دکتر خیرالهی

کلینیک فیروزه به کلینیک دکتر خیر الهی تغییر نام یافت💙

هزینه میکرونیدلینگ صورت ۱۴۰۲

هزینه میکرونیدلینگ صورت در سال ۱۴۰۳

فهرست محتوا نمایش

یکی از جدیدترین روش‌های جوانسازی پوست میکرونیدلینگ صورت می‌باشد. میکرونیدلینگ (microneedling) صورت روشی موثر برای درمان اسکار آکنه و لک بوجود آمده بعد از زخم است که در آن یک لایه سطحی از پوست برداشته می‌شود.
با لایه برداری سطحی پوست، لایه مرده پوست برداشته می‌شود که این امر باعث شفاف‌تر شدن و روشن شدن پوست خواهد شد. زیرا این دستگاه میکروکانال و حفره‌های متعددی در پوست ایجاد می‌کند که این حفره‌ها ترشحات خون، سرم و پلاسما را خارج می‌کنند، خروج این ترشحات جوانسازی پوست را درپی خواهد داشت. برای اطلاع از هزینه میکرونیدلینگ صورت این مقاله را از دست ندهید.

هزینه میکرونیدلینگ بیشتر از هرچیز تحت تاثیر روش انجام آن است. در برخی از موارد پزشک برای تاثیرگذاری بیشتر روی صورت از سرم‌های موضعی تقویت‌کننده مانند اسید هیالورونیک، استفاده می‌کند.در این ویدیو بطور کامل در مورد هزینه میکرونیدلینگ صورت توضیح داده شده است.

هزینه میکرونیدلینگ صورت در کلینیک دکتر خیرالهی

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی، می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات میکرونیدلینگ صورت با قیمتی بسیار مناسب بهره‌مند شوید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استریل بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.

هزینه میکرونیدلینگ صورت

❤️صفحه تعرفه خدمات برای هزینه میکروندلینگ صورت❤️


میکرونیدلینگ صورت در کیلینیک دکتر خیرالهی برای افزایش کارایی همراه با مزوتراپی انجام می‌شود (مواد فیوژن) که هزینه میکرونیدلینگ صورت شامل:

خدمات قیمت
هزینه میکرونیدلینگ صورت 1.400.000 هزار تومان

هزینه میکرونیدلینگ صورت در کلینیک‌های دیگر چقدر است؟

هزینه کلی برای انجام میکرونیدلینگ به تعداد جلسات مورد نیاز، زمان هر جلسه، هزینه‌های آزمایش‌ها، محل زندگی، محل کلینیک و مقدار دستمزد پزشک و … بستگی دارد.
اما باید توجه داشت که هزینه‌های میکرونیدلینگ صورت به نسبت دیگر روش‌های ترمیم و بازسازی پوست بسیار کمتر است و عوارض آن نسبتا کوتاه و کم مدت است.
عوارض این روش پس از مدت کوتاهی رفع می‌شود و نتایج آن کم‌کم ظاهر خواهند شد. بطور کلی انجام میکرونیدلینگ صورت در هر کلینیک متغیر می‌باشد.

عوامل موثر در تعیین هزینه میکرونیدلینگ صورت

عوامل موثر بر هزینه میکرونیدلینگ صورت

هزینه میکرونیدلینگ صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن روش انجام میکرونیدلینگ صورت می‌باشد در ادامه مطلب شما را با پارامترهای متنوع هزینه میکرونیدلینگ آشنا خواهیم کرد.

روش انجام میکرونیدلینگ

همانطور ک گفتیم یکی از عوامل موثر بر هزینه میکرونیدلینگ صورت روش انجام میکرونیدلینگ صورت می‌باشد. در بعضی از موارد پزشک برای اثرگذاری بیشتر در کنار میکرونیدلینگ صورت از سرم‌های موضعی تقویت‌کننده مانند اسید هیالورونیک، استفاده می‌کنند.
در بعضی موارد دیگر برای رسیدن به نتیجه بهتر، انجام میکرونیدلینگ صورت با فرکانس‌های رادیویی است که یکی از روش‌های درمانی مناسب برای درمان جای زخم یا لک بر روی صورت می‌باشد و در بعضی از موارد میکرونیدلینگ صورت همراه با تزریق پی آر پی انجام می‌شود.
وظیفه PRP تحریک بافت‌های صورت است که باعث سفت شدن و رفع چروک‌های صورت خواهد شد.

تعداد جلسات

قبل از انجام درمان میکرونیدلینگ صورت باید توجه داشته باشید که میکرونیدلینگ یک درمان یک جلسه ای نیست و در صورت صلاحدید پزشک به سه تا شش جلسه درمان با فواصل دو تا شش هفته‌ای نیاز است. این تعداد جلسات با توجه به نتیجه‌ای که می‌خواهید بدست آید در هزینه میکرونیدلینگ صورت تأثیر ویژه‌ای خواهد گذاشت.

زمان ریکاوری پس از درمان

قبل از شروع درمان میکرونیدلینگ صورت بی حسی به مقدار نیاز به نواحی مورد درمان تزریق خواهد شد که حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌برد. بعد از درمان از یک محصول خنک کننده برای کاهش سرخی و التهاب صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از آن جهت که این روش غیرتهاجمی می‌باشد نیاز به مرخصی گرفتن ندارد. تنها عوارض آن سرخی و التهاب می‌باشد که بهبودی آن حدود یک روز طول خواهد کشید در صورت حساسیت نسبت به این موضوع می‌توانید یک روز مرخصی بگیرید که باعث افزایش هزینه میکرونیدلینگ صورت برای شما خواهد شد.

تجربه و مهارت پزشک متخصص

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر هزینه میکرونیدلینگ صورت انتخاب پزشک معتبر که دارای مهارت و تجربه در انجام عمل‌های زیبایی است می‌باشد. زیرا هرچقدر علم پزشک در شناخت آناتومی صورت بیشتر باشد مهارت او بیشتر و نتیجه حاصله بهتر خواهد بود.
بنابراین طبیعی است که دستمزد پزشک بیشتر از پزشکان دیگر باشد و این موضوع روی هزینه میکرونیدلینگ صورت تاثیر می‌گذارد.

تزریق سرم‌های ویژه همراه با میکرونیدلینگ صورت

یکی از روش‌های تاثیرگذار که خواص ضد پیری و هم چنین بهبود بیشتر چروک‌ها را در پی دارد تزریق سرم‌های ویژه با میکرونیدلینگ صورت می‌باشد. طبیعی است که اضافه شدن این سرم در قیمت میکرونیدلینگ تاثرگذار خواهد بود و افزایش خواهد داشت.
البته در بعضی از کلینیک‌ها میکرونیدلینگ صورت به صورت ترکیبی با سرم ارائه می‌شوند که در جلسه مشاوره به شما اطلاع داده می‌شود.

امواج رادیویی همراه با میکرونیدلینگ صورت

در این روش از امواج رادیویی (الکترومغناطیس) همراه با میکرونیدلینگ صورت برای درمان آکنه‌ها استفاده می‌شود. در این روش اکثرا به چهار جلسه درمان نیاز است با فاصله شش هفته از هم صورت می‌گیرد.
معمولا روش‌های درمانی از بین بردن لک و پیس پرهزینه هستند به طبع روش امواج مغناطیسی با میکرونیدلینگ نیز موجب افزایش هزینه میکرونیدلینگ صورت خواهد شد.

موقعیت مکانی کلینیک

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر هزینه میکرونیدلینگ صورت، موقعیت مکانی کلینیک می‌باشد. هر چقدر موقعیت مکانی مطب یا کلینیک بهتر باشد، هزینه درمان نیز بیشتر خواهد شد.
به همین خاطر کلینیک‌های برخی شهرها و تغییر موقعیت مکانی از پایین شهر به بالا شهر باعث تغییر هزینه‌ها خواهد شد که این موضوع بر روی هزینه تمام روش‌های زیبایی صدق می‌کند.
در جلسه مشاوره کلینیک دکتر خیرالهی بعد از معاینه هزینه دقیق میکرونیدلینگ صورت به شما زیباجویان عزیز اطلاع داده خواهد شد.

ناحیه مورد نظر و وسعت آن

یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه میکرونیدلینگ صورت ناحیه تحت درمان و وسعت آن ناحیه می‌باشد. هز چقدر ناحیه مورد نظر نیاز به حساسیت و دقت بالاتری باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد و از جهت دیگر وسعت بیشتر ناحیه تحت درمان، نیازمند صرف وقت و مواد بیشتری خواهد بود که این موضوع روی قیمت نهایی بی‌تاثیر نمی‌باشد.

مراقبت‌های قبل و بعد از میکرونیدلینگ صورت

مراقبت‌های قبل و بعد از میکرونیدلینگ

 • حتما پیش از انجام میکرونیدلینگ صورت پوست خود را به‌طور کامل با استفاده از پاک کننده‌های مناسب پوست خود تمیز کنید و کرم آرایشی بر روی صورت خود نداشته باشید.
 • در صورت ابتلا به بیماری پوستی یا سابقه بیماری پوستی و مصرف داروی خاص، به پزشک خود اطلاع دهید.
 • در صورتی‌ که در حال مصرف داروهای ضد انعقاد خون می‌باشید، به پزشک خود اطلاع دهید.
 • در صورت حساسیت به ماده‌ای خاصی مثل ایبوپروفن، آسپرین حتما پزشک خود را مطلع سازید.
 • حداقل دو الی سه هفته قبل از درمان از مصرف داروهای لایه‌بردار پرهیز کنید.
 • حداقل دو هفته قبل از درمان از تزریق بوتاکس، ژل و چربی پرهیز کنید.
 • بهتر است قبل از میکرونیدلینگ صورت استفاده از رتینوئیدهای موضعی را نیز متوقف کنید.
 • از استعمال دخانیات قبل از انجام درمان میکرونیدلینگ صورت و سایر اقدامات زیبایی خودداری کنید.
 • مصرف میوه‌هایی که خاصیت ترمیم‌کنندگی و بهبود جای زخم را دارند و مصرف مواد غذایی ضدالتهاب را در برنامه خود بگذارید که یکی از بهترین راه‌های مراقبت بعد از میکرونیدلینگ می‌باشد.
 • از مصرف قرص‌های مسکن یا داروهای ضدالتهاب بصورت خودسرانه مانند بروفن خودداری کنید.
 • توصیه‌های پزشک را به دقت رعایت کنید و داروهای تجویز شده را سر وقت استفاده کنید.
 • از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور آفتاب در طولانی مدت خودداری کنید و در صورت خروج از خانه از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.
 • از ماساژ دادن، خاراندن و دست کاری کردن پوست خودداری کنید و روی زخم‌ها را نکنید.
 • از محصولات مراقبتی پوست که حاوی مواد لایه‌بردار یا تحریک‌کننده پوست می‌باشند خودداری کنید.
 • رفتن به استخر، سونا و جکوزی ممنوع بوده و با آب گرم و پر فشار استحمام نکنید.

کاربردهای میکرونیدلینگ صورت

اصلی‌ترین کاربرد میکرونیدلینگ صورت رفع چین و چروک‌ها و خطوط صورت است. روش میکرونیدلینگ صورت با افزایش تولید کلاژن و تحریک بافت‌های پوستی، باعث ترمیم بافت‌های پوست و برطرف شدن چین و چروک‌ها و افتادگی‌های ایجاد شده در اثر افزایش سن خواهد شد.
از این روش می‌توان برای از بین بردن فرورفتگی‌های ناشی از بخیه، زخم، جوش و آکنه نیز استفاده کرد. کلاژن‌هایی تازه ساخته شده، لایه‌های آسیب‌دیده پوست را ترمیم می‌کنند.
همچنین بعد از ترمیم جای روزنه‌های ایجاد شده در این روش، جای زخم‌ها و جوش‌های قدیمی نیز تا حدی ترمیم خواهد شد.

ماندگاری میکرونیدلینگ چقدر است؟

افزایش ماندگاری میکرونیدلینگ

 • میزان ماندگاری میکرونیدلینگ صورت به میزان کلاژن پوست بستگی دارد. با افزایش سن و پیر شدن پوست میزان کلاژن کاهش پیدا می‌کند.
 • ماندگاری میکرونیدلینگ (Durability of microneedling) با رعایت رژیم غذایی مناسب و استفاده از محصولات دارای رتینوئید افزایش پیدا می‌کند.
 • با انجام فعالیت ورزشی منظم، میزان ماندگاری میکرونیدلینگ نیز افزایش می‌یابد.
 • میزان ماندگاری میکرونیدلینگ به شیوه مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ بستگی دارد.
 • برای بدست آوردن نتیجه مطلوب باید میکرونیدلینگ در مراکز معتبر زیبایی و توسط پزشک متخصص زیبایی انجام شود.
 • برای افزایش ماندگاری میکرونیدلینگ صورت، این روش جوانسازی پوست را در مراکز غیر معتبر مانند آرایشگاه‌ها انجام ندهید.

تفاوت میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ

تفاوت میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ این است که کلمه مزونیدلینگ از ترکیب دو کلمه مزونیدلینگ تشکیل شده است که واژه مزو به معنی یکی از آن سه لایه‌ای است که در جنین جوانه می‌زنند و معنای مزونیدلینگ وارد کردن نیدل در پوست می‌باشد. مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ هر دو به کمک دستگاه انجام می‌شوند. مزونیدلینگ همراه با استفاده از انواع محلول‌های درمانی دارویی به نام کوکتل صورت می‌گیرد.

لک بعد از میکرونیدلینگ

پس از میکرونیدلینگ امکان دارد علاوه بر التهاب و قرمزی، لک‌ بعد از میکرونیدلینگ روی پوست ایجاد شود و یا میزان لک های قبلی بیشتر شوند. افراد در گام اول برای پیشگیری از ایجاد لک‌ها، التهابات و زخم های بیشتر باید به افراد متبحر در امر میکرونیدلینگ مراجعه کنند.

در کلینیک دکتر خیرالهی تلاش کردیم که علاوه بر ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متنوع، راهنمای خوبی برای شما باشیم. انتشار مقالات جامع در وبسایت، ارائه توضیحات کامل در جلسات مشاوره و همچنین انتخاب بهترین روش‌های جوانسازی برای متقاضیان، از اقدامات ما برای کمک هرچه بهتر به مراجعین برای رسیدن به اهداف دلخواه‌شان می‌باشد.

پرسش و پاسخ در مورد هزینه میکرونیدلینگ صورت

آیا می‌توان از میکرونیدلینگ برای حل مشکل ریزش مو نیز استفاده کرد؟

بله. البته میکرونیدلینگ خودش روشی برای حل مشکل ریزش مو و کمک به رشد مجدد موها نیست. اما تحقیقات نشان داده است که با قرار دادن دستگاه میکرونیدلینگ بر روی پوست سر و وارد کردن مواد مغذی برای رشد موها از طریق آن، سلول‌های تولیدکننده فولیکول‌های مو را تحریک می شوند و از این طریق به تقویت موها، ضخیم شدن آن‌ها، جلوگیری از ریزش و رشد مجدد موها کمک می کند.

آسیب‌های کدام مناطق پوست از طریق میکرونیدلینگ قابل‌درمان است ؟

میکرونیدلینگ روشی کم‌خطر و کم عارضه می باشد. درمان با این روش معمولا بدون درد است و زخم‌های ریز و کوچکی در سطح پوست ایجاد می‌کند. به همین دلیل می‌توان از آن برای درمان مشکلات پوستی در نواحی حساس بدن نظیر اطراف چشم‌ها، لب‌ها و بینی استفاده کرد. همچنین از میکرونیدلینگ برای جوان‌سازی پوست دست، پا و دیگر نواحی بدن نیز می توان به کار برد.

آیا انجام میکرونیدلینگ محدودیت سنی دارد؟

خیر، پزشکان از این روش برای ترمیم جای جوش و زخم و دیگر مشکلات پوستی در گروه‌های سنی مختلف استفاده می‌کنند. اما توصیه این است که در دوران نوجوانی یعنی قبل از ۱۸ سالگی برای انجام میکرونیدلینگ اقدامی صورت نگیرد. زیرا در این دوران هنوز هورمون‌ها به تعادل نرسیده‌اند و ممکن است بعد از مدتی کوتاه اثرات ترمیمی این روش کم شود.

چگونه می‌توان محلی مطمئن برای انجام میکرونیدلینگ پیدا کرد؟

مهم‌ترین چیزی که باعث کاهش عوارض میکرونیدلینگ خواهد شد، انجام آن در یک کلینیک معتبر و توسط پزشک ماهر و باتجربه است. به همین دلیل تحقیق درباره کلینیکی که در آن درمان را انجام می‌دهید، بسیار حائز اهمیت است. برای پیدا کردن یک محل مطمئن می‌توانید از دوستان و آشنایانی که قبلا تجربه این کار را داشته‌اند سوال بپرسید.

آیا میکرونیدلینگ عوارض دارد؟

یکی از بیشترین مواردی که بعد از میکرونیدلینگ در بین افراد شایع است قرمزی پوست است. این قرمزی چندین ساعت بیشتر روی پوست باقی نمی ماند و خود به خود بهبود پیدا می کنند.

5/5 - (11 امتیاز)
محمودی
محمودی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی دکتر خیرالهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *