:

قیمت بوتاکس صورت

یکی از روش‌های جوانسازی پوست صورت که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز می‌باشد، تزریق بوتاکس است. افزایش سن باعث می‌شود تا برخی از افراد دچار چین و چروک پوست هستند از آن استفاده کنند.
به دلیل هزینه بوتاکس صورت و مزایای بی‌نظیر آن که جزو مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌های کلینیکال می‌باشد، افراد این روش را به سایر روش‌های درمانی دیگر ترجیح می‌دهند. با توجه به نیاز فرد به میزان حجم بوتاکس و مهارت پزشک، هزینه بوتاکس صورت تعیین خواهد شد.

هزینه بوتاکس صورت دائمی در کلینیک دکتر خیرالهی

به همین علت اولین قدم برای اطلاع از قیمت بوتاکس، انتخاب یک کلینیک معتبر و شناخته شده و پزشک ماهر در این زمینه است. کلینیک دکتر خیرالهی یکی از بهترین‌های ایران بوده و با ایجاد محیطی کاملا استاندارد و کادر با تجربه در این زمینه، شما را در انجام خدمات زیبایی همراهی خواهد کرد.

علاوه‌ بر هزینه‌های خرید بوتاکس باید هزینه بوتاکس صورت کلینیک و دستمزد پزشک را نیز پرداخت کرد. البته، به دلیل اینکه فرایند عمل خیلی سریع صورت می‌گیرد، هزینه بوتاکس صورت در کلینیک دکتر خیرالهی معقول بوده چیزی حدود ۱ الی ۲ میلیون تومان می‌باشد.
البته مشخص است که پرداخت مبلغ ناچیزی برای دستمزد پزشک مجرب و ماهرتر برای کمتر شدن عوارض ناشی از تزریق نادرست به نظر مقرون به صرفه خواهد آمد.

خدمات تزریق بوتاکسهزینه
قیمت بوتاکس دیستون 1.500.000 تومان
قیمت بوتاکس مصپورت1.000.000 تومان
هزینه بوتاکس زئومین آلمان(در حال حاضر موجود نیست)
هزینه بوتاکس زیر بغل 2.500.000 تومان
قیمت بوتاکس پنجه کلاغی 1.000.000 تومان
قیمت بوتاکس 1403

مشاوره تلفنی و رزرو 02156410004

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی
کلینیک دکتر خیر الهی

تماس تلفنی

نتایج و عکس قبل و بعد از تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر خیرالهی

عکس قبل و بعد از تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر خیرالهی

هزینه خدمات ارائه شده در کلینیک‌ها و اجرت پزشک مربوطه

یکی از عوامل دیگری که باعث می‌شود هزینه بوتاکس متغیر باشد، مراجعه به کلینیک‌ها و پزشک‌های متفاوت برای این منظور است زیرا هر کلینیکی با توجه به کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهد هزینه بوتاکس صورت متفاوتی را از مراجعه‌کنندگان خود دریافت خواهد کرد.

از طرف دیگر پزشکان هم با توجه به تجربه و تخصصی که دارند دستمزد مختلفی را برای خود در نظر خواهند گرفت. توصیه می‌شود که هرگز کیفیت کار خود را که متاثر از مراجعه به یک کلینیک شناخته شده و پزشک کار بلد است، فدای هزینه بوتاکس صورت نکنید. جدا از هزینه‌هایی که بابت خرید ماده بوتاکس پرداخت می‌شود، تعرفه‌های ارائه شده توسط کلینیک‌ها و پزشک‌ها نیز در تزریق بوتاکس متغیر خواهند بود.

عوامل موثر بر هزینه بوتاکس صورت

هزینه بوتاکس صورت و عوامل موثر بر آن

برند تزریقی بوتاکس

بوتاکس‌های موجود در بازار تنوع بسیار بیشتری از لحاظ کیفیت و برند تولیدی دارند. این مواد از لحاظ کشور سازنده، متریال به کار رفته در ترکیبات، کیفیت ساخت و … متفاوت بوده و در نتیجه هزینه بوتاکس مختلفی دارند.
کاندیدهای تزریق بوتاکس می‌توانند با توجه به بودجه و شرایطی که دارند برند مناسب بوتاکس را با مشورت پزشک انتخاب کرده و از نتیجه مثبت تزریق آن نهایت رضایت را ببرند.

قیمت بوتاکس مسپورت

قیمت بوتاکس مصپورت به نسبت برندهای خارجی پایین می‌باشد. برای استعلام هزینه می توانید به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید، و همینطور می‌توانید برای اطلاع از هزینه‌های مختلف قیمت بوتاکس مسپورت در داروخانه را نیز چک کنید.

هزینه بوتاکس زئومین

در پاسخ به سوال قیمت بوتاکس زئومین چه قدر است باید بگوییم با توجه به مزیت های فوق العاده بوتاکس زئومین قیمت آن بسیار مناسب می باشد. اما در حال حاضر در کلینیک دکتر خیرالهی تزریق نمی شود.

قیمت بوتاکس نوروکس کره‌ای

به علت تغییرات ارز خارجی، قیمت بوتاکس کره‌ای در کشور ما متغیر هست. اگه به دنبال یه مرکز بوتاکس معتبر با قیمت‌های منصفانه هستید، کلینیک دکتر خیرالهی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. تزریق نورونکس neunorox محتوی سم بوتولینوم نمونه A اولین بار سال 2006 تایید شد. در سه ویال 50، 100 و 200 واحدی به بازار عرضه شده است. این مارک شبیه بوتاکس و ساخت شرکت مدیتوکس کره جنوبی می‌باشد.

قیمت بوتاکس دیسپورت

دیسپورت یکی از محبوب‌ترین برندهای سازنده این ماده است که در شرکت گالدرما انگلستان ساخته شده است. این بوتاکس در واقع نوروتوکسینی است که با استفاده از مولکول‌های پروتئین احاطه شده‌اند. در نتیجه می‌تواند پیام‌های ارسال شده از سمت مغز را به بعضی از عضله‌های خاص مسدود کرده و به این ترتیب مانع از ایجاد چین و چروک خواهد شد. برای اطلاع از قیمت بوتاکس دیسپورت بر روی لینک تعرفه خدمات که در بالای مقاله گذاشته شده است کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای اطلاع از هزینه‌های مختلف قیمت بوتاکس دیسپورت انگلیسی در داروخانه را مقایسه کنید. در حال حاضر به دلیل تحریم ها و موجود نبودن در کشور، در کلینیک دکتر خیرالهی هم تزریق نمی شود.

میزان تزریق بوتاکس

اصلی‌ترین فاکتور در تعیین هزینه بوتاکس صورت، میزان محلولی می‌باشد که قرار است تزریق شود. طبیعتا، هر مقدار محدوده عمل بیشتر باشد، نیاز به تزریق بیشتری می‌باشد که به دنبال آن قیمت بوتاکس ایرانی نیز گران‌تر خواهد شد. از این جهت، بهتر است قبل از انجام عمل با مراجعه به پزشک از مقدار مورد نیاز برای تزریق مطلع شوید.

البته، نمی‌توان در جلسات مشاوره از مقدار دقیق تزریق مطلع شد زیرا ممکن است در حین عمل میزان آن تغییر کند و پزشک مجبور به تزریق مقدار دوز بیشتری شود. علاوه بر آن با توجه به سن فرد و شدت چین و چروک و افتادگی که در منطقه هدف وجود دارد، پزشک واحد بوتاکس کمتر و یا بیشتری را تزریق می‌کند. هر چه حجم بوتاکس مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه ایده‌آل زیادتر باشد هزینه‌ بوتاکس صورت که باید بابت اینکار پرداخت شود نیز بیشتر خواهد شد.

اندازه منطقه‌ای که نیاز به تزریق دارد

با افزایش محدوده، هزینه بوتاکس صورت گران‌تر خواهد شد. به طور مثال، مقدار بیشتری برای تزریق بوتاکس در پیشانی نیاز می‌باشد، این در حالی است که برای تزریق محلول در گونه‌ها نیاز به مقدار بسیار کمتری است.
بنابراین، هزینه بوتاکس صورت به اندازه قسمتی که نیاز به درمان دارد بستگی داشته و برای هر شخص متغیر است. توجه داشته باشید که کلینیک‌های متعدد به ارائه تخفیفات برای درمان مناطق مختلف می‌پردازند.

مناطقی که نیاز به درمان دارند

برخی از مناطق بدن ممکن است تزریق بیشتری نسبت به مناطق دیگر نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، زیر بغل ممکن است نیاز به واحدهای بیشتری نسبت به خطوط خنده داشته باشد.

موقعیت فیزیکی

هزینه‌ بوتاکس دائمی در شهرهای بزرگ مثل نیویورک و لس آنجلس بیشتر می‌باشد.

هزینه بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل، یک تکنیک درمانی تایید شده از طرف سازمان‌های بهداشتی، نظیر سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است که موجب می‌شود تا فرایند ترشح مواد شیمیایی از طریق غدد تعریق کم شود که درنتیجه آن نهایتا تا ۸۰ درصد از میزان تعریق افراد کاهش پیدا می‌کند. برای اطلاع از قیمت بوتاکس زیر بغل بر روی لینک صفحه تعرفه خدمات که در بالای متن آمده است کلیک کنید.

قیمت بوتاکس پیشانی

بوتاکس از طریق تزریق بوتاکس وارد بدن می شود و در محل مورد نظر باعث فلج کردن عضلات انقباضی می شود. بوتاکس در واقع سم آماده شده باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم می باشد. پس از تزریق بوتاکس پیشانی این ماده جذب عضلات مورد نظر می شود و به مرور زمان از آزاد شدن ماده ای که باعث انقباض عضلات می شود، جلوگیری می کند. هزینه بوتاکس پیشانی و نواحی خط اخم پس از انتخاب کلینیک و پزشک مربوطه، متناسب با برند ماده بوتاکس و حجم مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی تعیین می‌شود.

آیا هزینه تزریق بوتاکس شامل بیمه می شود ؟

در پاسخ کوتاه به این سوال باید بگوییم؛ خیر، بیمه قیمت تزریق بوتاکس را تحت پوشش قرار نمی‌دهد، چرا که در حالت کلی سازمان‌های بیمه هزینه عمل‌های زیبایی را متقبل نمی‌شوند.
لازم است شخصی که قصد تزریق دارد، قبل از انجام تزریق بوتاکس ابتدا به طور کامل از هزینه‌ای که قرار است برای آن پرداخت کند، اطلاع کامل کسب نماید.
البته ممکن است که اگر هدف از بوتاکس، درمان برخی از بیماری‌ها همانند میگرن، اسپاسم عضلانی و … باشد شاید شرکت بیمه بخشی از هزینه‌ها متقبل شود.

بوتاکس چیست؟

ماده بوتاکس (Botox) را، باکتری کلستریدیوم بوتولینم می‌نامند. این باکتری حاوی سمی خطرناک می‌باشد که در صورت مصرف، انسان را دچار بوتولیسم خواهد کرد؛ به همین خاطر است که قبل از مصرف کنسرو‌های مواد غذایی باید آن را به مدت ۲۰ دقیقه جوشاند و در غیر این صورت ممکن است عضلات را فلج کند و حتی باعث مرگ ‌شود. محققان با بررسی این باکتری متوجه شدند که از کارکرد فلج‌کننده آن می‌توان برای استفاده‌های پزشکی نیز بهره برد.

بوتاکس چیست؟

تزریق بوتولینوم (Botulinum)، مانند بوتاکس و دیسپورت (Dysport)، درمان‌های پزشکی است که می‌تواند برای کمک به آرامش عضلات صورت نیز انجام شود. این مواد باعث خواهد شد خطوط و چین و چروک صورت مانند خطوط پای کلاغ و خطوط اخم کمتر مشهود باشد و در چین و چروک‌های کمتر نیز بوتاکس می‌تواند چروک‎های صورت را بصورت کامل محو کند. تزریق بوتاکس در چروک‌های عمیق می‌تواند به طور موقت ظاهر شما را بدون نیاز به عمل جراحی تغییر دهد و تزریق بوتاکس می‌تواند تاثیرگذار باشد.

نحوه شستن صورت بعد از بوتاکس

دوش گرفتن و شستن صورت بعد از بوتاکس در زیر دوش خوب است. این دمای آب است که می‌تواند بر نتایج شما تأثیر منفی بگذارد. دوش آب گرم بلافاصله پس از تزریق غیر عاقلانه است. گرمای ناشی از حمام جریان خون را در صورت شما افزایش می‌دهد و موجب جابجایی مواد بوتاکس می‌شود.

برای تکمیل فرآیند جوانسازی صورت خود با سایر خدمات دکتر خیرالهی آشنا شوید:

قیمت ژل لب
قیمت لیزر کل بدن
هزینه فیلر چانه
هزینه تزریق فیلر خط اخم
قیمت هر سی سی ژل گونه

پرسش و پاسخ در مورد هزینه بوتاکس صورت

قیمت تزریق بوتاکس برای خطوط اخم و پیشانی چقدر است؟

قیمت تزریق بوتاکس برای هر پزشک متفاوت است. برخی پزشکان برای هر ناحیه خاص، قیمت مشخصی مطالبه می‌کنند. به عنوان مثال، خطوط اخم یک ناحیه، پیشانی یک ناحیه و خطوط دور چشم یک ناحیه در نظر گرفته می­شوند. برخی پزشکان بر اساس تعداد واحد­های تزریق هزینه دریافت می­کنند، بنابراین قیمت هر واحد از بوتاکس محاسبه می­شود.

آیا قیمت بوتاکس تحت بیمه قرار می‌گیرد؟

هزینه بوتاکس به دلیل کاربرد زیبایی آن معمولا تحت پوشش بیمه قرار ندارد ، از این رو هزینه ی انجام آن به صورت آزاد محاسبه می شود.

چند واحد برای درمان تعریق بیش از حد زیربغل مورد نیاز است؟

هر پزشک نظر متفاوتی دارد. معمولاً ۲۵ تزریق برای هر زیربغل انجام میدهند؛ در هر تزریق ۲ واحد، و در مجموع ۵۰ واحد برای هر زیربغل استفاده میکنند.

بوتاکس را از کجا می­توان خریداری کرد؟

بوتاکس یک داروی تجویزی است و برای فروش مستقیم به عموم قابل دسترس نیست. شما می توانید با نسخه پزشک آنرا از داروخانه های تهیه کنید.

آیا نیاز به تزریق مجدد بوتاکس وجود دارد؟

در برخی از مواقع پزشک تشخیص می‌دهد که باید عمل تزریق طی چند جلسه درمانی انجام شود. این موضوع بستگی به عمیق بودن چین و چروک‌ها دارد. از این جهت، یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه بوتاکس تعداد جلسات درمانی خواهد بود. هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد به طبع هزینه‌ها نیز بیشتر می‌باشد.

آیا بوتاکس عوارض دارد؟

در کل تزریق بوتاکس عوارض بسیار کمی دارد و بیشتر این عوارض ممکن است به دلیل ناآشنایی شخص تزریق کننده بوتاکس و تزریق این ماده توسط افراد غیر متخصص ایجاد شود.

آیا بوتاکس باعث سردرد میشود؟

بعضی از افراد به هدف زیباتر شدن و رفع خطوط صورت، بوتاکس انجام می‌دهند. حال سردردهای بعد از آن هم آزاردهنده است. اما جای نگرانی نیست. این سردردها در همه‌ی افراد بوجود نمی‌آید و تنها یک احتمال است.

4.8/5 - (28 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *